Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ania śląsk---.nie uszkodzisz nie bój się.Łykaj kwas foliowy 4 mg w aptece bez recepty codziennie.To zapobiega powstaniu wady cewy nerwowej.łykaj do końca 3 miesiąca.Do lekarza to koło 6 tygodnia dopiero.Pierwsze usg będziesz miała koło 10 tygodnia.Sporty to pływanie,spokojne ćwiczenia.Może ci być niedobrze i możesz być zmęczona.To minie po pierwszym trymestrze.Dasz radę.Póżniej nie będziesz sobie wyobrażała życia bez maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babeczki:) Pada deszcz i nudno.My mamy lenia , zamiast spacerku mała spała w wózku w ogródku, zjadła m lesio i Spi dalej.a ja czytam sobie \"jezyk niemowląt\".i ziewam. pozdrawiam i ide czytać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kiepski dzień u maksa pojawila się krew utajona czyli prawdopodobnie ma alergie pokarmowa tj. skazę bardzo się zmartwiłam lekarz kazal zrobić posiew czy to przypadkiem ni jakaś grzybica czy inne cholerstwo, będę musiala synka przestawić częściowo na sztuczne mleko, a my tak lubimy dydać cyca :-( ech zastanawiam się skąd to się bierze bo kurde naprawdę zdrowo sie odżywiamy uprawiamy sporty duzo na świerzym powietrzu a się przypałętało. strasznie mi szkoda synusia :-( oko-> ja też jestem na etapie szukania niani musze wócić częściowo do pracy, będę pracować narazie w domu i też mi serce pęka, ale muszę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła kobietko SAB daje sie 15 kropelek..ja dawałam je na łyzeczke z odrobina mleka i aplikowałam małemu przed jedzeniem... a my jestesmy po szczepieniu i mały jet strasznie niespokojny ...az boje sie pomyslec co bedzie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla kobietka
esab dzieki za odp, a ile razy dziennie? raz czy przed kazdym karmieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba--->;-) czad nie? esab---.moje pierwsze dziecko miało alergię pokarmową z nietolerancją laktozy.Karmiłam go ponad rok ten sposób,że wyeliminowałam ze swojej dziety nabiał,a zamiast mleka piłam Nutramigen,Prosobee lub Isomil.To co miało pić dziecko piłam ja.Po roku już dawałam dziecku to mleko w butelce,a po dwóch robiłam prowokację pod okiem lekarza mlekiem krowim i okazało się ,że je przyjął .Alergia pokarmowa minęła ale przyszła wziewna.Teraz ma 10 lat i jest uczulony na pyłki,roztocza i takie tam co objawia się katarem siennym,kichaniem i czerwonymi oczami.Ale pokarmowej nie ma i je wszystko.Tak więc głowa do góry a wiecie dziewczyny,że jak matka karmiąca pije mleko to ryzyko kolki wzrasta o 50%?tak mi powiedziała pediatra.Mleko krowie nie jest wskazane dla kobiet karmiących piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo halo! Malir - nie ma sprawy. I tak jestem Ci max wdzieczna! Zaraz stukne mejla! Zuza ma w buzi, na jezyku plesniawy! Jesli znacie jakies dobre spsoby zeby sie tego pozbyc to bede wdzieczna. Wczoraj chcialam zapodac malenkiej Nan1, byla tym karmiona w szpitalu przez 2 dni i nic. Mala tego nie chce pic. Myslalam, ze to moze kwestia butelki, bo butli nie zna, ale dzien wczesniej odciagniete mleko bez problemu pociagnela z butli. Tez bede musiala zapodac lezaczek, bo poki co gondole z wozka nosze po mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie aphtin w aptece bez recepty kosztuje jakieś 2 zł.Jak nakarmisz dziecko to potem przemywaj mu buzię i dziąsła palcem zmoczonym w tym leku.Przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja na pleśniawki u synka też stosowałam Aphtin. Kilka razy posmarowałam smoczek, dałam małemu i poznikały. Ale czegoś tu nie rozumiem. Jeśli nie można używać maści Tormentiol to też zakazany jest właśnie Aphtin bo on też zawiera kwas borowy :( :( Czarek sporadycznie miał styczność i z Tormentiolem i z Aphtinem a dopiero niedawno się dowiedziałam, że nie można podawać tego. Karusia ale się uśmiałam z tego ludzika od opon ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laski :) Jak ubieracie swoje pociechy przy np 10 st ???. U nas jest tak właśnie i jeszcze wieje od morza. Mnie dopada schiza że przegrzewam małą albo wychładzam.A kobiety tutaj ubierają swoje dzieci jakoś dziwnie .np nie urzywają czapeczek, albo skarpetek. Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, Karusia jestem pod wielkim wrażeniem :) :) :) Pliszka dziś u nas jest okropny wiatr. W sumie małą ubieram tak jak w domu czyli body, skarpetki, śpiochy, kaftanik i zakładam jej do wózka śpiworek i czapeczkę. Małej jest tak dobrze bo jest cieplutka ale nie spocona.Zresztą mam dosyć zabudowany wózek, który ją chroni od wyziębienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wychodze z małą koło 7.30 i jest zimno wkładam jej body,pajaca ze stópkami,kombinezon polarowy,buciki i czapke z polaru.Biore tez kocyk ale nie zawsze go uzywam.jaj jest wiatr to tak.Jak leje to wkładam na wózek folie.Ja wychodze z nia 2 razy dziennie bez wzgledu na pogode bo musze odprowadzac i przyprowadzac córke z zerówki.Tak wiec nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Kurcze jak rzadko tu zaglądam.. Ale nie mam na nic czasu bo mała nie chce za bardzo w dzień spać i nie chce się sobą zająć.:( A dziś idziemy na szczepienie ale tylko WZW B bo resztę kazali dopiero po 31X ze względu na to wyginanie... A u mnie już powoli przygotowania do chrzcin. Wiecie, kupiłam ten Infacol na kolki i po 1 dniu już Emilka nie płakała i miała brzuszek jak nigdy - taki mały i miękki, a normalnie to miała duży. Daję jej przed każdym jedzeniem, wczoraj jej dałam tylko 2razy i w nocy był płacz, czyli u mnie to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia--> o 7.30 rano?? to o której godzinie ty wstajesz??? Generalnie ja ubieram tak samo.Przeraziłam się ostatnio jak na spacerze zobaczyłam dzieciaki z gołymi nogami bez skarpetek bez czapek .no i myśmy wyglądały jak z buszu jakiegoś z czapką i w kombinezonie ale powaga było tylko 9 st, i jeszcze morze za domem. Tak się zastanawiałam kto jest nie normalny poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje po 6 rano robie sniadanie dzieciom potem jak oni jedza i sie myja to karmie małą,później syn idzie do szkoły a ja ubieram dziewczyny i lecimy do zerówki.potem zakupy,gotowanie i jazda przed 15 po Emilię do zerówki.i tak od opniedziałku do piątku bez względu na pogodę. ja bym dziecka bez czapki nie wzięła jak jest zimno.dziwota potem ze pełno jest chorych dzieci u lekarza.ja nie zakładałam czapy jak był upał ale trzymałam ją w cieniu.a teraz to jezdzi w polarowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pierwsze koty za płoty. Mikołaj był dzisiaj pierwszy raz z nianią na spacerze. Od jutra się zacznie. Musimy być dzielni. Wygląda na zadowolonego. Ja ubieram Mikołaja teraz w body/kaftanik, śpioszki/spodenki, jak spodenki to skarpetki. Na to zakładam dresik taki cieplejszy lub mam taki polarkowy kombinezon. Jak dresik to mam takie paputki misiowe łapki. Czapka bawełniana jak jest cieplej, jak zimniej to taka cieplejsza odrobinę niciana. No i kaptur na główkę, ale to bardziej dlatego, żeby go nie gniótł w szyję. Jak jest zimnej to przykrywam go kocykiem i nakłdam tą nakładkę na wózek. To tyle :). Kobinezony, ciepłe czapy, śpiworki zostawiam na zimę. :). W ogóle to zaczynam się rozczulać, że mój mały misio rośnie. Kurczę już muszę spakować ciuszki 56 :(. Maluszek z nich wyrósł. Pieluszki już nie takie małe. Ehhh jak on tak szybko będzie rósł to buuuu. Jeszcze chwilę i jakaś kobieta będzie tą najważniejszą w życiu :D. Ehhhh to tak sentymentalnie się zrobiło :). A ja muszę iść na zakupy. Ale to już chyba w sobotę, bo kończy się mleko. Mam mlecznego potworka w domu, który dużo wsuwa :D No i czas wrócić do obowiązków i skończyć pisać pracę magisterską :(. Na 10 muszę coś oddać :(. A weny niestety brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->taki już nasz zywot...najgorzej jest na poczatku,a potem jak nabierzesz zaufania to bedzie lepiej.Nie smuc sie...ja wiem z doswiadczenia,ze jak sie ktos dziecmi zajmuje to potem jak jestesmy w domu to rozpieszczamy je niemiłosiernie:-)nie ma tego złego,...wiesz...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ubieram małego w body , rajstopki, spodenki , jakas bluzevzka i np bluza grubsza lub kurteczka , obowazkowo czapka i skapetki, ale ze moj jest mały zmarzluch to zakładam jeszcze rekawiczki niedrapki zeby sobie łapek nie wychłodził mały nie gorączkował nic a nic po tym szczepieniu i nawet nocka była w miare spokojna ale za to wczoraj cały dzień był bardzo niespokojny przez ponad 5 godz nie mogłam go żadnym sposobem uspokoić ... na szczescie wieczorem zasnał i budził sie na karnienie ale juz nad ranem chciał byc tylko w siedzacej lub pionowej pozycji i podziwiac swiat.. zreszta lekarka powiedziała ze jest nad wyraz silny i bystry.. moze nam sie geniusz (czty. piekny umysł) trafił..choc narazie to widze ze to mały terrorysta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje INFACOL!!!!! Nie chcę zapeszać ale u nas zadziałał!!!! Kupiłam wczoraj. Choc Ivo nie ma typowej kolki to strasznie męczą go trudne do wyduszenia bączki. Potrafią go obudzić i przestraszyc i wtedy ciężko go uspokoić. Po infacolu popierduje sobie calkiem gładko. No nie za każdym razem oczywiście ale jest duuużżżoo lepiej. Wcześniej miałam esputicon ale się nie sprawdził. Po szczepieniu całkiem nieźle. Miałtylko lekki stan podgorączkowy. Karusia--- a to Wy z oczko z dziecmi w kinie byłyście?????? Ja na zapadłej wsi mieszkam i u nas takich cudów jeszcze nie ma... Mój skarb śpi juz trzecią godzinę !!!!!!!! Nawet nie myślę jak się będzie rzucać na mleko ta moja mała pirania jak się obudzi....;-) Ivo po 6 tygodniach urósł 6 cm i przytył cały kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×