Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hejka! vilola, widze,ze ty tez nie masz najciekawiej.kurcze tak sobie mysle,ze chyba bym w głowe dostała jakbym musiala iles tam dni przelezec w szpitalu.okropnosc,ja tam reszta mojej bandy w domu.nieee,,,,,,,,ja nigdy w szpitalu nie lezałam,tylko 2 razy na porodówce i niech tak zostanie. upały sa meczace,ale przyznacie,ze wtedy nie ma takiego problemu w co sie ubrac.chociazby te laczki czy japonki w które to tylko wchodza teraz nasze stopy.jakas cienka tunika,cienkie portki i mozna pomykac.a jakby miało byc zimno to ja np nie wiem w co mogłabym sie ubrac.moje cieplejsze ciuchy wszystkie sa teraz mi za małe. eudo,szczerze ci współczuje tej sytuacji z tesciowa.obys jak najszybciej mogła sie wyprowadzic na swoje. ladymia,wybierzesz ten który tobie sie podoba,zrób tak abys ty była zadowolona.ja zawsze tak robie:) chimerka ja odkad jestem na macierzynskim duzo latam po okolicy.nie wyobrazam sobie siedzenia w domu .niestety od dwoch tygodni na prawde musiłam zwolnic tempa.no i tak sobie chodze powolutku...oczywiscie z moim psiakiem okko,ja kupiłam butelki tommee tippe.narazie wstrzymam sie z tymi dc brown.nie ma co przesadzac,jak bedzie potrzeba to kupie,allegro nie zginie do tego czasu.przepraszam,czy wysłałas mi juz te galotki??? ja sie ciesze,ze moja mała nie jest zbyt duza.łudze sie,ze dzieki temu szybciej wyskoczy. monis-27,a te schizy to chyba teraz kazda z nas ma.mi obecnie troche przeszły po ostatnich zakupach/kupiłam juz chyba wszystko/.ale pewno za tydzien jak jeszcze nie bedzie odmalowana kołyska i nie beda przerobione szuflady spod łóżka to znów zaczna mnie dopadac. karusia,ile nam na to 3 dziecko przysługuje macierzynskiego,20 czy 21 tygodnii???? dzis pospałam sobie godzinke po obiedzie i teraz nie chce mi sie spac:(padłam bo z rana byłam w miescie,a potem jeszcze wyszłam na godzine przed samym obiadem/.wieczorem tez byłam jeszcze na spacerze,juz z moim D,ale mimo to sen nie nadchodzi. spokojnej nocki,papapa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki 🌼 witam z samego rana, ochłodziło się i zanosi się na deszczyk, co mnie bardzo cieszy, bo na ogrodzie sucho jak pieprz, buziaki mamusie, trzymajcie się, miłego dzioneczka życzę 👄 🌼 odświeżam tabeleczkę co by jej nie szukać :) a i zamiast płci wpisze imie mojego krasnalka, to tak na wypadek gdybym z wrażenia zapamniała podać po porodzie mamusie 2w1 🌼 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka Karusia1978...29...Kraków....24.10.08.....24.07.2008...D ziewczynka Viola27.......27.......Żory...........18.10......24. 07.08r dziewczynka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08.....Konrad Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___12.08___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka naturalna blondynka...31.....Łódź.....17.11.......23.08.2008...córka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 BETTY-83.....25.........Łódź..............24.11.......30 .08.08..-córka NASZE URODZONE MALUSZKI ❤️ : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka a słuchajcie jak tam wasze maluszki, chodzi mi o ruchy, bo z tego co wiem pod koniec ciąży dzieciaczki się mniej ruszają, a u mnie wręcz przeciwnie!!!! mały tak dokazuje, że szok, nawet w nocy się budze bo takie kuksańce dostaje, że aż mi łezki wychodzą, nie ma już miejsca na przekręcanie się więc kopie jak najęty, mój brzuch wygląda jak z filmu obcy ;) Marzka rybeczko co tam u ciebie i naszej pierwszej gwiazdeczki Juleczki ? 🌼, mam nadzieje, że jest grzeczna, a ty jak się czujesz? wrzuć jakieś zdjątka to sobie chociasz oczy naciesze takim skarbem :) :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała3l
