Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość podczytująca sierpniówka
Julka, wszystkiego dobrego:) przyłączam się do trzymania kciukasów;) oczko, jak się czujesz? lepiej? mam nadzieję, że mnie nic nie złapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka daj znać co i jak :) Powodzenia. Ja tak o, dołączył mi się do wszystkiego kaszel :D. Chyba już do końca ciąży nie wyzdrowieję, tak mi się będzie ciagnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka nie pamiętam hasła
Julka Powodzenia ! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ptosyu julką hej
Hej dziewczyny mam od wczoraj moje maleństwo. Pięknie ssie pierś. Teraz spi. Jest bardzo podobna do filipa, wręcz identyczna jak sie urodził. Ma 3.8 Kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ptosyu julką hej
Hej dziewczyny mam od wczoraj moje maleństwo. Pięknie ssie pierś. Teraz spi. Jest bardzo podobna do filipa, wręcz identyczna jak sie urodził. Ma 3.8 Kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniówka
wow! superowo jula! GRATULACJE:) czyli dałaś radę:) świetnie, no cieszę się bardzo:):):) a jakie imię wybraliście dla małej? oczko, a Ty się kuruj, bo tak poczytałam jeszcze raz jaki ten Twój mały jest "duży", to znaczy ciężki;) i chyba jednak z taką wagą cesarka Cię nie ominie;) dużo zdrówka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka gratulację, gratulację :). Ojjj ale ci dobrze. Niech rośnie zdrowo :). Ja już teraz mam nadzieję, że jeszcze chwilę ponoszę, bo jak urodzę zaraz to będę rodzić naturalnie, a panicznie boje się takiego kloca. W nocy jest masakra, nie mogę spać, tak koszmarnie boli mnie brzuch. Rozpycha się, naciska na wszystko co sie da, koszmar. Ale damy radę, jeszcze chwilę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka nie pamiętam hasła
Gratulacje !!!!!! 3,8 kg spora dziewczynka :D Niech Wam zdrowo rośnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ptosyu julką hej
Dzieki dziewczyny. Filip reaguje dobrze, asystował w pierwszej szpitalnej kąpieli, podawał chusteczki do kupy. Jak mała płakała to tak sie przejął ze popłakał razem z nia. Delikatnie ja głaszcze,.całuje. Zobaczymy jak wrócimy do domu bo terax to wiadomo jest z tatusiem a tatuś dla niego to jak bohater narodowy. Wczoraj mowi " ona ma.buzie pomarszczoną jak dziadek, tylko taka mała" Po cc jest źle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, Filip jak zwykle ma teksty dobre :D. Dobrze, że z córą wszystko ok. Tobie życzę powrotu do formy, jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- dołączam się do gratulacji! Cieszę się, ze wszystko dobrze poszło. Pewnie jesteście już w domu:) Oczko- cierpliwości! Dasz radę, bo kto jak nie Ty? Kto jeszcze w ciąży? U mnie straszny młyn w pracy, ale ma on jeden wielki plus: moja koleżanka zołza zwolniła się z pracy!!! Mam teraz roboty za nas dwie, ale nawet nie wiecie jaka jestem z tego powodu zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap w końcu spokój nie :D. Ja jeszcze czekam :D. A w ciąży jest nas jeszcze hmmm jedna :D. Ale nie pamiętam jaki ma nick na kafe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka gratuluje coreczki :) i zazdrosze w pozytywnym sensie oczywiście ze masz to juz za soba... ja mam nadzieje że dotrwam do terminu cc na 27.03 ale Miki cgyba chce wyjśc wcześniej..dzis znów odszedł mi kawałek czopa... A niech sie dzieje wola nieba.. byle tak bym sie zorientowała że to juz to bo jak na razie miotam sie okropnie... Kurcze niby to moja 2 ciąża ale z Filipem nie miałam jakichkolwiek oznak po prostu poszłam na planowe cc ..wiec w tej materii nie mam żadnego doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Esab, to my obie tak. Bladego pojęcia nie mam jak się poród zaczyna :D. Poszłam w umówionym terminie, podłączyli mnie pod kroplówkę i tyle :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mimo, że był to drugi poród byłam "nowicjuszką", ale nie można tego z niczym innym pomylić. o nie :) już niedługo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mam kociokwik, w pracy szał. w domu Liwka przeziębiona i maruda. a ja tak zmęczona przychodzę, że nic mi się już nie chce. czytam tylko FB, ale kompletnie nie mam czasu pisać. wieczorami padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab- za Ciebie tez trzymam kciuki. Masz wskazanie na Cc czy tez jeśli nie urodzi się do 27 to będzie Cc? Oczko- żebyś wiedziała. Święty spokój mam. Aż mi się nie chciało wierzyć jak się dowiedziałam. Jak tam zachowanie Mikiego w stosunku do brzuszka? Wczoraj się przeziebilam i trochę złe się czuje. A tak ogólnie to przemeczona chyba jestem bo na nic nie mam siły i ochoty. Mój mąż się śmieje, ze nie bardzo się nadaję na drugie dziecko;) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrych humorow i dużo wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniówka
