Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

A już wiesz jaką płeć ma twoje maleństwo? Który to tydzień już? Coś masz już zakupione czy jeszcze czekasz :)? Ale robię 100 pytan do :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,dziewczyny umieram,ale mnie booooliiii gardło!!!!pomózcie!oczywiscie to moja wina,bo jak ta głupia wcinałam wczoraj bardzo zimne lody,no ,ale były takie pyszne.. kwas foliowy,o własnie sobie przypomniałam.w pracy koledzy pytali mnie czy zazywam cos takiego.pytali,bo ich zony przez cała ciaze to zazywały. ja tego nie biore,a wy??/i do czego to ma sie przysłuzyc. dzis endokrynolog powiedział,ze moje wyniki sa dobre,tak wiec przepisana dawke mam brac do konca ciazy,potem zrobic badania i spotykamy sie po urodzeniu.tak wiec chyba nie musze sie w koncu juz o nic martwic:) przyznam sie wam tak po cichu,ze dzis stuknełam autko przede mna,na szczescie stałam w korku,tak wiec delikatnie,ale jestem zła ,bo to MOJA WINA,pisałam sms.jemu na szczescie nic nie uszkodziłam,tylko mi odleciała tablica rejestracyjna,po która zreszta musiałam podbiec pare metrów wstecz,bo oczywiscie za madra bym była,aby od razu wysiasc z auta i sprawdzic czy cos nie zgubiłam.inny kierowca mnie poinformował,ze zostawiłam na ulicy tablice.ale obciach! oo widze,ze mamy kolejna kolezanke z krakowa,czy wyscie sie zmówiły???:)okko,ty mnie nie draznij ta ladna pogoda u was,bo u mnie zimno i deszczowo.przez ta pogode nawet mój młodszy syn kaszle i kicha,co bardzo zadko mu sie zdaza,a przez to nie bedzie mógł jutro grac na meczu piłkarskim.trener zmartwiony,bo to juz drugi zawodnik odpada przez chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okko,nasza nowa kolezanka spodziewa sie chłopczyka.tak wiec chyba nadal chłopcy górą:) pochwale sie wam,ze kupiłam sobie na allegro zajefajna torebke.taka kolorowa,pasiasta,duuuza,tak wiec bedzie gdzie chowac cały ten ekwipunek jak bede szła z niunia gdzies w gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okko,teraz dopiero doczytałam,ze twoje wyniki wypadly bardzo dobrze.no i tak trzymac! a teraz spadam cos przekasic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmała na gardło tantum verde do płukania, najlepsze :) Herbatka z miodem i cytryną :). Co do kwasu foliowego to on jest teraz już na nic potrzebny. Prawda taka, ze kwas foliwoy jest potrzebny na samym początku ciąży. Bo około 21-28 dzień od zapłodnienia u maluszka wytwarza się cewa i w tym czasie występują wady. Potem to już d... zbita. Ja biorę teraz Feminatal N. Super, że wyniki dobre, i że nie musisz się już o to martwić :). Uważaj kochana, żeby nic poważniego się nie stało. Tfu Tfu :). Co do pogody, to zapraszam :) Zapraszam :). Ja ostatnio kupiłam sobie torebkę i już się rozlatuje :( ja nie wiem z czego oni je robią :). A torebkę dla malucha, to jeszcze nie wiem jaką kupię. Musze się pochwalić skoro chwalimy się już naszymi wyczynami, że ja wczoraj w ferworze sprzątania :D A raczej wywalania starych gazet tak pociagnęłam za strete gazet, że rozwaliłam szafkę i mało na mnie wszystko nie spadło. Szafka ciężka, bo na ksiażki :D Ja to jestem zdolniacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---a mnie się płytki podniosły więc może dostałam nadmiar od ciebie;-) witam nową koleżankę!!!! ja też jestem z Krakowa i tak się składa ,że rodziłam córkę na klinice Kopernika ale to była masakra!Leżałam tam prawie 2 miesiące bo miałam złą krzepliwość krwi .Pierwsze 2 tygodnie nic nie robili bo nie byłam od nikogo z tamtejszych lekarzy(takie pierwsze pytanie padło jak mnie przyjmowali---od kogo pani jest?).Warunki na porodówce fatalne-boksy przedzielone murkiem z fliz a sala do