Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

zaluje ze wczesniej nie dolaczylam do was...jednak pomimo braku aktywnosci w udzielaniu sie kibicowalam wam wszystkim i robie to nadal. dzieki za przyjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z okazji 400 - nej sronki..moze winka ???? mały toaścik sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab ----- z tym winkiem to Ty kobieto dobry pomysł masz. Szkoda, że szylusia gdzies przepadła. Pikałam do niej na NK ale tez cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba---> szkoda że ni emożesz mojej miny, dobra ze mnie mama co nie umie napisać poprawnie imię swojego dziecka....Michaela....WIesz ja nie wiem czy obce , pochodzi od Michała, imieniny mają na świecie w jednym dniu, a oznacza Bogu podobna. i już poprawiam błęda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab- juz od popoludnia winkowac mamy? Ja musze dzis jechac jeszcze na zakupy. Teraz waruje przy malym, bo maz wymiekl po pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaj poziomka, ja sie pisze na winko dzisiaj :-) esab juzcie kocham za te firany!!!! a jadokarmiam mala pakuje nas ijedziemy po meza i tatusia martynki odezwesie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz moge o sobie napisac? :) mieszkam na Gornym Slasku - dokladnie w stolicy motoryzacji - Tychach.Jestem szczesliwa mama i zona - chociaz z tym drugim roznie bywa, ale sie docieramy i mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej.nie wiem co chcialybyscie o mnie wiedziec, czekam na sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka mieszkasz w mieście mojego ulubionego wokalisty Ryśka R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na ich dyskografii wychowałam :) mam tate zapalonego bluesmana i rockmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiekl pisal swietne teksty, szkoda ze skonczyl w taki sposob, ale gdyby nie to pewnie nie byloby legendy Riedla... a co do tego wina - dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera moja nie zrobiła jeszcze kupsztala i sie prezy. zmykam wziasc ja na przytulanki na steperze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam nowe dziewczyny. Padam na pysk. Nie wiem nic mi się nie chce, na nic nie mam ochoty :(. Dramat. Nastrój coraz gorszy. Ale nic nie zrobię. Mam ochotę ucieć. Nie wiem dlaczego. Powinno być ok. Mały zdrowy, każdemu życzyłabym tak grzecznego dziecka. Mąż też spoko. A ja jakaś do dupy. Trudno. Chyba się musze wybrać do jakiegoś specjalisty, bo zwariuję. Siedzę piję dzisiaj moją pierwszą kawę. Bo wcześniej nie miałam czasu. Poza tym byłąm trochę na uczelni. Muszę jeszcze pojechać dzisiaj na zakupy. Bo w lodówce został ser i szynka :D. Kurczę nic więcej. O i kilka jajek. Coś by z tego zmontował. Ale wolę jakiś obiad. Nawet mleko do kawy wyszło. Dzisiaj dalej kombinowałam z tą chustą. Coraz lepiej, coraz lepiej. Kurczę ale zabawy jest z dociąganiem tego. Ale Mikołaj od razu zasypia. Fajna sprawa. Mały śpiuch. Od jakiegoś czasu już przesypia całe noce, tzn. od 21 do około 6 rano. Pięknie. A potem jeszcze zabieram go do siebie i dosypiamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z Misią dzisiaj sama w nocy jestem bo dzieci pojechały do taty a mąż w pracy.Nie cierpię jak tak jest.Dobrze że mam Misię bo nienawidzę być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, ja gdyby nie kuzynka, którą ubłagałam żeby akurat w ten weekend przyjechała, też siedziałąbym sama jutro. Też nienawidzę być sama, na następny raz zapraszam do siebie :D. Mam jeden wolny pokój :D/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ja do siebie--->w tej sytuacji tez mam wolny pokój co 2 weekend jak dzieciaki jada do taty.Pidżama party-to by było niezłe. w dzien to mi obojetne ale nie lubie byc sama w nocy tak jak dzis...nie chodzi o jakies lęki ale o sam fakt.nie lubie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×