Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D Wole dwa berety,bo wiadra dadza dodatkowe kilogramy:P:P:P A z mila checia bym sie podzielilo,ale wiecie nie ma jak:(:(a o to bedzie jak mi po porodzie nawal mleczny dowali:(:(cycki mi zeby wybija,albo udusza w nocy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miała nawał pokarmu koło 3 doby to rób sobie zdjęcia od pasa w górę bo takich jędrnych i stojących to szkoda nie uwiecznić.Pamela jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście ja nie mam problemu z biustem, przed ciążą miałam miseczkę C a teraz D, tak że niewiele urósł, raczej zrobił się pełniejszy. Mnie lekarka powiedziała ze jak się dzidzia nie obróci do pełnego 36 tygodnia to już się nie obróci. Moja ma jeszcze 2 tyg, ale wątpię żeby si e obróciła bo mam bardzo mało miejsca, bo przecież rozwija się w połowie macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój mówil ze jak sie do 36 tyg nie odwroci to szanse maleja bo ma corraz mniej miejsca zeby sie obkrecic,niektorym dziewczyna przed samym porodem sie dzidzia obkreca wiec ja tez uwazam ze nawet pozniej jest szansa ze sie odwroci tak jak trzeba:) Kurcze przez ta pogode nic mi sie nie chce:-? jakas dziwna jest niby cieplo ale pochmurno. Mam smaka na cos slodkiego tylko nie wiem co hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przywrócenie mnie na forum, musze nadrobic ten stracony czas :) szylusia kochana ja tez mam problem ze stanikiem, biust mam jakbym dwa wielkie melony nosiła, a o opuchnietych stopach to juz nie wspomne... na szczescie zadnych innych dolegliwosci ciazowych typu zgaga czy zaparcia nie mam, wrecz przeciwnie toaleta jest moim drugim ulubionym pomieszczeniem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a u mnie jak na zlosc od 26 tyg jest maluszek głowka ułożony do dołu a ja bede miec cesarke... ale powiem wam ze wolałabym zeby był ułozony odwrotnie bo tak mi glowa daje po pecherzu a nogami po zoładku i zebrach ze szok :) zmykam na szkołe rodzenia, wiem ze nie jest mi szczegolnie potrzebna ale polozna powiedziała ze przyda mi sie to o czym jest tam mowa w połogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj tu ruch,jak w ulu:) w takim razie ja nie marudze,a własnie miałam taki zamiar,nie bede sobie przeciez obciachu robic przed naszymi nowymi,starymi kolezankami:) kupiłam zel do pielegnacki nóg,na obrzeki i zylaki.ma w swoim składzie i kasztanowca i miłorzeba i arnike.tak wiec, jak zdziała cuda to na pewno wam go polece. paka z ostatnimi zakupami dla zoski i dla mnie juz dotarła.ale fajne rzeczy!!!a jakie fajne sa te buteleczki tomme tippe,a jakie mieciutkie maja smoczki.ciekawe kiedy zaczne z nich kozystac,bo przynajmniej 3 miechy chciałabym karmic piersia,ale to róznie bywa,czasem okazuje sie,ze trzeba dokarmiac. karusia,mój straszy ma wpasc na jeden dzien do domu,z obozu i tak własnie myslałam o pierogach,ale czy mi sie chce je robic???? ja sie za pranie ciuszków,nie mówiac o prasowaniu nie moge zabrac,dokładnie tak jak napisała okko\"smierc mnie przy tym zastanie\".heheh,bardzo mi sie to podobało. no nic,miłego wieczoru zycze,do juterka brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam jeszcze tu wrócic,własnie obejzałam zdjecia małej julki. marzka,o jezuuuu jaka ona słodka!!!!!a jak słodko na tej podusi wyglada!a te zdjecia z braciszkiem sa rewelacyjne,chłopczyk bardzo ładny:) lady,he zupałnie inaczej sobie ciebie wyobrazałam,sama nie wiem jak,ale inaczej:)JA z moim D na innym motorku pomykamy.jak nie zapomne wysle fotke. szylusia,bardzo ładnie ci w tej fryzurce.ja wole dłuzsze włoski,bo lubie kucyki albo warkoczyki,he razem z zosia bede sobie potem robiła kiteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamunie. Przyznaje ze nie nadrobilam zaleglosci, tylko tak po lebkach przeczytalam. Nowa-> wszystkiego najlepszego Witam wszystkie