Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

A z tym to jak z każdą przypadłością, trzeba wypracować swoje metody, niestety boleśnie się człowiek uczy na swoich błędach, ale jak go trochę poboli to wie czego unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak samo jestem ciepłolubna, dlatego czekam już z takim utęsknieniem na wiosnę, ale już czuję że jest blisko. Także cierpliwie. A na mnie słońce też najlepiej działa na plaży nad morzem, do tego lekka bryza mmmmm :D Ahhh miło pomarzyć. A najbardziej, oprócz słońca nie mogę doczekać się truskawek i czereśni. :D Tych wielkich słodkich i pysznych :D A potem maliny :D mmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czereśnię w ogródku za domem, już sobie wyobrażam siebie pod drzewkiem wcinającą czereśnie, maliny też mam, ale lepsze ma teściowa, u teściowej jescze truskawki i poziomki no i OGÓRKI takie bez ulepszaczy , ach coś czuję, że w tym roku dużo nie zostanie do zakiszenia ;-). Na czereśnie zapraszam, nigdy nie udalo nam sie zebrać wszystkich ;-), a pomagali sąsiedzi, znajomi, szpaki, gołębie. Mam nadzieję, że w tym roku też pieknie obrodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ratuję się kompotem czereśniowym i dżemikami od teściowej, ogórki nawet te z porzednich lat już zjedzone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie dziadkowie mają działkę, druga babcia ma winogrona, ale takie dobre chrupka czy jakoś tak się nazywają i wiśnie. Ale niestety czereśni nie mają. Ale za to mają agrest, uwielbiam jak już jest taki słodki, czerwony. Wogóle ja to mogłabym się żywić samymi owocami i nabiałem z wyjątkiem mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ogórki w tym roku nie wyszły, ale za to mojej mamie tak, babci też a moja teściowa robi coś ekstra bo dorzuca do kiszonych ogórków papryczki chilli, więc są dodatkowo ostre. Ja też się ratuję mrożonymi owocami, kompotami (uwielbiam z brzoskwiń i moreli) no i kompotami, ale niestety czereśnowyuch nikt nie zrobił, mam tylko wiśniowe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest też super sprawa! Mam nadzieję, że do sezonu owocowego przejda mi już te cholerne mdłości, bo teraz mam ochotę na różne owoce, ale w surowej wersji wszystko jest niestrawialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czereśniowy już teraz kupuję w sklepie firmy Rolnik nie jest bardzo słodki i nie zwiera żadnych świństw konserwujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetworów w tym roku w ogóle nie robiłam bo nie miałam kiedy, a właściwie to mi się nie chciało, jak miałam wolne, ale teściowa nas ratuje zawsze ;-). Każdy dostaje zimowy przydział, z zazdrością patrzyłam na przydział szwagra znacznie większy bo ma dzieci, mam nadzieję, że nasz przydział w tym roku się powiększy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aA jest? Ja nigdy nie próbowałam kompotów kupowanych, gdzie się to kupuje notmalnie w sklepach gdzie stoi? Tam gdzie wszystkie przetwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe u mnie babci wystarczy dostarczyć wszystko i zrobi. My z mamą zrobiłyśmy mnóstwo wiśni, ogórków różnej maści i grzybów. Sama w domu robiłam ogórki ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy najlepiej kupować w Bomi lub w Almie często mają takie różne przetwory z małych firm, nie są najtańsze, ale za to dobre. Moja teściowa kiedyś próbowała się buntować z tymi przetworami bo ona się tyle męczy a dżem można kupić za 2 zł, ale skutecznie jej wybiliśmy to z głowy, naszczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drzemy lubię te takie z kawałeczkami owoców, np mandarynkowy :) Do gofrów najbardziej, mimo to moi dziadkowie dalej robią i moja teściowa też, także mnie