Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

halo ! Jula gratulacje--> ej a z tymi wodami to powaga? już sobie wyobrażam siebie tak w sklepie :) no numer. a pisali, że to się zdarza w superprodukcjach z \'hameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka-> gratuluję!!! mówią, że dla dziecka poród to też ogromny wysiłek więc, pewnie odsypia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu julka->widzisz twoj maly za duzo spi a moj na odwrót przy cycu ciagle jest ale malo spi po pol godz gogzinke i sie budzi i placze bo jest glodna. Karusia->dalam jej to sztuczne mleko ale strasznie po nim jej sie ulewa nie wiem dlaczego rano po 40ml (bo tyle wypija na raz) spala 2,5 h to lepiej niz po moim ale pozniej jej dalam to tez nie spala tylko marudzila juz sama nie wiem dlaczego tak ,pojde do tej przychodni ja zwazyc a jutro zapytam poloznej co zrobic bo juz padm z sil nic nie moge zrobic a my sami mieszkamy wiec nie mam nikogo do pomocy:( Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka--->super!!!!Następna mama!Gratulacje!A jak po cesarce? viola--->skarbie najwidoczniej nie trafiłaś w mleko za pierwszym razem ale to się zdarza.Zapytaj lekarza bo są mieszanki dla dzieci które ulewają.Idź ja zważyć to będziesz już mądrzejsza.Ja wczoraj czytałam w sierpniowym \'Mamo to ja\' że im dziecko ma mniejszą wagę urodzeniową tym częściej je żeby nadrobić.Może to jest powód.Pisało że to mija koło 3-4 tygodnia jak sobie dziecko posiłki unormuje.Może coś w tym jest.Nie rezygnuj z karmienia .Na noc dawaj mieszankę żeby się wyspać a w dzień cyca.Szkoda pokarmu. wrzuciłam na maila fotki małej w sukni balowej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERDECZNE OGROMNE GRATULACJE DLA OKO I JULKI!!!! Fajnie, ze macie juz to za soba. Oko chyba skutecznie wywolali porod, bo skoro ma naciecie, to urodzila SN. Pieknie dziewczyny. Monis-> teraz na Ciebie kolej. Nic Ci sie nie zbiera? A i Kurde no, tez. U mnie dzisiaj skwar jak diabli. Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo🖐️ Oooooo ja fajnie,dziewczyny juz piszą o swoich pociechach ,a my tu sie nadal męczymy w dwu pakach:D:D Ja zaczynam łapać jakąś dolinę....mam jeszcze 19 dni do terminu,ale jestem już taka wymęczona,że chcę aby to było już:(A im bardziej chcę tym bardziej wszystkie dolegliwości mijają😭 Brzuchol nadal w swoim miejscu,wiem,ze nie wszystkim opada,ale jednak nadal taki jak w całym ostatnim okresie,upławy sa...choc nie w większej ilości,czasami wydaje mi sie,ze nawet jest ich mniej.........nie widze aby zmienialy kolor,co wskazywało by na odchodzenie czopa:(Skurczy tez mniej....ehhhhhhhhhhhhh Nawet nie chce mi sie wywoływac,mam doline od wczoraj..a maz jak go tak molestowalam a on nie chcial,teraz chodzi za mna i pyta kiedy rodzimy i zaczynamy staranka o to.A ja nie mam chęci,od wczoraj cały słaniam sie po domu,z kąta w kąt,nie mam chęci na rozmowy,przeszkadzaja mi wszyscy,nic mi sie nie chce i jestesm cholernie zmęczona,dzis w nocy jakos nawet spalam choc dziwne jakies loty mnie chwytały,do 13-ej lezałam w wyrku i nie chcialo mi sie wstac,potem chwile sie posłaniałam po mieszkaniu i znowu do wyra i dopiero wstałam............ ehhhhhhhhhh A na dworze burza i deszcz a nic nie wskazuje na spelnienie wróżb Karusi❤️ buuuuuuuuuuu deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🌻 GRATULACJE!!!!! Ja się w czwartek dowiem czy też będę mieć cesarkę... ale pewnie tak bo cały czas głowę czuję pod prawym zebrem... Wogóle dziewczyny to czuje się masakrycznie od wczorajszego popołudnia. Nogi mam całe opuchnięte, bolą jak cholera, i nie tylko stopy ale też łydki i kolana:( Do tego kości miednicy mnie bolą że nie mogę leżeć ani siedzieć nie mówiąc o chodzeniu. A wczoraj jak się kąpałam i się nachyliłam to z prawego cycka normalnie kapała mi gęsta biało-żółta siara...a może już mleko, a dziś od rana ten cycek mnie tak boli ze nie mogę go dotknąć:( Chodzące nieszczęście ze mnie. Mam doła jak nie wiem ryczałam chyba dziś z 5 razy bo tak mi źle... Nie wiem czy iść jutro do lekarza czy się nie wygłupiać... :( Meeeee..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż poszedł pić i jestem sama na noc z dziećmi...niech on już idzie do pracy.blee.2 już wykąpałam teraz została mała i do spania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladymia--> mamy termin na ten sam dzień, ale mnie wystraszyłaś z tą siarą u mnie cisza, nic nie kapie nic się nie sączy. aż mam pietra że nie bede miała pokarmu. a to by była katastrofa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