dzien doberek! wczoraj byłam ostatnia ,a dzis myslałam,ze bede pierwsza,a tu prosz,moja imenniczka juz na nogach. mnie obudzil mój młodszy,wrócił od siostry.wyrwał mnie ze snu i jestem normlanie nieprzytomna.mam nadzieje,ze kawa zdziała cuda. monis,moja mała od poczatku bardzo spokojna,a teraz to juz w ogole,zadko kiedy ja czuje,najbardziej w nocy jak próbuje zasnac. ide sie jeszcze połozyc i poogladac najnowszy katalog z avonu.jest pare kosmetyków które jeszcze od nich zamawiam,ale to głownie ze wzgledu na siostre,jest konsultantka.mam swoje ulubione kosmetyki i to nie z avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moj maz musi wyjechac z pracy na 2 tyg. tzn wyjedzie w przyszly pon i wroci na weekend a potem znowu w pon i wroci na weeken juz na stale. czyli 2 tyg nie bedzie go w domu... :o nie wiem czy to dobry pomysl skoro u mnie to juz 35 tydz i wszystko sie moze zaczac ... jestem wscieklaaaaa dodam, ze on raczej to wyjscia nie ma :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Wczoraj rzeczywiscie cos szwankowalo na cafe. JA ledwo zyje. Jestem w 36 tc, a bardzo boli mnie krocze, ciagnie mnie jakos. Najlepiej jest jak siedze albo leze. Ale juz jak mam chodziec, albo nie daj Boze schylic sie po cos... CZuje sie jak baba z jajami, bo do tego mam wrazenie ze mmoja pipka jest chyba przypuchnieta. Teraz wiem dlaczego faceci stoja w rozkroku:):):) W nocy mialam 2 delikatne skurcze. Jutro mam wizyte to wszystkiego sie dowiem. A co do pogody to u mnie w kratke, wczoraj na przemian slonce i deszcz, a dzisiaj slysze ze grzmi. Ciuszki wczoraj popralam a na dzisiaj mam sterte prasowania. Jak ja lubie prasowac takie malenkie:) Tylko nie wiem ile wystoje przy desce. Wogoleznowu biegam siku. W nocy srednio co 2 godziny. Juz jak lunatyk, przebudzam sie i nawet nie mysle o tym czy chce mi sie czy nie tylko wstaje i ide. Ma ktoras tez objawy z tym kroczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Gimelka - jestem tez w 35tc, ale nic mnie nie boli. Krocze zupelnie nie, ale cos kojarze, że laski pisaly, ze je cos tam boli. Mnie zupelnie nic, ani krocze, ani nic mnie nie ciagnie w dol, ale tez nie mam zadnych skurczy wiec pewnie moja macica w ogole sie do porodu nie przygotowuje, a to tez niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 U mnie dzis fajna pogoda tak chłodno hehe Mąż wykancza pokoj dla dziecka a ja pomagam co moge. Noc przespalam spokojnie i na razie nerka nie boli bo jestem na nospach ale nie wiem jak dlugo to podziala. Dzis ide do lekarza to go zapytam co mozna robic zeby przyspieszyc porod moze cos zadziala z domowych sposobow hehe Bylam dzis na pobieraniu krwi to mi babka powiedziala ze jak mnie atak kolki zlapie podczas porodu to sie zesranm z bólu,to mnie pocieszyla hehe Gimelka-> mnie nie ciagnie tylko kłuje cos w środku czasami.Ale twoje objawy to chyba normalne w ciazy ;) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Sorry Gimelka, myslalam, ze w 35tc jestes, nie wiem moze w 36 takie bole to norma. Na pewno ktos sie zaraz odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale się dzisiaj wyspałam, pierwszy raz od dawna wstałam przed 10. Ten magnez zdziałał cuda. Naprawdę polecam na te koszmarne skurcze i bóle brzucha w nocy. 2 noc spokojnie przespana. No pomijając bieganie siusiu :). Wyprasowałam wczoraj wszystkie ciuszki. Cały dzień stałam przy desce, ledwo żyłam wieczorem. Ale mam przynajmniej spokój. Wczoraj zamówiliśmy