Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Julka-> tak tez myslalam, dlatego wyslalam Ci zaprosznie po angielsku, z dostawa do Wielkiej Brytanii. Ja mam stronke po hiszpansku, w kazdym razie sprzedaze w toku znajduja sie u mnie w lewym gornym rogu - link "poczatek". Zobacz czy masz cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karusia, musze obczaic instalacje gg. Ale to pozniej, bo teraz siedze jeszcze w pizamie. Nawet sie nie wykapalam. Mam dzis lenia, a trzeba by bylo isc na spacer z malym, bo ladnie na dworze. kama, gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki agagagaga123 ja polecam tylko fisher price miałam wcześniej zwykłakaruzelę firmy canpol chyba , to sie mały zaczął bać łóżeczka. jak zapuściłam melodyjkę to na całą chate ryczało. Mamy fisher price z rybkami i projektorem. Mim zdaniem super. Trochę droga jak na zabawkę ale moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba--> my mamy taką samą , suoer jest wczesnie rano jak jest jeszcze ciemno , mała uwielbia te rybki na ścianie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagaaga123
Dziękuję Wam za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba---> niezłe sa, :) pokuj mam iscie magiczny z mojej sypialni zrobi mi sie za niedługo nibylandia hahaha, jaam jeszcze motylki na firance migotliwwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie jesteście na spacerkach Ivo sanął przd 11 myślałam, że na krótko a tu się coś przestawiło i caly czas śpi. No cóż, spacerek zrobimy póxniej. Ja - mając okazję fastryguję sobie firany.... Generalnie nie lubię firan ale wpieniają mnie sasiedzi, którzy filują mi do chaty no i bede miała firany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir-> jasne, ze mozesz. Tylko,jak juz pisalam, oni nie wysylaja do Polski. Wysylaja zas do Francji, UK, Niemiec, Wloch(?) i Hiszpanii. To co, do ktorego kraju wyslac Ci zaproszenie? Ponadto Julka cos pisala, ze na tej angielskiej stronce (wyslalam jej po angielsku, ja zas mam po hiszpansku) ich nie widzi. Czyzby w kazdym kraju mieli inny asortyment??? Hop hop, Julka, zamelduj sie i daj znac zebysmy wiedzialy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap wlasnie tez pomyslalam, ze kazdy kraj ma inne promocje. u mnie sa skarpety calvin klein, sportowe ciuchy new balance i kurtki ripcurl. a T to masz u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obecnie jest LUPO, Wii, Morgan, bielizna Selmark i odziez dziecieca OKAIDI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to no to czyli inaczej :) lupo zamow a mowie Ci nie pozalujesz :) Ja torebke dostalam od meza jak sie maly urodzil, taki prezencik :) gdybym mogla kupic za pol ceny tez bym zamowila a tu pech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli możecie, wyślijcie i mi plisss, po angielsku:)z góry dzięki bo ide na spcerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, jak znajdziesz jakas, ktora ci sie podoba, to zamow na moj adres, a ja Ci wysle kurierem. napalilam sie na te torbe harminijkowa, ale juz ich nie ma:( Na brak toreb nie narzekam, wiec innej chyba nie kupie. Chcialam tamta a tu dupa! Jak sobie wyslesz zaproszenie na stronke hiszpanska, to bedziesz mogla zobaczyc o ktora mi chodzi. Sa, a raczej byly, sliczne. Malir-> zaproszenie poszlo. Jak juz sie zalogujesz, biezace oferty sa na linku "Inicio".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-> Twoje po angielsku tez juz wyslane. Ja Was opuszczam chwilowo, bo ide robic obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczko,my wlasniewrocilysmy z 2godz spaceru jestchlodnoale zato slonko swieci jaetraz pije kawke i pozeram ciastka francuskie a mala dosypia w wozku.. dzis moj K.wracajej juznie mogesie doczekac... a ja za to uwielbiam pieknie ustrojone okna,tzn ladne firany ciekawie upiete a do tego w zaleznosciod poryoku jakies drobne ozdoby :-))) co do karuzeli to ja mamhmm nawet niewiem jakiej firmy,melodia ladna i co najwaznoejsze pluszowe miski wladnych kolorach przetazaja mnie karuzelezplastykowymi zabawkaminiedaj bozes spadna na glowe jak starsze dziecko pociagnie ... a i mam dodatkowo taka lampke -pozytywke-projektor i teznam wieczorami poscianach smigaja baranki haha dziewcyzny ojakich wy stronach piszeciez tymi promocjami jezeli jest cos fajnego to prosilabym o zaproszenie niemieckie bo moja mamamoieszka wniemczech wiec niema problemu :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-> to taki klub z promocjami markowych rzeczy. Jak dostaniesz zaprosznei, to sie logujesz i mozesz kupowac. Zaraz Ci wysle to niemieckie, to sama zobaczysz na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina-> fajna babka z Ciebie, a Twoja córeczka jak z obrazka :-), co do męża niby oczy ma na miejscu więc nie rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Czytam Was regularnie i już dawno chciałam do Was dołączyć ale jakoś tak wyszło że nie udało mi się. 21 sierpnia urodziłam drugą córeczkę Nikolę, więc też jestem sierpniówką. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Chętnie zobaczę wasze zdjęcia na wspólnym mailu i oczywiście wyślę swoje. Jeśli się zgodzicie to wyślijcie mi potrzebne rzeczy: izagiersz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×