Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Karusia - mozna tylko pozazdroscic pokarmu bo u mnie prawdziwy kryzys laktacyjny. Poza tym mala nie chce mi juz ssac cyca, poznala smak butli (5 dni temu) i teraz jak przystawiam do cyca to mam bunt i placz. Troche to pewnie moja wina, bo powoli sama sie juz poddaje i pewnie dlatego wytwarzam mniej mleka. Kurde nic sie nie dzieje zgodnie z zalozeniami i planem, bo plan byl cyc i tylko cyc do konca roku. Pliszka - czy Twoja ciagnie jeszcze z cyca, czy odciagasz i podajesz swoj pokarm z butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka--> moja ciogneła cyca tylko pierwszy tydzien, ja juz 6 tyg odciagam, i sama laktatorem kontroluje ile mleka potrzeba, da sie bo jamam mleka dokładnie ile potrzebuje a jak potrzeba wiecej odciagam czesciej i po dobie mam wedle potrzeby. troche zabawy z laktatorem jest, ale w takiej sytuacji uwazam ze warto.sorki za styl ale mam, Michasie na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Emilka miała ciemieniuchę nad czołem i na brewkach, zobaczyłam to w czwartek przed chrzcinami, ale wysmarowałam jej głowę i brewki oliwką 3 razy i potem wyczesałam i jak na razie (odpukać) nie ma. Oczko sama nie wiem co z tą spiralą, mam jakieś obawy... że się przesunie albo uszkodzi macicę... może to głupie, a zakładania się boję bo miałam kiedyś badanie drożności jajowodów i zemdlałam wtedy... chociaż wiem że to co innego... Kurcze sama nie wiem.. Z jednej strony byłby spokój, bo z tabletkami wiadomo jak jest a z drugiej... Wogóle nigdy nie myślałam o spirali a teraz to sama nie wiem... Za przemawia fakt że po cesarce przez rok nie można zajść w ciążę a niewskazane jest przez 2... A jak potem z płodnością jest? Wyjmują i od razu można zajść w ciążę? A jaką Ty masz tą spiralę? Miedzianą też? Zaraz wyślę zdjątka z chrztu na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byliśmy na kontroli u lekarza. Niunia prawie całkiem zdrowa.Do poniedziałku jeszcze mam jej podawać leki a w poniedziałek na ostatnią kontrolę. Możemy już wychodzić na spacerki :) Pogoda nawet dopisuje. Jest ciepło. Majce też wyszła ciemieniucha na główce i brewkach ale 3 dni smarowania oliwką i dziś juz nie ma śladu. Mąż już jest w domku.Koniec służby na cały rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu sie chyba wojsko nie upiecze takie mam przeczucie.Zawiózł dzis reklamacje z woja na pismie ale cos mi sie wydaje ze go wezma.A ja cholera zostane bez kasy z 3 dzieci a na dodatek musze wracac w styczniu do pracy...kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia mój Tomek mówi, że jak wezmą Ci Męża do woja to Ty dostaniesz co miesiąc pensję z wojska a on co miesiąc żołd plus tzw.rozłąkowe. Tak więc z kasą by nie było źle. Gorzej natomiast z tym, że zostałabyś sama z dzieciaczkami...Jak będzie miał jednostkę gdzieś na miejscu to co 2 dzień pewnie będzie miał przepustkę. Może jednak uda się i przyjmą odwołanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż właśnie rozmawiał z kolegą, który ma podobną sytuację do Was. Odwołanie się ze względu na to, że mają dwójkę dzieci nic nie dało.Jego żona pracuje a oprócz tego co miesiąc dostaje 930 zł z wojska. Jest codziennie ok.16 w domu i oprócz tego przez cały weekend.Chyba, że ma służbę to wtedy go nie wypuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj bilet już dostał do desantu 4 przystanki od domu.