Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

No ladnie dajesz czadu benitka:D,tylko uwazaj zebys z torbami nie poszla:P:D Kanapeczko wysiedzialas sie juz na tarasie;)??? Ja dopiero co weszlam z nadworu:)synek mi zasnal o 13.40,ale musialam zmykac do domu,bo moj sasiad wlaczyl kopare i mi dziecko sie obudzilo😡😠ale juz pomalu zasypia dalej:) Dzis u mnie jest na sloncu 31 st.C przynajmniej tak mi wozek moj pokazuje:)Dominisia ubralam w spodenki krotkie i koszulke cienka:)wyglada jak stary,malenki:D Mnie boli ucho jak diabli:(siasc tylko i plakac😭potem zajde do siorki moze ona ma jakies krople do ucha,to sobie zapuszcze,bo masakra normalnie:( Znowu mi sie zacznie jazda jak maly wstanie boszzz i tak bedzie gdzies do 19:(ale jakos sobie dam rade,bo kto,jak nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy juz pozasypialyscie,czy jak,aaaaaaaaaaa:D???? Siedze sobie sama i usypiam lobuzika:)M pojechal do sklepu z Dawidkiem:)slonko u mnie jeszcze swieci,a u Was pewnie juz ciemno:P:D Siorka nic nie miala na to ucho😭boszzzz jak ja noc przespie?? Hyba zadzwonie do kanapeczki niech mi cos tam ponawija makaron na uszy :D:D,ale to naprawde nie jest smieszne,tak mnie boli,ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo,to i ja zmykam:P Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🖐️wsiem babinom:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wsiem:) Ja siedze w domku,bo dopiero co synka uspalam:)ide teraz cos zjesc i bede sprzatac sobie troche:)Pogody pieknej ciag dalszy:)wiec po obiedzie znow na dworze bede z dziecmi,aaaaa co:D:D Zycze milego dnia i pieknej pogody:) Fluidki sle potrzebujacym .................🌼 Tym czasem🖐️Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano byłam z wiką u ortodonty-hurra juz narazie nie musimy nosić aparatu.A wogóle to nic mi sie nie chce bo jestem chora-gardlo boli katar sie leje :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstawac spiochy:) Stawiam kawusie i zmykam szykowac sie do szkoly z Dawidkiem:) Prosze kawusia dla Wszystkich:)...........................[ ]>:) Zycze udanego weekendu i slonecznej pogody:)oraz zdrowka zycze Wszystkim................🌼:) 3majcie sie cieplo🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kobitki:)🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka :)mega fluidki dla Ciuebie na ozdrowienie...................🌼jak sie dzisiaj czujesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,nie bylo mnie 2 dnie,spalil mi sie zasilacz z kompa,ale juz mamy nowy zaraz lece na spacer,tylko doprawie rosolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka hop,hop:D gdzie sie ty podziewasz aaaaaaaaaaa:D:D:D??? I gdzie jest cala reszta bandy:D???? Kurka wodna😠jak ja mam czas,to nikogo nie ma buuuuuuuuuuuuu:( FOCH!!:P Ide sprzatac oooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ratunku bo mnie za chwile ch.....szczeli normalnie!!!! kupiła dziecku loda w kubku i wiecie jaki jest na wierzchu-tak ładnie ulany nie? i ona zjadła to z wierzchu i terz od pół godz ma histerię bo ona chce ten ładny czubek!!!! no zaraz nie wytrzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ewentualnie go moze zjeść,ale jak ją b ęd e karmiła!!!Muszę wyjsć bo jej chyba przyleje.Jeszcze lodem będę ją może karmiła!!! O takiej histerii to jeszcze u nas nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kanapka :Owyjdz mi z jej pokoju,albo z innego pomieszczenia gdzie z nia jestes,bo zaraz cos glupiego zrobisz;)Ach te dzieci:Oco do histerii,to Ty nic nie mow:Obo moj Dominik jak jemu cos sie nie da,to tylko krzyczy ajjjj i jak mu nie dam czegos,to sie zuca na plecy beczy niemilosiernie:Oo losie co to bedzie,co to bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia u mnie to pierwszy raz,naszczęście:)Już lód został skonsumowany:) Ja tylko tak pisałam o przylaniu,w życiu bym jej nie uderzyła.Nigdy mi sie to nie zdarzyło.no co ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie maly spi:)Dawidek bawi sie u siebie w pokoju,a ja ide w kuchni posprzatac:(nie chce mi sie nic,ale co zrobic jak trzeba,to trzeba;) Ruda🖐️kochana jestes wiesz!!!:)🌼👄,a jak bys sie pytala za co??To ci juz pisze,ze za caloksztalt:)Podziwiam ciebie wiesz!!:) Zajrze potem 🖐️Wszystkim:) Zycze milego dnia i slonecznej pogody...🌼 Fluidki sle potrzebujacym ..........🌼 Aaaaaaaaa i zycze udanych imprezek dzisiejszych i udanych grillow:) 3majcie sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze sie nie zabrałam.Zaraz wraca m i obiecał małej wycieczke na rowerach.No to nie będzie ich na pewno do nocy i mamusia porobi sobie wszystko w spokoju i poleży troche hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczko bede za 2 godz;)moze byc:D Ja mam narazie chwilke wolnego,bo synek spi:)ale moge sie zalozyc,ze zaraz bedzie sie budzi;)i bede musiala zmykac:( Co na obiad dzisiaj robisz,bo ja nie mam pojecia:O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×