łóżeczko, został już tylko leżaczek bujaczek i miś z bijącym serduszkiem. A łóżeczko takie: http://www.allegro.pl/item391114976_lozeczko_drewex_kuba_ii_orzech_szuf_mat_gryka_.html Mam koszmarny problem z bólem rąk, kolan i nóg. Nie mogę zginać palców u rąk, tak samo z kolanami, to chyba wina spuchnięcia. Do tego chyba gdzieś mmie zawiało i mam nerwoból w szczęce, aż do ucha. Coś okropnego. Kurcze, już pod koniec ciąży mogło by dać spokój. Karusia, nie wiem czy to strach czy nie. Mam możliwość ZZO i się zastanawiam. Anestezjolog wypowiadał się dobrze, zobaczymy co powie mójh ginekolog. I ciekawa jestem czy nadal stawka 500 zł jest aktualna, bo to troche dużo. Chodzi o to, że u nas w mieście to nie jest norma, trzeba mieć zamówionego anestezjologa, bo tak to nikt mi nie zrobi. _Chimerka_ jak się zastanawiasz, to pomów z lekarzem. Jednak podróż nie jest do miast obok, klimat inny. Mmała3 majteczki wczoraj wysłałam. Tam jednych nie ma, bo spróbowałam rozmiaru :). Także w sumie jest 9 par :). Wysłałam PP priorytetem, także w tym tygodniu jeszcze powinnaś je dostać :). Co do upałów to fakt, sama o tym ostatnio myslałam, że nie wyobrażam sobie zaawansowanej ciąży w zimie. Te płaszcze itd. Do tego braki w owocach, warzywach i innych. Koszmar. Nie wiem, buty to bym kupowała co tydzień nowe. Albo chodziła w kajakach na zapas. Poza tym brnąć przez śnieg, lód i uważać zeby się nie wywalić. A co lubisz z Avonu, ja też czasem zamawiam, ale już tylko sprawdzone rzeczy. Siostra mojej mamy jest konsultantką. Moniś u mnie Mikołaj się rusza, ale inaczej, jest jakby ospały, powolny itd. Nie kopie, raczej czasem przeciągnie rączką albo nóżką od środka, wypina się bardziej. No i potrafi z brzucha też zrobić obcego. Po prostu Julka, łączę się z tobą w bólu, nic się nie martw nie denerwuj. Jeszcze soię nic nie zacznie. W razie czego masz kogoś, kto cię zawiezie, może ci pomóc itd? Gimelka jak lubisz prasować, to mogłam cie zaprosić. Myślałam, ze mnie szlag trafi z tą drobnicą. Do tego niektóre materiały nie chcą się prasować. Grrrr. Co do tego bólu w kroczu to już jakiś czas temu pisałam o tym. Takie jakby było opuchnięte, bolesne,m jakby coś się rozchodziło hmmm takie dziwne. Ja to porównałam do krocza po ostrej zabawie :D Viola, nie słuchaj takiego straszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> tez myslalam ze te ostatnie dni ciąży bedą spokojne a tu prosze zawsze cos ale wszystko jest do zniesienia wazene ze dzidzia bedzie:)ja juz sie nie moge doczekac jak ja zobacze:D:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co ja zaczynam się bać, jak to będzie wyglądać. Coraz bardziej zastanawiam się jak moje maleństwo wygląda, czy na pewno jes cały i zdrowy. No i jak dam sobie radę potem. Ale powiem wam wszystkim, że trochę podnosi mnie na duchu książka pt. "Język niemowląt" Tracy Hogg. Naprawdę. Nie jest jak inne poradniki. A tych też mam kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pamietam oczko jak o tym pisalas. Czyli wyodrebnionym przypadkiem nie jestem. I cale szczescie, bo myslalam ze to przez grzybka moze byc. A nadal Cie boli czy to przechodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawias cały dzień na kafe wczoraj był :o nie można było dodać swojej wypowiedzi ... uech ... To ja może kilka słów : Chciało mi sie strasznie wymiotywać i miałam masakryczne jak dla mnie ciśnienie norma w mojej rodzinie to 100/70 mamy wszyscy niskie :-) więc wczoraj miałam 140/90 - no czym sie tak mogłam zdenerwować ? Teściową :o to nie ucisk na żołądku ona jest tym co zakłóca moją zdrową jak do