Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hej dziewczyny pliszka gratuluje skończonej szkoły :) Teraz bedzisz szukała innej pracy? I co skończyłas, bo nie pisałas. Sorka, ja ciekawska jestem :D Magdulka wyobrażam sobie jakie nerwy miałaś, ja w takich syuacjach panikuje za bardzo, ale maz potrafi opanowac sytuacje i jakos na trzezwo mi tlumaczy i jest ok :) Dziewczyny juz wszystko napisały, ale u nas na jelitówkę się sprawdzily bardzo suszone jagody- do kupienia w aptece, herbapol chyba. Yenny :) Z Filipem lepiej, bierze leki i kaszle coraz mniej, mysle, ze w srode lub czwartek wyjedziemy. Dawałam mu przez 3 dni ten eurespal bo myslalam, ze mu pomoze a tu dupa blada- zapalenie oskrzeli. Zaluje, ze nie poszlam od razu do lekarza. Dzis bylam i ja u lekarza bo czuje sie fatalnie. Lekarz wyleczyl mnie zza biurka, stwierdzil, ze mam zapalenie zatok i zapalenie gardla. Zapytałam skąd wie ( zdziwł mnie bo nawet mnie nie dotknąl ) A on na to, ze musi dac silny antybiotyk na zatoki i ze ma rentgen w oczach- stad wie :o I po co ja sie pytam skoro to on jest po medycynie i wie najlepiej :o Po prostu bosko. Yenny widze, ze przygotowania na calego. Ja najmilej z ciazy wspominam własnie zakupy i szukowanie sie do przyjecia nowego domownika :) Karusia wg mnie rozmowa z pomarancza zeszla na bardzo zenujacy poziom. Czasami mam wrazenie, ze pijesz do mnie, bo ciagle piszesz, ze wiesz kto pisze i jakies hasla - typu ze pilnuj dziecka a akurat wczesniej pisalam, ze mi spadl z kanapy. Czy teraz, ze babcia pilnuje :o Napisz do moda o IP a jesli masz jakies podejrzenia to to napisz a nie krecisz bo zapewne nie tylko mi sie to nie podoba. Nie mam nic do nikogo, ale musze powiedziec, ze mam coraz mniejsza ochote wchodzenia na to forum. Na forum od bardzo dawna sie nie udzielam, ograniczylam do naszego topiku, ale nie czuje sie juz tu tak dobrze jak kiedys. pozdrawiam wszystkich i duzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, przelecialam po lebkach co u was iz zycze duuuuuuzo zdrowka dla dzieciaczkow!!!! Julka kurcze ja sie wypowiadalam nt pomaranczy, ale nie pomyslalam ze to moze chodzic o ciebie.. i nie pomyslalam ze ty tak mozesz to odebrac.. przykro mi, ze tak fajny topik jaki tworzylysmy podupada przez wpisy dzoewczyn z zewnatrz... ja traktuje was jak naprawde dobre przyjacioki ktorym kiedy trzeba sie chwale i kiedy trzeba wyzalam... yenny ty masz juz doswiadczenie z niemilymi osobami na forum czy nie daloby sie go jakos sprywatyzowac tzn zrobic tak zeby "ibcy" niemieli podgladu na to co piszemy? ' jula jezeli odebralas z moich wpisow ze pije do ciebie to przepraszam bo nie mialam ciebie na mysli... echh i zrobila sie taka sama atmosfera jak po tej aferze z kurde no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi inna pomaranczo skad znasz nasz wyglad i nasze personalia??? znaja je tylko i wylacznie sierpniowki, no tak bynajmniej mi sie dotychczas zdawalo.. jezeli jest jak piszesz tez zastanowie sie nad obecnoscia tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna- a znasz inne personalia procz wieku i miasta ktore byly tu nadmieniane i procz tych imion i nazwisk ktore byly w adresach mailowych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się ładnie narobiło :D. Uhuhu :D. Dziewczyny dajcie spokój, z każdej strony. Bezsensowne oskarżenia, bezsensowne dyskusje nic nie wnoszące :). Tyczy się to