kolezanki po dluuuugiej nieobecnosci:) Ja jestem po wizycie. Tak wiec zaczne od poczatku. Grzybek mnie nie opuscil, to ze pipka mnie boli i mam przypuchnieta to w miare noramlne, zdarza sie. Szyja macicy powinna wytrzymac jakies 2 tygodnie. A moja gin ma urlop. Dzisiaj zaczela. Jak nie urodze mam zadzwonic do niej 31.lipca a jak urodze to mam jej wyslac sms. Jak cos sie bedzie dzialo mam jechac na oddzial. I robili mi dzisiaj pobranie krwi do badania HBs. Wiecej badan niby nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umieram. Dzisiaj mnie tak ten brzuch męczy, twardnieje, boli i wogóle moje dziecko jak rano było szalone to teraz cisza. Od kilku godzin. Ale spoko, skurcze nieregularne, także rodzić jeszcze nie zamierzam :D. Ale dzisiaj wstałam sobie rano i myślę \"to dzisiaj\". Ale moja intuicja nie działa tak jak trzeba, więc pewnie za dwa tygodnie wyjdzie :D. Ale w razie czego jakbym się nie odzywała to wiadoma sprawa :D. Ogólnie musze sie zmusić do wypełnienia tego pamiętnika, a nie mam weny, może w sobotę. W sobotę też przyjeżdza mąż, ale w niedziele około południa wraca, bo jedzie jeszcze po swoją mamę i ciocie i zabiera je do Krakowa. Do towarzystwa, odpoczną, bo ona biedna cały czas darmowa niańka do dzieci moich szwagierek, darmowa pomoc domowa, darmowy pracownik i to wszysto ze strony sióstr. Dramat, też bym była taka jak ona... Muszę jej też kupić patelnię, bo ma imieniny niedługo, a chciała pateltnię do naleśników :D no to będzie miała :) Esab pewnie cię kłuje przyjemnie :D Tą główeńką po narządach :). Mała dzisiaj zdecydowanie rozgadany dzień na kafe, ale to dobrze :). A jaki też żel kuipiłaś, ja też mam taki mieszany, ale g... daje :D. Ja butelki mam 3, jedna Avent i dwie Canpola. Ja chcę karmić piersią, ale od października niuniuś będzie musiał być czasami na butli z moim mleczkiem :). A co do zastania przez śmierć, nie dam rady z tymi pościelami, szaleństwo. Nie chce sie toto prasować, spryskuje wodą, szlag mnie trafia, wyrodna matka ze mnie, będe przygładzać :D A prasować tylko to co trzeba :D. Gimelka i lekarka powiedziała, że to normalne? Ta boląca pipka, bo ja gdzieś się doczytałam, że tak. Widzę, że tu same kobitki którym szyjka ma jeszcze wytrzymać może dwa tygodnie :D. Heheheh i wszystkie naraz zbierzemy się do szpitala :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam ze szkoły rodzenia, połozna mowiła nam o karmieniu piersia , ile mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy , ktorych nie da sie nigdzie wyczytac :) za tydzien bedzie przedstawiciel z firmy Baby Ono i maja byc jakies prezenty..hmm.. ciekawe jakie :) oko ja kupiłam butelki canpol lovi.. sa szeroko polecane. za kilka tyg okaze sie czy rzeczywiscie sa tak dobre jak o nich mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do wyrka :) zajrze jutro :) dobranoc, pchły na noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po wizyce- wogóle pisalam wcześnej- ale mi zjadlo i się wtrułam :) w każdym razie wizja cesarki zgodnie z Waszymi prorokowaniami na razie odplynęła, bo dzeciak jednak się obrócił- tylko jakoś dziwacznie i dlatgo niby czuję to co czuję- tak mi wytłumaczyl lekarz, więc póki co jeden problem z głowy, jak wracałam od lekarza z tej euforii zrobilam cos w kierunku torby i kupiłam koszulę do spitala- ale teraz nie wiem czy mi się podoba, ma jakieś takie magiczne kieszonki- zobaczymy w praktyce co ona warta od jutra wkraczam w pranie i prasownie-łeeeeeeeee Oczko- ja wciągam się teraz w temat chust i już, już prawie upilam bebelulu lulu ale wpadlam na jeden portal dla chustomaniaczek i tam są różne ankietki i tą co ja sobie wybrałam to ksrytykowały na maxa-- a ponieważ najtańsza nie jest to postanowiłam podrążyć temat i nawiązałam rozmowę z jedną dziewczyną- która na początek poleciła mi poucha= kieszonkę z chusta.pl podobno milutki materiał i kaska nie