Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Aleś cie naskrobały gaduły jedne!!5 minut czytałam,co was tak zebrało na gorące tematy.My ostatnio we wtorek nad ranem,narazie nic sie nie zapowiada zeby znowu sie sexowac bo u nas tak mniej wiecej co 5-7 dni.Orgazm mam zawsze bo przetestowałam pozycje w ktorej sama sie doprowadzam do orgazmu łechtaczkowego hi hi.A moj slubny nie dojdzie w gumce!Nie i juz,mowi ze nic nie czuje. Ja daje tylko cebion multi i tyle,czasem sobie przypomne o wit D ale lekarka mi mowiłam ze w mleku tez ma witaminy wiec nie musze tyle dawac. wczoraj moj maz mnie wkurwił na maxa bo on mysli ze jak kobieta z dzieckiem w domu siedzi ( w moim przypadku z dwojką) to siedzi cały dzien na kocyku i bawi sie w \"kosi łapci\".nosz kuzwa,ja zapierdalam cały dzien,przewijam,karmie,prasuje,sprzatam,usypiam,odkurzam,zmywam naczynia,robie pic,jesc,kąpieitp a on przyjezdza z roboty i mowi ze czemu jestem zmęczona skoro w domu siedze. Nie rozumie tego ze nie mam czasu sobie nawet zjesc obiadu czy isc do klopa???No bo przeciez siedze w domu z dwulatka i 4 miesieczniakiem.Raju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobałyście! :) co do wagi maluszków to minimalne przyrosty to 120 na tydzień przez pierwsze miesiące. tak czytałam i tak mówiła moja lekarka. czasem jak mniej przybierają to każą dokarmiać albo ew stwierdzają że taki jest indywidualne tempo rozwoju dziecka. jak analizowałam siatki centylowe i patrzyłam na 97 centyl, bo moja była ponad to wynikało, że 1-3 miesiąc dziecko przybiera 1kg, później zwalnia do 0,5kg na miesiąc. mojej przez pierwszych 7 tyg średnia wyszła ponad 300. następne 6 tyg ponad 200 a ostatnie 2 tyg ponad sto i w związku z tym gwałtownym przyhamowaniem robiliśmy morfologię. bałam się że coś nie tak z wynikami bo wszędzie było albo za dużo albo za mało. całe szczęście dla niemowląt są inne normy i wyniki ma świetne. mam obserwować jak z ulewaniem i z kupami i za jakiś czas przyjść kontrolnie na ważenie. nie wiadomo dlaczego przybieranie na wadze jej się odwidziało. hmmm... temat taki ciekawy rozwinęłyście! :) mi się takie sny trafiają często jak się dłużej nie seximy. one się u mnie orgazmem kończą i w realu już nie muszę kończyć. :P mi się sfuksiło i orgazmy bardzo szybko załapałam. po ciąży też mam mocniejsze ale jeszcze żaden wielokrotny mi się nie trafił a szkoda. :P ciekawe jaki na to patent... oj, człowiek ma dobrze a zawsze kombinuje żeby mieć lepiej :P wit D3 podaje się tylko dzieciom cynkowym chyba, nie? myślałam, że w modyfikowanym są już wszystkie potrzebne witaminy. dlaczego dajecie więcej niż 1 kroplę? takie zalecenia? w 1 kropli jest 500 jednostek a dawka fizjologiczna to 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja wlasnie czesto mam wielokrotny pochwowy jak i lechtaczkowy czasa,iaz prosze k. zeby dal mi chwile odetchnac ;-P haha hmmaco do snow to miewam i bardzo je lubie i podobno jecze przez sen haha tak mowi moj k. codo witamin to podawalam k do 3 mies teraz codzien 2 krople d3 i ok 5cebionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
W Nanie 1 nie ma D3 jest D. Orgazmy wielokrotne mam obcykane, ale ja chcę łechtaczkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