rodzinnego mniejsza od mojego kibla.Po porodzie byłam w sali 9 osobowej(!!!!!!)tak więc nockę masz z głowy bo jak nie płacze twój maluch to inny.Nie ma łóżeczek ani wózków dla dzieci-to znaczy są takie akwaria ale na noc je zabierają i musisz spać na łóżku takim wąskim z dzieckiem.Poród super bo położna była świetna ale tylko z samą położną bo nie byłam z polecenia i lekarz przyszedł tylko po urodzeniu-pediatra.Ginekologa nie było.Dobrze że położna była doświadczona bo mała miała pępowiną okręconą szyjkę.Szyła mnie też położna.Potem wpadło 6 studentów i badało mnie po porodzie jak chciałam poprzytulać dziecko.Dziecko miałam 10 min przy sobie potem zabrali i dali po 12 godzinach jak mi chciało cycki rozerwać.Ubikacje 2 na 7 sal i jeden prysznic.Jak chciałaś się wykąpać przed obchodem to musiałaś wstać o 5 .Rodziłam w marcu a w łazience pod prysznicem były wyrwane zawiasy od okna i nie dało się go zamknąć.Jak ci się coś wylało na pościel to powstawała w tym miejscu krwawa plama bo to była przedpotopowa pościel a właściwie wsyp.Jak po porodzie zapytałam lekarza czy mam dalej zażywać encorton powiedział że nie wie.Poszłam na dół do apteki i poprosiłam ulotkę i okazało się że dzieci matek po encortonie mogą być głuche lub ślepe więc jest całkowity zakaz karmienia............!Powiedziałam ,że wolę rodzić w domu bez pomocy niż tam iść po raz drugi!Ja wybiorę żeromski ale to moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa mamusie:) U mnie caly dzien dzisiaj pada, przez ta pogode nic sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam nową mamusię. :) Co do porodu to ja się zastanawiam nad Rydygierem, myślałam też o Ujastku, ale trochę mnie zniechęciła koleżanka, która tam rodziła, były jakieś powikłania i przewozili ją do Żeromskiego. A zamierzacie chodzić do szkoły rodzenia? Aha, ja kwas foliowy łykam do tej pory, tak mi lekarka kazała, do tego FeminatalN i Magnez z B6. Właśnie byłam u dentysty, masakra, znieczulenie przestało działać i teraz mnie 2 zęby bolą bo 2 mi robiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Oczko___zgadzam sie co do szkoly rodzenia, moja kolezanka chodzi i z tego co mi opowiadala to moglabym ja wiecej nauczyc niz oni, pewnie zalezy od szkoly rodzenia:p mmala3____kwas foliowy odstawilam w 14tc i wtedy zaczelam brac witaminy, gdzie tez jest kwas foliowy i magnez B6, a jesli chodzi o endo to tez wciaz jestem pod kontrola, za miesiac ost wizyta przed rozwiazaniem:D Kosmata Panika____skpiuj tabelke i dopisz sie do listy, calkiem ladna ta nasza sierpniowa wyliczanka:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dopiero wrocilam do domu znowu od rana na nogach... karusia niezle mialas przezycia w szpitalu jak rodzilas swoja core..naprawde masakra.. witam nowe mamuski :-) mmala kwas bierze sie przed ciaza (jak planmujesz)i przez pierwsze 3 miesiace, kwas pomaga dziecku w prawidlowym rozwoju cewy nerwowej, ja bore caly czas bo mam w zestawie witamin jestem padnieta, szybcej sie mecze-zdecydowanie hmm nie wspomne o kochaniu niedosyc ze spadlo mi libido a nawet jak mam chec to i tak jestem juz zmeczona calym dniem a jak juz do czegos dochodzi to ja czuje sie taka ociezala niekazda pozycja mi pasuje ani sie wygiac ugiac ;-) jakos dziwnie, tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Witam dziewczyny, Parę dni mnie nie bylo, delegacja w Dublinie. Mam nadzieje, ze wszystko ok z dzidzia, bo niezle tam szalalam, oczywiscie bez alkoholu i fajek:) Tance, imprezy, brak snu, ale mam nadzieje, ze skoro dobrze sie czuje to nic zlego sie nie dzieje. Przytylam ok 6kg, ale brzuszek mam maly, a na ciele ani ja ani nikt tych 6 kg nie widzi. Brzuszek widza tylko ci, którzy