Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość chwila prawdy 358904
karusiu nie ekscytuj sie tak sloneczko :) dla mnie taki maz to nie powod do dumy bo sama pisalas i sie zalilas ze zamiast siedziec w domu z dziecmi to spiernicza do mamusi na wies. ogarnij sie i nie wrabiaj nikogo bo ja nie jestem "wasza" chuimerka a ty kup sol morska bo dobrze oczyszcza nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...zazdrościsz aż ci piana kapie...:-)do ciebie się nie żaliłam więc spierdalaj:-) zresztą już jest niedoinformowana kobieto,nie zawsze jest z górki,no tak ale skąd ty o tym możesz wiedzieć,przecież palec ci nie ucieknie...:-)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane, kurcze 6str mam do nadrobienia... Ja na nic nie mam czasu i nie zaglądałam tu parę dni. Emilka ma katarek a w czwartek jedziemy nad morze. Mam nadzieje że tym razem bez przygód... aha i jedziemy pociągiem - ja, Emilka i moja mama a mój dojedzie za tydzień autem i wrócimy już autem. Tak się boję tej jazdy pociągiem 12h, no nic może damy radę. Zamowiłam w końcu fotelik Coneco Zenith, jutro ma być:) Pozdrawiam Was bo nie wiem czy jeszcze tu wpadnę przed wyjazdem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kobitki to wasz maluchy mają stopę 11 cm? Moja mała ma raczej 11,5 cm a mierzy 72 cm wzrostu więc sama nie wiem hobbit mi rośnie czy jak? :-D Poza tym trzeba dodać 0,5-1cm luzu na paluszki. Teraz nosi sandałki z H&M rozm. 18/19 i są ok z luzem. A do lata to przecież stopa jeszcze urośnie trochę i sama nie wiem jaki nr jej zamówić z gucio? Na ich stronie jest jak zmierzyć stopę i dobrać rozmiar: http://www.gucioshoes.com/rozmiary.html A wy kupujecie dobre na teraz czy zakładacie, że stopa urośnie trochę? LadyMia my też niedługo jedziemy nad morze :-) Udanego wyjazdu i pięknej pogody wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenny :-) a może byś jeszcze nie brała tabsów i współżyła do woli bez parcia na dziecko i stresu? Czasem to się sprawdza :-) znam takie przypadki. pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenny mi luteina pomogła bo tez nie mogłam zaskoczyć moja ma około82cm i ma nogę 11cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ja się podpisuje pod dziewczynkami a może bzykaj się do woli bez tabsów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże...zyjecie czy was przysmażyło? nie wiem dziewczyny dlaczego tak udzielają tych bransoletek powiedz tak na Allegro.Dziwne to jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale mi się nie chce pracować- jeden dzień mnie nie było a zaległosci masa. Karusia - nie karm trola, plisss. Z doswiadczenia wiem, że to tylko zaognia, a nie daje nic. Po co nerwy tracić. I tak nie przetłumaczysz coniektórym "miłym" pomarańczom. Patrz na moją stopkę i powtarzaj jak mantrę. Dziewczyny - z bzykaniem to tak, że było do woli, bez tabsów i bez parcia na dzidzę i też nic. No, zobaczymy - do gina idę w czerwcu, to jeszcze zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana🌼 moje słonko pamietało o mnie?Dzieki....miałam popsuta klawiaturę przez tydzien i dopiero wczoraj mąz kupił nową.Jak tam zyjecie???Jak Martynka?Podobno fryzurkę masz nową?Una spo staremu,Bartunio coraz grubszy (11kg) i coraz bardziej ruchliwy,nono stop chce chodzic za rączki,nie raczkuje.Zajada juz duzo razem z nami,mówi ładnie \"mama\" \"tata\" \"dada\" \"baba\" itp Wczoraj od córci dostałam kwiatki,słodka była moja królewna. Karusia-co to za afera?Znowu ktos sie przyczepił do nas?Widze ze ciagle sie kogos czepiają! Oko-jak mebelki?Widziałam ze sliczne zamówiłas,sypialnia w miom typie suuuuper! całuje wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, jakiś taki śpiący dzień dzisiaj. Witam więc lekko zaspana :D. A może śnięta :D. Wczoraj mąż składał do 1 te meble, a i tak złożyli tylko część. Jakiś tuman wrzucił śruby wszystkie w jedną paczkę :D. Także w worze ważącym ponad 1,5 kg śrubek, nakładek, nakrętek i innych, trzeba było szukać :D. No nic może mu się dzisiaj uda. Ja wczoraj podarowałam mamie kwiaty :). Wam też życzę trochę spóźniona, ale wszystkiego naj. Powiem wam, że mój Miki kocha kefir :D. Jak tylko widzi, ze ja pije, to aż go trzęsie :D. Gunia do Mikiego już są, ale nie mam ich w domu. Do nas patrzy wyżej :D. Widzę, że syn mówi dużo, a ja Mikiego nie potrafię nauczyć, chyba nie jego czas. Baba, dada, tata powtarzał, teraz nie no a mama to w ogóle pominął :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila prawdy 358904
karusia wpierdolilas sie miedzy wodke a zakazke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny--->posłucham i nie karmię trolla tym bardziej,ze jest taaaki brzydki:-) i w dodatku otyły alkoholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer-ciągle trzymam kciuki zeby Ci sie udało!Mam tez kolezanke w podobnej sytuacji tyle ze Ty juz masz synka a ona ciągle czeka na pierwsza ciąze.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Karusia - no, ja myslę ;-) Dziewczyny - tak, ja mam to szczescie, że mam syna już i bardzo się z tego cieszę, zwłaszcza, że to dobre i mądre dzicko, właściwie nastolatek. Idę pracować - jeszcze raz dzieki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ostatnimi czasy straszna cisza na forum, ale z jednej strony to nic dziwnego, pogoda dopisuje to się nie chce w domu siedzieć, a wieczorem człowiek jest zmachany po całym dniu i też mu się nie chce siedzieć. Julka powoli wygląda jakby chciała robić pierwsze kroczy samodzielnie. Wczoraj zrobiła jeden krok i zaraz przeszła na czworaki. Ostatnio zadaje pytanie co to i pokazuje paluszkiem o co jej chodzi. A to wszystko przez braciszka który ciągle się pyta co to. Yennyfer mam nadzieję, że tak przez nieuwagę wszystko się uda ;) Ana zdjęcia superowe, a jaki śliczny torcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale puchy siedziecie i się pewnie opalacie na zewnątrz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka my akurat dzisiaj za długo to nie byliśmy, bo strasznie się na dworzu zrobiło. Wieje i wygląda jakby miał zaraz lunąć deszcz i jeszcze do tego dzieciarnia marudna jak sto pięćdzieciąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie siedzę na polu.latam załatwiam i wiecie co?zmieniam pracę od 15 czerwca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Hejka dziewczątka. Jutro wyjazd do Krakowa, meble dalej nie zożone:D Bestie, ale już nie mogę doczekać się w końcu wygodnego materaca :). Rety, dla mojego kręgosłupa ten co był teraz, to zabójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia gratuluję :) Ale z tego co widać, będziesz mieć sporo obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×