Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dzieki, juz sprawdzam skoro lubisz gotowac moze polecisz dla mnie jakas fajna ksiazke z przepisami? Z czego korzystasz? Czy moze sama wymyslasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wymyślam większość :). A z książek teraz jest fajna książka w empiku z serii poradnika domowego zapiekanki pizze itd :)> To w dziale z gazetami. Podglądam też trochę. Ale z takich fajnych książek kucharskich jest ta: http://www.sefer.pl/literatura/95027-pysznosci-z-piekarnika-zapiekanki-pizze-grzanki http://wysylkowa.pl/ks527118.html Trochę podrzuca mi teściowa, czasem mama. Ale ogólnie mam taką technikę, że zawsze mam pełną spiżarnię i robię coś z niczego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się mnie zaskoczyć :). Ta druga książka była często otwierana :D. A teraz już nie za to polecam ci stronę z której przepisy zawsze wychodzą. No i można przeczytać komenatarze, co jest mocną przewagą nad książkami, że ktoś to próbuje. http://www.kuron.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie te serie są średnie, chodzi mi o konkretną książkę tą o pizzach, o mięsach, o domowym jedzeniu. One są po 11 zł w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie, w końcu :). Chociaż w kraju tak źle nie jest :D. Ja własnie czekam na omleta, którego mąż mi robi :D mniam mniam, tylko skończyła mi się malinowa galaterka babci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorem :) no pliszka chce byc super mama super córka super kobieta i dopada mnie depka ze faktycznei ni edaje rady... ale generalnie jest super powaznie tylko ja łaże zmęczona jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka to przyjeżdzaj do Rzeszowa, tu się też dołujemy :D. Hehehehe. A propo w przyszłym tygodniu czwartek piątek jestem dwa dni w krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko zle nie bylo, jednak tesknie za mezem i taka rozlaka nie jest za dobra, on tez teskni i mu przykro, ze malego nie widzi. Codziennie na skype mu dziecko pokazuje przez kamerke:( Takze nigdy wiecej! No ale mialam kilka spraw do zalatwienia i niestety siedzialam. pliszka Ty w Polsce jestes czy gdzie? Bo ja juz sie pogubilam. Mam nadzieje, ze sprawy sercowe ukladaja sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka sercowe super , naprawde . ja siedze z Wami a K robi kolacje. oj zła kobieta ze mnie....jeszcze miałam pilnowac makaron no i jakoś nie dałam rady :P a na poważnie zmęczenie wynika z tego że mam ich dwoje do do " obdarowania" + etat samotnej kształcącej się ekspresowo matki nie?! oczko kochana musimuy się koniecznie spotkać , Karusia ty też ja potrzebuje jakiegoś damskiego towarzystwa z dzieciaczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to nie dziwie się, ja tęż nienawidzę rozłąki. Plisza, ale ja będe bezdzietna :D. Bo Miki zostaje w Rzeszowie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no ja wezme paskude :) no juz lece do K :) dobrej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko a robilas moze taka szarlotke? http://www.kuron.com.pl/przepisy/art105.html#k Chodzi mi o to, czy te jablka moga byc w srodku pokrojone w drobna kosteczke ? czy musza byc tarte? Zawsze jak chodzimy na kawe maz zamawia takie ciacho :) Tylko te kawalki jablek sa czyms polaczone, jakby musem... Mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi :) A moze inna kobieta pieczaca wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka co jest? Dzisiaj jadę kupić meble dla Mikiego i nam do sypialni :D. Szaleństwo :). W końcu przynajmniej jakaś część remontu. http://www.allegro.pl/item640997716_kpl_mebli_do_sypialni_kryzysowi_mowimy_nie.html to do nas do pokoju :). Szkoda