Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

czesc dziewczyny! ja myslalam wczoraj ze mala tak sie kreci i kopie na moje urodziny ale dzis jest to samo,ba malo tego te bole w nocy sie nasilaja. spalam od sciany a nie jak zwykle z brzegu i wogole nic a nic sie nie wyspalam,bol z lewej strony-klucie i znow na plecy i bol.zaczynam sie stresowac bo nawet nie mam skierowania do szpitala i jak cos to nie wiem czy by mnie przyjeli. bole sa częstsze te przed miesiaczkowe. juz o 3-4 mialam do was pisac ale za nim komp sie rozbuja to .... mama juz z rana dzwonila i pytala co u mnie i stwierdzila ze moze juz nie dlugo urodze.ja juz myslalam ze wytrzymam do tego 15-18 sierpnia.' moj gin przyjmuje dopiero 12 i 13 sierpnia super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babeczki ale sie w nocy nazginałam myślałam że to juz juz ale byłam cierpliwa i d**a Od 22.30 do 02 miałam przyspieszajace i nasilajace się skurcze ale udalo mi sie zasnać. Przed 4 obudziły mnie takie dosyc dosyc... wstałam i stwierdziałam - no cóż trza pod prysznic iść i zobaczymy co z tego będzie. Zrobilam sobie gorąca czekoladę i...... mi ..rwa mać przeszło po godzinie... A juz miałam radochę, ze wczorajszy 2 godzinny spacerek po lesie zadziałał. Jak się nic nie rozkręci dziś znów idę do lasu. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadam się tylko przywitać i śmigam zaraz na miasto.. muszę kilka spraw pozałatwiać .. odezwę sie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie nadal ciszaaaa. jak nic sie nie ruszy jutro mam wizyte. noc milalam ciezka przez komary!!! takie male a takie dokuczliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zapytać bo umre z ciekawości - po co brombabomba Karusia1978 BETTY-83 LadyMia PO CO WY CHCECIE JUŻ RODZIĆ JAK MACIE TERMINY PO DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA ? KILKA Z WAS PISZE ŻE NA \"CHAMA\" CHCE 8 SIERPNIA RODZIĆ - A CO ŹLE WASZYM DZIECIACZKOM W WASZYCH BRZUCHACH ? GRYZIE MNIE TO BO PO CO ROBIĆ COŚ NA CHAMA - PRZECIEŻ TE DŹWIGANIE CIĘŻKICH ZAKUPÓW I NIEUSTANNE MYCIE OKIEN I PASTOWANIE PODŁÓG ... MOGĄ PRZECIEŻ ZASZKODZIĆ - CAŁĄ CIĄŻE SIE OSZCZĘDZAĆ A NA SAM KONIEC ROBIĆ WSZYSTKO CZEGO SIE UNIKAŁO ( NO W NAJGORSZYCH WYPADKACH ) .................................................................................? MÓJ TERMIN TO 25 SIERPNIA - JAK DO TEGO CZASU SAMOISTNIE NIE URODZE I NIE ODEJDĄ MI WODY ALBO COŚ TAM ... TO NIE ROBIE NIC NA CHAMA - NIECH SIEDZI SOBIE A JA SPOKOJNIE MOGE JESZCZE POPIJAĆ LODOWATĄ COCA-COLE I JEŚĆ CHIŃSKIE ŻARCIE - JAK SIE KARMI NIESTETY ... ALE TO WSZYSTKO IDZIE W ODSTAWKE MINIMUM NA PÓŁ ROKU JAK MÓWIĄ LEKARZE ... A CO NIEKTÓRE MATKI KARMIĄ NAWET 2 LATA JAK MAJĄ DO TEGO PREDYSPOZYCJE . PO CO TE NERWY ? WYDAJE MI SIE ŻE PO TO SĄ TERAZ TE SZPITALE I WSZYSTKO ŻE JAK JUŻ JEST PARE DNI PO TERMINIE ( CZYTAŁAM ŻE ROBILI BADANIA I ŻE JAK MATKA WIE ŻE URODZI SIE CHŁOPCZYK JEST BARDZO DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE O PARE DNI MOŻE SOBIE POSIEDZIEĆ DŁUŻEJ NIŻ PRZEWIDYWANY TERMIN ) TO PO PROSTU LEKARZE POMAGAJĄ ABY WYWOŁAĆ SKURCZE - MOJA BABCIA MI MÓWIŁA ŻE 60 LAT TEMU JAK SIE RODZIŁO NIE BYŁO PORODÓW TAKICH JAK TERAZ - NIE BYŁO WYWYŁYWAŃ - DZIECKO SIEDZIAŁO W BRZUSZKU AŻ DO SWOJEGO CZASU .... NP MOJEGO SZANOWNEGO WUJKA URODZIŁA O ZGROZO 3 TYGODNIE PO TERMINIE PRZEWIDYWANYM - I CO MIAŁA POWIEDZIEĆ - CO WEŹCIE MNIE PODEPNIJCIE KROPLÓWKE I PODAJCIE ZASTRZYKI PRZYSPIESZAJĄCE PORÓD ? NIE NIE MIAŁA WYBORU .... DOBRA KONIEC WYWODÓW ... POZDRAWIAM :) okokoko -> napisz bo nie pisałaś ile wód miałaś i czy miałaś lewatywe - no i jakie lekarze i napisz o położnej - kto bardziej na porodówce pomagał ? I jak mąż przede wszystkim ? Mój sie ze mną wybiera ale on jest taki jak ja - jak ja widze krew i zastrzyki to mam odlot :p Tak szczerze - jest dużo krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja troche z innej beczki - bylam dzisiaj u lekarza i w koncu jestem na zwolnieniu! Po drodze dokupilam smoczki, bo wczesniej nie moglam nigdzie dostac tych marki Tommee Tippe dla noworodkow. Ogladalam tez hamaczki Fisher Price i chyba sprawie malemu jeden z nich, bo sa bajeczne! A raczej podpowiem cioci, ze takowy mi sie przydalby, bo pytala czy chcemy cos konkretnego dla malego. Po poludniu ide na KTG i bardzo jestem ciekawa co wyjdzie. Jak na moj gust, to nic, ale zobaczymy. Musze sie wziac w koncu za pranie ciuszkow, bo wszystko mam juz kupione, ale nic nieprzygotowane. No to lece wstawic pranie i wziac sie za obiad, bo w lesie jestem, a o 14.30 do lekarza! Trzymajcie sie babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia80
czesc dziewczyny, jak tam humory dzisiaj, mi zostaly teoretycznie 2 lub 6 dni do terminu,wczoraj jakby sie cos zanosilo, ale od rana zero objawow,mysle ze dziewczyny z dugiej polowy sierpnia chca juz rodzic, bo chca byc lekkie jak ta pani z reklamy po prawej stronie stronki ha ha kto ja tam umiescil? mam jedno pytanko, myslicie ze to normalne ze teraz moj synus rusza sie jakby wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudia---> oj ktos ma chyba zły dzień :-) kochana - wszystko zależy od tego jak, ktora znosi ciążę i jak sie w niej czuje.... Jest jeszcze 10000 innych powodów dla ktorych niektóre z nas marza o szybszym rozpakowaniu... Zauważ, że żadna nie chce zastrzyków na przyspieszenie, oksytocyny i takich tam farmakologicznych cudów a co se pogadamy to nasze hi hi hi To tak jak z Twoją Babcią prawie i tak bedziemy czekać A Ty sie tak nie złość bo z tego wszystkiego urodzisz przed nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia-> ja nie mam pojecia, ale moj tez rusza sie wiecej. Czasem zastanawiam sie nawet, kiedy on spi? Pododno przed samym porodem dzieci ruszja sie duzo mniej, tak wiec nam jeszczce troche zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchow, to ja juz po terminie a tez czuje czesto jak moj szkarab sie przeciaga. Nie sa to takie ruchy jak w polowie ciazy ze caly brzuch skacze, czylko takie raczej leniwe przeciaganie i rozciaganie. i zdarza sie dosyc czesto. Moj synek nawet ostatnio uciekal przed tatusiem. Maz sie bawil z moim brzuszkiem i mowil :\"co tu masz? dawaj nozke\" i wyobrazcie sobie ze nagle przed jego reka zaczelo cos ucieac po calym brzuchu:) wygladalo to swietnie. wczoraj juz sam podkladal sie pod reke tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z rozmachu napisałam :p hehe ja nie mówiłam nikomu że macie czekac jak moja babka .... nie wiecie nawet jak ja źle znosze ciąże . 