tej pory ciąże - dziecko pewnie sie urodzi znerwicowane ... :( Hipcia -> No co do wagi dziecka każy lekarz mówi że lepiej większe dziecko urodzić niż takie ledwo ledwo bo potem ani go jak przytulić ani jak ubrać bo te ciałko małe i mięciutkie , a taki co ma 4 kg to już widać że jest większy i że lepiej jest ze wszystkim więc nie denerwuj sie że jest za duże - nie ma chyba takiego pojęcia nawet ... z punktu medycznego ! hipciaaa teraz widze ale masz młodego męża ;-) fajnie :) A czemu miałby Cie zostawić ? ... Karusia1978 -> ❤️ dzięki :-) Ty też masz niewesoło ale na całe szczęście nie mieszkasz ani z jednymi ani z drugimi ! I fajnie że jesteś z nami :-) :-) :-) ja też sie ciesze że Wy tu zawsze jesteście ... jedyna wada czasem kafe nie działa :p gimelka -> spoczko :-) widze wiesz co za ból ... teściowa nie na darmo sie o nich tak mówi :p :p :p po prostu Julka - nie pokazuje ;) tylko ciśnienie mi sie masakrycznie dźwigło :p no i prezent w końcu ja pakowałam :p :p oczko - dokładnie ... z nerwów wszystko ... p.s a Ty gdzie kupowałaś stniczki do karmienia ? gimelka -> ja ani nie mówie dziś w nocy przez to spać nie umiałam - ciągnie mnie tam na dole , jak sikam musze na siłe bo mam chyba jakiś ucisk na pęcherzu i okropny ból jak leże nie wiem już jak sie kłaść -> tzn tak jakby ktoś mnie rozrywał tam na dole ... aha i mój mąz oświadczył że ona sie rozłazi - tzn moja cipka sie rozłazi :p hehe nie wiem nie widze jej ale chyba sie troszke rozszerzyła a on panika :o powiedział że oby taka nie została po porodzie - palant :p myśli że jak sie nosi 3 kg dziecko w brzuszku i sie rodzi naturalnie to sie nic nie rozszerza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli nadal, ale to nie jest stały ból, Często po nocy to czuję w ciągu dnia też, czasem o tym nie myślę i nie czuję. Wiesz do czego ja bym to jeszcze porównała? Jak miałam okres to czułam taki ból i do tego jakbym miała kulę bilardową w środku, którą ciągnie do dołu. W ogóle to zastanawiam się jak to będzie znów mieć okres :D. Jakoś tak miło bez niego było :D. Poza tym muszę lekarza poprosić, żeby mi tabletki wypisał i powiedział dokładnie od kiedy je brać. A i we wtorek idę na KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga ciekawe jak bedziemy wygladac po ciazy, nie tylko w kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oczko. Dziwne to takie uczucie, ale nic na to nie poradzimy widocznie tak musi byc. My dziekne kobitki przezyciezymy wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, ja nie wiem czy chciałabym być po raz kolejny dziewicą :D Jakoś sobie nie wyobrażam pierwszego razu po raz drugi :D Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) niektorzy mowia ze po porodzie jest drugi pierwszy raz:) mialam dzisiaj ochote na rosolek, juz sie gotuje:) A ja biore sie do prasowanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie zaczyna przerażać? O zgrozo dopiero teraz, że już nigdy nie będę sama, że nagle z dnia na dzień stanę się odpowiedzialna za tego malca i to czy sprostam temu wyzwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko jesteś boooska - najpierw mówisz o tym że nie wyobrażasz sobie pierwszego razu po raz drugi a zaraz o tym że \"już nigdy nie będę sama, że nagle z dnia na dzień stanę się odpowiedzialna za tego malca i to czy sprostam temu wyzwaniu. \" Poważnie super to ujęłaś :p :p :p :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki ;) Żyje i mam się całkiem znośnie, tylko dzisiaj przyszło jakieś załamanie i wszystko mnie denerwuje. A nie wspomnę o tym moim starszym maluchu. Jeżeli chodzi o fotki to wrzuciłam na pocztę, także możecie sobie zobaczyć. Julcia średnio je co 2,5-3 godziny także tak najgorzej to nie jest. Oj znam ten ból w kroczu. Miałam go niejednokrotnie. A to po prostu jak ja to mówię się rozłazimy aby maluszkom ułatwić przejście. Nie należy to do przyjemności. Idę skorzystać z okazji póki moje dzieci śpią i się troszkę kimnąć, bo jakaś mało przytomna jestem. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa08