częstują :D. Bomi nie wiem gdzie jest, najwyżej w Almie, ale poszukam gdzieś bliżej, może znajdę. Ojjj ale mi smaka narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ja raz Tobie, a nie odwrotnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Ahhh ty :D No nic idę leżeć, może zasnę jutro musze wstać dobrze przed 6. Bo mam na 8. :) No nic pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jestem.... Przepraszam,ze tak dlugo to zajeło,ale wróciłam dopiero o 18-ej i strasznie bolała mnie głowa,wiec sie polozyłam i wlasnie niedawno sie obudziłam Dzis bylam na Usg genetycznym A wiec wszystko jest ok,dzidzia zdrowa,duza jak na swój wiek,ma 8 cm., NT-1,8 mm. "Uwidoczniono prawidłowa strukture głowy,tułowia,kręgosłupa i kończyn płodu,uwidoczniona kośc nosowa.Uwidoczniony pęcherz mozowy,żoładek,serce czterojamowe" A oto moje maleństwo,nie znanej jeszcze płci 1)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16f2ecae 5ecbe1d1.html 2)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f9e027b 8618f54a.html 3)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4fb132be 5f7bde57.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia-> Bardzo się cieszę, że wszystko z dzidzią ok. Zdjęcia śliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale mi narobiłyscie smaka na czeresnie mmmm ale bym zjadla,kurcze tez juz sie nie moge doczekac wiosny i lata:)ale u mnie jak narazie to pogoda kiepska. Oczko-> no z tym niewysypianiem sie to jest koszmar a myslalam ze w ciazy bede sie wysypiala bo jak dzidzia sie urodzi to juz nie bardzo hehe a tu nawet teraz sie przespac nocy nie da hehe.Kurcze za pozno do ksiedza poszlismy i slub mam dopiero na 7 czerwca a chcialam kwiecien ale juz nie bylo nauk w naszym kosciele:-/bede w 7mym miesiacu hehe ale dam rade, na szczescie sa gorsety :D pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia śliczny maluszek :D To super, że wszystko jest w porządku, a jak by miało być inaczej. :) Viola to co tak długo kochana na ślub musicie czekać, nie możecie nauk zrobić w innym kościele? Ehhh albo wogóle inny kościół? Robicie wesele? Ja właśnie wróciłam z uczelni, wysiedziałąm się całe pół godziny i skończyliśmy :). W sumie mogłam nie wstawać :). Jadę dzisiaj do rodziców, zobaczę czy już mają mój dowód, jeśli tak to poromansuję sobie w Urzędzie Skarbowym :). Muszę zmienić wszystkie dane i mogę spokojnie składać zeznanie, które też musze oddać księgowej. :D Musze kupić sobie też buty, bo nie wyrabiam, kupiłam sobie niby na klocku, na niskim obcasie, ale mój kręgosłup tego nie wytrzymuje, szczególnie, że brzuch jest coraz większy, więc muszę coś płaskiego, przechodniego kupić, zanim się ciepło zrobi. Powiem wam, że tak mówiłam na te pasy, ale one ratują mi teraz życie, po prostu są ekstra, nie muszę nic kupować narazie nowego, nauczyłam się je nosić, i one troche brzuch podtrzymują :). Ogólnie są fajne. Wiecie okropna ze mnie mama, ale mam ostatnio takie smaki na colę, że szok. Tak długo nie piłam a teraz świruję, ale ograniczam się do pół szklanki :). O i idziemy do kina w niedzielę na ten film Sweeney Tood\", ekranizacja musicalu, zobaczymy co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sa 3 koscioły i w zadnym nie ma miejsc bo sie pytalam hehe trudno sie mowi sami sobie zawalilismy bo sie odwlekalo:) No buty to trzeba miec wygodne ja na razie jeszcze chodze w moich szpilkach bo ja nie umie na paskich zawsze na obcasie albo koturna bo jestem niska to dlatego hehe a w plaskich cakiem to mnie kregosłup boli .Coca cole to ja zawsze pilam litrami jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to przestalam pic wogole gazowane ale od jakichs 2 tyg pije cole codziennie bo takiego mam na nia smaka ze musze