Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

rudamaxi-może to i lepiej że teraz macie ospe.Mój pieron za nic sie nie chce zarazić.W przedszkolu chorowali -ta nie,bawiła sie z dziewczynką w domu ktora wieczorem wysypalo-ta nie.W zeszlym roku w szkole reszta chorowała którzy nie zachorowali w przedszkolu-a ta nie.No i pewnie zachoruje jak bedzie duża a to wtedy dopiero klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka dzieki Bogu moje dzieci jeszcze nie znaja sie na modzie:Dchociaz Dawidek potrafi powiedziec,ze w tym nie bedzie chodzil,bo mu sie nie podoba:D,ale to jest malo kiedy:D Widac,ze imprezka w piatek sie udala:D,a i Ty nie mialas czasu na nude:Pfajne zabawy:D,ale ja bym tak nie chciala;) zyczenia wpadne zlozyc jutro napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly terrorysta siedzi i oglada budzik na tvp1,a ja mam chwilowy luzik;)Dzis obiad mam juz gotowy,tylko wsadzic do piekarnika i upiec:),ale to blizej przyjazdu M z pracy;) Pogoda u mnie ladna,wlasnie pranie nastawilam,a po poludniu ide z siostra do banku i jak narazie,to tyle co musze zrobic:D Zycze milego dnia i duzoooo zdrowka dla Wszystkich..............🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu sama zostalam:( Sylwuniu27:D:D:Dzycze Ci spokojnej i przespanej nocki:D Benitka do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka jak tam wizyta u okulisty???Wrocilas juz,czy dalej tam siedzisz???:D:D:D:D:D Dobra zmykam synka kapac i klasc go sopac:)bo chce w calosci mecz zobaczyc,a nie tak jak ostatnio:(tylko druga polowe ogladalam😠 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie nieobecne🖐️ Ruda kochana:)fluidki nadal posylam coreczce niech wraca szybko do zdrowia...................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko ma 16 tygodni i jest w moim brzuszku;) wiec do starszych nie należy... jednak chcialam sie dowiedziec jak mamy starszych dzieci wytrzymaly te nieprzespae noce i wieczne bieganie za maluchami :) naprawde tak strasznie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Benitka dla Twojej dzidzi:) Kwiatow nie dam,mimo szczerych checi:) Lecz slowa,ktore zostana w pamieci:) Zycze zdrowia,szczecia ,duzo radosci i dlugiej szczesliwej przyszlosci:) Niech los Tobie z oczu les nie wycisnie, niechaj sie wiedzie wszystko pomyslnie:) Wszystko co piekne i wymarzone w dniu Twoich 10 urodzin niech bedzie spelnione:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Benitko i Tobie za trud w wychowywaniu:) Tyle szczescia i slodyczy moje❤️twemu zyczy:) Sto lat zycia w pomyslnosci;)a jak w zyciu tak w milosci:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mischeeeela🖐️gratki za dzidzie w brzuszku🌼 Co tu duzo pisac:Dsama zobaczysz jak to jest;)nie zawsze jest tak zle;),ale i kolorowo tez nie jest na poczatku;)Pozdrawiam serdecznie🖐️Zycze szczesliwego rozwiazania:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia dziękujemy razem z Wiką za życzonka.U okulisty nic nowego sie nie dowiedziałam ale szłam bo moja teściowa jak idzie w olbrzymia kolejke aby sie zapisać na fundusz to bierze od razu tyle numerków ile sie da a potem gania całą rodzine żeby szli czy chcą czy nie.Trzy razy juz jej gadałam że nie ide ale tym razem dla świetego spokoju poszłam tym bardziej że nosze soczewki to sie wybadałam od wypadku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w biegu ale Kochana Wiktorio życzę ci z okazji 10 urodzin byś zawsze wiedziała co to zwyciestwo,by na twej drodze stawali tylko dobrzy ludzie ,i bys rosla w zdrowiu na ladna i madra dziewczynke a potem kobiete calej reszcie macham i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mischelaaa110,a ile maz lat???Mozesz napisac jesli,to nie tajemnica;) Musze synka spac polozyc,wiec narazie papap!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 ... żadna tajemnica. poprostu wiem, że dla niektórych jestem durną głupią małolatą która wpadła;/ ale to nie jest tak.. bardzo się ciszę z dzidziusia :) miałam ślub w tą sobotę.. mąż pracuje, ja też chcialam ale nie pozwolił. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mishelaaaa:)ja tez mialam 18 lat jak za maz wyszlam:),a dzidziusia mielismy dopiero 4 lata po slubie:(ojjj co ja sie naczekalam:OAle dziekuje Bogu,ze wogole mam dzieci,zdrowe i bardzo kochane,ktore kocham nad zycie:)Musze synka spac poloze potem jeszcze sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGA JUBILATKO . spełnienia wszystkich marzeń 🌻 Benitak to dla Twojej córeczki 🌻 Chyba o czymś nie wiem ? Sylwuś , Kawusia muszę poczytać ten drugi topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też urodziłam w wieku 18 lat córkę i nigdy nie żałowałam,że tak wcześnie.Moja córcia w styczniu skończyła 15 lat,a ja 33 .Jak zaczęła naukę w gimnazjum to mało kto jej wierzył,że ja to jej mama kiedy nas widzieli razem.Jest moim szczęściem na całe życie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majena75 to naprawde świetnie mieć taką młodą mame ;D to duży plus urodzenia dziecka w młodości... później zazwycza kontakty mamy i dziecka są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×