gratulacje dla rozpakowanych mam !!! a dla nas slowa otuchy, ja mialam kryzys dzis ok 13 00 dzis, zal mi sie siebie zrobilo na widok nowego rozstepu, ale moj facet sie wreszcie zmobilizowal i mnie rozsmieszal caly dzien, poszlismy do kina i humor mi wrocil. Maly sie super bawi w srodku i chyba nie chce mu sie wychodzic.Mam nadzieje ze w przyszla niedziele juz go bede trzymala na reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale sie zestresowałam.. odszedł mi czop sluzowy, bylo tego niewiele ale miało kolor lekko zielonkawy.. zadzwoniłam do gin i powiedziała ze moze taki byc.. jutro mam wizyte mam nadzieje ze jakosc dotrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, esab--> nasz topik robi się coraz bardziej ekscytujący. To się nadaje na poradnik dla przyszłych mam !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
nie martw sie esab, wszystko bedzie dobrze skoro tak ci twoja gin powiedziala, poza tym czop moze odchodzic na dlugo przed porodem, wiec jak nie masz skurczy to pewnie nie ma sie czym stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA,TERAZ to juz z zapartym tchem odpalam kompa.jestem ciekawa kazdego kolejnego dzidziusia/GRATULACJE DLA JULKI,ale sie najadłs strachu przez tego małego spiocha,nie ma co/NO I LICZE NA TO,ZE ROZPAKOWANE MAMUSKI beda jak najwiecej opowiadac nam o swoich maluszkach,o swoich obserwacjach,pierwszych doswiadczeniach. VIOLA,ja sie własnie boje tego co sie dzieje u ciebie,ze mała ciagla bedzie wisiała na cycku i nic nie bede mogła zrobic.mam nadzieje,ze smoczkiem uda mi sie ja troche uspokoi i oszukac. esab,no prosze,co rusz to czytam o innym kolorze tego czopa,raz przezroczysty,raz brazowy,raz czerwony,teraz zielony.mój to pewno bedzie niebieski:),albo w ogole,bo za chiny nie moge sobie tego czegos przypomniec przy chłopakach.wody płodowe jak mi odeszły to pamietam,ale ten czop...hmmm,no nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje sie coraz gorzej,ale przeciez nie mozemy sie dołowac,po co nasze skarby maja sie smucic w naszych brzuszkach?? w nocy regularnie co 2 godz. zaliczam sikanie,boli mnie brzuch,strasznie mnie ciagnie i stawia sie.w dzien jak chodze łapia mnie straszne kłucia,musze przystawac.rety,w koncu niedługo to minie i znów bedziemy lekkie i powabne:) ACH MAMUSKI,prosba,napiszcie co tatusiowie przyniesli dla maluszków do szpitala na wypis.chce sie upewnic,ze o niczym nie zapomniałam,no i co wam sie przydało z rzeczy które wy wziełyscie na porodówke. na koniec streszcze wam szybko mój sen,masakra! sniła mi sie moja córeczka,sliczna,pogodna,udało mi sie ja nakarmic.chciałam ja ubrac,przewinac.nie potrafiłam dobrze nałozyc jej pampersa i z kazdego ciuszka jaki brałam do reki wysypywał sie rój...PCHEŁ!!!!masakra,moje dziecko choc zadowolone cigla było nagie,nie miałam w co ja ubrac,w koncu zmusiłam sie,zeby sie obudzic,ufff,okropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic,kawa wypita,zbieram sie ,bo trzeba wyjsc z psem. chłopy ruszyli do pracy,mój D i straszy syn/to jego pierwszy raz ,ciekawa jestem relacji jak wróci do domu/.mlodzszy na obozie,dwa dni temu byli na meczu starszych piłkazy.do wczoraj wieczora ma jeszce chrype od tego kibicowania/rozmawialismy przez telefon/. pozdrawiam,jeszcze tu dzis zajze.ciekawe kiedy okko zda nam relacje z porodu i pierwszych dni maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie po weekendzie! w sobote byla u nas moja mama.przywiozla nam wsiowych jaj i kure na ktorej zaczela gotowac rosol,ktory mam jeszcze na dzis. w niedziele komp byl zajety przez meza a miedzy czasie sniadanie,obiad i jakies 2 filmy z dvd . brzuch mnie tak ciagnie i mam wrazenie ze mi peknie. wczoraj m skusil sie nawet na sexik :P :) co mnie zdziwilo!ale mile:) pewnie przez artykul w moim ciazowym kalendarzu na ten temat,ale wazne ze podzialalo. Asia sie wczoraj pytala jak dzidzia bedzie miala na imie to jej mowie ze Natalka-a ona -latarka? dzis snilo mi sie ze dostalismy duza wyplate. poza tym nic sie u nas nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dziś mam nadzieję moją niunię przywiozę do domu :-) pliszka Ja też nie miałam pokarmu w ciąży i nie pojawił się nawet na 3 dzień po porodzie kiedy to ponoć jest nawał pokarmu. Ale pojawił się na 5 dzień po porodzie i staram się go nadal utrzymać żeby móc karmić moją Natalkę :-) mmała3 Mi np kompletnie nie przydały się majtki jednorazowe