Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Titi kochana gratuluję :D Śliczne maleństwo. Jak poród, jak się czujesz? A jak maleństwo się sprawuje? A ty w roli młodej mamusi? :D Pozdrawiam i zdrówka dla was dwóch życzę :). Tabelke skopiowałam kilka stron w tył, może 4,5 bo nie chciałam żebyście szukały :) Ja przeleżałam pół dnia z ogromnym bólem kręgosłupa, na szczęscie trochę mi przeszło. Dzisiaj rozpoczynam kurację światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
friszes tabelken :classic_cool: NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item319272188_mustela_krem_podwoj_p_rozstepom_200ml.html to jest link na allegro jeśli chodzi o mustele.Polecam ją wszystkim dziewczynom opakowanie wystarczy na około 4 miesiące.Smaruję nią brzuch,piersi i uda.Nie mam ani pół rozstępu a to trzecia ciąża. Titi---->śliczna kruszyna.Dziewczynki są słodkie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karusia1978 pomyliłam dzisiaj twoje wypowiedzi z Anabaną :p ale ze mnie gupek :p hihi fajnie że masz już 2 dzieciaczków - jak sie nazywają i jakie płci ? Wiesz już jaka płeć dzidziusia w brzuszku ? ;-) Kurcze zazdroszcze Ci troche że masz już za sobą 2 porody -> pewnie masz doświadczenia jeśli chodzi o ciąże itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jacckuzi to mam w domu wannę z taką opcją i z tego korzystam.Myślę,że nie ma przeciwskazań,bo tak naprawdę to tylko bąbelki.Byle nie za długo i woda nie za gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja mam pytanie do Was - chodzicie na basen ? Czy można normalnie uczęszczać w kąpielach w basenie w ciązy czy są jakieś przeciwskazania ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??????????????????? Plis o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basem jest bardzo dobry w ciąży, bo nie męczy i nie nadwyręża. Daje rozluźnienie całemu ciału, które jest zmęczone. Nie nie korzonki, bolą mnie plecy jeszcze przed ciążą miałam ogromne problemy z kręgosłupem a teraz to już wogóle. I dzisiaj pochodziłam trochę i jak mnie zaczęło boleć to tyle. Przeleżałam pół dnia. Ale mówie dzisiaj juz świecę, więc może mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty już zapomniałam jak to było w poprzedniich ciążach,a zresztą to prawda ,że każda ciąża jest inna.Syn ma 10 lat .M ana imię Paweł,a córka Emilia ma 6 lat(będzie kończyć 16 marca).Wydaje mi się ,że dziewczynka będzie tym razem ale jakoś nie jestem pewna.Obojętne mi.Naprawdę ,bo mam parkę.We wczesniejszych ciążach byłam pewna co do płci i zawsze się sprawdzało,a teraz długo się nie zastanawiałam więc może dlatego nie mam konkretnych przeczuć.Jakoś tak stawiam na dziewczynkę ale pewności nie mam za grosz.A co do porodu to się nie boję,bo to nic strasznego.Chociaż o tyle jestem mądrzejsza w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio bylam wlasnie na basenie i uwazam ze to fajny relaks i zabawa :-) haha ostatnio czytalam w ksiazce pod haslem plywanie ze jak najbardziej zalecane w okresie ciazy ale juz pod haslem basen ze w rzadnym przypadku bo chlor bakterie itd to przepraszam mam plywac w wannie domowej??!!! bzdury przeciez wiadomo ze w dzisiejszych czasach woda w basenie jest chlorowanan w takim stopniu zeby nie szkodzilo to ludziom a plywanie i moczenie dupska w wodzie- w moim przypadku ;-) to fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa aco do smarowania brzusia oliwka w celu zapobiegania rozstepow to z tego co wiem z autopsji jest malo skuteczny tymbarzdiej jezeli macie tendencje mysle ze warto zainwestowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir jeżeli masz te twardnięcia brzuszka częste i w miare regularne to jest to niepokojące. Jeżeli mieści się to w granicach 10-15 na dobe to jest ok, bo macica ćwiczy, ale jeżeli jest częstrze to jest niepokojący znak. A głaskanie i dotykanie niestety może wzmożyć, w szczególności jak robisz to w trakcie twardnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja po kolejnej ciężkiej nocy, koszmar z tymi plecami. Przewalam się z boku na bok, wogóle mam kłopoty ze spaniem ostatnio. Dzisiaj miała być piękna pogoda a za oknem szaro i pochmurno. Blehhh aż się wychodzić na zewnątrz nie chce. Wczoraj wieczorem miałam jakiś spadek nastroju, wypłakałam się mężowi, że ja nie chce rodzić bo się boję, że ja się nioe nadaję na matkę i takie inne bzdury. Nie wiem skąd się to bierze.Hormony szalejąl. Anabanana z tym basemen, to wszędzie się można czymś zarazić, a woda teraz jest taka jak mówisz, minimalnie chlorowana, jeśli wogóle jest chlorowana, bo częściej używa się już ozonu. Ja oliwką nie smaruję a oliwką na rozstępy :D Ale wiem z autopsji, że czegokolwiek bym nie używałą to i tak jak mają mi się zrobić to się zrobią. Narazie nic się nie dzieje, brzuch od samego początku stopniowo rośnie więc może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oczko ja tez dzis cienko spalam dopiwro od 7 do 