Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

No i od wczoraj nikt tu nie zaglądnął. A tu kolejny tydzień leci... mój to już 22:D W Krakowie znowu piękna pogoda :) Zaraz będę robić pranie, potm na zakupy, obiadek i wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!! widzę, że prawie u wszystkich jakieś remonty, u mnie też i to już od 2 miesięcy, i pewnie jeszcze ze dwa potrawa, całkiem generalny remont, wynajmujemy teraz mieszkanie a nasze gruntownie remontujemy, od zrywania podłóg po nowe tynki i sufity!!!! wariacja, na szczęście w środku mamy już prawie skończone, jeszcze masa roboty na zewnątrz, a mnie za 2 tyg czeka przeprowadzka, bo już nareszcie będe mogła się wprowadzić!!! och jak się ciesze!!!! ciesze się, że już coraz więcej mamuś wie jakiej płci będą miały maleństwa!!!! dopisujcie do tabelki mlolepsza ja już ci gratulowałam na staraczkach :) 🌼 ale teraz też ci pogratuluje, dla Marcelinki 🌼 W piątek byłam na wizycie, zaczęłam 25tydz, z małym wszystko w ok, szyjka jak narazie bardziej się nie skróciła więc mogę troche więcej wstawać :) :) tak się ciesze :) pozdrawiam was moje kochane, u mnie od wczoraj piękna pogoda więc łapie słoneczko!!! (jutro znowu ma padać) buziaczki 👄 👄 👄 aaa i jeszcze jedno, czytałam, że spotkałyście się z radami żeby nie kupować rzeczy dla maleństwa przed narodzinami, dla mnie to bzdura, ja chcę mieć wszystko przygotowane zanim przyjdzie na świat nasz synek. Po porodzie mam zamiar odpocząć z dzidziusiem w domku, a nie latać po sklepach, lub martwić się czy mąż napewno kupi takie rzeczy jak ja chcę. Wszystkie najważniejsze rzeczy mam zamiar kupić przed porodem i mieć szystko pięknie przygotowane, już też mam część ciuszków kupionych, nawet moja mama kupiła buteleczke i smoczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Przez weekend byłam strasznie zabiegana, także nawet nie miałam jak sie odezwać. Dzisiaj też mam trochę roboty, ale wszystko przy komputerze, więc pewnie będe zaglądać. Zrobiłam sobie to obciążenie glukozą 75 i będe prawdopodobnie musiała powtórzyć. Poziom cukru we krwi spadał dopiero po 2,5 godziny po 3 godzinach był w normie, więc trochę wolno tą glukozę \"przerabiam\". Miałam po godzinie 174 i po dwóch tyle samo. Ehhh. W tym tygodniu mam sobie sprawdzać poziom glukozy we krwi, potem zobaczymy :(. No nic jak coś to zero węglowodanów, trudno. Jak będzie trzeba to ok, dla malucha wszystko. Kupiłam maleństwu troche ciuszków :) Śliczne :) Sobie też kupiłam kilka ubranek no i mam sukienkę na tą komunię :). Czarno-biała, fajna. I kupiłam sobie na poprawę nastroju fajną wodę toaletową. :). Jedyna która mnie też nie denerwowała. Zaczęłam się też trochę smarować balsamem brązującym i mój nastrój też zdecydowanie w górę poszedł. Chociaż ostatnio to kiepsko, cóż zrobić. Pozdrawiam was serdecznie w ten piękny poranek. W Krakowie słońce i piękna pogoda, w końcu sie wszystko zieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja tez planuje zakupy przed porodem. Juz usmiadomilam o tym meza, ktory mial odmienne zdanie na ten temat, bo jego siostra kupowala wszystko po. Ja nie mam zamiaru. Jakos dal sie przekonac. Ostatnio tez musialam poinformaowac o tym tesciowa, bo miala to samo zdanie. Chyba dalam rade. w koncu to moje dzieciatko:) Ja tez nie mam zamiaru biegac po porodzie, bo nigdy nie wiadomo jak sie bede czula, a napewno nikt nie bedzie wybierac wozka za mnie. No! A moj syneczek kopie i wariuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oczko. U mnie jak narazie tez sloneczko. Nie wiem tylko na jak dlugo, bo zapowiadali deszcze. Dzisiaj ma przyjechac transport z dachowka, jutro castorama... i sie zacznie. Mam nadzieje ze sie szybko uporamy z tym remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tebelki: NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU...PŁEĆ Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Gimelka......22........lubuskie............????......... ..5 -10.08.08.....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10..........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16.08 .08...dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 ewitap........28......Hiszpania..........12.11........20 .08.08..chłopiec eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___20.08.08(z USG) vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...DZIEWCZYNKA Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008...dziewczynka Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp....20.11........24.08.2008 Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33.......kuj-pom............20.11.......... 26.08.08 ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J ulka...........24.......Londyn............9.12...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to przyznam wam się szczerze, że jak głupia boję się zadzwonić do tego swojego lekarza. Po tej ostatniej akcji mam jakiś niesmak, stres :(. Nie żebym była wyrodną matką, ten cukier już został skonsultowany z innymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZKO---------->jakoś ci się nie dziwię... a my wczoraj byliśmy z dzieciakami w zoo..rodzinkę odwiedzić...