2 razy w szpitalu , żyganie ( praktycznie non stop ) , lewostronna drętwica , ciagłe ulewanie co zjem no i nocny koszmar z spaniem - śpie po pare godzin naprawde i te bóle których nie życze nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tu mówić - chciałabym już urodzić ale ... niech se posiedzi jak mu jeszcze dobrze w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia - ja chciałabym urodzić wcześniej tylko dlatego ze najprawdopodobniej będę mieć cesarkę, jutro ma gin zdecydować, więc nie chcę czekać do skurczów bo po co się męczyć i dziecko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Witam Was dziewczyny! Kurcze, przez ta przeprowadzke nie mam nawet chwili siasc przed kompem, zwlaszcza, ze w domu nie mam jeszcze netu i mam taaaakie zaleglosci. Widze, ze coraz wiecej rozpakowanych mamusi mamy! Gratuluje Wam dziewczyny Waszych maluszkow! Ja wciaz w dwupaku, wciaz bez przepowiadaczy, ale przynajmniej te ostatnie chwile wyjatkowo przyjemne mam. Pozdrowki! Zycze sporo pogody ducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia80
ewitap, gimelka dzieki za odpowiedz, gimelka; slodkie macie te zabawy ze swoim facetem i dzidzia, nasz synek to sie z tata bawi raczej w chowanego i na ogol udaje ze go nie ma, albo rozprasza tate jak spi i go kopie w plecy... nie moge sie doczekac jak ich razem zobacze... wszystkim chetnym na 8.8.8 zycze dzis w nocy pierwszych objawow i pozadnych skurczy jutro przed polnoca, to jednen z moich dwoch terminow, choc taka super chetna nie jestem, bo chcialabym zobaczyc otwarcie olimpiady...ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow wypuscicli mnie ze szpitala, dopiero wrocilam, znowu nie udalo im sie wywolac porodu oxytocyną. Mam wrocic w piatek, w zasadzie rozwarcie mam juz na 2 palce wiec moze moja wymarzona data 8 8 2008 sie sprawdzi?;) troszke plamie, ale to takie brązowawe, chyba przy badaniu szyjki sie ukazalo.Ale to chyba normalne? buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammm🖐️🖐️ Nie było mnie jakiś czas,ale widze ,ze Eudoimonia przekazała co się ze mną działo,dziekuję Ci dobra kobieto za zainteresowanie:D:D Obiecuję,że jak się zacznie to dam znać napewno:D A wiec ja dziś byłam u ginekolog i tak jak myślałam,młody nie ma zamiaru narazie wyjść.Oczywiscie wszystko sie moze zmienić w ciagu nawet jednego dnia a nawet kilku godzin,ale jak narazie szyjka dluga,rozwarta na 1 cm.tak jest od jakiegos czasu ,nic sie nie pogarsza:( Jak to moja gin powiedziala,jak nie chcialam aby wychodzil to on chcial,teraz jak juz by mogl bo jest bezpieczny to ma nas gdzies:P:P Młody waży ok.2900-3300 gram,no i moze jeszcze wedlug mojej gin spokojnie przybrac kilogram(oby nie).Wszystko z nim ok,pierw pokazał nam gdzie nas ma,czyli w dupce,potem pokazał jajka,no i dlon ktora trzyma przy swoich klejnotach:D:DPilnuje aby nie odpadły,heheheh Oczywiście nie omieszkał pokazać nam swoich ust i noska,Boziuuu on ma wargi tak ponętne i duze ,wiadomo,ze w tatusia,hehe kobitki beda zadowolone:D:D:D Wszystkie narządy super,nic sie nie