No wlasnie muszę wtedy uaktywnic pochwę zeby dojsc kurde. Mam przerąbane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana, popatrz sobie na siatki centylowe. mój mamematyczny analityczny :P móżg mówi, że w mięśiącach 2-4 ok700 5-10 ok 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było dla 50 centyla Emilka jest ponad 97 i dla tego centyla sa trochę większe przyrosty bo 2-4 ok 1000 a delej podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej chimerka to a próbowaliście triku, że podczas oralu Twój mężczyzna pieści Cię językiem i jednocześnie palcami stymuluje wejście do pochwy?? Ja po takim czymś to dosłownie 3 minuty i mam mega orgazm łechtaczkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie pogniewałyśmy się za tą pomyłke :-P :-D centyle wachają się między 90 a 97- przeanalizowałam dokładniej hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki śpicie ??? no to ja też zmykam do łóżeczka. Majkę przed chwilą nakarmiłam i teraz dalej śpi. Mąż jakiś ogląda film więc chyba mu przerwę he he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole laseczki, ale tematy :D. A mnie nie było. Ja mam i taki i taki na dodatek wielokrotny. Nie narzekam :D. Hehehehehe. Ja już jestem w Rzeszowie, wracaliśmy wczoraj poonad 5 godzin dramat, 160 km. No ale zima zaskoczyła kierowców. Mąż w sumie jechał, 2 godziny z pracy do domu, Kraków stanął w miejscu. A w ogóle mam problem, bo w Rzeszowie w Triumphah uważają, że kobiety noszą rozmiar max do 42. Będe obdzwaniać Lublin, bo muszę mamie kupić jeszcze prezent. Może będzie gdzieś. A jak nie to jakaś inna firma. Znacie jakąś dobrą firmę bieliznianą. Ja jeszcze kombinuję, może Fellina. Nie wiem. A zaraz się ubieram i wyskakuję na manicure i do fryzjerki. Zobaczymy co zrobię, ale ścinam na króko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dzien dobry Oko - Fellina jest chyba dobra, ale kurewnie droga. Z bieliźniarskich jeszcze gorseteria czy cos takiego, ja jeszcze calkiem cenię Bellindę, niedroga i fajna. Magdulka - no wlasnie nic! Tzn pochwowe na zyczenie, ale lechtaczkowych brak, a juz ladnych parenascie lat nad nimi pracuję, zresztą nie tylko ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Laski, mam pytanie czy są potrzebne baterie do LKittle Tiukes 1621? Jesli tak to jakie? Czy są juz dołączone czy osobno trza kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, wlasnie zostalam samaw domu mazwzialmalana spacer ajazabieram siedoogarniecia domu no ichoinki-wkoncu! moja mala wczoraj usnela takna noc dopiero po 12tej! masakracoraz siebudzila niewieczczy to naprawdenie zeby,makatar,slini sie od 2dnina potege, jest marudna czopki vibrucol nie daja rady jak wczorajpomizialamja bobodentem tobyla spokojniutka aledziasla jak narazie twrde i kropka biala jak byla tak kjest hmm sama nie wiem dobrze ze noce cale mamy przespane :-) a aa tak wogole to mala zaczela sie przez sen obracac i dzis jak wstalam po nia o 8mej to lezala w poprzek lozeczka :-) moja mala tez jest w 90centylu :-) kurde no tobiemoge polecic pozycje kiedy lezysz na plecach masz zalozone nogi na ramiona partnera orgazm pochwowy gwarantowany nie pamietam ale chyba ta pozycja nazywa sie na hmm chinmerka no noie mampojecia co jest :-) oczko felina, eldar jezelidobrze pamietam,kinga i roza to polskie firmy ale maja porzadna elegancka bielizne \\ dobra lece polatac na szmacie ;-) aaa z moim K coraz lepiej chyba mu glupio za ta awanture i za ogoljest kochany i pomocny, takjak to na ogol bywalo wiec obytak dalej :-) acha dziewczynki jezelimacie sparwadzony przepis na pyszny sernik to poprosze mam wielka chec zrobic na swieta!!! dziekuje milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko łechtaczkowy, podczas paluszkow i lizanka ;) wszystkie triki juz dawno przetestowane i chala! facet moze mnie pier... przez godzine a ja nie dojde podczas stosunku ;/no chyba ze sobie sama pomagam paluszkiem na guziczku, wtedy owszem. I tak jest juz lepiej po porodzie, bo wczesniej to mnie