Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Norka a w którym tygodniu jesteś? Dziewczyny dopiszcie się do tabelki :) Proszę :) Podaje wam, żebyście nie musiały szukać :) Poza tym gratuluję przyszłym mamom :) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lekarz nic nie mówi to myślę, że jest ok :). Ja też niewiele przytyłam :). Zapytaj lekarza przy następnej wizycie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka praktycznie nic nie przytyła do mniej więcej 6-7 miesiąca. Przed ciążą była baaaardzo szczupła i jest droba. Ostatnie dwa trzy miesiące dobiła do 20 kg. :) Ale wszystko zrzuciła. Spokojnie. Ja myślę, że nie ma tak jak w książkach, że po którymś tam tygodniu pół kg tygodniowo. Każda z nas ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała3 _____z jakiego powodu jak moge spytac masz ammiopunkcje, ja tez mam niedoczynnosc i przyznam sie ze teraz sie przestraszylam, nikt mi nie proponowal takiego badania, oczywscie na pewno bedzie u ciebie dobrze, ale to czekanie to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała3
ja bym sie z checia wpisała,ale....nie wiem jak.synowie by mi pomogli,ale akurat nie ma ich w tej chwili w domu. moze któras zrobi to za mnie,podaje dane bydgoszcz, wiek 35,ost.@ 9.11,termin 16.08. norka,jak mi sie marzy tylko brzuszek z przodu,ale wtakim tempie przybierania na wadze to moge sobie tylko pomarzyc. juz nie moge sie doczekac kiedy dowiem sie o płci dziecka.przyznam,ze mamy problem z imieniem dla dziewczynki.chłopiec,no problem kacper lub marcel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała3
małolepsza,ja na wszystkie badania załapałam sie za darmo z racji...ups wieku.tak sie składa ,ze kobiety od 35 roku zycia/ja koncze dopiero w listopadzie,ale sie załapałam/maja je robione za darmo.najpierw było usg wczesnego wykrywania wad płodu,wyszło ok,nastepnie genetyczne badanie krwi i tu wyszło podejzenie zesp.downa,stad ta aminopunkcja.ale az tak bardzo sie nie dołuje,bo dowiadywałam sie,ze wiekszosci kobietom z badania krwi cos tam wychodzi nie tak,a własnie po aminop.okazuje sie,ze jest ok.najbardziej martwi mnie ta niedoczynnosc.teraz wynik juz mi sie poprawił,ale na poczatku ciazy miałam fatlana niedoczynnosc.bardzo mnie to martwi..dziecko zaraz po urodzeniu ma badana tarczyce i nie daj bóg jezeli u niego bylaby niedoczynnosc to mogłoby sie to wiazac z choroba dziecka.boje sie.. ale znów sie pocieszam,ze mam 2 dorosłych,zdrowych synów/sportowców-17 i 12 lat/i rodzac ich prawdopodobnie tez miałam niedoczynnosc i wcale o tym nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. witam nowe sierpnioweczki. Ja od poczatku ciazy przytylam 7 kilo i cikekawe jak to bedzie pozniej. ale ogolnie to poszlo mi cycoszki i tylek troszke, no i oczywiscie w brzuszek:) No ale w koncu mam normalna wage i tak mogloby mi zostac(no moze poza brzusiem):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała3
tak w ogole to powiem wam,ze bedac w ciazy z moimi synami to ani razu nie byłam na usg,wtedy to nawet odradzali to badanie ze wzgledu na szkodliwe promieniowanie.z drugim synem byłam u ginegolg na poczatku ciazy i na koncu.fakt,ze mnie opier papier,pamietam,ale na prawde czułam sie znakomicie.z pierwszym latałam co miesiac,ale wiadomo,pierwiastek,ja młoda,urodziłam go równo z w swoja 18-stke.:) a teraz stwierdzam,ze im wiecej badan tym wiecej zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam, że im więcej badań tym więcej stresów. Która z naszych mam się tak bardzo przejmowała w ciąży? Chyba żadna, no oczywiście pomijam te, które miały jakieś większe problemy. Ja im więcej badań mi robią tym bardziej się stresuje, a przed każdym to już wogóle. Malolepsza, amniopunkcji nie robi się raczej ze względu na niedoczynność. Lekarzowi chyba o tym mówiłaś, to jakby był powód to na pewno by cię skierował. mmała3 żeby wpisać się do tabelki, po prostu ją sobie całą zaznacz, przeciągnij po całej jej długości lewym klawiszem myszy, potem prawym kliknij i wybierz kopiuj. Potem w okienku gdzie wpisujesz swoją odpowiedz kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz wklej :). Potem zjedź na jej koniec i dopisz siebie czyli mmała3 potem kropeczki żeby wyrównać do następnej kolumny itd :). Co do zaczenienia nika to wejdź na stronę główną forum i tam jest internautko