Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja tez nie znam tej piosenki, a dobranocki ogladalam... zupelnie nie kojarze a Michalinka slodka hehe :D Tak pomyslalam, ze masz Karusia sporo pracy, zeby ja powycierac miedzy fałdkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kude w Polsce sie placi za szczepienia ? SZOK tutaj szczepienie, usg bioderek nawet witamina K i D za friko dla dzieciaczkow ! mi w szpitalu tez spirytus do pepka dali aha a bioderka u mojego malego wyszly dobrze wiec sie ciesze :D A te nierowne faldki na udach podobno nie zawsze oznaczaja problemy- tak mi lekarz mowil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam aż sama wyschnie:-) a wiesz że nawet nie była ani razu odparzona i nie miała potówek,co przy jej gabarytach jest co najmniej dziwne.I popatrzcie mówią że dziecko na cycu nie będzie grube.Ja mam chyba śmietanę 30% a nie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to jest to że jak chcesz szczepić obowiązkowymi to nie płacisz ale wtedy dziecko dostaje 3 zastrzyki a jak sobie kupisz za 190zł to masz w jednym.A witamina k kosztuje coś koło 30 zł bo a+d3 jest tania jakieś 3 zł.A terminy na usg bioder są po 4 miesiące więc trzeba chodzić prywatnie i płacić jak chcesz mieć o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Karusia a tutaj dodatkowe szczepionki sa za darmo, w sumie od razu nimi szczepia, nikt sie nie pyta czy chcesz podstawowe. Mi usg bioderek przez pomylke umowili jak maly bedzie mial 3 miesiace, zadzwonilam w piatek i powiedzialam ze to za pozno i chce na poniedzialek- bez problemu mnie babka zapisala na pon :) a tak jak piszesz- tu 190 zl a tu 3 zlote i sie miesiecznie spora suma uzbiera a nie kazdego na to niestety stac :o Jesli chodzi o opieke nad dzieckiem system jest duzo lepszy niz w Polsce. Wyslali mi do domu nawet plyty z muzyka dla dziecki, jedna do zasypiania a druga do zabawy...wizyt w domu mialam juz 5 , sprawdzaja zy dobrze rosnie itp. w Polsce powinni sie za to zabrac a nie oni obrady tym maja zeby reklamy prezerwatyw puszczac po 22. niech zrobia cos pozytecznego wkurzylam sie heh ok wyslalam zdjecie mojego malego na emaila, ogladajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny jest jak z obrazka! no właśnie.Do mnie przyszła położna tylko raz bo powiedziała że to 3 dziecko to wszystko wiem...wydatki,wydatki,a rodzinne jak się którejś należy to dostaje 48zł.Nie wiem na co to,może na paczkę pampersów,która starcza na tydzień...tu nigdy dobrze nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ostatnio sie ciagle cieszy wiec robimy fotki :) co do pampersow to ja teraz uzywam tych 4-9 kg i jakos dziwnie pachna jak sa przesikane. nie wiem, moze trafilam na zla paczke bo wczesniejsze rozmiary mi odpowiadaly ... paczka kosztuje 48 zl? No bo ja na swieta jade i chyba sobie przywioze bo za 140 szt rozmiar wlasnie 4-9kg zaplacilam 17 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :)) po protu Julka śliczne masz maleństwo !!! Karusia malutka jest super !!! :) :) A ile masz ciałka do całowania prawda?? Ja dziś też wrzuce fotki. Moja ma tylko troszkę mniej sadełka ale weźmy pod uwagę tu, że jednak jest troszkę młodsza, więc na jedno wychodzi he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka 24.24 :D wiecie co taka pogoda ostatnio u mnie, wieje , leje i wszystko na raz wiec postanowilam kupic dla malego rajstopki pod spodnie zeby nie zmarzl. Poszlam do kilku sklepow i nie bylo wyboru- samedla dziewczynek z barbie na kolanach lub z innymi dziewczecymi wzorkami... wiec moj maly wlasnie lezy w rozowo fioletowych rajstopkach w paski -ale smiesznie wyglada :D i mu jeszczcze z kubusiem puchatkiem kupilam, lekko pomaranczowe hahah pod spodniami nie widac :D a moze onaczej chlopcow ubieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te duże paczki są droższe .zwykła kosztuje coś koło 40zł.Ja używam pieluch z rossmana .za 68pieluch płacę 