wiedzą o ciąży, bo jak ktos nie zwroci uwagi to jest zaskoczony tak miłym njusem. Oczko - bardzo Ci wspolczuje problemow z kregoslupem, mam dyskopatie w ledzwiowej czesci i wiem co to za bol, ale... w ciazy przy okraglym brzuszku chyba zmienil mi sie srodek ciezkosci i tak jak przed ciaza byly dolegliwosci tak teraz jest rewelacyjnie, niezaleznie jak dlugo stoje, chodze, siedze. Niestety dopadlo mnie chorobsko, najpierw katar teraz bol gardla, ale trza to jakos przezyc... Co do wozka to rowniez sie zdecydowalismy z mezem, X-lander XA. Slyszalam pochlebne opinie, troche ciezki jest, ale coz jakos to przezyjemy:) Teraz pozostaje wybór koloru. Rowniez zadnej kreski na brzuchu nie mam, a pepek nadal wklesly, ale nie jest taki jak przed ciaza (byl taki podluzny, a teraz jest bardziej okragly). W przyszly wtorek mam usg i wreszcie mam nadzieje, ze poznamy plec malucha no i ze wszystko bedzie dobrze. W 19 tyg. dzidzia wazyla 300g, ciekawa jestem ile teraz wazy. No to zycze zdrowka wszystkim, uwazajcie na siebie i na Wasze maluszki! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia aż nie chcę czytać o tych warunkach porodówkowych. Strach mnie paniczny ogrania jak sobie myślę o porodzie. Przykro mi, ze cię to spotkało. Dramat. Anabanana nic się nie przejmuj tym spadkiem libido. Mi wszyscy mówili, że w ciąży skacze a u mnie jest zero. Przeczekałam pierwszy trymest, myślałam, że w drugim bedzie lepiej ale nadal lipa. Nawet jak bym chciała to g... z tego wychodzi. Chimerka, tylko nie szalej za bardzo :) Hehe żartuje zrelaksowana mama to zrelaksowany maluch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ A u mnie jakos sie kula,mialam dwa dni biegania,szukalam szafy do pokoju dzieciecego,mialam jeszcze przeglad samochodu i takie tam ,maz w morzu,a ja przez te bieganie po sklepach prawie padlam. Kurde mam juz dosc,w srode ide do lekarza i zapytam czy to jest normalne,bo juz czasami mam dosc!! Jak za duzo chodze,albo za czesto siadam i wstaje to tak mnie w dole brzucha ciagnie i twarde sie robi i ledwo chodze i musze sie polozyc,no i to mnie przeraza bo co to bedzie pozniej. Myslalam,ze to moze od tego,ze malo sie ruszlalam ,w sensie nie tak duzo i dlugo,o i chcialam to rozchodzic,aby sie wyrobio jakos to moje cialo,ale okazuje sie ze im wiecej tym gorzej Oby do srody,bo ja juz czasami wymiekam A moja mala Amelcie to maa terrorystka,od 3 dni daje czadu,zaczyna sie sie obudze konczy nad ranem i znowu nie sypiam,dostaje kopniaki Ok uciekam,musze sie rozprostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Oczko, zgadza sie! A radością i energią po prostu tryskam. Endorfiny przekroczyly wszelkie granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala3
szylusia,ja juz pisałam,ze jak cos mnie bardzo niepokoiło,np to swedzenie i brak ruchów,to po prostu poszłam do swojej gin po porade,od razu na drugi dzień. acha,a ja odkad wiem o ciazy łykam centrum materne,tam w jej składzie tez jest ten kwas,tak wiec mysle,ze jest ok. to na tyle,mykam do wyrka,dzis zasypiam z monika brodka. u mnie sprawy łózkowe tez sie pogorszyły,a to wszystko przez ta ociezałosc.cholipa,nie wiadomo jak sie zabrac aby bylo dobrze.no i jeszcze ta grzybica,o rety.........checi sa,ale jak co do czego to klapa.no nic,trzeba cyba bedzie odczekac swoje. dobranocka mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! U mnie dziś słoneczna pogoda:Dwkońcu. Oczko-> ja mam juz od miesiąca tą kreske pod pępkiem ,a pepęk to juz dawniej mi wyszedł,nie wiem od czego to zależy...dobrze że nie robią mi się rozstępy jak na razie i mam nadzieje ze sie nie zrobia . Ja nie mam jeszcze kompletnie nic do dziecka oprócz jednej pary spioszków hehe,wszystko w czerwcu mnie czeka ,tzn mam 3 reklamówy ciuszków od mojej siostry ale na razie jeszcze sa u niej:)ale jest jeszcze wiele innych potrzebnych rzeczy. Tak czytam co o tych szpitalach piszecie ,ja o moim tez slyszalam kilka złych rzeczy ale to chyba w każdym szpitalu tak jest,zależy na jakie położne sie trafi i wogole jak poród przebiega ,tak mi sie wydaje. Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie pogoda nieciekawa. Ale grunt ze nie pada narazie:) Zafundowalam sobie dzisiaj sniadanko do lozka. Szkoda tylko ze musialam je sama zrobic... no coz... moje zycie lozkowe... calkiem, calkiem:) Chyba przezywam wszystko mocniej, bardziej... ale, (zawsze jest jakies ale) tak jak Ciebie mmala dopada mnie czasami grzybek:( Co wylecze to na jakis czas spokoj. A dzisiaj znowu cos malo komfortowo sie czuje... A moj Gracjanek rozpycha sie, wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja właśnie wróciłam do domu. Odebrałam sobie wyniki badań, wstąpiłam na bazar i kupiłam sobie starych numerów tych wszystkich dziecięcych gazet i będe sie obijać. Pogoda w Krakowie jako taka, miło byłlo pospacerować, ale coś chyba niskie ciśnienie jest, bo usypiam. Także pewnie niedługo się położę na chwilę spać. Coś w nocy spać nie mogłam, obudziałm się z bólem brzucha ehh. Cały weekend sama. Dobrze, ze idę na ten wieczór panieński do koleżanki, to się rozerwę trochę. Pozdrawiam was serdecznie. Ja też nie mam tej kreski chociaż jakbym chciała to na siłę bym ją zobaczyła, ale wcale mi się nie śpieszy do niej, tak samo do wyłażenia pępka :D Hehe chociaż ten się zrobił jakiś taki mało głęboki i okrąglutki :D A wiecie co nie wiem co to za uczucie i czy wy też tak macie, ale czasem mam wrażenie jakby moje maleństwo ciągnęło mnie za pępek od środka :D Głupie :D A co do libido, to moja kumpela mówi, że w ciąży to stała się wogóle demonem :D Hehehe, także to widzę zależy od osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU...PŁEĆ Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Gimelka......22........lubuskie............????......... ..5 -10.08.08.....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10..........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16.08 .08...dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL :-) Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 ewitap........28......Hiszpania..........12.11........20 .08.08..chłopiec vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...DZIEWCZYNKA Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008...dziewczynka Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp....20.11........24.08.2008 Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33.......kuj-pom............20.11.......... 26.08.08 ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J ulka...........24.......Londyn............9.12...........? Ja zauktualizowałam . Mój termin znów sie poruszył do przodu czyli już zamiast 25 sierpnia jest 19. Moja bratowa urodziła 2 dni temu dziewczynke a miała termin dopiero na 28 kwietnia ... więc całe 12 dni u mnie nasza gin bo chodzimy do tej samej powiedziała będzie podobnie. O jej strasznie jej poród trwał 7 godzin ... ale dzielny mąż był przy niej cały czas :-) ale nie odcinał pępowiny bo mała zachłystnęła się ( już zielonych ) wód ... biedaczka ... musieli jej sztuczne oddychanie robić w pierwszych minutach życia . A my chyba sie zobaczymy dopiero za pare tyg . W pon w najgorszym wypadku maszeruje sobie do szpitala :/ mam okropne wyniki moczy i krwi .... no cóż w pon rano wyniki ponowie i jak będą takie same jak wczoraj to niestety ale nie będzie mnie tu troche i remont pewnie znów sie opóźni ... już