Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ale tak 13-15 lat... moze dojzewaja do wszyskiego teraz predzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat poszedł do przodu, ale nie aż tak. Naprawdę, normalnie rozwijająca się 13 latka, nie idzie z nikim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja mówię, normalnie rozwijająca się 13 latka. Bo sama miałam do czynienia z takimi, które coś już kombinują w tym wieku. Ja sobie ogólnie, życzę, zeby moje dziecko nie szło do łóżka w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, próbuję dzisiaj coś posprzątać, ale marnie mi idzie, strasznie szybko się męczę no i ciągle mnie brzuch pobolewa, a dużo mam tego sprzątania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych 13-latek to chyba po mimo średniej nie jest to normalne, nie jest to przypadkiem wykorzystywanie nieletnich nie ma na to jakiegoś paragrafu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko nie ja miałam zawsze co 29 dni okresik zawsze !!!! nigdy mniej i nigdy więcej ! No a co do wyznaczania tej daty ... to ostatnią @ miałam 18 listopad 2007 to według 1 źródła mam tak : 1. „długość ciąży” od miesiączki 82 dni 11 tygodni i 5 dni 2 miesięcy, 3 tygodni i 5 dni 1 trymestr 2. ( drugie źródło ) Jesteś w 12 tygodniu ciąży Przybliżony termin porodu to 25 sierpnia 2008 3.( trzecie źródło ) 17 lutego zaczniesz 12 tydzień ciąży :o :o :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie że nie wiem który to tydzień i dzień - chce dokładnie wiedzieć - jestem taką pedantką małą :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia -> a wg. USG w którym jesteś tygodniu masz kartę ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak. Wg pierwszego i drugiego źródła jesteś w 12 tygodniu. Możesz tak uznać :). Wg 3 źródła może, to być data od poczęcia czyli przesunięcie o około 2 tygodnie. Ciąże licz sobie jednak od daty ostatniej miesiączki. Jak wyliczył ci ginekolog i jak dokłądnie wyszło ci na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG - z dnia 8 stycznia 2008 8 tydzień USG z dnia 21 stycznia 9 tydzień :o o zgrozo różnica miezy 8 a 21 jest 13 a w szpitalu mówili że z USG z dnia 8 stycznia jest to 8 tc - a z dnia 21 stycznia 9 tydzień i też to samo USG :o echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mój gin mówił na wizycie dnia 21 . 01 że jest to 9 tydzień ciąży !!!! ja już sama nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się było zapytać dokłądnie gina. Prawda taka, że różnie na tych usg wychodzi. Nic się nie martw, wszystko na pewno jest ok. Lekarz ci chyba nie mówił nic. Jeśli nie to wszystko jest ok. A teraz jeszcze się czasami nie połapiemy. Dla swojego spokoju licz sobie od ostatniej miesiączki i tego się trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak - ale nie mam wydruku z USG bo było tak zamazane że nic nie było widac i nie wydrukowała mi ............... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana moja eudaiomonia ty miałaś ostatnią @ 18 listopada a ja 20 listopada i mam przyjęte że licze od tej daty czyli jestem w ciąży 11tyg i 3 dni, a ty Słonce 2 dni do przodu czyli 11 tydzień i 5 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki izulka :-) co ugotowałaś ? ja ziemniaczki puree i sałatke śledziową marki meine teściowa :o ale niedobra - .... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj eudaiomonia, ta twoja tesciowa to chyba fatalnie gotuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ty moje :) no ja barszczyk czerwony zrobiłam i będę lepić pierogi z kapustką i gdzybkami :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i wiesz co jeszcze tak ze 3 godzinki i moje kochanie będzie w domciu :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze Izulka, bo tez to przezylam z moim mezem. Czas stoi w miejscu! Lep te pierogi i zrob sie sliczna na jego przyjazd!!!! Oni to lubia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że tak masz bo wcześniej pisałyśmy o tym :) no już sie upiększyłam a pierogi to jeszcze troszkę bo chce żeby miał świeżutkie :) ojojoj czas stoi w miejscu to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bardzo pamietam o tym pisaniu:( chyba skleroze mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno było masz prawo nie pamiętać :) albo mi sie coś pomyliło hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dzisiaj do gina.... Bedzie mi ogladal wyniki i powie tydzien ciazy wg jego obliczen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wszystkie wyniki są ok. koniecznie daj znać jak wrócisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tylko pooglada wyniki analizy krwi, a te sa Ok (juz obejrzalam);D Najbardziej sie boje tej amniopunkcji... A najgorsze to czekanie, bo jeszce jej nie moge zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×