po porodzie, ponieważ miałam cesarkę i tak naprawdę to najlepiej tego przecięcia nie zasłaniać niczym a wręcz wietrzyć to szybciej się zagoi. Większość kobitek chodzi bez majtek i tylko z podkładem między nogami :-) takie uroki połogu. Podkłady trzeba było mieć swoje. Poza tym po porodzie sn też trzeba wietrzyć krocze :-) A zwłaszcza teraz w takie upały. U mnie w szpitalu było mega duszno. Okna pozamykane ze względu na noworodki. Przydały mi się natomiast chusteczki odświeżające zwłaszcza zaraz po porodzie jak ciężko było wstać z łóżka. No i koszule mi się nie przydały bo chodziłam w szpitalnych ze względu na duże prawdopodobieństwo zabrudzenia. Wszystkie kobitki chodziły w szpitalnych koszulach, które w każdej chwili można było wymienić na świeżą. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latarka--->hehehe dobre! Mmała---.ja brałam wyprawkę dla dziecka na wypis ze sobą bo mój chłop jakby mi coś przyniósł to bym padła.Mój przyniósł tylko fotelik.A dla siebie brałam 2 paczki podkładów poporodowych,majtki siatkowe,kosmetyki,klapki ,3 koszule,szlafrok,kubek,pampersy dla dziecka(krem do pupy dali w szpitalu i ubierana była w ich ciuchy).Na wypis wzięłam dla dziecka czapeczkę,śpiochy i koszulkę bo było gorąco.Acha jeszcze do szpitala zabrałam ręczniki papierowe(do wycierania krocza,smoczek dla dziecka-którego mała nota bene nie toleruje i czapeczkę ale jej nie używałam bo były okna wyzamykane).Jeszcze dokumenty,badania i kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka - ja mam siarę od 4 miesiąca, raz więcej raz mniej, ale koszule do spania zmieniam prawie codziennie bo mam plamy, i na stanikach też:( Kurcze cycek mnie prawie nie boli ale za to mam trochę czerwony... nie wiem co robić, chyba wytrzymam do czwartku i nie będę specjalnie dzisiaj leciała do lekarki. A wczoraj wieczorem mąż pojechał do apteki i kupił mi Altacet na te moje stopy i kolana i pomogło:D Rano zero opuchlizny i zero bólu. Miałam wcześniej taką maść z kasztanowca ale ona nic nie pomagała. A ten Altacet naprawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. CZy Wy tez rano wstajecie zmeczone? Ja cala no biealam do lazienki, i wszystko mnie ciaglo.... ale ale w koncu termin mam na jutro. Bylam taka pewna ze urodze przed terminem, a tu zapowiada sie na przenoszenie. mojego tez wzielo wczoraj na sexik, nawet 2 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻 ta pogoda mnie dobija juz nie wytrzymuje tego upalu mogloby sie troche ochlodzic na kilka dni. karusia->ja juz dwa mleka prubowalam bebiko i bebilon i po obydwoch wszystko zwrocila. Czekam na polozna ma dzis wpasc albo jutro ale nie wiem o ktorej. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewuszki! Ten topik rzeczywiscie jest coraz bardziej wciagajacy - lepszy niz niejeden kryminal Agaty Christie:) Esab-> widze, ze teraz Ty sie szykujesz. Jakies wiesci od Monis i Kurde no? U mnie poza standardowym ciagnieciem w pachwinach i kluciem cisza. No ale ja mam jeszcze prawie 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola27-moja Asia jak sie urodzila (ponad 4 lata temu) tez zwracala i miala mleko BEBILON AR to po nim nie zwracala bo to jest specjalne w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanko zjedzone, trzeba wziac sie za porzadki, moze to mi pomoze...:) tak bardzo chcialabym miec to juz za soba i malego w lozeczku... a tak co chwile dopadaja mnie jakies dziwne mysli i lek. Wiem juz ze mojego meza nie bedzie przy porodzie, taka podjal decyzje i nie bede go zmuszac do jej zmiany. Wogole urlop mu sie skonczyl i juz dziaiaj poszedl do pracy. Biore sie! do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty-jak przyjdzie polozna to jej zapytam co mam zrobic,bo ja mam pokarm tylko moja mala jest ciagle przy cycu i je a krotko spi po pol godz max 1,5 a i tak czasem marudzi i musze ej dac chociaz na chwilke cyca,nic nie moge w domu zrobic.no i chcialm wyproowac sztuczne no ale zwracala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja dokarmialam cycem ale zazwyczaj jadla z butli ze wzgledu na to ulewnie/wymioty tylko ze ja mialam to mleko na recepte.a w selgrosie bylo o wiele taniej i tam kupowalismy.choc juz widzialam w roznych supermarketach,wiec recepta nie powinna byc potrzebna. ale zapytaj nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola27-choc tak moze byc na poczatku ze dziecko czesto musi byc przysttawiane do cyca,potem to sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×