bolalo (mąz jest dosc pokaznych gabarytow ) zreszta on nie piesci, on od razu do rzeczy sie zabiera, lubi troszke na ostro, pogryzie, rączki przytrzyma, przydusi - uwielbiam tak ;) kobiety lubia aby je tak na siłe troszke, jak gwałt prawie. Moj ex to sie bawil moim cialem calą noc, ja mialam po 4-5 orgazmow podczas tej zabawy.. a moj mąz to cos lizac nie lubi, no chyba ze 69 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie przyłanczam do rozmowy bo chociaż jest mi fajnie to orgazmu nie miałam chyb nigdy.ale cóż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ten nasz rocznik jakis taki bezorgazmowy jest, moje kolezanki maja ten sam problem! ;) ps. nie dostalam zadnego maila od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tez lubie ostry sex.. a moj maz zniknal mi z pola widzenia :-( no nic musze poczekacaz wroci :-) narazie ubieram chujenke ;-D z mala przy cycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale tematy !!! no wiec ja mam wielokrotny łechtaczkowy ale kilka razy zdarzył mi sie i pochwowy...chociaz nie specjalnie przywiazuje do tego uwage... za to ja lubie szybkie numerki a moj m. musi miec czas na wszytsko ale zawsze znajdujemy sie gdzies pośrodku.. :) ja mam juz choinke od tygodnia ubrana.. nie moglam sie doczekac i zrobilam to szybciej, zreszta kupiłam pełno takich ozdobtyp cynamon, kokardki, szyszki itp ze byłam ciekawa jak ta choinka w takim wdzianku bedzie wygladac kurcze juz wczoraj sie cieszyłam ze sie kupki u małego unormowły a tu dzis była taka podejrzana..ja sie wykoncze wczoraj wieczorkiem bylismy u znajomych i wocilismy koło20..szybko okapałam małego, połozylam do łozeczka, dałam flasze i moj aniołek po 5 min spał jak zabity az do 2 ..potem znow flasza i sen do 6.20...flaszka..chwilka zabawy i spał do 8 Smile dzis mamy gosci..robie elegancka kolacje bo musze podziekowac znajomym za to ze nas przez tyle dni u siebie goscili po tym pożarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba jutro ubieramy choinke a ja dzis kupilam sobie kilka bluzek i legginsy :D Az mi sie nastroj poprawil i dla meza fajne bokserki z wielkim mikołajem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama
hej, A wiec sprobowalam koperku - musialam wymieszac z mlekiem zeby wypila - krecila nosem i sie krzywila ale jakos tam troszke wypila - popeierdziala i nic klupy dalej nie bylo a i ulala mi w ciagu dnia co jej sie prawie w ogle nie zdarza a wiec wieczorem o 7 dalam jej czopka glicerynowego - na opakowaniu jest napisane ze w ciagu godziny niemowle powiino sie wyproznic a ona nic w nocy tez nic sparawdzalam jak karmilam a o 9 rano slysze ze cos robi - odczekalam i zabieram sie do przebierania z miska bo spodziewlam sie poteznej kupy w koncu to 10 dni aaaaaaaaaa tu taka normalna pod wzgledem wielkosci - duzo czesciej bywaly wieksze - luzna i prawie caly czopek wydalila, kolor ciemniejszy z bialymi grudkami -- kurde no teraz to naprawde sie denerwuje po 10 dniach taka mala kupka -- czy ktoras z was tak miala ???? po prostu nie wim czy to jest normalne ???a i jeszcze ten czopek wydalony chyba powinien sie rozpuscic no nie ? sorki ze zawracam wam glowe ...... ach a tematy macie tu gorace az sie milo czyta :):):) jak mam tylko lechtaczkowy ale wyprobuje sposobu z tymi nogami :):):)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz po obiedzie i tez mamy sliczna kolorwa choinke. czywasze dzieci tez staja, moja martini tylko jak poczuje grunt pod nogami prostuje i staje ;-) siedziec tez niechce oparta podciaga sie i samasiedzi haha silnababka mi rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×