Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

byłam na budowie, krokwie są już wszystkie zamontowane, ależ to ślamazarnie idzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ Ja znów tylko na chwilkę :o Benita---> masz imieniny 8 marca? Miałem kiedyś koleżankę o tym imieniu i obchodziła w listopodzie. cygaro---> Nie zapomnijcie o starannej izolacji przeciwwilgociowej ścian fyndamentowyc i piwnicznych. (jeśli sa poiwnice) Na fotce jeszcze jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupurek-75
hej dziewczynki mam neta w domu hura hura , i nawet chodzi , to juz eksplozja radości tylko mlody ciagle biega i musze ,czesto za nim biegać, dziewczynki narazinek małż dał znak że idzie na obiad , muszę coś wrzucić na talerz . to do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza,no super.Moze ty rozruszasz to towarzystwo.Bo ja nie umiem.Ani prośbą anie groźbą:) tylko co po tym necie jak małż już do domu przyszedł i nie da ci posiedzieć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanpaka no coś ty on tylko przyszedł na obiad zjadł i do roboty poszedł , u nas kończy się praca tak gdzieś ok 21 , ja wracam o 16 . jak młodego nie było to razem gibaliśmy do 21 a później pub i piwko , teraz stateczna rodzina . j jak młody był maleńki to czasami miałam doła , że żadnej pomocy z jego strony a teraz młody ma prawie 2 lata , już się przyzwyczaiłam . spadam na moment młody się niecierpliwi czas na zabawę . no może jeszcze chwilkę bo jakaś baja ni mini mini idzie którą lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczka no piszno coś , bo mi pies miałczy jeść chce , zaraz wracam tylko dam psu jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczka chyba mi wali na dekiel no cóż , ale mamy kameralnie , cygaro chyba do kompa się nie może dopchać , bo na budowie to już ciemno . a ciekawe co tam u KIki , jak ona sobie daję radę .. pozdroiwionka i całski jak nas podczytuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już idę no dobra ... papapapappapa , nie jeszczę chwilę młody ogląda baję nie mogę dziecku tego zrobić , skoro się tak wciągnęło , chyba jakieś koniki idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki nie daje znaku życia,niestety.Pewnie nie ma kiedy i nawet nie ma chęci.Też bym sie pewnie do was nie odezwała:P a cygarkowy synek ma ferie:o A matka zero autorytetu i nie umie odegnać od kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm od czego zaczac? Boszzzzzzzzzzzzzzzz jak sie ciesze jestesm na 10 SEMESTRZE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda gratulachy ogromniaste !!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki życzę spokojnej nocy i kolorowych snów , a ja właśnie zaczynam wieczór w końcu młody poszedł spać hura . DOBRANOC Papapapapapapaapapapapapaps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka śpiochy.Znowu sobie tylko machnę Koneserd-ja nie mam na imię benita tylko tak jak wszystkie panie 8 marca.Wprawdzie moglabym obchodzić we wrzesniu ale tak mam od dzieciństwa i przyzwyczailam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja juz po parowach i jogurciki,ale ostanio duzo jem to chyba z nerwow hehe,zartuje juz sie nauczylam zyc bez meza,mam spokoj robie co chce kiedy chce uffff ,noce sa nudne i ciche ale da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×