(dosta ł najbliższą jednostkę od domu).Napisał odwołanie i musi czekć.Może się zdarzyć że pójdzie zgodnie z tym co jest w karcie powołania 4 listopada do jednostki a po paru dniach każą mu się zbierać do domu bo odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie.Tak mu powiedział komendant na wku.ale stawić się musi.Może sie też zdarzyć że decyzja będzie przed terminem.Nie wiadomo.To jest dziwne bo: 1-ON JEST KARANY(HISTORIA SPRZED NASZEJ ZNAJOMOSCI)-MA DŁUGI WYROK W ZAWIESZENIU I KURATORA SĄDOWEGO 2-JEST W TRAKCIE KURSU PRAWA JAZDY KAT.B-robi właśnie jazdy 3-ja przyniosłam zaśw z pracy że idę na bezpłatny wychowawczy(nie jest to prawda ale kombinowałam) i zostaniemy bez kasy 3-dziecko ma 2 miesiące 4-ma kredyt w banku jeszcze na 3 lata a rata wynosi 500zł no i nie wiem co teraz cholera.Trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek mówi, że wojsko to najbardziej zjeb..a instytucja i różnie bywa ale w takim wypadku jak Ty masz wychowawczy bezpłatny i macie kredyt to za cholerę nie powinni go wziąć bo wtedy do kosztów dochodzi im jeszcze rata kredytu, a kto na to by się u nich zgodził !!! nie zostało Wam nic innego jak tylko czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka--->tak jakbym moja misie ogladała:-) mogłyby robic za blizniaczki:-) no własne nie wiem jak z ta rata by było jakby go wzieli...tyle dobrze ze on ma umowe o prace na czas nieokreslony i bedzie miał gdzie wrócic.tyle dobrego w tej historii...ale załamany mówie ci.moze jakby to było rok temu jak dziecka nie miał to by było inaczej ale teraz...jeszcze desant,jak on nogdy koło samolotu nie stał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, muszę się wtrącić odnośnie desantu, mam na koncie 168 skoków ze spadochronem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
karusia taka fajna babka z ciebie a skad ty takiego chlopa wynalazlas? ma 20 lat i juz wyrok, mieszkasz z nim 3 lata szok w trampkach pozdro laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady mia-->super!też zawsze chciałam skoczyć!Ale mój to się zupełnie do tego nie nadaje pomarańczko--->on dostał wyrok zanim się poznaliśmy pisałam o tym.Sam się znalazł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
no nic karusia ja podczytuje tylko topik czasami bo mam corke z lipca i czasem jakies rady lub cos podobnego mozna znalezc. a Ciebie jakos szczegolnie z tego topiku polubilam bo wydajesz sie rozsadna i madra babeczka. ale jak pisalas ze zamieszkalas z nim jak mial 17 lat to sie zszokowalam, wiesz nie moja sprawa ale to jest troche nietypowe- no powiedz sama > :) ale dobre w tym jest to ze najwieksza ochote na seks maja babki po 30 tce bo sa juz rozwiniete i dojrzale a faceci - no niby caly czas ale ci kolo 20-tki najbardziej wiec pod wzgledem seksualnym powinno sie dziac :D:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i działa:-)na szczescie nie tylko pod tym wzgledem:-) nietypowe ale ja tez jestem nietypowa:-) i nie lubie standardów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłyśmy ze spacerku :) Karusia, nie marw się, ja myślę, że i tak będzie miał luzy !! Tomek był we woju też z żonkosiem, który miał małe dziecko i często mu na rękę ze wszystkim szli, wcześniej i częściej go wypuszczali na przepustki. No ale fakt, do tyłu z kasą to napewno będziecie. Podobno muszą raty płacić jeśli mąż jest tzw.jedynym żywicielem rodziny.Będzie dobrze! Wyobrażam sobie, że jest załamany. Tomek był 11 miesięcy i ciągle twierdzi, że to przedszkole dla dorosłych, luka w życiorysie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Karusia ale Ty musisz być laseczka nie z tej ziemi skoro tak zawróciłaś chłopakowi w głowie !!! Zresztą wiem, że jesteś bo przecież oglądałam zdjęcia!