Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Czesc Laski Julka -mój Zuziak dokladnie tak samo, nic poza mlekiem, zadnej wody, nawet z glukozą, zadnych herbat, wiele smakow mam przetestowanych, kaszek nie wiem, bo dopiero wczoraj pierwsze kupilam. Oko - a jest jakis wiek określony, wiem ze kazdy dzieciak indywidualnie, w ktorym dzieciaki się obracają z brzucha na plecy i odwrotnie? U mojej Małej tych klika obrotów to był bardziej fart niż celowe zagranie, a ja się juz niecierpliwię:) Ile czasu dziennie Mikolaj lezy na brzuchu? Moja Mala tez brzucha niecierpi, ale jest o niebo lepiej niż było w sensie tolerowania tej pozycji. Kłade ją parę razy dziennie od 6-10 i wyleży tak max 10 min za jednym razem. Jak jest na brzuchu moze bezkarnie ogladac tv w nagrodę:) Laski - Mała konczy za dokladny tydzien 4 miesiące i wczoraj kupilam juz Mleko nr 2. Przechodzic stopniowo czy po prostu zmienic? Dzis chyba wypróbuję jakąś kaszkę, jest po 4 miesiącu, ale kusi mnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Karusia - a wlasnie myslalam o Tobie i chcialam nawet podpytac, ale pomyslalam, ze nie bede wscibska:) Ja tez mysle, ze mam cos nie tak, bo smyranie po guziczku w ogole na mnie nie dziala kurde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka nie ma nic niepokojacego wg mnie, kolezanki corka ma pol roku i sie nie obraca ani nie siada. Lekarka jej mowila, ze jest wszystko dobrze... Moj maly tez przypadkiem sie obrocil kilka razy. Z mlekiem zrobilam jak okoko pisala, przez 2 tygodnie jedno karmienie zastepowalam, pozniej 2 karmienia. A teraz juz tylko jedna butle dostaje mleko nr1 dziennie. U mnie to tyle trwalo bo mialam spory zapas mleka 1 :P chimerka a moze ten \"guziczek\" to trzeba powolutku smyrac ? Nic za szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jak mialam 17 lat bylam w Kraku na koncercie Sabbathów i poznalam takie laski 69 rocznik, fajne dupy, całą noc włóczylismy (byłam z kumplem) się po knajpach i wlasnie jedna z nich gadała, a przebieg miała spory, ze nigdy nie miala orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do seksu się nie wypowiadam bo mam zapalenie jajnik bolą i nie pracują więc ani możliwości ani chęci narazie ale z tego co piszecie to mam motywację żeby się leczyć co do kaszek to mały wcina kaszkę hippa tą na dobranoc jak małpa kit ;-) i dzięki niej budzi się tylko dwa razy , daję z butli, wiem wiem nie powinnam ale młody wcina równie ladnie z łyżeczki a do póki chce jeść w nocy i daje mu cycowe mleko to nie kombiunję i dziękuje bogu że z 6 karmień zrobiły się cztery a teraz dwa :-) dostawał tydzień marchew ale po tygodniu coś nie bardzo pierdzioszki puszczał więc przestałam dałam po tygodniu przez trzy dni i teraz znowu cztery dni odpoczynku także powoli julka-> w galerii bałtyckiej jest bardzo dobry sklep z ekologiczną żywnością i jest wszystko warzywa wędliny chyba nawet mięso co do mięsa to nie wiem bo kupuję od kilku lat w tym samym miejscu http://www.specjalwiejski.pl/ http://www.organicmarket.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki bio istnieją sprawdziłam organoleptycznie :-) BIO ma różne znaczenia żywność ekologiczna oznacza że nie narusza się ekosytstemu tj. nie tylko nieużywa sie różnych paskudztw ale nie ma nadprodukcji i niewyjaławia się ziemi, po za tym gleba w której rośnie np. BIOmarchewka musi być czysta ekologicznie dlatego większość bio żywnośći pochodzi z mazur i podlasia, żuławy są spalone na najbliższe 200 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_chimerka_ ja też dałam kaszkę przed ukończeniem 4 m-ca i było ok tylko że dałam rozcieńczoną mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka-> uwielbiam ten sklep a szczególnie daktyle tej firmy mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka--->to podpytaj mnie nie ma sprawy ja partnerów miałam sporo ale nigdy orgazmu nawet jakby nie wiem co mi chłop robił i gdzie dotykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam daktyle z tej