Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość przecież wody nie muszą zaraz
ale jeśli jest i śluz (bo wiadomo, że jest cały czas w ciąży i ma przróżną konsystencję, to gęstą to rzadką) i sączące się wody (na raz) to jak to odróżnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMmm pytałam się lekarza. Pierwsze co powiedział, to że w razie czego konsultować z lekarzem. W razie jakiejkolwiek wątpliwości jechać do lekarza, szpitala. Poza tym stwierdził, że to się da odróżnić. Wody to wody, a śluz to nawet jak jest bardzo rzadki, to jednak wodą nie jest :). Zawsze można też kupić wkładki które wykrywają wypływ wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wody nie muszą zaraz
a czy podczas badania lekarz jest w stanie stwierdzić, że wody już się sączą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wody nie muszą zaraz
aaaa rozumiem, czyli najlepiej zasugerować lekarzowi, że coś takiego się podejrzewa, bo tak zwyczajnie podczas badania to nie można tego stwierdzić tylko trzeba pobrać próbkę, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem przykładem tego ze mozna nie poznac ze sie sacza wody :D ale to chyba dlatego ze w trzecim trzymestrez mialam wodnisty sluz - bardzo wodnisty tak ze nawet lakarka nie byla pewna -zbadala mnie papierkiem i wyszlo ze jest ok - i ze to nie wody A jak mi przed porodem zaczeły sie saczyc to pomyslałam ze to sluz :D i dopiero w szpitalu mnie uswiadomili :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, już mnie to męczy, ale termin na jutro więc... pewnie i tak nie urodze ;) wczoraj miałam wizyte i KTG gdyby nie to, że mały się troche ruszał to pewnie była by prosta linia!!!! zamiast skurczy!!! ech rozwarcie takie jak było 2cm i nic się nie dzieje, lekarz wymasował mnie tam troche, ale mówił, że bez skurczy to nic z tego nie będzie, troche mnie bolał brzuch wczoraj, ale mówie wam, że kompletna cisza już jestem zła, bo jak wszystko już uszykowane to mały się zbuntował!!! dzisiaj myje podłogi na kolańcach, eeee... pewno i tak będzie dupa :) jak by co to postaram się dać znać, buziaczki nowa zapraszam do mnie ja mam schody więc połazimy razem, może coś nas ruszy anabanana moje gratulacje 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ a jednak mnie wyprzedziłaś :) :) buziaczki i szybko wracaj do nas zdać relacje :) okokok jak tam ja pewnie też przenosze, ale ty pewno już jutro będziesz tulić maleństwo, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wody nie muszą zaraz
no właśnie obawiam się, że może być tak jak pisze mini:O ale i tak zaraz lecę do gina, to po prostu zapytam:) dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie 2w1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08.....Konrad Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 nowa08....23........Londyn.......30.10......03.08.2008.. .Dziewczynka annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___ 12.08.2008___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka Pliszka.....25....Kraków/Belfast/Bratyslava...15.11.... 22.08.08 córa briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25....woj.łódzkie..............24.11....... 30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka kotkaaaa...16.07.08...27.08.08......2300/1960....???.... ...Tomuś/Kubuś Viola27.....25.07.08....24.07.08......3100...........54 ......Vanessa Karusia1978...26.07.08....24.07.08.....4020.....57 cm.....Michalinka naturalna blondynka...22.07.08....23.08.08.....2300....48 cm.... anabanana1983...29.07.08.....01.08.08......3530....57.l. ...Martynka malolepsza .......20.07.08.......26.08.08.......2480..........Marcelinka malolepsza urodziła córeczke, 2dni temu wyszła, ze szpitala, mała prześliczna :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza gratulację A co do tych wód. Dlatego ja jestem zwolenniczką zasady, jak nie jesteś pewna, to spytaj się mądrzejszych :D. Lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze szylusia była wczoraj u