chociaz dwie te male butelki dziennie hehe ale powiem ci ze to jednak wplywa na organizm bo jak nie pilam to mialam wyniki z krwi wszystkie dobre a teraz jak robilam to tu czegos za malo tu czegos za duzo hehe ale ogolnie sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nawet nie ta chemia, bo chemii jest mnóstwo wszędzie, ale cola jednak zawiera kofeinę. A nie chce przesadzać z jej ilością, nawet nie ze względu na możliwość poronienia, bo ta się zwiększa przy dużych ilościach, ale że ponoć maluch się denerwuje, że jak ma za dużo kofeiny to podskakuje, nie wie co ze sobą zrobić, gdzieś czytałam taki opis :) Także, chcę mu tego oszczędzić, bo i tak już wypijam czasami kawkę. No to skoro taka lipa, ale może sie coś jeszcze zwollni. Moja kumplea akurat tak trafiła, dzowniła kilka razy aż tu się zwolnił termin. Ale z drugiej strony co tam czerwiec też ładny miesiąc :). A imprezę robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla porządku wklejam tabelkę, żeby nie trzeba było szukać. To dla nowych dziewczyn i tych które chcą coś modyfikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........26.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie od dzis juz lepiej tez sobie podaruje ta cole,szkoda tylko ze ja tego nie czuje jak skacze hehe kawy ja wogole nie pije tylko 2 w zyciu wypilam wogole mi nie smakuje.A ty tylko raz poczulas czy wiecej jak sie dzidzia rusza??Tak robimy impreze:),juz niech zostanie ten czerwiec bedzie cieplej przynajmniej hehe.Ja gdzies tez czytalam ze nie mozna slodyczy jesc hmm a ja wcinam ile wlezie hehehe dlatego sie tak smieje z moim ze na razie nie tyje a jak mnie nagle wywali to bede jak słoń hehe,nie no ale musze se to tez ograniczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja uważam, że wszystko można, pomijając wyjątki jak surowe mięso, ale z umiarem. Hehehe nic w nadmiarze nie jest zdrowe. Jem słodycze, czasem piję colę, czasem kawę ogólnie wszystko. :) Co do maluszka to ruszał się 19, 20, wczoraj nie wiem :D Ale ponoć to normalne na początku, ze raz się czuje raz nie. Poza tym doczytałam się, że dzidziuś najczęściej na początku się rusza mocno wtedy kiedy my śpimy :). A co do imprezy, to mam nadzieję, że się będziesz świetnie czuła i tego ci życzę :). Sukienki z gorsetami są także luz :) A mi wogóle się ciążowe suknie ślubne podobają, ale to mi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie kiedys musze wybrac poogladac sukienki,kolezanka tez mi mowila zebym sobie taka ciazowa kupila,to juz nie te czasy ze trzeba sie ukrywac ze sie w ciazy slub bierze hehe.My ze soba jestesmy juz 12 lat od 7miu mieszkamy razem a ze slubem sie tak jakos zawsze zwlekalo bo po co ,teraz jak bedzie dzidzia to trzebabylo sie zmobilizowac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:* śliczne,przegladnelam je i na prawde sa super takie ciążowe .Dalabym wzor krawcowej zeby uszyla bo mam taka znajoma ktora pieknie szyje i za taka juz naprawde wypasiona bierze 1000zl ale co z tego jak to trzeba 2 miesiace wczesniej jej dac znac zeby wymiary wziela hehe jak ja przytyje do slubu .Bede musiala kupic w sklepie jakies 2 tyg przed hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty, dobra krawcowa, weżmie pod uwagę rosnący brzuszek i zrobi zaszewki :). Żeby w razie czego powiększyć :). A mi się też strasznie podobają, bo są takie mega kobiece, delikatne, ale niestety nie każdej kobiecie się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas jeszce czeka remont pokoju dla dziecka tzn to bedzie mój i dziecka,bo ja bede w innym pokoju z dzieckiem spala zeby mojego nie budzil bo wiadomo rano musi do pracy wstac to lepiej niech sie wysypia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×