zarezerwuj swój nick, potem już będziesz wiedziała co i jak. Spróbuj jak coś to pomogę :). My z imieniem dla dziewczynki też mieliśmy problem ale zostało Maja a dla chłopca Mikołaj :) Gimelka zazdroszczę ci tego, ze poszło ci w biust, mój stoi prawie w miejscu :D hehe przed ciążą mały teraz też niewielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko stracha mi trochę narobiłaś z tymi 20 kg. Do tej pory nie przytyłam ani kg, a wręcz odwrotnie, ale brzuchol i piersi mam całkiem całkiem :-) chyba kupię sobie taką domową wagę, żeby kontrolować przyrost. Czy ta dziewczyna co tak dużo przytyła zaczęła więcej jeść? Czy była bardzo szczupła przed ciążą? Mam nadzieję, że w 6,7,8 m-c będzie lepsza pogoda na spacery no i owoce. U mnie pogoda straaaaaaaaaaaszna, za przeproszeniem pi***i jak na Uralu :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norka mała-> witaj w Naszym brzuchatym gronie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka może 50 kg ważyla przy wzroście 160, może nawet mniej. Ale spoko wszystko zrzuciła, nie jadła więcej, po rpostu nadrobiła zaległości, ale rozstępów też nie ma ani nic :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała3-> witaj! Głowa do góry wszystko będzie dobrze, po za tym każda z nas się martwi, no moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że jak nie mam konkretnego powodu to i tak go znajdę ;-), dlatego martwię się na okrągło, mój mąż juz się przyzwyczaił, nawet sama się zaczynam przyzwyczajać ;-), pisanie na kafe pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam się, tym że większość dziewczyn, które dużo przytyły były bardzo szczupłe przed ciążą, ja nie jestem, więc mam nadzieję że sie natura ze mną łagodnie obejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma co sie martwic waga, jak sie urodzi dziecko i zaczniemy karmic piersia a przy tym latac przy malnestwu wszytko zleci .....samo karmienie piersia i produkcja pokarmu to -5ookcal mmala3____jestesmy pod opieka endo i przyjmujemy odpow dawke hormonow, wiec nic nie jest zaniedbane a w zwiazku z tym musi byc dobrze.....ja mam 33 lata, ale to moje pierwsze dziecko i to po takiej walce, ze szok......wiec sobie wyobraz jakiego ja mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!!!!!! nareszcie mam komputer i jestem juz z wami!!!! jeszcze nie nadrobilam zaleglosci ale postaram sie to zrobic :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokko dzięki za info o tej ultramedice zarejestrowałam sie tam na 12 marca koszt 250 zł ale trudno jakos przeboleje. Miałam wprawdzie robione usg pare dni temu u mojej lekarki ale na tym jej monitorku malutkim to tyle widziała to nic. jestem w 20 tyg a nawet płci nie potrafiła okreslic a ja taka ciekawa byłam a tam juz powinno na 4d widac. Powiedziała mi wprawdzie że jej to na dziewczynke wyglada ale nie na 100% i mnie wkurza ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anabanana!!!! rzeczywiscie dawno Cie nie bylo:) dobrze ze wrocilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała3
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08 mmała3........35......Bydgoszcz............09/11/07...........16.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,udało sie! oko,dzieki za pomoc! ja niedawno wróciłam z pracy,bardzo ja lubie ,jestem przedstawicielem handlowych.mam nadzieje,ze bede mogła jezdzic przynajmniej do konca maja.tak mi sie marzy,byłoby super!ja po 14 tygodniach macierzynskiego planuje powrót do pracy,reszte wezmie ojciec dziecka. dasia,tez juz bardzo chciałabym znac płec dziecka.synowie oczywiscie chcieliby brata:)/tatus zreszta tez/. małolepsza,masz racje,przeciez nic nie zaniedbujemy. jak wyniki badania wyjda ok,w koncu pozwole sobie na dokładniesze pobuszowanie po allegro. kupiłam na allegro sliczne tuniki,dzis przyszła paczka.jestem zadowolona,juz zapomniałam jak to jest podobac sie sobie:) pozdrawiam,teraz nie mam zbyt duzo czasu tu zagladac,ale jak pójde na chorobowe to sie zmieni. acha,czytałam kiedys topik sierpnówek 2007.az sie popłakalm ze wzrusenia jak doszlam do sierpnia i po kolei kazda z laseczek ladowały na porodówce i wracały z dobrymi wiesciami,ewentualnie ich partnerzy o tym powiadamiali. to narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,za kilka miesiecy to my bedziemy po kolei lądowały na porodówkach hehe,ale ten czas szybko leci:)Jaka u mnie jest beznadziejna pogoda,ciagle pada😠dzisiaj prawie caly dzien przelezalam w łóżku hehe ale zaraz ide do sklepu trzeba troche rozruszac mięśnie hehe.