duza- w razie gdybym doszła do wniosku, że to nie dla mnie, wogóle dala mi namiary na jedną stronę w Stanach i tam są takie bajeranckie, że aż się oczka świecą- także, jak bym złapała bakcyla to można z tego zrobć sztukę:) ogólnie niektóre dziewczyny to mają tego po kilka i to normalnie za taką kasiorkę, że hej aaaa pochwalę Wam sięjescze dzidkiem- otóź był dzisiaj mocno fotogeniczny i ładnie pozował, do tego wazy 3140g (+-470g) no ale ten wymiar akurat średnio biorę pod uwagę, wszystko pozamykane, na KTG nie wyszedł ani jeden malutki skurczyk, ale kazal mi przycodzić co tydzeiń na KTG- a i czym mnie zaskoczył to zrobił mi posiew- tylko cholercia nie zapytałam czy ze wzgledu, że coś tam \"wydłubał czy prewencyjnie, w każdym razie wynik za tydzień- z wrażenia zapomniałam zapytać a teraz kończę, bo zaraz chłopaki wrócą z dworu i trzeba kąpiel szykować i kaszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się bebelulu podobała, ale też naczytałam się dużo złych opinii, potem byłam napalona na Oppamamę kółkową, ale niestety narazie brak na allegro, a ja przegrałam aukcję. I też właśnie zastanawiam się po przeczytaniu opinii nad pouchem takim zwykłym najzywklejszym. Na allegro są po około 55 zł. I chyba na tym stanie. I tak jak ty w razie czego jak złapię bakcyla to wymienię na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kupiłam sobie dwie koszulki rozm.L do karmienia,bo oczywiscie stanika nie ma,tzn.jeden byl 85 D,musialabym troszku zwesic,ale hmnnn miseczka w sam raz aby schowac cycki,ale rozchodzily mi sie lekkko pod pachy,no bo wiadomo jak jest 85 to miseczki sa szersze i nie zbieraja tak cycek:(Poza tym pomyslalam,ze jak bede mial nawal pokarmu po 3 dniach od porodu to mi te cycyki wylataja z tego stanika:P:P: A tak kupilam te dwie koszulki i sa cholernie wygodne,choc wiadomo cycek tak ladnie jak w staniku z drutem nie utrzyma,ale czuje sie w niej bardzije komfortowo niz w tych stanikach co przymierzalam.Fakt minusem jest to,ze musze je miec na sobie aby spelnily swoje zadanie no i juz innej koszulki czy bluzeczki nie zaloze ,no przynajmniej nie latem,bo ta jest az za tylek:D:D,no ale z braku laku dobre i to na poczatek juz troche mi lepiej,ze choc cos mam aby moc karmic mlodego bez rozbierania sie do zera........ Dobra zmykam....bo skurczy wiecej po jezdzie samochodem i tych przymierzaniach wszystkiego.............. Do jutra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee,no super okkooo,dzieki,ze mnie pocieszyłas z tym zelem.ale tak sobie mysle,ze jak mi nie pomoze to zima wybiore sie do lekarza i niech ratuje moje nogi. acha,zel nazywa sie LIOTOMAX,tylko mi nie pisz,.ze to ten sam co twój,wrrrr a jakie szczepionki kupiłas?przyznam,ze mnie zaskoczył twój wpis.ja myslałam,ze to dopiero pózniej po urodzeniu lekarz zaleci co trzeba.kiedys to wystarczyło szczepic dzieci podstawowymi szczepionkami,teraz sie narobiło... o rety to ja tez bede wyrodna,co ja gadam juz jestem!!!!bo ja własciwie wszystko wygładzam reka.nie cierpie prasowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety dziewczyny, ale sie rozpisalyscie... Juz przeszlo godzine siedze i czytam, bo u mnie w pracy taki mlyn, ze nawet nie mialam kiedy. A po pracy padlam jak kawka. Witam z powrotem wszystkie nowe stare bywalczynie! Karusia-> usmialam sie po pachy z twojego dowcipu:D Dobre hehe! Tyle tutaj gadania o infekcjach, grzybicach i prosze, mnie rowniez dopadla grzybica (Oko Ciebie tez?). Zbyt dlugo byl spokoj. Tak wiec od dwoch dni nie rozstaje sie ze swoja mascia z antybioykiem. mmala, eudaiomonia-> ja mam popekane zylki, ktore tworza abstrakcyjne pejzaze na lydce, wysyjaca zyle na tej samej nodze, coraz bardziej puchna mi stopy i boli mnie opuchneita kostka. Tak wiec mamy juz klub cierpiacych:) Ale dziewczyny: byle do przodu, jakos damy rade! Viola-> nic sie nie martw, co ma byc, to bedzie. Oko-> ja