sie opóźnia :/ Drętwieje mi cała lewa strona wczoraj zostałam pobadana i niestety ale miałam w zeszłym roku wypdek i leżałam w szpitralu miałam rehabilitacje i musiało to cholerstwo wyjść podczas ciąży . Lewa ręka nieład , lewa noga lepiej nie mówie bo nie śpie już którąś noc z kolei właśnie przez nią i najgorsza lewa strona twarzy jakby ktoś mi zrobił zastrzyk z masakrycznym znieczuleniem . Także u mnie same złe wieści . Pozdrawiam i jak wróce napisze czy w ogóle będe mogła nosić dalej ciąże -> usłyszałam pare zdań wczoraj że to jest ostateczność no ale ... ... ... jestem dobrej myśli !!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia-> naprawde Tobie wspolczuje. 3maj sie dzielnie. I czekamy na Twoj powrot z dobrymi wiadomosciami. Badz dobrej mysli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia---> o boże!Trzymam kciuki i bądź dobrej myśli kobieto!!! co do ciągnięcia za pępek to dziecko bawi się pępowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia tak właśnie myślałam :D Hehe strasznie śmieszne uczucie. A dzisiaj jak się obudziłam to sobie malec spłynął na bok i taki miałam krzywy brzuchol Hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski eudaiomonia glowa do gory!!!! ja dopieo co usiadlam dzisiaj tez lataniana, bylam dzis na badaniach robilam tez ta klrzywa cukrowa bleee ta glukoza ale dalam rade, wyniki bede miala w poniedzialek.. a moja mala martynka czuje ze jest coraz wiekasza bo coraz wyrazniej czuje jej ruchy wczoraj czulam ja wysoko nad pepkiem tazn ze sie rusza amozei nawet i zmienia polozenie :-) u mnie nadal duuuzo spraw, niedzielny wyjazd meza, zalegle praktyki ktorych nadal nie zaltawilam,badania do pracy mgr, prace na studia i testy na prawko!!!! nie wiem jak dam rade z tym wszystkim... pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tez mam termin na sierpien a dokladnie 23. na razie przezywam czas fascynacji ruchami dziecka i kopniaczkami, czasem az sama sie dziwie jak ono ma tyle sily, zeby tak mocno kopnac? :) ostatnio bylam u gina i powiedzial mi, ze dzieciatko wazy 40 dkg, wydaje sie, ze to tak niewiele a jednak ta sila skads sie bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flamasterka witaj :) A ty dopisana jesteś do tabelki? Jak nie to zapraszam, jest na poprzedniej stronie :). Widzę, że coś cię Kafe denerwuje :) Nie denerwuj się bo to maleństwu szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego postanowilam wstapic na topik niestresujacy aby oszczedzic nerwy :) nie wiem jak ta tabelke sie uzupelnia ale moja dane to: 25 lat, Nowy Sącz, 23.08.2008, dziewczynka (na 80 %) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU...PŁEĆ Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Gimelka......22........lubuskie............????......... ..5 -10.08.08.....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10..........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16.08 .08...dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 ewitap........28......Hiszpania..........12.11........20 .08.08..chłopiec vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...DZIEWCZYNKA Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008...dziewczynka Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka flamasterka.....25....Nowy Sącz........?...........23.08.2008.... Dziewczynka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp....20.11........24.08.2008 Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33.......kuj-pom............20.11.......... 26.08.08 ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J ulka...........24.......Londyn............9.12...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×