każdej z nas. Bez potrzeby to wszystko. Do dziewczyn na czarno. Kiedyś wyjaśniłyśmy sobie wszystko. Tak myślałam, więc nie oskarżajmy się wzajemnie. Myślę, że żadna z przebywających tu często nie ma powodu by obrażać inną. Przynajmniej już na tym etapie. JULKA VS KARUŚKA< SPOKÓJ!. Pomarańczowe dziewczyny :). też nie ma sensu to wszystko, po co? A jak podczytujecie to czasem byście się odezwały na temat :D. Nie koniecznie naskakując :D. Zawsze można kulturalnie i miło o czymś pogadać :). No to podanie rąk i uznanie, że tylko spokój może nas uratować :D. No to by było na tyle moich wywodów. A tak apropo ukulturalniania to byłam dzisiaj w kinie na Autorze widmo, Pollańskiego i powiem wam, że bez rewelacji, spodziewałam się czegoś lepszego. Przeciągająca się akcja, w połowie filmu można już wpaść na koniec, także ogólnie polecam średnio na jeża. Obciełam sobie też włosy, jak mi się uda to wyślę fotki :). Miki to jednak z tą alergią. Wczoraj mi się skończył Zyrtec i nie dałam mu, już wieczorem pojawiła się wysypka, dzisiaj cały dzień kaszel. Dałam dzisiaj już wieczorem, spokój. Biedak. Yenny ja też tak jak Julka uwielbiałam przygotowania, zakupy. W razie czego służę radą :D. Strasznie mnie cieszyły zakupy itd. Jejku okropnie, te małe skarpeteczki, ubrania. Z namaszczeniem składałam je setki razy i wkładałam do takiej specjalnej torby. Wyciągałam i oglądałam. Ehhhhhh, do dzisiaj pamiętam zapach tej torby i tych ubranek. Co do tych zdjęć, to na mnie nadal czekają aż będe miała wenę. My tak na raz wywołujemy ooło 1000. Ostatnio skończyliśmy wywoływanie na około miesiąca Mikiego. Poza tym widzę, że pracusie z was wszysktkich są. Do przodu :D. Plisza jaką to szkołę skończyłaś? Zostajesz w PL? Magdulka zdrowia dla dzieciaków. Co do snu dzieci, to ponoć w czasie snu zdrowieją. Mój Miki jak jest chory, to zawsze śpi. Magdulka jak długo ten Nurofen dałaś? Na wysoką gorączkę, trudną do zbicia, która wzrasta szybko najlepsza jest pyralgina w czopkach. Ja nawet na krostkę reaguję przewrażliwieniem. Za dużo róznych chorób znam i się stresuję :D. Najważniejsze że jest lepiej. Julka zdrowia dla Filipa (powiem ci, że uwielbiam to imię) i dla Ciebie. Co do lekarza, to do następnego radzę iść innego. Bo taki co nawet mu się ruszyć nie chce, to w ogóle nie powinien leczyć. Co on wróżka jaka czy jak? Trzeba było zapytać o przyszłość. Ana jak nas tak traktujesz to nic nie reaguj i się nie przejmuj. Co do anonimowości internetu, coraz mniej w nią wierzę, także po prostu zaczynam to przyjmować jako fakt. Faktycznie jak koleżanka na pomarańczowo wspomniała, byłyśmy nieostrożne na początku a może i potem. Koleżanko na pomarańczowo mam nadzieję, że nie wykorzystujesz i nie przetwarzasz naszych danych :P. Pozdrawiam wszystkich i pokój niech nastanie :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze Jula nigdy nie miałam nic do ciebie,bo jak mam to akurat jestem z tych osób które by powiedziały na głos i POD SWOIM NICKIEM,a nie w tak ograniczony sposób.To ,ze napisałam ,żeby się zajęła dzieckiem nie musiałaś brać do siebie,bo równie dobrze każda mająca dziecko mogłaby wziąć to do siebie,to samo z wypadkiem,miki oczko też rozciął wargę ,a ona nie wzięła tego do siebie ,więc nie histeryzuj niepotrzebnie.Napisałam to co napisałam w takiej formie,że każda z dziewczyn mogła by wziąć to do siebie,więc przykro mi z tego powodu ,że uważasz,że jestem