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno u was nie bylam mam nadzieje ze przyszle mamuski zdrowe jak ryby albo rydze :) nie pamietam jak sie pisze :) u mnei oki, dzieciorek sie rusza, siurek potwierdzony :):) duzo juz przytylescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena no to gratuluję potwierdzonego siuśka :D Czy któraś z was miała robione obciążenie 75? Kurna już któryś raz się dzisiaj kłuję i po posiłkach jest normalny cukier, to dlaczego do cholery tamten tak powoli spadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. troche milczalam bo od soboty mam meza w domu i teraz latam,y zalatwiamy sprawy,rejestrujemy nowe auto i organizujemy przebudowe garazu na za miesiac :-) ja jak narazie mam +6kg jutro zaciagne go do duuuzego sklepu z artykulami dla dziecka i moze wkoncu na cos sie zdecydujemy pozdrawiam was cieplutko... u mnie dzis byla wiosna jak talala doslownie ze 20st ja latalam po miescie w cienkim sweterku ale od jutra podobno znowu deszcze i burze brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzwoniłam wczoraj do swojego ginekologa. Jakoś miły był. Mam wizytę w poniedziałek o 15. Powiedział, że to nie bardzo. Mam wykluczyć całkowicie cukier z diety i produkty o wysokim indeksie glikemicznym. Do tego powiedział, że dobrze, że mam glukometr własny bo inaczej musiałabym położyć się na dobę do szpitala. A tak to zrobię sobie w niedziele pomiary sama. Co 3 godziny. Ehhh kurcze czuję się tak jakbym się nie sprawdziła, nie umiem tego nawet opisać. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokok trzymaj się kochana, jestem dobrej myśli, i przestań takie głupoty pisać, że się nie sprawdziłaś, co za bzdura bo normalnie przez kolańco przełoże ;) ;) jesteś świetną i odpowiedzialną osobą i wogóle nie rozumiem skąd te myśli, głowa do góry!!!! :) :) :) 🌼 🌼 🌼 dla ciebie, zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oczko. Wszystko bedzie dobrze. W czym sie nie mialas sprawdzic? Jestes wspaniala przyszla mamusia:) Co do wagi to mam 10,5 kg na plusie. Wspolnie z mezem myslimy nad imieniem dla naszego synka i chyba mamy porozumienie:P Dzisiaj ladna pogoda, wiec chyba umyje sobie auto. Po ostatnich rajdach po lesie wyglada... blotniasto. Aaa. Dachowka juz mi przyjechala, dzisiaj castorama ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKO, przestan bzdury wygadywac o tym niesprawdzeniu sie. Przeciez Ty wszystkiego dogladasz jak nalezy: oszczedzasz sie, dobrze odzywiasz, badania robisz. Ten cukier jest niezalezny od Ciebie, zreszta nawet do konca nie waidomo czy go naprawde masz... Nie zadreczaj sie, bo to tylko stresuje. Z drugiej strony Cie rozumiem, bo jak ja nie wiedzialam, czy nam sie udalo, to czulam sie podobnie... Taka nasza babska archaiczna klatwa, ze od razu myslimy, ze to przez nas. Moj maz mi wtedy tlumaczyl, ze nawet jesli zle pojdzie, to nie przeze mnie. Wiec ja teraz tlumacze Tobie:) Ja bylam na badaniu w zeszlym tyg., ale nie mam jeszcze wynikow. Beda za 2 tyg. u mojego ginekologa. A jutro ide na usg zeby poogladac czy nasz dzidzius ma wszystko na swoim miejscu (organy, konczyny itp.). Wozek fajny. Ja ostatacznie zdecydowalam sie na Chicco Tri 4me, ale i teraz nie jestem do konca przekonana. Trzymaj sie cieplo i nie zamartwiaj, choc to klucie moze troche wkurzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka - > gratuluje synka!!!! No wiec jakie wybraliscie imie???? Malolepsza, a Tobie dziewczynki, tym bardziej, ze wystaranej! Aha i Anabanana - ciesze sie ze mala okazala sie wcale nie taka mala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam Filipa albo Konrada, ale moj maz tak sie uparl, ze jego dziecko nie bedzie mialo tak na imie, wiec nie mialam nic do gadania. Narazie, ostatecznie(chyba) jest GRACJAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wczoraj byłam na drugim USG, z maluszkiem wszystko w porządku, jestem w 23 tyg i maluch waży 407 g nie wiem czy to dużo czy mało ile ważą wasze maluszki??? Mój mąż wczoraj pierwszy raz widział juniora i jak słuchał serduszka to miał łzy w oczach prawie się popłakał, a co dopiero będzie przy porodzie chyba zemdleje, wrażliwy z niego chłop, A i na 100% jak powiedział lekarz będzie synuś siusiak piękny -też pracujemy nad imieniem mąż uparł się na Filipa i chyba tak zostanie nie mam już szans na zmiane bo tak ustaliliśmy że chłopcu on nadaje imię a dziewczynce ja OKO głowa do góry pomyśl o swojej kruszynce jak mama ma zły humor to ona to czuje, wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelak, Justyska-> Filip bardzo mi sie podoba, ale w tym wypadku decyzja nalezy do mezow:D Ja jestem w 23tc i przytylam 6 kg, a dziecko zwaza mi jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała Pascla bardzo mi sie podoba to imię ale mężusia nie przekonam raczej ale i tak Filip chyba lepiej niż Bruno bo taka opcja tez była :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka, to oczywiste, przepraszam za literowke... Ale smiesznie wyszlo:)) A teraz bylam bliska napisania: LITROWKE zamiast literowke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) niekiedy takie pomylki sa najlepsze:) Ja sama czesto zjadam, albo przestawiam literki. Ale gimelak nawet niezly:) pozdrowionka. Ide konczyc myc auto, bo juz napewno wyschlo, a jeszcze szyby mi zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×