firmy mniam i herbatki tez mają czadowe warzywa też super tyko nie kupuj za dużo bo się szybko psuja w temp. pokojowej chyba że masz zimną piwnicę bo w lodówce też jakoś nie za bardzo dobrze się trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa a na topiku cisza :p Laski ile sie daje dla ksiedza na zapowiedzi? (slub+chrzciny) Bo my jutro jedziemy i nie wiem na ile sie przygotowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllollll! o matko a moja mala ma nadal wieczornego fiksa terazjuz wogole nieprzysypia okapieli walczydo 22-23 placzepiszczyalboi zavczepia nas do zabawy.. jestem troche tym umeczona.. aleza to wczorakjwkoncu jak usnela-bo budzila siechyba z 5 razy tak do24 ,dopadlam mojego niedobrego meze;-) i nadrobilam te wszystkie braki :-) dzis jestesmy same bo maz pojechal zawiecsiostre zrodzina do berlina nalotnisko bo leca do tesciow,zaeaz idziemy na spacer.. a ja otatnio daje malej lbo skrobane jablko albo rozgniecionego banana -smakuja jej bardzo a kaszki nie chce pluje wiec ja jem za nia ;-) co o zywnosci bio to jakos nie ufam polsce,daje jej sloiczki z hippa a jablkoi banana z warzywniaka.. na miecho nie mam tu szans wiec poczekam jak mama nedzie jechala dopolskito mi przywiezie,ona wszystko kupuje bio od mies, ryb, po masla mleka owoce warzywa wszystko jak najbardziej nturalne fakt zesporo kasy wydaja na jedzenie ale za to jej partner o wiele starszy bo ma prawie 80lat wyglada o wiele mlodziej jest zdrowy i ma swietna kondycje ;-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nachrzciny dalismy 100zl i ksiadz prosil jako dar oltaza jakis olej do swiec wiec kuopilsmy jeszcze baniak za 60zl-koncer zyczen nam zafundowal a na kosielny nie mam pojecia ile sie daje ale kurde 500zl tonie za duzo do holery sakramenty sa nieplatne wg biblii ale za to kosciol sam sobie cennik ustala i to mnie strasznie irytuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka do jakiej parafii nalezysz? Ja biore slub w Kosciele w Kosakowie, tam przy cmentarzu. Oplaty to wiem, ale ja pytalam o zapowiedzi. Nie wiem, zapytam ksiedza ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okokoko-dzikuje Ci za mleczko,nie spiesz sie bo i tak poczekam jeszcze z miesiac az mu 2 dam.Tak mi pediatra mowiła ze w 6 misiacu wprowadzic 2.Powiem Ci ze ja z Bebiko mam okropne wspomnienia ale to juz pisałam dawno temu,moja Kinia miała operacje przez to mleko.ale jak mikiemu odpowiada to luzik.Super ze masz nową fryzure,podaj fotki. dziekuje za gratulacje dziewczyny-mam nadzieje ze to obracanie bedzie sie coraz czesciej powtarzac. Ja tez wczoraj sie okupiłam-stracilismy z tomkiem 700 zł,jemu kupiłam płaszcz,kurtkę,sweterek i sobie kurtke,odebrałam firanke za 160 zł,kupiłam nam nowa posciel z kory,troche bielizny,skarpet itp i po kasie!Dobrz ze mąz wieczoram wypłate przyniósł bo przeciez chrzciny tuz tuz. Bylismy w kosciele,chcielismy z ksiedzem pogadac bo chrzestnym Bartka miał byc brat Tomka ale mu ksiadz z jego parafii nie chce wydac zaswiadczenia bo do koscioła nie chodził (a nie chodził bo kilka lat na sląsku mieszkał i teraz rok był w hiszpanii).Ksieza sa porypani,nie ma co.Jak miał chodzic do swojej parafii jak go tu nie było,no ale ten sie uparł ze nie wyda i mozna mu naskoczyc,nietoperz jeden.W razie czego szwagier męża bedzie.Makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko do was dziewczyny czy wy same zmieniacie mleczka dla dzieci czy konsultujecie to z pediatra bo ja bym chciała czasem ten bebilon kupic ale nie wiem czy zmieniac samej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja już u teściów. Droga o dziwo łatwo poszła. Kurcze teraz mnie czeka wklejanie zdjęć. Trzymajcie kciuki. Ponad 1000 zdjęć. Do tego wycinanki bo niektóre są 5x5. Dramat. No jutro lece na poszukiwania tej koszulki dla mamy w Lublinie. Karusia jak to tak? A ty sama ze sobą? _Chimerka_ wieku nie ma oreślonego, noc to my. Moja mama mówiła, że nawet niektóre dzieci omijają pewne etapy czasami. Także nic się nie