tak zakłamana,że nie powiedziałabym ci jeśli miałabym coś do siebie.Zawsze jak miałaś jakieś pytania starałam się odpowiadać i pomagać.Podobnie jak w stosunku do innych dziewczyn.Przykro mi i tyle. pomarańczko---:-)byłam po imprezie pani the best a krechę jak chcesz to zaciągaj:-) i odejdź w pokoju jak spłacisz:-) krzyżyk na drogę wiecie co dziewczyny ten topic osiągnął żenujący poziom dalej nie widzicie że to ktoś stąd? to pisze jedna i ta sama osoba chociaż tym razem nie użyła zwrotu:"ogarnij się":-) może nauczyła się nowego słowa:-) głupie nie jesteście,a tym bardziej ,że sama przyznała się do tego ,że zna nasze personalia,czyli wspólny mail lub nk nie trzeba mieć IQ 150,żeby to zauważyć. dobra ja się wypisuję te które będą coś potrzebowały mają mój numer telefonu i maila,jeżeli będę mogła pomóc to piszcie dziękuję za wspólne 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śmieje, żartowałam z tymi danymi :D Ja już teraz też się nie wdaje w rozmowy. Kiedyś owszem, ale potem się denerwowałam, myślałam, przejmowałam się. O tyle jestem zdrowsza. U nas też bywało gorąco, już od dawna jest względny spokój. Nie psujmy baby tego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą zastanawiają mnie takie tematy. Po co to robią. To tak samo jak tematy typu xxx to glupia, czy też tak myślicie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko 🌼 Pliszka ja tez chyba nie doczytalam co z ta szkola.. i nie wiem o co chodzi ;) Jula a ty kiedy masz obrone, jak wrocisz? co do lekarza to byl chyba Doktor Paj-Chi-Wo haha tez radze isc do innego :) Yenny ja tez sluze pomoca w zakupach :) Oczko haha ja tez przekaladalam, ogladalam i od nowa ukladalam rzecz po rzeczy dla Martynki :) nie zapomne tych chwil i tego oczekiwania..echh az mi sie lezka ze wzruszenia w oku zakrecila.. wiecie co babki naprawde mam bicie na dzidziorka.. wiem ze najlepiej byloby jeszcze poczekac zeby mloda jeszcze podrosla, ja skonczyla ta podypl. i moze wkoncu poszla do jakiejs pracy :) malzon tez mowi ze jeszcze poczekamy a potem postaramy sie o synusia ale moj instynkt jest ogrooomny :) moja gwiazda tez cos w nocy zaczela kaszlec i to tak ostro ale ze temp nie ma nie poszlysmy do lekarki, w dzien podawalam jej stodal i robilam inchalacje (raczej ona sama sobie robila bo ma z tegoniezla zabwae :D) i w dzien zakaszlnela moze ze 2 razy wiec mysle ze to podraznienie drogoddech. a nie chorobsko :) Oczko pokaz fryzurke? a ja juz przywyklam do mojego nowego koloru i musze powiedziec ze byl;a to bdb decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki!!! No jak to jaką swój uniwerek! przecierz juz o tym rozmawiłałysmy. a co do pracy, co dalej,-- nie wiem. mam serce rozdarte pomiędzy dwa państwa i nei wiem , nie wiem, nie wiem .... a jak na razie niedz -czw pl czw nied UK, i tak do wakacji a potem zobaczymy. ehh pomarańczki , że wam się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kaszlem to klapa podawałam eurespal i nie pomógł i jutro jedziemy do lekarza bo coraz gorzej kaszle. anana ja tez juz bym chciała nastepne. ale mam jeszcze czas tym razem to bedzie po bozemu ....czyli po kolei. ejjj ja doczytałam ze laska z nk ma dane a nie z naszej poczty. sic niegdzie nie posłałam w net zdjęc Misi z wiadomych celów a tu taki klops! nasza poczta powinna być bezpieczna!