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ululałam tego małego obywatela, coś go dzisiaj brzuszek chyba boli. Bo zasnął dopiero na brzuszku. Także postawiłam wodę na kawkę i czekam. Jutro cały dzień i noc sama, bo mąż jedzie robić zdjęcia. Kurcze wyobraźcie sobie, że parze tydzień przed ślubem fotograf powiedział, że nie przyjedzie. Dramat. Także siedzimy z Mikim sami :D. Może coś fajnego w TV będzie. Albo sobie pożyczę coś jak już Mikołaj pójdzie spać. JA się wczoraj wściekłam, bo wiecie co. Ta ustawa o promowaniu karmienia piersią zaczyna mnie maksymalnie wkurzać. Wyobraźcie sobie, że wszystkie produkty Nestle biorą udział w konkursie, oprócz mleka początkowego. Nie rozumiem tego. Ten chory kraj jak już zaczyna coś kombinować to ze skrajności w skrajność. Poza tym zaczyna się gadanie o chrzcinach. A ja zaczynam mieć dosyć, co to k... kogo interesuje. Esab, śmiałam się w głos jak to czytałam :D LadyMia wiesz co zakładanie hmmm uczucie prawie identyczne jak przy cytologii. Tylko trochę dłużej trwa. Ale nie boli ani nic, tylko raz jest takie uszczypnięcie ale nie bolesne, a potem takie hmmm rozpychanie :D. Ja mam spiralę CooperT to jest chyba miedziano złota. Od razu po wyciągnięciu można starać się o dziecko. A co do wypadnięcia, to dlatego po następnej miesiączce mam iść na usg, sprawdzić czy jest na miejscu i potem raz na pół roku :). Poza tym ona ma takie sznureczki, ze jak się boisz to możesz sprawdzić, czy są tak jak trzeba :D. Ale nie sprawdzałam, lekarz nie kazała, bo nawet się pytałam. KArusia, może mu się upiecze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki :) Widze że, Karusia u Ciebie niekolorowo z wojem, pewnie się jakoś ułoży.Oby dobrze , trzymam kciuki:) Dziewczyny jak długo można podawać infacol?? Czy Wasze dzieciaki też muszą się tak strasznie napracować w trakcie robienia kupy????? No i martwie się bo moja ma podkrążone oczy , i nic pozatym, a w poniedziałek ma szczepienia no i ja już się telepie czy wszystko jestok.Co to może znaczyć? Chimerka--> odezwij się no :) A ktoś wie co u Szylusi? Mama pojechała do Krakowa, do domu, ale mam tu cicho , katastrofa, ehhh jak ja tesknie za PL.Już kupiłam bilety na 22 stycznia :)))))) A i jaki rozmiar pieluch używacie???? Jesssu ja dzisiaj same pytajniki.... I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko ja zastanawiam się czy na spiralke się nie zdecydować. Dwójkę dzieci mamy, narazie wystarczy ;-) Byłam ciekawa czy boli zakładanie.No ale już wszystko jasne. Pliszka ja już od ok.2 tyg kupuję małej pampersy Midi lub 3 (zależy jakiej firmy). W tych typu new born pupa się jej ledwo mieściła ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka to na jakąś kawkę :D Po 22 :D Ja ci mogę piosenkę przez skype zaśpiewać :D. Jak ci cicho w domu, albo nagrać i wysłać :D HEhehe Mikiemu śpiewam to i tobie mogę :). A w ogóle która to wysłała tą piosenkę na maila :D Jasne że znam ten kawałek :D. Magdulka powiem ci, że mankamentem jest teraz plamienie, ale to ponoć ustępuje. Ból brzucha tylko jeden dzień po założeniu, skurcze takie jak przy porodzie (oczywiście delkatne) takie jak miesiączkowe :). Ja też przez najbliższe dwa lata dzieci nie planuje, a finansowo spirala wychodzi bez porównania i wygoda bo nie trzeba myśleć. My używamy Huggies 3. od 5-9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okokoko--> problem ciszy rozwiązany, pralka i radio zet przez internet :) Kawunia w Kraku jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka ja wiem jak to jest z tą ciszą. Przez jakiś czas byłam cały czas sama w pustym mieszkaniu. Nie miałam pralki, tv, jedynie radio :(. Straszne. Także doskonale wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko---> tv też nie mam, bo talerz jeszcze nie podłączony, internet , mała, pies i pralka , pralka dwa razy w tygodniu, ze względu na jej pojemność, pies z reguły nie gada, mała gada jak nie Spi, ( właśnie musze ją wkońcu wprowadzić do domu)) zostaje radio zet non stop i fakty po 19 via internet heheheh , ale przynajmniej chodze wyspana bo ide spać razem z małą o 21 i wstajemy tak ok 9 rano.dobra koniec laby ide smoka wjechać do kuchni bo śpi na deszczu :) nie ma to jak irlandzka pogoda błeeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×