9 zapadlam w blogi sen, bylam wlasnie w sklepie i kupilam sobie inke definitywnie przezycam sie na kawe zbozowa bo ostatnio znowu tak mi zasmakowala rozpuszczalna z mlekiem ze potrafilam pic 3 dziennie (fakt ze cienkie ale ...) czekam na kuriera bo ma zabraz laptopa do naprawy bo mi gniazdo od zasilacza poszlo ciezkobedzie bez netu ale bynajmniej nie bede sie tym irytowac ;-) milego snia wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko nie wiem czy powinnam wam pisac o porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknilyscie za mna? u mnie sie narobilo ze szok. przez pare dni mialam taka nerwowke..aj szkoda gadac. ale juz jest ok, tzn wmiare ok. za duzo tego zeby to opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi, jasne :). Chyba nie ma się co kryć, że nie jest to cudowne przeżycie :). A ja już się różnych rzeczy naoglądałam i naczytałam :). Gimelka jasne, coś poważnego się stało? Mam nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ok wiec tak pierwsze skurcze dostałam o 2 w nocy były oczywiscie nie regularne. O godzinie 9 rano byłam w szpitalu na porodówce gdzie powiedzieli mi ze to tylko pobolewanki. O 13 przebili mi pęcherz i wtedy tak naprawde sie zaczelo. chce zaznaczyć że trafiłam do tego szpitala przypadkowo , miałam nagrane wszystko w warszawie a urodziłam w ciechanowie. Żeby bylo tego mało ten szpital nie daje znieczulenia nawet za opłata także no ciężko bylo. cierpienia nie da sie opisac. Rozwarcie staneło mi na 6 cm i nie chciało ruszyc w gore wiec dali mi oxy. Gdy juz urodziłam okazało się ze lozysko nie odkleilo sie całe i miałam łyżeczkowanie przy ktorym stracilam bardzo duzo krwi - miałam transfuzje poza tym to cale lyzeczkowanie to drugi poród. A teraz krocze boli , problemy z laktacja - ALE WARTO BYŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach oczko szkoda naprawde gadac. meza babcia sie powiesila..... wiec sobie wyobraz co mialam przez te pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że watro było. Dzielna z ciebie dziewczyna :D Pozdrawiam ciebie i maleństwo :). Ważne że obie jesteście już całe i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie. Bardzo mi przykro, domyślam się, co przeżywasz, bo kilka lat temu mieliśmy podobną sytuację... Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć oczko, strasznie mi przykro, że się tak męczysz z tym kręgosłupem, znam to z autopsji, po wypadku mam dyskopatię w trzech miejscach kręgosłupa. Nie wiem czy próbowałaś kiedyś korzystać z terapii manualnej, ale mi to bardzo pomaga, brzmi to trochę jak czary-mary, ale jeśli robione jest tak jak w moim przypadku przez doświadczonego lekarza neurologa, a nie szarlatana to jest to całkowicie bezpieczne. Cztery lata leczyłam się u różnych lekarzy i nic było tylko gorzej, ale to mi pomogło. Szkoda, że nie jesteś z Gdańska :-) wysłałabym Cię do mojego lekarza. Nie długo do niego idę, więc jeśli będziesz chciała to mogę się zapytać czy jest jakiś lekarz u Ciebie z tego stowarzyszenia do którego należą lekarze leczący tą metodą. Co do obaw to ja też mam często wrażenie, że nie będę dobrą matką i chyba z tego właśnie bierze się ten mój ciągły lęk, że poronię. Tak jak piszesz to chyba szaleństwo hormonów. Nie martw się na pewno będziesz dobrą mamą, jesteś młodą, rozsądną, uczuciową kobietą, a czego więcej nie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka-> bardzo mi przykro, trzymaj się ciepło i uważaj na siebie/was Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi-> gratuluję ślicznej dziewczynki, trochę to przerażające co piszesz, ale najważniejsze, ze teraz jesteś szczęśliwą mamą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam na NAS. moja Kruszynka najwazniejsza. wogole poczulam cos w rodzaju ruchow. takie "motylki" jak pisalyscie, laskotanie i jakby ktos mi wewnatrz brzucha pilke kulal. caly ranek dzisiaj mialam takie odczucie. wspaniale!! i powiekszylam sie conieco. i zaczelam mdlec:( okropnosc. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka hmm nawet nie wiem co mam ci napisac... przykto mi i 3 maj sie kochana a ja dzis znowu cierpie na bol glowy bleeee az mi sie zwracac chce... a co do brzuszka to rosnie, cos tam w nim czuje ale nie wiem czy to moje malenstwo, czasami czuje takie babelki ale na wysokosci pepka a czasami nizej hmm no niew wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka-> mój synek wyraźnie próbował się ułożyć dzisiaj w poprzek i chyba nie pasowało mu, że leże na boku i kopał mnie dosyć intensywnie jak na takie maleństwo, jak zmieniłam pozycję na leżenie na wznak to się natychmiast uspokoił, tylko sobie popływał chwilkę i od tego czasu cisza ;-). Zgadzam się, ze to super odczucie. Ty też jesteś ważna :-), omdlenia to nic przyjemnego, niestety nie mam żadnych dobrych rad ;-) bo mi się to zdarzyło tylko raz w życiu po operacji, więc się nie liczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×