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka a pan ... Jak nie ma prefernecjii co do miejsca zamieszkania? Anaaa ja to nie mam parcia, ale takie rozczulenie mnie ogarnia gdy przeglądałam ostatnio te rzeczy, bo pożyczałam szwagierce kilka. :) Łezka w oku jak nic :D. Ja zabrałam sie za fryz, zabrałam się za przemianę materii, teraz zabieram się za brzuch :D. Bo już mam siebie dość. Warzywa, owoce niech zaczną się szybko, bo szaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, ze wywołam tyle pomarańczy do odpowiedzi :) Karusia mi tylko chodziło o to, że caly czas pisałas, ze to ktos z nas oczernia, ze masz dowody- teraz znowu to napisalas. Jak masz to napisz nicka tej osoby bo ja np zle sie czulam, nie wiem jak inne dziewczyny. Moze faktycznie bralam za bardzo do siebie niektore rzeczy, ale taka jestem. Rowniez korzystalam z Twoich rad, jak wiekszosc dziewczyn na topiku i za to Cie cenie i zawsze dziekowalam. Nie chcialam robic dymu, nie zegnaj sie tylko pisz dalej :) Moze kazda z nas powinna sie z lekka ogarnac i bedzie git majonez jak mowi ana :D ana obrone mam nie wiem kiedy, chyba czerwiec, zostal mi jeszcze ostatni semestr. Wzielam sie w garsc i napisalam prace. Ale caly semestr nauki mi został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka łatwy sposób usunąć :). Kurcze, to niedobrze że ten kaszel nie przechodzi. Ale powiem ci, ze ostatnio te infekcje u dzieci tak trwają, kaszlą długo. Ja widzę i rozmawiam w żłobku z paniami. Dzieci zdrowe, ale jeszcze kaszlą. Widzialam sama po Mikim jak długo potrafły mu się infekcje ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza haha rozbawilas mnie z tym "po bozemu" :D pomarancze a wy dajcie juz sobie juz spokoj z tymi jadliwymi postami.. jakby nie patrzac to wy weszlyscie tu z butami i namieszalyscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka pisałam wcześniej, moj mały tez kaszlał i lałam w niego ten Eurespal przez 3 dni i nie pomogl. Skonczylo sie zapaleniem oskrzeli i antybolem wiec lepiej isc czym predzej do lekarza. jejku ja parcia na dziecko nie mam, boje sie chyba bardziej kolejnej ciazy niz konca swiata w 2012 :D Na dodatek odstawilam anty i nie biore nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOKÓJ jak przekupy :D. Karusia ty się nie obrażaj, pomarańczka nie pisz o tym zeby karusia poszła póki się nie przyzna, Jula odbrazić się z Karuśką i spo sprawie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k 4 marcaleci do uk na pół roku ja bede do czerwca latac a potem zobaczymy.raczej od września polska na stałe bo tu mamy rodzine. wiem wiem ale jakoś to ze sie pozałysmy w realu dało mi pewne poczucie bezpieczeństa :P mam pietra z tym kaszlem jak nic zeby sie zadne zapalenie nie dostało w litopadzie byłyśmy w szpitalu i mam w głowie słowa pewnej babci co orzekła :" no to teraz musicie na nią uważać bo płuca lubią wracac"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Oczko jak tu ma byc spokoj jak tu dame harde charaktery sidza :D no wlasnie Kruska ty mi sie tu nie zegnaj bo nie dosyc ze nia mam nadal przepisu na to ciasto kruche z budyniem to jak mnie maz nastepnym razem wkurzy i bede sie chciala rozwodzic :D i bede sie chciala przekwalifikowac to kto mi co zaproponje jak nie ty ;) Jula a probowalas STODAL? ja juz drugi raz podajemalej i przy podraznieniu drog oddech. 