jestem zdecydowanie za ZZO i jesli analiza krwi na krzepliwosc dobrze mi wyjdzie, to sobie zazycze. Tutaj kobiery rodza a ZZO od wielu lat i dzieciom nic z tego powodu nie ubylo. Podobno zakladanie cewnika nie boli, bo robia to juz jak dziala znieczulenie. Wczoraj kupilam sobie majtki jednorazowe. Niestety, nie moglam dostac tych siateczkowych, wiec kupilam normalne. Aptekarka powiedzial, ze to rozmiar uniwersalny, ale chyba nie miala racji, bo sa gigantyczne! O zgrozo, juz widze, jaka bede atrakcyjan w tym szpitalu: z mega podpaska i tymi majciochami XXXXL!:D To chyba tyle na razie. Aha, ja jeszcze sie nie rozlaze, ale w pachwinach tez mnie boli i mam tez skurcze przepowiadajace i uklucia, ktore wcale nie sa przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala-> ja nie mam nawet nic niczego wypranego, nie mowiac o prasowaniu.... Jejku, jak Wy mnie wszystkie stresujecie tymi praniami i prasowaniami... Ja czekam na sierpien i na przyjazd mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybciutko przed snem. Mmała, miałam możliwość zakupienia tych szczepionek skojarzonych, po dużo niższej cenie, więc zamówiłam no i czekają już to są te obowiązkowe z zalecanymi, mniej kłucia więcej szczepień. Ja też będe wyrodna i też będe wygładzać ręką, cieszy mnie że nie jestem sama. Nie mam tego żelu, mam inny, ale skład ten sam :D. Szylusia odpoczywaj :) Ewitap wiem, że za granicą to norma, ale u nas normą jest nacinanie krocza a nie niesienie ulgi pacjentce. Chociaż słyszałam o tragicznych warunkach rodzenia w Norwegii. Co do ZZO u nas sobie troszkę dużo życzą, bo muszę opłacić sobie anestezjologa. Dramat, coś co powinno być za darmo, albo za sam lek. To jest wina tego, że w Polsce brakuje anestezjologów. Co do grzybicy to nie mam pojęcia, ale dostałam globulki na upławy, nie wiem ską. Jakieś cholerstwo, nigdy nie miałam problemów. Co do atrakcyjności szpitalnej kupiłam sobie śliczny komplecik, za całe 20 zł na bazarku. W cudownym różowym kolorze, w rozmiarze XXl, więc na górze wisi w brzuchyu sie nie dopina, ale jest. Szlafroczek i koszulka. Jest boskiiiii, będe szpitalna miss :D. A to ten komplecik, zaznaczam, że na Allegro jest w bardzo wygórowanej cenie :D Ważne, ze nie pikowany, bo by już była szpitalna klasyka :D. Głupio się poczułam jak po mnie kupowała kobieta około 60-70 lat taki sam :D też do szpitala :P http://www.allegro.pl/item391677162_nowe_komplety_szlafrok_koszulka_100_bawelna_roz_l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek. Ale ten czas leci, dopiero był poniedziałek!!!:) Oczko ja sobie też podobny komplecik kupiłam jasno zielony, tyle że jak go w domu ubrałam to koszulka prześwituje:) z szlafroczkiem jest ok. Może ty masz lepszy. A odnośnie tych koszulek do karmienia to po ile one są w H&M? Byłam wczoraj z kuzynką męża po wózek spacerowy dla jej 4,5 miesięcznej dzidzi, bo miała taką rozwalającą się gondolę po kimś. I kupiła w końcu TAKO Sportster, nawet ok, na żywo ładniejszy jest niż na zdjęciach. I mała może spokojnie w nim leżeć. Ale powiem wam jakie są różnice w cenach!!!! Byliśmy w 3 sklepach, w jednym kosztował 540, w innym 460 a my kupiliśmy za 410zł. Ja kupiłam wanienkę i taką podkładkę gąbczastą. Słodkie. To już mam wszystko, a jak czegoś nie mam to się kupi. Zmykam jeść! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko -> ukucie igłą nie boli założenie cewnika też nie boli, leżałam potem na boku, wiec nie było źle do tego miedzy kolejnymi znieczuleniami mogłam troszeczkę sie przespać, o ile spanie pół godzinne można nazwać spaniem, skurcze wtady nie były tak bolesne, dopiero po około półtorej godziny znieczulenie przestawało działać i wtedy znów czułam skurcze parte, przetrzymali mnie do rana, i ostatnią dawke dostałam na 1.5h przed porodem Kseni, gdyby nie to znieczulenie pewnie miała bym traume poporodową i niezdecydowała bym sie na drugie maleństwo, w warszawie tak jak pisąłam od 350 do 500 LadyMia masz już wózek?? ja mam gondole ciemną, jak padał deszcz to zawsze miałam folie przeciwdeszczową i wyglda jak nowa, spacerówkę mam jasną i tez jest oki, bo wszystko można sprać, a jeśli chodzi o chrupki czy jedzenie bułeczek w wózku to bez różnicy jaki kolor tłuste plamy wszedzie widać, nawet na ciemnym bardziej niż na jasnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki :) :) :) serdecznie witam ponownie mamusie które znowu zaczęły się udzielać, dla was 🌼 🌼 ciesze się, że tabelka drgnęła, bo już zaczynałam się martwić :) a wiecie tabelka to mój piorytet ;) kobietki tak piszecie o tych cenach za poród, znieczulenie, pokój itd to aż jestem wystraszona, a wiecie, że pobieranie opłat za poród rodzinny jest niezgodne z prawem? mamy zapewnioną możliwość, aby towarzyszyła nam jesdna bliska osoba zupełnie za darmo!!!! w tym szpitalu w którym będe rodziła, za poród rodzinny chcą 150zł reszty nie wiewm, kurcze już nidługo i zaczniemy się elegandzko rozpakowywać, okokok ty już naprawdę niedługo, ja mam znowu wizyte za tydzień, musze zrobić ponowne badania bo mnie się pojawiło białko i bakterie w moczu :( chciałabym, żeby mały jeszcze z 2tyg poczekał, zobaczymy, puki co to pobolewa mnie brzuch i zaczynam mieć skurcze, ale na szczęście nieregularne i nie sąbardzo bolesne, ale przyznam, że czasami bardzo ciągnie, no ale to zupełnie normalne ja też miałam w zeszłym tyg badanie na posiew z pochwy wyniki w przyszłym tyg, troche się martwie bo ja od początku ciąży mam tam problemy, i mam nadrzerke, więc nie wiem jak to wyjdzie... ooo wtała moja królewna, no to mama rusza zrobić śniadanko buuuuziole mamuśki, wlece później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa 77
cześć- ja z kawusią, mlody jeszcze soie pochrapuje, to juz drugi raz w tym tygodniu, że śpi tak długo, zwykle koło 8 jest już na nogach- ale nie narzekam :) co do kolorów wózków to ja gondolkę mialam beżową- i tam w zasadzie oprócz mnie nie mial jej kto brudzić- bo dzidka jest jeszcze mała i nie jada w wózku, a teraz spaerówkę mamy jaskrawo zieloną z czarną buda i brudzi się permanentnie- ale schnie też błyskawicznie i powiem Wam, ze po wypraniu wygląda jak nowa, co prawda budki wyprać się nie da- a i ją udaje mi się zafaflunić- wtedy przecieram te czarnoty ściereczką i też spoko Oczko- ja zdecydowałam się na kieszonkę z chusta.pl tą w paski, już bym sobie zamówiła, ale tam każą dobrze się wymierzyć- a mi wsiąkla miara krawiecka, a przecież linijką tego nie zrobię- ech, dzisiaj jeszcze raz przebuszję szufladę- a jak nie to pójdę i kupię, hej a jak ciasto- pyszniutkie? obejrzyj sobie jakie tutaj sa ładne http://www.hotslings.com szczególnie, że teraz dolar taniutki :) dziewczyny-w coWy planujecie ubierać nowo narodzone dzieciaki, czy w dlugi cienki rękaw - czy krótki, bo normlanie mam takie dylematy, wczoraj przejrzalam stertę ciuszków którą posiadam i doszlam do wnisoku, że krótkich rękawków to tam za dużo nie ma, hmmmmm z Mackiem było prościej urodził się pod koniec października więc z rękawami prosta sprawa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Kasa 77 to mialo być Kasia 77- sierota ze nie Lady Mia- kiedyś chcialam mieć wózek z tej samej serii, tylko inne kolorki :) - granatowe, ale potem wymyśliłam jeszcze co innego i tak się rozwiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia też mam ten dylemat w co ubrać małego na wyjście ze szpitala, ale uszykowałam, body z krótkim, koszulke z długim, kawtanik, śpioszki, dwie czapeczki, kocyk, wezme wszystko i zobaczymy jaka będzie pogoda to coś się wybierze i tyle, tymbardziej że pojedziemy samochodem więc też nie chce żeby nie było za gorąco my kupiliśmy coneco i mam już go w domku, i bardzo mnie się podoba zobaczymy jak się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×