Hej dziewczyny! Wlasnie znalazlam ta strone.Czy na to forum potrzebne jest jakies specjalne zaproszenie czy wystarczy wielki brzuchal??? Ja mam termin na 3 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euadiomonia
cześć nowa :-) Witaj :D hihi zarezerwuj swój nick i wpisz sie do tabelki ;) Wiesz już jaka płeć dzidziusia ? :) serdecznie zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, zamówiłam jasny wózek i zobaczymy. Najwyżej będę ze ściereczką wszędzie chodzić:P Jeszcze tylko wanienka i wszystko mam:D Ale ulga. Ciesze się jak dziecko. Kurcze ale mi ten 8 miesiąc leci... Wogóle to mama mi kupiła taki śliczny kocyk z kotkiem, zjeździła cały Kraków bo nigdzie z kotkiem nie było. A teściowa też szaleje bo co jest gdzieś na mieście to zawsze jakiś ciuszek kupi dla małej. Dziś w Krakowie pochmurno i grzmi i trochę pada, ale ja wolę to niż 28st. A ponoć na sobotę zapowiadają straszny upał... Bleee. Jakoś tak źle znoszę upały, mam cerę naczynkową i teraz jak jestem w ciąży to jeszcze bardziej się czerwienię i od gorąca aż mnie buzia piecze:( Mnie też boli krocze chociaż to dopiero 34 tydzień i też mam jakby spuchnięte i czerwone:) Mam nadzieje ze wróci do swojego stanu sprzed ciąży:) I do tego mała mnie kopie tam na dole, jak na razie się nie obróciła. Wizja cc coraz bliższa. Aha, nie ma któraś namiaru na jakiegoś w miarę taniego stolarza co robi meble kuchenne w Krakowie? Bo my już 3 lata mieszkamy a meble w kuchni mam stare po mamie i tak myślimy że jeszcze byśmy zdążyli zrobić nowe. Nie orientujecie się ile teraz takie meble na wymiar kosztują? Nie chcę jakiś cudowanych, takie jakieś proste na dwie sąsiednie ściany 3 i 2 metry... Wogóle to byliśmy wczoraj w Obi bo m ma parę dni wolnego i odmalujemy ściany. Przez te 3 lata trochę się wybrudziły... Tzn ja będę patrzeć, chociaż chętnie sama bym malowała bo lubię takie rzeczy robić. Ok, zmykam prasować. Dobrze ze mam takie małe żelazko turystyczne to super sie prasuje małe ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---->mnie tak nieraz boli i mam cipkę spuchniętą,a szczególnie po sexie ,bo ja nadal nie mogę sobie tego odmówić:-) ale raz tak mnie bolało po dokładnie jak ty to opisałaś i jeszcze moje wargi sromowe przypominały pysk buldoga.Naprawdę!!!!:-) Ale co tam.Może za mało smarowania było,a jak wiadomo ,kto nie posmaruje ten daleko nie zajedzie;-) Po porodzie nie zalecają współżycia przez 6 tygodni ale to różnie bywa w zależności od porodu i nastawienia psychicznego.No i kiedy się krwawienie skończy. Coś wam opowiem:jak urodziłam Pawła to jak po porodzie stałam pod prysznicem z piśki sterczały mi szwy(miałam jakąś blokadę i nie potrafiłam się zmusić ,żeby tam się dotknąć nie mówiąc już o umyciu) to wypadło ze mnie coś co przypominało wielkością i wyglądem kurzą wątróbkę.Narobiłam paniki,że mi wątroba wypadła.Ale mieli ze mnie bekę na oddziale.Przy obchodzie nawet lekarz powiedział ,że ta pani przedwczoraj urodziła dziecko siłami natury,a wczoraj przeszła samoistną amputację wątroby...Ale po Emilii też mi takie gluty leciały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×