dzieje,serduszko bije miarowo 142 uderzenia na min.......... Co do terminu to z usg teraz wychodzi 20-28 sierpnia;);),ale moja gin powiedziała,ze jak nie urodzę(czego mi zyczy) do 20-ego to mam do niej przyjść i od razu da mi skierowanie do szpitala i wtedy sie mna zajma,albo zrobia wszystko naturalnie albo beda wywolywac badz cc jak nie pojdzie:(:( Kurde mam jeszcze 2 tyg.mam nadzieje,ze mlody sie sprezy,bo nie chcialabym urodzic normalnie,a nie stresowac sie wywolywaniem i lezeniem w szpitalu zanim cokolwiek by sie zaczelo:(:( Ale ja to mam szczęście ,wiekszosc ciąży sie martwiłam ,zeby nie urodzic wcześniej a teraz ja juz bym mogla odpocząć i miec mlodego przy sobie i w koncu bez boli wyjsc z domu,to mlody sie zaparł i wogole mnie nie slucha............:P:P:P Pewnie ma jeszcze teoretycznie czas 2 tyg.ale fajnie by bylo gdyby mial jeszcze troszku ciepelka i sloneczka letniego,a jak tak daej pojdzie to trafi na wrzesien i do dupy pogode:(,no ale coz sam sobie to zafunduje:P:P Ok to tyle co u mnie............skurczy mam nawet mniej niz kiedykolwiekchyba,ze duzo pochodze,jak np.wczoraj 6 godzin:P:P,ale stwierdzilam,ze jak juz moge to z bólami ale jakos dam rade:P,gorzej w nocy po pachwiny i sciegna tak bolą,ze az sie przekrecic nie moge:( okokokokok❤️ Boze jaki ten Twój maluszek jest opalony,smarujesz go czyms czy ona tak ma???Sliczny jakby na sloneczku opalony,wow,cudoooo Zreszta wszystkie dziewczyny maja sliczniusie dzieci,GRATULUJE !!! Wyslalam na poczte moje dzisiejsze zdjecia i mlodego usteczka z usg:D:D spadam namawiac męża na seksik:D:D:ciekawe czy dam rade i jak będzie po takim czasie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem w domku - po wizycie i KTG. Jest jak myslalam: ani pol skurczu, czyli aktywnosc maciciy zero. maly ma sie dobrze i moj ginekolog stwierdzil, ze dlatego nie szykuje sie opuszczac tego hotelu:) Za tydzien kolejne KTG, a do tego czasu trzeba czekac. Kurcze, okazalo sie, ze mojego gin nie bedzie najprawdopodobniej przy porodzie, bo ma urlop od 14-tego do konca sierpnia. Do 13-tego na pewno sie nie wyrobie, ale tez nie sadze zeby maly urodzil sie we wrzesniu. No wiec dupa. Szylusia widzisz wiec, ze nie tylko ten Twoj sie nie spieszy:) Ma uz kolege o podobnej filozofii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap🌼 Te nasze chlopaki chyba doszly do wniosku,ze wewnatrz mamusi ma superowo i jednak sobie chca posiedziec:P:P A ja namowilam męża na seksik i powiem Wam..........kurde dziwnie jak cholera po 4 miechach bez seksu czulam sie jak dziewica,no i nie bylo to tak mile jak kiedys,ale to pewnie przez to,ze ama z siebie jestesm juz obolała a tu jeszcze wigle:P:P:P A mój mąż po wypowiedzial tylko \"O BOŻE ZGWAŁCIŁEM NASZEGO SYNA\" Co za dekiel,od razu parsknęłam smiechem i powiedzialam mu,ze jest glupi i chocby mial pytonga miedzy nogami to by mu sie nie udało:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia_> dobra ta wypowiedz Twojego meza:D haha... Ja sie zastanawiam czy oni naprawde po troszku tak mysla? Troche sie napracowalac nad tym namawianiem meza - ja myslalam, ze udalo Ci sie juz ostatnio, a to dopiero dzisiaj! Cholernik uparty jest! ja tez nie odczuwac takiej