tylko, że te szafy są tak beznadziejnie robione że tylko jedna część z pólkami. Na dwie osoby to trochę mało, będe się orientować czy nie można odać jeszcze półek albo kupię takie podwieszane. A takie do Mikiego: http://www.meblebrw.pl/Offers/30-06-06-10-58-00tip_top.jpg http://www.bim-meble.pl/meble/meble_mlodziezowe/brw/tip_top_dziecinny_03_vbig.jpg Nie wszystkie części ze zdjęć a jeszcze spoza nich jedna lub dwie :)/. Ogólnie mega proste i zwykłe, ale za to w ozdabianie mąż obiecał się przyłożyć, tylko zastanawiamy się nad wyrowaniem ściany, prynajmniej jednej. No nic zobaczymy. Dlaczego ja znowu inauguruję dzień. Sorki Plisza wczoraj :D. Julka ja myślę, że to jest kwestia porządnego przesmażania. Ale aż tak biegła w wyrobach słodkich nie jestem :). Ogólnie w pieczeniu się dopiero szkolę :D, bo mam gdzie piec. W Krakowie miałam niesprawny piekarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc cukier chodzi o to ,zeby zżelowało-galaretką możesz uzyskać fajne kolory jabłek.chodzi mi o suchą galaretkę dodaną do jabłek-wchłania wilgoć z jabłek i sprawia,że trzyma się \"kupy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, mialam byc z wami nabiezaco i klops..najzwyczajniej nie mam czasu. W tak piekna pogode spacerujemy praktycznie non stop. Wczoraj bylam na pomiarach i Martyna wazy 10kg i mierzy 77cm :-) moze stworzumy tabelke z wymiaramy na 9/10m-cy???? ja zaczne a wy dopisujcie swoje maluchy, bedzie tabelka dzieciaczkow mamusiek ktore sa \"aktywne\" na forum :-) NICK IMIE DATA UR. WAGA/WZROST 9/10mcy anabanana1983---Martyna---29.07.08------10kg------77cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a Wy gdzie????? Okokoko__> no to co z tego , że inaugurujesz??? w końcu od Ciebie się to zaczeło :) Karula bedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haluuu, u nas ostatnio zakupy, zakupy... niby nic wielkiego. Kupiłam pantofelki z Zetpola - baaardzo fajne :) dzięki Oczko za polecenie :) wreszcie udało mi się kupić te kaszki Nestle \"Zdrowy brzuszek\" :D a dzisiaj kupiłam okularki przeciwsłoneczne. Co chwilę coś wynajduję, co jest jej \"koniecznie\" potrzebne - mąż jak na razie jeszcze się nie buntuje hihi do tego jeszcze klocki, książeczki, i inne \"piszczydełka\". Liwka 2 tyg. temu, czyli jak miała skończone 8 miesięcy, ważyła 7,7 kg i miała 70 cm. Na dzisiaj nie wiem, u lekarza będę za jakieś 2-3 tygodnie po receptę to znów będą świeże pomiary. Odkryłam wczoraj świetny krem do rąk - z Ziaji seria Kozie Mleko - jak dla mnie rewelacja! I za całe 4,99 hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ja ostatnia i dzisiaj pierwsza :) jak zwykle o tej porze w pracy siedzę, a tak bym chciała poleżeć sobie na kocyku pod drzewkiem hmmm... na całe szczęście od jutra weekend, a za tydzień wyjazd na wakacje nic tylko odliczać dni. coś mi się wydaje, że do popołudnia pogoda się zepsuje u nas, bo już teraz coś \'niewyraźnie\' wygląda. czy wychodzicie z dzieciakami na spacery w samo południe? Czy tak jak zalecają podręczniki siedzicie w największe ciepełko w domu? My wczoraj Niani zapodaliśmy kocyk pod drzewka w południe i zakazaliśmy spacerów tam gdzie nie ma choć trochę drzew. Nie mamy co prawda jeszcze upałów, ale wczoraj było bardzo bardzo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karula to super. Mama dzidka , ja w ogóle uzywam ziaji, kremy do twarzy i masło do ciała sa super szczególnie masło oliwkowe i krem z koziego mleka. skocze jeszcze do drogerii bo ten krem do rak i potestuje . Kupiłam małej wczoraj gucie :) dzieki babeczki za info i nowy fotelik do sam ochody cosmo zenith czy jakos tak :) Chimerka małżon wrócił ??? Bromba a ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×