gina i widze że to ciągnięcie jednak normalne ... nie mówie już nic ... ale myślałam że mnie tylko tak boli a tu większość te same objawy . Mam sterte prania do prasowania ... moich i męża i nie wiem jak sie zabrać za to - .............................. mój mówi że jak urodze będe prasować - hahaha zapewne :p No i składam szczere gratki dla naszej kolejnej rozpakowanej mamusi malolepsza ;-) :-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza--->❤️🌼❤️ gratulacje! któraś pytała,czy mała była ruchliwa w brzuchu.To różnie bywało zależało od dnia,nieraz tańczyła krzesanego ,a nieraz martwiłam się ,że taka spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombaomba
Cześć dziewczyny!!! Buziaki dla nowych mamusiek i maluszków, które się urodziły!!!!! Nie będę się rozpisywać bo od kilku dni mam jakis pieprzony wisielczy nastrój i nie chcę Wam humorów popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza,GRATUKACJE!!!!!hihi,kolejna dziewczynka. dziewczyny,szylusia,nie utyłam ani kilkograma!moja waga,czyli 69kg stoi w miejscu od 2 miesiecy.klawo! kolejna wizyta u gin za tydzien. zwolnienie mam do dnia terminu,czyli do 16-stego, potem ewentualnie jeszcze 7 dni,no a pózniej to juz macierzynski.no,ale ja mam nadzieje,ze do tego 16-tego urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamuś:) Dziś znowu taki upał że umieram... Zaraz zabieram się za pranie obić na fotelach. Masakra. Moja mała dzisiaj podskakuje mi w brzuchu jak nie wiem, a wczoraj to wogóle jej nie czułam, dopiero w nocy dała o sobie znać. Kurcze powinno być jakieś okienko w brzuchu czy coś bo się tylko nadenerwowałam. Aha, bo właśnie sobie wczoraj uświadomiłam że nie mamy fotelika samochodowego. :( I nie wiem jaki kupić, żeby był dobry, bezpieczny i nie tragicznie drogi. Może jakiś polecicie? Zastanawiam się nad Roanem, będzie komplet do wózka ale sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis,nowa,ja mieszkam na 4 pietrze,codziennie po kilka razy dziennie wspinam sie na góre,ciekawe czy mnie to w koncu ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!!!!;) Wrocilam ze szpitala ;) DZIS NIE RODZE!!!!!!!!;) KTG spokojne, wrecz mala zasnela i budzili i ją ruszając brzuch. Lekarz przy badaniu kazal mi sie stawic w niedziele na przyjecie do szpitala ale tak na pol dnia gora, zrobia mi jakies badania.Mam wziac ciuszki dla siebie dla dziecka nie. coz, chyba ze mnie zbierze wczesniej, choc nie sądze. Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Witam Panie! Spie jak niemowlak, caly czas, a rano trzeba mnie konmi z lozka sciagac. Dzis rano bylam na badaniach i jak zwykle przez wynikami mam stresa, a jutro do gin. Pewnie znowu mnie przemagluje, bo jakas malo delikatna jest. W pokoju Zuzi mamy od wczoraj poloznona gladz, dzieki koledze, bo moj Misio oczywiscie zamierzal sie za to zabrac od miesiaca, cos tam polozyl, ale efekt byl mizerny:) Oczywiscie nic nie mowilam:) Dzis jedziemy do mieszkanka i zamierzamy cos tam porobic, bo po tym jak wrzucilismy tam nasze rzeczy z BA wyglada jak po wybuchu bomby, a Zuzia przeciez moze sie pojawic lada chwila. LadyMia - podobno bardzo dobrze w testach wypadaja foteliki Maxi Cosi. Ja mam X-cara, ale to dlatego, ze chcialam miec komplet jednej marki, jednak slyszalam, ze Maxi Cosi sa lepiej oceniane w kat. bezpieczenstwa i cena jest dosc przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciężarne i mamusie! Ja mam termin na 3 sierpnia i mam pytanie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Powiedzcie proszę co oznacza taki gęsty biały śluz, ale jak plastelina. Dziś jak zobaczyłam ile tego jest to się wystraszyłam. Tak jakbym miała w ręce kawałek plasteliny. Tak dużo to miałam dzisiaj, ale od jakiegoś czasu mam taki wodnisty z kawałeczkami białymi. Nic mnie nie swędzi. Czy to oznaka zbliżającego się porodu? Mały mi się wierci bardzo w brzuchu zwłaszcza wieczorem, skurczy jeszcze żadnych raczej nie odczuwam. Więc co to? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj czy wy wiecie o której ja dzis wstałam .. prawie o 12..a tylko dlatego ze teściowa mnie obudziła bo przyszła... i jeszcze mnie wkurzyła.. bo przyszła z pytaniem kiedy my chcemy robić chrzciny..ja na to ze chyba 6 września..wiec już jej nie podpasiło bo oni chcą wyjechać..zresztą mój m. powiedział ze im nie ustąpimy kolejny raz.. z chrzestna poszłam im na rękę, żeby nie było konfliktów..ale na tym koniec..wiec chyba jest teraz na mnie zła..w d*** to mam !! ide sie wziąć za obiad.. bede lepiec pierogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie odszedł ci czop sluzowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze byc czop ja pamietam ze przy 1 ciazy okreslilam czop jak budyn waniliowy,jak sie mamy pytalam to stwierdzila ze nie wie co to jest -a urodzila 2 dzieci.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane! No właśnie jak budyń, ale konsystencja gęsta jak plastelina. Mam tylko nadzieję, że jeszcze się nie zacznie bo jestem sama w domku, mąż wraca jutro ze szkolenie więc mały ma czekać na tatusia. Tylko ten czop nie ma żadnej krwi, to może jeszcze nie urodzę??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny🌻 Simona-> ja też mialam taki wodnisty i lekarz mówił że to normalne,ale zapytaj lekarza na wszelki wypadek. Kurd moja mala wogóle nie chce lerzec sobie sama albo śpi a jak sie budzi to musze ja przystawic do cyca i jak sie naje to i tak nie chce lezec sama..przerabane i ciagle jest przy cycu albo spi na szczescie w nocy spi spokojnie ale w dzien to nie bardzo moge cokolwiek zrobic,czy to sie kiedys zmieni??pytam mam ktore tez mialy taka dzidzie hehe. Dzis mi szwy sciagnela polozna od razu lepiej:) Pozdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka, anabanana, malolepsza - gratulacje! 🌼 kurcze dziewczyny od wtorku mam obnizony brzuch, wiedzialam od lekarki, ze u mnie wczesniej sie zacznie ale teraz to juz wpadlam w panike, bo to oznacza jakies dwa tygodnie od opadniecia :( moj maz sie cieszy, bo jest szansa, ze urodze w polowie sierpnia a jemu marzy sie 14., bo wtedy bedziemy obchodzic rowno czwarta rocznice slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj A ja wlasnie smażę rybki,mąz złowił kilka średnich leszczyków,mniam mniam az mi slinka leci.... A po obiadku smigam do kuzynki i jej brzdaca 1,5 rocznego,ale jest taki sliczny,ze mozna pomylic go z dziewczynka:D:D: Moje samopoczucie po rannej akcji z cholernie mocnym bolem brzucha i plecow jakos sie poprawilo,maz wymasowal plecki i jakos sie kulam,aczkolwiek czuje ,ze z dnia na dzien jest coraz gorzej,no ale coz im blizej do konca tym ciezej i mlody sie bardziej pcha;) Wizyte jednam ustawilam sobie na za tydzien,czyli w przyszla srode znowu ide do ginki i wtedy zrobi mi Usg i bede wiedziala ile ten moj mlody wazy,bo chyba zaczyna nadrabiac,skoro ja wiecej jakos od kilku dni jem bo i te kilogramhy,ktore mi tk szybko przybywaja:P:Pale teraz wiecej sie bede ruszala jak bol pozwoli i wtedy nie powinno byc az tak zle:D:D okokokokk🌼 Trzymam kciuki aby sie szybko rozwineło i abys sie juz nie stresowała:D po prostu julka🌼 Ty pewnie juz szczęśliwa mamusia,trzymam kciuki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak kupię fotelik Roana bo te Maxi Cosi trochę drogie... Mam nadzieję ze się załapię na drugie becikowe z Mopsu... w sumie mąż ma na umowie najniższą krajową... a ja pracowałam od maja zeszłego roku więc może akurat... Tylko trzeba do US jechać. Myślicie ze mogę jeszcze przed urodzeniem dzidzi wziąć zaświadczenie? Ale miałam dziś owocny dzień, tyle zrobiłam że usnę jak mops. Poprałam wszystkie koce/narzuty/poduszki, do tego tapicerkę na fotelach i dywan. Na jutro mam jeszcze sofę. Poza tym pomalowałam krzesła i stół, zmieniłam gniazdka i wyłączniki na nowe i trochę poprasowałam. Aha, \"uprałam\" jeszcze moje koty:D Niby nie wychodzą i są czyściutkie, ale raz na rok przyda im się, przynajmniej się ochłodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×