3dawki i kaszel jak reka odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, każdy konflikt powinien w końcu się skończyć. każdy mówi co mu leży i o to chodzi. A ja wam powiem, że nie mam parcia po pierwasze z racji finansowej, po drugie z racji mojego strachu, po trzecie z powodu czysto egoistycznego, że będe wyglądać jaszcze gorzej niż wyglądam. A prawda najwwiększa jest taka że boję się porodu tak, że ogarnia mnie panika. Taka paskudna, że nie moge myśleć, boję się, oblewa mnie pot itd. Co do dzieci, to jak już ustabilizuje się całkowicie sytuacja finansowa, i osiągniemy odpowiedni wiek, zaczniemy zastanawiać się nad adopcją. Chociaż mąż chce jeszcze jedno dziecko i jedno chce adoptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana mam ten stodal ale kaszlal mocno i wyskoczylam z eurespalem. Mam do siebie zal, ze nie poszlam w pore do lekarza :o pliszka bedzie ok, tylko idz zbadac małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym tego dziadostwa nei przyniosła do domu to nikt by nie był chory. a ja jutro robie krokiety z mięsem na obiad, a wy co??? aha no ija zapomniałam dodać , że dziecie mi odmawia jedzenia. albo zje mało i w spokoju albo troszk wiecej z hosterią i co lepsze????? bo mi już rece i cycki opadają bo nie mam pomysłu jak ja do jedzenia nakłonić. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam isc powylegiwac sie w wannie ale wcigelam sie w konwersacj z wami :) oczko ja osatnio wpadlam na artykul o cialach kobiet po porodach, ze jest to temat tabu a my same musimy sie z tym uporac.. i najlepszym tekstem jakim wyczytalam bylo stwierdzenie "tu mieszkalo dziecko"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka- Filip je ładnie, ale są dni kiedy wymyśla i marudzi. Pluje kaszką i pokazuje, ze chce coś innego. Ja jednak nie skaczę nad nim, nie włączam TV żeby jadl. Nie chce- to nie je. Nie daje nic, ani chrupka, ani ciastka. Tylko picie. Po przegłodzeniu 2h zjada wszystko i problemu nie ma :) Oto mój sposób na marudę :) Poza tym on źle nie wygląda bo waży 14kg i ma 90cm więc ja się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ogólnie mam tragiczny brzuch, jak patrzę na te zdjęcia, to nie jest źle pod względem wagi, koszmarnie natomiast jeśli chodzi o rozstępy. Wstydzę się męża, ogólnie rozebrać się. Plisza ja dzisiaj chciałam naleśniki robić, ale kolejny raz o zgrozo cos się stało, że się spieniło ciasto. Nie miem mam coś zepsute z mikserem i od razu ma wysokie bardzo obroty. Natomiast skoro nie naleśniki to będą leniwe piergoi. A na pojutrze fasolka ala po bretońsku, dietetyczna :). Plisza babo nie wyrzucaj sobie, bo to najgorsze co może być. Ja to durna wypominam sobie, że wysłałam Mikiego do żłobka, że to że tamto i dlatego choruje, a ja chciałam się rozwijać nadal. Co do jedzenia dziecia, to po prostu nie namawiaj, sprawdź i kontroluj czy nie podjada czegoś, czy ktos jej nie daje, pilnuj pór, jeśli wtedy nie je to daj spokój, z głodu nie umrze. Ana, ja sobie tłumacze, próbuje, ale ciężko sobie z tym poradzić. Nie zrzuciłam do końca tej nieszczęsnej wagi. Czasem dobijam bardziej, czasem mniej. Ja ogólnie mam ogromny problem z przemianą materii, po prostu nie chodze do wc. Nie działają na mnie herbatki, xenny, kefiry, jabłka, błonnik w proszku, ciemne pieczywo i inne takie. Nie i już. Ale to raczej działa na zasadzie stresowej przez tydzień do kibla niet, potem w ciągu jednego dnia, niewiadomo ile razy. Typowy objaw jelita drażliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×