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny mam zamiar pracować do końca ciąży ale jak wyjdzie zobaczymy.Nieraz życie samo rewiduje plany zwłaszcza w tym stanie... Witam serdecznie nowe dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja akurat jestem mamą studentką i mam zamiar też chodzić do czerwca, sesje zdawać w normalnym terminie i jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego zrobić badania do pracy magisterskiej :). Dzisiaj jestem wykończona. Cały dzień. Dopiero wróciłam do domu a wyszłam około 8 i od tego czasu miałam zajęcia. Fujjj. Umęczona jestem strasznie. Ale nic zaraz wciągnę kolację i będę się okropnie lenić :). Wczoraj w końcu napisałam tą pracę :) Tyle ile było trzeba. Anabanana a jak tobie idze? Witaj ponownie :). Mała3 gratukuję, lepiej to samemu się nauczyć :) Zaimponować synom możesz :D Hehehe. Ja już przeżywam jutrzejsze badanie. Chora jestem już na samą myśl o nich. Mam nadzieję że wszystko jest ok. A ja jakoś na złość nie mam nawet przeczuć co i jak. Ale idziemy razem z mężem, także przynajmniej będę spokojniejsza. W krakowie dzisiaj paskudna pogoda. Rano było niby ładnie, ale potem to już dramat. Jest ciepło ale jest taka wiosenna plucha. Ehhh już marza mi się słoneczne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem, że spotkało mnie dzisiaj coś bardzo miłego. Co naprawdę zdarza się bardzo rzadko. Pani w tramwaju zapytała czy nie chcę usiąść :). Wiem, że się ciesze, głupia, ale nie wiem czy mnie to tylkko spotyka, ale ludzie najczęściej udają że nie widzą. Mogłabym schodzić na ich oczach a oni naglę udają że widzą coś ekstra za oknem. Druga rzecz która mnie niemiłośienie denerwuje to, kto dał prawo ludziom do tego żeby dotykać ciążowe brzuchy. Kurcze obce osoby podchodza i bez pytania zaczynają dotykać masować i wogóle, ktoś tu oszalał. Albo ja albo oni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, okokoko tez mi sie nie podoba ten pomysl z dotykaniem brzuszkow zo to za moda ?????????? na szczescie mnie to na razie nie dotyczy -- brzuszek jeszcze az tak nie jest widoczny chociaz 8 kg na plusie ( troche duzo nio ale az tak sie nie obiadam ) nie wiem chyba taka mam urode. Lekarz kazal pic tylko wode min 2 l dziennie zadnych slodzonych sokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka hmmm 8kg to niezly dobytek ;-) ja do 16tc mialam +2 za 2 tyg mam wizyte i bedzie to 20tc i wtedy zobacze ile teraz mi doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap -> ❤️ wierzyłam że sie Wam UDA :) :) trzymałam kciuki :) i tak strasznie sie ciesze :) teraz wszystko będzie dobrze ;) oczko - kochana ale Ci współczuje ... dobrze że masz takiego męża a nie innego ! kochane : i ja znów mam problem natury bardzo kobiecej - moja gin wyjechała na 2 tyg w ciepłe kraje i wyłączyła tel ! A ja od 3 dni mam straszne upławy - wiem że bez kontaktu z moją gin nie moge działać ..... :( nic na własną rękę :( a ja mam te upławy ... swędzi i piecze no i kolor taki żółty i takie kropeczki ma ten śluz .... :o jestem już taka zła - boje sie najbardziej jednak o to że płodowi mogą zagrażać te upławy !!! :( i co ja biedna mam teraz zrobić ? Do szpitala jechać czy co ? Dodam że nie mam zaufania u nnego ginekologa ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->eudaiomonia ja wyczytalam ze w 5miesiacu moga nam dokuczac bole glowy, oslabienie wzroku, problem ze skupieniem sie, bol w podbrzuszu spowodowany rozciaganiem \"wiazadel podtrzymujacych macice\'\' no i uplawy ale jesli piszesz ze w dodatku cie tam swedzi to nie wiadomo czy czegos nie zlapalas np jakiegos grzybka wiesz teraz nasze ph zrobilo sie bardziej zasadowe tzn jalowe i jestesmy bardziej narazaone na roznorodne infekcje mysle ze twoja gin jest troszke nie powazna powinna chociaz dogadac sie z innym lekarzem ze pod jej nieobecnosc on powinien zajmowac sie pacjentkami abys ty np mogla przedzwonic i sie dowiedziec co jest a nie zostalas sama i teraz musisz na wlasna reke szukac innego lekarza ale ja proponuje wybrac sie do jakiegos bo nie ma co tego bagatelizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×