martw. Jeśli ogólny rozwój jest harmonijny to nic się nie dzieje. oza tym widzisz, że niewiele z naszych dzieci się turla :D. A kładę go na brzuch, a raczej staram się dość często. Ale czasem poleży 15 minut, a czasem od razu się wkurza. Dlatego go nie denerwuje. Jego np. do leżenia na brzuszku i patrzenia co się dzieje zachęca moje klaskanie, ale tak żeby dłonie wydawały dzwięk klak klak. Co do mleka to stopniuowo. Nie powinno się przesikakiwać od razu. ja dawałam przez tydzień, jednego dnia jedno karmienie, drugiego dwa, trzy itd. Może więcej niż tydzień. Chimerka do ciebie to samo pytanie co do karusi. Malir dzięki za wyjaśnienie :D z tmi kurakami i rolnictwem. Anabanana, niekoniecznie chodzi o Bio ale również o inną dietę. Mam znajomego Słoweńca, koleś jest dobrze po 60 ale wygląda lepiej niż niejeden 40 latek. Jeszcze 10 lat temu podkochiwała się w nim moja koleżanka :D. Do teraz ma laski takie 20-30 lat i nie chodzi tu o kasę, bo nie jest jakoś mega bogaty. A wyglą dzięki diecie takiej śródziemnomorskiej, ruchowi. Jeszcze do teraz pomyka codziennie na rowerze, rolkach itd. Gunia pamiętam jak pisałaś o tym bebiku. A u ciebie jakoś się to objawiało? Kucze, u nas dramat był po Nanie, moje dziecko nigdy tak nie płakało. Mówię o nanie zwykłym 2. Gunia ja się konsultuje wiadomo, ale lepiej się konsultować. Ale wiem, że mamy na własną rękę zmieniają. Tylko jest jedna zasada by nie za często i trzymać się jednego mleka. Zmieniać tylko z ważnych powodów jak np nietolerancja. A chcesz to bebiko dawać od czasu do czasu? Bo tak nie wolno. Trzeba dawać cały czas to samo. CHyba że są problemy to całkiem zmienić i wykluczyć. PS> Pocieszyłyście mnie, że nie ja jedna sama miałam takie hmmm doświadczenie :D. Ja nie byłam grzeczna :D. A wręcz przeciwnie. Ale za to teraz od kilku lat jestem mega ugrzeczniona. Wyszalałam się w czasach liceum i na początku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oczko ja znam osobiscie malo grzecznych dziewczynek :-) ja sama choc mialam tylko 1 faceta przed moim mezemktorego poznalam jakmialam 17lat bylam niegrzeczna, uwlebialam flirtowac iniejeden zwiazek przezemnie ucierpial... nie moj oczywiscie. Teraz takmysle ze w dobrym momenciepoznalam mojego K. bo gdybynie on to rozszalalabymsie na calosc a tak to szalelismy we dwoje :-) no nic moj malzonek juz wrocil,bylismy nazakupach i kupilismy wkoncu lawe dosalonu-dlugo szukany mebel poniewazmieszaknie mamy stylowe, w antykach imusielismy dokupic pasujacy stol alez sie ciesze :-) mala fiksuje cosjak tylko zbliza sie poradrezmkilub snu mala ma fiksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ja pitole :D Ja to myślę, że najlepsze wyjście to cię wymienić na lepszy model :D. Albo uciąć co nie działa :D. Anabanana, wiesz co ja też tak myślę :D, że gdyby nie mój mąż to nie wiem co by było. A tak potem przyszaleliśmy razem. A ja mam luzy bo wszyscy się Mikim zajmują :D. Mam wolne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko pisząc ze mam ochote kupic czasem ten bebilon tzn ze czasem mnie nachodzi mysl o zamianie Nan na Bebilon a nie ze czasem bym kupiła taki czasem inny.Wiem ze tak nie mozna.U nas to sie objawiła zaparciami i tylko tym,poprostu kinga robiła bobki a nie kupy i to zapchało jej jelita az wyszła przepuklina pachwinowa kwalifikująca sie do zabiegu,po zmianie mleka ani sladu zaparc. Ja dzis wykonczona jestem,cały dzien w biegu jeszcze kurwa lodówka sie popsuła a tu tyle zarcia na swieta i chrzciny kupione.Niech to licho. Jak wasze dziecialki usypiaja,same w łózeczku czy nosicie na rączkach?Bo moj chłop Bartka nauczył spania w wozku,jak sie go pobuja to spi w 2 minuty,ja chce zeby spał w łózeczku bo w tym wozku sie zwyczajnie nie miesci.Czy ktoras tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - sama ze soba zero łechtaczkowego, z partnerami zero łechtaczkowego, ja tylko pochwowe mam. Kurde, chce posmakowac jak to jest, a tu tyle lat starań i nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×