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) okoko i krakowianki __> Kawunia w Kraku suuuper:)!!! Właśnie znalazłam na youtubie akademie pana kleksa, ale się małej podoba:)popatrzcie dziewczynki rewelacja.Perwsze co kupię w Polsce to wiersze Brzechwy. Chyba że znajde u siebie w pokoju w co wątpie. Michasia miała wczoraj imieniny i dostała matę edukacyjną chicco i takiego ogrooooooooomnego misia . A pamiętacie Pankracego i 4 łapy :)))))) http://www.youtube.com/watch?v=dQIyGEPov50&feature=related Ja też przywioze ze sobą pamperski , ale nr że są dwa razy tańsze niż w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki dzieki oczko za podpowiedzi i sugestie nie staram się wprowadzać jakiegoś sztwnego rygoru bo sie nie da - ale pewne \"uladzenie\" dnia jest z pewnocia pomocne. na wszystkie sposoby probuje Iva wybudzic przy karmieniu jak już mi sie cudem uda to jest później tak zly na cały świat, że ała Logiczne jest dla mnie to ze po jedzeniu powinna byc zabawa apotem sen ale mojemu synkowi chyba się tak nie podoba chimerka---- pytasz czy udało mi się dzieki odzywkom ustawić jedzenie Iva? Jest lepiej ale to chyba dzięki temu że wreszcie się najada. Miałam za malo pokarmu i moja pirania ciągle była glodna... Tera staram się pilnowac terminów 2,5-3 godziny i wtym rytmie go karmić. Z piersi co mi się tam jeszcze uzbiera to staram sie odciągać, zeby cokolwiek mu zaaplikowac ale w ciągu dnia to się uzbiera raptem 150ml razem cóż bywa Są dni barzdo ustabilizowane ale sa i takie, w których nic nie idzie wg jakiejkolwiek normy penwie to cześciowo wina haotycznych rodziców Ja cały czas próbuję planować, trzymać się godzin kapania, spacerów ale nie zawsze mi się udaje - zwłaszcza ze spacerami alem sie rozpisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno jak wasze aniołki nie spią to bawia się same? zostawiacie je i możecie coś wtym czasie zrobic? czy przez caly czas ich aktywności jesteście z nimi???? moj ivo umie się sam bawić przez 10 max 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba u mnie jest karmienie, potem maly ok godzine nie spi. czasami z nim leze i dyskutujemy , potem mu wlacze karuzele i inne tego typu zabawki- on je uwielbia i moze sie gapic pol godziny lub wiecej- az nie usnie :) a potem spi. I sie budzi jak jest glodny- i w kolko tak samo. Czasami po jedzeniu od razu spacer, a na spacerku on zasypia po 10 min i jak wracamy po 3h to jest kolejne karmienie. I tak codziennie, dzien w dzien. Kapiemy kolo 19, czasami pozniej, po kapieli jedzenie i spanie. Po kapieli spi juz 4 a czasami nawet 5 h :D:D:D:D:D:D a kiedy robie obiad czy cos podobnego? Jak maly spi :) Teraz zasnal i pije kawe i sie obijam bo mi sie nic dzis nie chce... leje deszcz :o na obiad bedzie chinskie przez telefon :) lub pizza naprawde mam dzis lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam kilka fotek z chrzcin :) kobietki mój mały też jest sam tylko chwile max15min a potem tylko na rękach, zamówiłam chuste, mam nadzieje ,że zda egzamin bo nic zrobić w domu nie moge a może któraś z was ma chuste? dajcie znać czy jesteście zadowolone pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ma ja tez myslałam o chuscie ale nie dam rady długo małej nosic z powodu jej wagi. zdjecia z chrzcin? zaraz zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia śliczne tych naszych bobasków :) Jak wkońcu uda mi się okiełznać tego neta, to może uda mi się umieścić parę nowych fotek, ale to będzie ciężki orzech do zgryzienia ;) ale jakoś sobie poradzę. Julcia ostatnio ma fazę na zasypianie z rykiem. Tak sobie uwidziała i w żaden sposób nie da się jej uspokoić. Musi się wypłakać i dopiero wtedy zasypia. Jeżeli chodzi o jej aktywność, to bywa, że pofika do godziny czasu i idzie spać. Dość dużo mi śpi w dzień, zresztą nie mam za bardzo jak liczyć ile faktycznie śpi, bo mam drugiego którego muszę pilnować aby jej krzywdy nie zrobił jak zostawiam ją na łóżku aby się pobawiła i