samej przyjemnosci jak dawniej. Mam wrazenie ciaglego ucisku. No i co tu duzo mowic - ten brzuch do najbardziej wygodnych akcesoriow tez nie nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, przez te literowki wychodze na Kalego: Kali kochac, Kali kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa porą :) powiem wam ze ja mam dzis tak senny dzien ze szok.. ciagle sie pokładałam ale jak przyjcie co do spania zaraz to pewnie i tak bedzie problem.. no ale coz to sa uroki koncówki ciazy :P juro z rana jedziemy do moich rodziców wiec pewnie tez mnie cały dzien nie bedzie.. i zajrze wieczorkiem :) szylusia ale te nasze chłopy to głuptoki !! chyba trzeba by im było dac lekture do poczytania ze nic sie maluszkowi nie stanie :) moj mały jest dzis bardzo aktywny.. to juz 2 dzien takiej jego zabawy.. h.. moze to cisza przed burza :D ale cos czuje ze sie nic nie zapowiada.. moj maluch pewnie posiedzi do 19 i poczeka na cc :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! u mnie znów zapowiada sie upalny dzien,wczoraj tez było bardzo ładnie,moja mama wróciła od siostry i zaliczyłysmy spacer do lasu.piesek był w siódmym niebie,w koncu mógł sie wybiegac.bo ja sama juz nie wypuszczam sie na tak długie wyprawy.ledwo wróciłam do domu,ale było bardzo przyjemnie. wczoraj z rana podczas depilacji/bozzz,ale sie musiałam nawyginac,a wcale przeciez nie mam tak wielkiego brzuchola/zauwazyłam kreske od pepka w doł do łona. wczesniej jej nie było. moja niunia od dwóch dni bardzo mało sie rusza.wczoraj to własciwie wcale jej nie czułam,a jeszcze niedawno ciagla wypychała te swoje pyty.no,ale ,ze na koncówce to ponoc normalne tak,ze nie panikuje. oj dziewczyny, ja tez mam mała przyjemnosc z sexu.a tak mi sie juz marzy szalony sexik z moim D/oby tylko nie zaliczony jakas 9-cio miesieczna wpadka,hihi/.rety,a tu tyle jeszcze czasu trzeba poczekac. no nic,zmykam,zycze miłego dnia,buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaglem kreske
kosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Całą noc żygałam :o kurwica mnie juz bierze normalnie :o nie mam sił na nic jestem wykończona rozmowami z moim czarnym przyjacielem - wiaderkiem z kosza :o Szylusia - nie ma za co - życze Ci szczęścia i żeby to wszystko trwało najlepiej godzinke :p Jak Cie nie ma cały dzień na kafe to już myśle że ... jesteś w szpitalu :p Bo sama tak bym chciała :p A.... twojego męża puknij ode mnie w głowe :p Powiedz że mój mąż... robi to ze mną w każdej pozycji i nie wiem jak by sie starał to nie dotknie ( naszego synka ) no chyba żeby miał 40 cm ... ale nie ma - i dobrze ! Hehe ale śmiać mi sie chce z tego hasełka :p Okokokokok - Mikołaj ma taką karnacje po którymś z rodziców czy tylko mi sie wydaje - chyba że dużo piłaś karotenu w ciąży i sie urodził taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA I NIE OMIESZKAM ZAPYATĆ JAK NISKO MACIE SWOJE BRZUSZKI ????????????????????????????????? BO NORMALNIE PRZYPADKIEM MINĘŁAM SIE Z MOJĄ KOLEŻANKĄ WCZORAJ I ONA MI MÓWI EEEJ ALE TY JESZCZE MASZ WYSOKO BRZUCH - MIAŁAM OCHOTE JEJ PRZYWALIĆ NORMALNIE ZA TO :O TO TAK JAK WYROK NA KOLEJNE 2 TYG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×