Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

no......napiszę....chociaz się gniewam........Kawuśka-no właśnie dlatego ze masz doła powinnaś tu na topiku być.....my Cię będziemy pocieszać albo...........podołujemy sie wspólnie.Wspólne dołowanie może być nawet miłe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no......napiszę....chociaz się gniewam........Kawuśka-no właśnie dlatego ze masz doła powinnaś tu na topiku być.....my Cię będziemy pocieszać albo...........podołujemy sie wspólnie.Wspólne dołowanie może być nawet miłe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D :P ;) :) :D Dobrej nocki zycze🌼 Benitka👄🌼jak tam zyjesz??:)3maj sie kochana👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️)))i rodzynka naszego:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję żyję.......poszłam sobie na inny topik i już.........ten topiś już ledwo dyszy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb-tak sie tylko pojawiasz machniesz i juz na miesiac Cię nie ma.........Nic a nic nie napiszesz................sylwinka.Własciwie to wszyscy tu ostatnio tylko machają i buziaki przesyłają.Nasz topik zamienił się w KLUB MACHAJĄCYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee,no ok,wiec maz nadal pracuje w gdyni ja tu z dziecmi,czasem placze do poduszki ze zmeczenia ale to ciiii... misiek broi,wiki ma mnustwo nauki z j,angielskiego,porazka,ona polskiego nie zna a tu cisna na obcy. pada od kilku dnie wiec gnije w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ciągle swieci slonko na termometrze 17 stopni.Moja teraz poszła do 4 klasy i nie lubi juz szkoly.Wszystkie prawie nowe panie są "głupie",nie chce się uczyć i wogóle masakra.U nas z angielskiego bardzo nie gnebią ale dla niej to czarna magia.Ja sie nigdy ang nie uczyłam ale teraz jadę z nia na bieząco.Ja umiem a ona nie.....Polonistka to moje dziecie tez chyba nie bedzie.Jak czytam jej wypracowania to wysiadam Dla niej wypracowanie to 2 zdania.Zero fantazji,sto kilo błędów i powtórzeń.A ble.......A Twoja jest w ktorej klasie bo mi sie zapomnialo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to wkurza mnie tez ta nauka bo ucza ich pełno bzdur nikomu nie potrzebnych.Z matmy tysiąc sposobów rozpisywania żeby odjąć dwie liczby.Na pierona to to.Przeciez wiadomo że całe życie bedzie odejmować pisemnie.Wczoraj ze sprawdzianu dostała 3 ponieważ miała oceniane po pół punktu.Wyniki dobre bo obliczyła w pamięci ale nie rozpisała na nawiasy i inne głupoty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na technice z tego co pamietam robilismy różne fajne rzeczy-karmniki lampki uczyliśmy sie szyć itp.A teraz już 2 miesiące klepią o znakach drogowych ulicach przejściach światlach itp.Maja podobno zdawać na karte rowerową ale dopiero w maju.....Naprawde same głupoty w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Melduje się wesoły tatuś! :) A propos szkoły: bylem na zebraniu u córci (I gimnazjum) i rodzice narzekali na panią od historii. Kazała dziciom zrobić album o władcach wschodnich jakiejś dynastii. Gdy dzieci zpytaly o których odowiedziała: o wszystkich! A gdy okazao się że bylo ich..... 21! powidziała: ojej! Nie widziałam, że aż tylu! A moja wzorowa uczennica (ma to po mamie ;) ) siedziała całą sobotę i zrobiła! Ja komentując to na zebraniu błysnąłem tekstem: \"Jako były nauczuciel powiem państwu, że w nauczaniu najważniejsza jest Pierwsza Zasada Dydaktyki, ktora mówi, że w procesie nauczania nauczyciel powinien wyprzedzać ucznia co najmniej o 1 jednostke lekcyjną. Pani od historii tym razem najwyraźniej się nie udało!:\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj koneserd -to żeś Pani przykopał.:D .Moja córa niestety nie chce być wzorowa po mamusi :D tylko byle jaka po tatusiu (chodzi o szkołę oczywiście)Jakos taka wogole nie ambitna.Trzy pierwsze klasy było super,należała do wzorowych a teraz-ten buncik to dojrzewanie to olewanie wszystkiego.Czhyba zwariuję.Wszystko przez to że tym dzieciakom teraz za dobrze.Dawniej z nudów to czlowiek książkę poczytał a teraz z nudów siada sie przed kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka co do tych 6-letnich dzieci do szkoly to oczywiście dla mnie total bzdura.Najlepiej jak tylko zaczną siedzieć niech dzieciaki ida do ławek.Przecież mały umysł jest najbardziej podobno chłonny.........W wieku 15 lat będą juz wszystko umieć i nie będą musieli iść na studia :D już mundurki wymyślili i co?W zeszlym roku trzeba w tym juz niby nie...Ech....debile rządowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D jeszcze trochę to dziecko ledwie się urodzi i będą kazali chodzić do szkoły jedno to wiem że dzieci są mądrzejsze i więcej wiedzą niż sami nauczyciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje corki to podzieliliśmy się z żoną sprawiedliwie. Starsza - moja kopia jeśli chodzi o charakter. Ma zasadę (ktorje jej nigdy werbsalnie nie wpajałem) : jakoś tam będzie bo jeszcze nigdy tak nie było zeby wcale nie było ;) Na mnie gdy chodziłem do szkoły nauczyciele móili: zdolny ale leń. A ona jest jeszze bardziej zdolna i... jeszcze bardziej leniwa :D Natomiast młodsza - w mamę. Solidna obowiazkowa ai do ego panikara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×