porozglądała. My nie mamy ustalonego rytmu dnia, bo codziennie jest inaczej, w szczególności że biorę pod uwagę Maxia a ten to ma swoje widzi mi się i nie da się wszystkiego przewidzieć, a do tego ja czasami jakieś sprawy mam do załatwienia i wtedy dzień zupełnie jest do góry nogami wywrucony, ale sobie radzimy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie nadazam za wami! Obejrzalam zdjecia wszych pociech na mailu! Rewelka! Wysylam zdjecia Victora, bo chyba jestem jedyna, ktora jeszcze tego nie zrobila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_chimerka_ -> przepraszam za opóxnienie ale nie maiłam dostępu do netu malir1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. My już po kinie. Podobał mi się film :). Aż miło coś obejrzeć w kinie. Jutro przychodzi niania Mikołaja, pójść z nim na spacer, zaprzyjaźnić się :). Kurcze, aż mi się płakać chce jak sobie pomyślę, że mam go zostawić. Koszmar, chodzę i płaczę jak bóbr. Ale prędzej czy później musiało nastać. Powiedzcie mi czy czasem wasze dzieci w trakcie snu zaczynają wrzeszczeć, piszczeć jakby coś im się stało. Mikołaj płakał przez sen, czasem krzyknął, ale teraz jest pisk, wrzask, że czasami mam wrażenie jakby coś się stało. Brombabomba jak się synek nie chce obudzić po karmieniu to daj mu spać, a baw się z nim jak się obudzi :). Jeśli chodzi o aktywność to ja raz jestem raz nie, potrafi sam siedzieć też około 10-15 minut, potem zaczyna mnie wołać. Także nie jestem z nim cały czas. Muszę się przecież, ubrać, umyć, posprzątać, nawet wyparzyć butelki. A on w ciągu nia w sumie mało śpi. Moniś-27 ja mam chustę. Jaką ty zamówiłaś. Nie wiem czy to jest najlepsze rozwiązanie, ponieważ tak czy tak będziesz uczyła dziecko że jest cały czas przy tobie. A im będzie większe tym bardziej będzie ciężkie. No ale to twoja decyzja. Jak masz jakieś pytania to dawaj :). Ja jestem z chusty zadowolona, ale muszę sobie kupić wiązaną. Ale nie służy mi ona do noszenia Mikołaja po domu. Na początku trochę tak było. Teraz już siedzi w leżaczku a ja na raty coś robię. A chusta służy na wyjścia do sklepu, gdzie nie zmieszczę się z wózkiem, jak muszę coś załatwić na poczcie, w urzędzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko nie płacz to nic nie da.mi też bedzie ciezko zostawic za 3 miesiace mojego sumika i isc na 8 godzin do pracy.Wtedy pewnie bedzie juz taka fajna.Ale cóz.life is brutal.nie poradzisz.wazne ze masz zaufanie do laski bo to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaŚląsk
halo kobiety.....więc.. robiłam dwa testy, dzień po dniu dwóch różnych firm... jedna krecha czerwona druga prwie jak urojenie... zrobiłam dziś w ośrodku badań -badanie krwi...i już nie mam złudzeń:) zadzwoniłam o 15.30 i się dowiedziałam że jestem w ciąży na 100% czytałam sobie dziś o przebiegu ciąży, o porodzie, połogu...i szczerze? żygać mi się chce na samą myśl- generalnie jestem strsznie negatywnie nastawiona;/ własniciwe się waham... prace mam stałą ale i tak się boję;/ że ją mogę po acieżynskim stracic, poza tym skad brac na nastepne ciuchy a potem na wyprawke dla dziecka... nie powiem zle mi teraz nie ma ale nie przelewa..sie.. wiem narzekam ale cigle jestem tym wszystkim przerażona... jeszcze studia.. ;/ kurde nie tak mialo byc.. Może to śmieszne ale boję się usiąć, schylić - bo wydaje mi sie ze to cos tam w srodu co jest zalążkiem dopiero moge skrzywdzic;/ kuźwa... Mam pytanie.... z moich wyliczen wypada ze to 3tydzien, iedy do ginekologa na badania? kiedy po zasw do pracy?co mam jesc czego nie?jakie sporty mogę uprawiac bo i bez bąbla w brzuchu wielka juz jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla kobietka
Pisze na tym forum do Was z pytaniem poniewaz tez jestem sierpniowa mama. Zdobylam dzis kropelki sab simplex i prosze napiszcie mi ile sie tego dawkuje, ile razy na dzien i po ile kropel. Wiem, ze niektore z Was je uzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×