hej dziewczyny:) i ja już "po":) szczęśliwa z całą i zdrową córeczką w domu:) 3200 g wagi i 57 cm długości:) 3 cesarka okazała się tą najbardziej lajtową;) do tej pory nie mogę uwierzyć, że tak gładko poszło, bo bałam się chyba jak niczego tej cesarki trzymam kciuki za Was:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka nie pamiętam hasła
Gratulacjeeee !!! :):):):) Fajnie, że tak "łatwo" poszło :) A ponoć z każdą następną cesarką gorzej się do siebie dochodzi, większy ból ;) A jednak to nie reguła :D Super ! A jak dzieciaczki reagują na siostrzyczkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniówka
dzięki Magdulka:) na razie bez najmniejszych ekscesów i oznak zazdrości, na szczęście;) mała grzeczna bardzo:) oko, a Ty jak dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca, gratulację :). Super, że tak szybko i spokojnie, bo przy trójce dzieci ciężko by się byo zebrać i działać. Ale ja właśnie tez słyszałam że z każdą kolejną jest łatwiej dojść do siebie. Ja jeszcze 2 w 1 pewnie przenoszę jak Mikiego. Po wizycie wczoraj u lekarza, waga na razie około 4100. Nic nie ustalono na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca- dołączam się do gratulacji. Podziwiam za tą trojeczke w tak małych odstępach:) Oczko- myślałam o Tobie. Ponieważ od kilku dni się nie odzywalas na forum, oczyma wyobraźni widziałam Cię już z maluszkiem po tej stronie brzucha:) Cc na 27/03 ciagle aktualne? Dzidziuś 4100 to spory chłopczyk... Ile ważył Miki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ptosyu julką hej
Dzieki dziewczyny za gratulacje. Mała ma juz ponad 2 tyg. Jest grzeczniutka. Tylko je i śpi. Filip zakochany w siostrze. Tuli ja . Głaszcze i całuje ;) w ogóle nie jest zazdrosny. Jakos gładko poszlo. Angażujemy go do pomocy, cieszy sie jak gwizdek ;) Wozi w wózku na spacerze. Podczytujaca ja też bałam sie bardzo ale nie bolalo wcale mocniej niż za 1 razem. I też widziałam kobiety biorące dzieci na ręce, chodzące... A ja taka kaleka leżałam packiem, przykro mi było . No i gratulacje ;) Oko powodzenia. I jeszvxe powiem ze maleńka wygląda jak Filip. podoba bardzo, jak ja zobaczyliśmy moj mąż powiedział " to maly filip" . Ja też nie moglam uwierzyc. Czyli bedzie ladna :D sorki za błędy if skład ale pisze to od rana z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ptosyu julką hej
Dzieki dziewczyny za gratulacje. Mała ma juz ponad 2 tyg. Jest grzeczniutka. Tylko je i śpi. Filip zakochany w siostrze. Tuli ja . Głaszcze i całuje ;) w ogóle nie jest zazdrosny. Jakos gładko poszlo. Angażujemy go do pomocy, cieszy sie jak gwizdek ;) Wozi w wózku na spacerze. Podczytujaca ja też bałam sie bardzo ale nie bolalo wcale mocniej niż za 1 razem. I też widziałam kobiety biorące dzieci na ręce, chodzące... A ja taka kaleka leżałam packiem, przykro mi było . No i gratulacje ;) Oko powodzenia. I jeszvxe powiem ze maleńka wygląda jak Filip. podoba bardzo, jak ja zobaczyliśmy moj mąż powiedział " to maly filip" . Ja też nie moglam uwierzyc. Czyli bedzie ladna :D sorki za błędy if skład ale pisze to od rana z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak ja tu dawno nie bylam :) jula gratuluje corki :) a jak ma na imie???? a wiecie ze mamy juz kolejnego malucha ... :).... nic wiecej nie pisze niech mama sie sama pochwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja już też po. Urodziłam dzisiaj w nocy o 4 20. 4100 59 cm, urodzilam w 50 minut. Myślałam, że nie dojadę. Poszłam spać o 24 o 2 obudziły mnie skurcze co 2-3 minuty. Dojechałam na porodówkę, to już nie było czasu na nic, bo miałam rozwarcie 8 cm. Zielone wody z Tymkiem najbliższy tydzień w szpitalu. Dzisiaj go jeszcze nie mam, może jutro jak zabierze się za jedzenie. Na razie do mnie nie dociera co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×