Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociekota

HERBACIARNIA dla 20latek!!!! Zapraszam na herbatkę!

Polecane posty

Wiecie co? Chyba jakiś film obejrzę ;) U mnie wolne tylko do niedzieli,muszę wykorzystać jakoś ten czas... do jutra w takim razie,trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego seansu :) TYLKO BEZ WYCISKACZY LEZ! dobra komedie i do łóżka,albo horror:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zielonej kiedyś się odchudzałam :) moim zdaniem faktycznie oczyszcza organizm... Czerwoną też lubię, ale rzadko piłam i niewiele o niej wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma mojej memy przywiozła jej z Niemiec zieloną herbate,takie normalnie pozwijane listki :) Wiec podejrzewam,ze to dobry gatunek.A ile razy dziennie pilas i o jakiej porze? Pilas bez dodatkow?Bo ja jak juz pije to gorzka,bez niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie nie słodzę :) a taką w listkach gdzieś w Polsce widziałam... Piłam 3 razy dziennie -po każdym posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja od jutra zaczynam! I tak nie mam cos robic,to moze diety dopilnuje...Okropnie sie nudze w domu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? to też się wynudzam... :( do tego fatalny dzien... ale co tam :P powodzenia z dietą!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu fatalny dzien? Ja mam fatalne od soboty:( w dodatku w czwartek oblalam drugi raz prawko.Dzis odrobine lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że słodziki niezdrowe :P hehe -w tamtym roku miałam bzika na punkcie zdrowego odżywiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez przeszło,mam to wszytsko w tyle:) a na temat slodzikow to pelno opinii.Poza tym z cukrem juz mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zazdroszcze Wam tej nudy.... :) u mnie sesja i jutro kolejny egzamin... 348 str jedna ksiazka i ponad 240 druga... a ja nic nie umiem... ;/ tyle co z notatek i to jeszcze nie swoich bo akowych nie posiadałam ;/ jestem zdołowana bo pewnie nie zalicze 2 poprzednich egzaminów ( a na tamte sie uczyłam duzo, na ten czasu nie starczyło) ale z tamtych nas troche zrobili w balona z pytaniami.... ehhh ja sie nie nadaje na te studia, mam kryzys po raz kolejny... co to za życie, siedziec w domu miesiac czasu i ciagle sie uczyc a i tak nie zaliczać bo oni mają takie \"widzi mi sie\" :( nie jestem stworzona do nauki... ucze sie tylko kiedy musze... a tutaj ??? ciagle musze 😭 co za beznadziejny kierunek... (w sumie ciekawy ale ciężki) zamiencie sie ze mna...... mam niby od przyszlego tyg , tydzien wolnego ale.... bede sie musiała uczyc do poprawek... pozniej sesja poprawkowa startuje rowno z drugim semestrem.... wywalą mnie z uczelni :( a mamusia mnie ubije chyba młotkiem do mięsa... nawet harbatka juz zimna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy rok, pierwszy semestr.... geografia na UŁ nie jest wcale tak łatwo i kolorowo... zeby podejsc do egzaminów trzeba bylo miec (np z meteorologii) 7 zaliczeń i zaliczone końcowe koło, zeby w ogole podejsc do ezaminu... z geologii podobnie... nie idźcie na geografie, miało byc lekko łatwo i pzyjemnie a ja sobie wyprwam żyły... w zyciu sie tyle nie uczyłam, nawet do matury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektaryneczko powiem Ci,ze ja NIGDY nie lubiłam geografii.Ponoc była jednym z łatwiejszych przedmiotów na maturze,ale strzegłam sie jej! Z tego co wiem,to ogolnie zeby przystapic do sesji trzeba miec wsio zaliczone... Pamietaj-najgorszy jest pierwszy semestr.Nie mowie tego z doswiadczenia,bo sama jestem poczatkująca,ale wiem od starszych roczników.Dasz rade!nie smuc sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a nawet jak nie... to mowi sie trudno, w przyszlym roku byłoby łatwiej bo część ocen moga przepisac :) i wtedy bym miała juz luzy, tylko ze roczek w plecy ;/ ale nie m tego złego co by n dobre nie wyszło... chciałabym wyjechac na te pol roku na wyspy ;) tylko nie ma z kim i pewnie nic z tgo nie wyjdzie;] no ale czas pokaze jak bedzie ze studiami :) Tobie życze powodzenia na maturze ;) a ja biegne uczyc sie dalej.... ;/ dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzona idiotka... zdjęcie z Nim... z moim i tylko moim... co ona sobie myśli? że idiotkom można wszystko?! oj myli się.... bardzo się myli... niech tylko ją kiedyś zobaczę... chyba nie dam rady się opanować... i będzie światu lżej, bez niej i beze mnie... KUR** SKĄD NA TYM ŚWIECIE BIORĄ SIĘ TAKIE POPIER****** DZIEWCZYNY!?!??!!??!!??!?!?!?!?! nienawidzę jej, nienawidzę go, nienawidzę świata i swojego pieprzonego myślenia o miłości, która się nie kończy, która jest jedna na całe życie, która jest w stanie przetrwać wszystko... chcę go wywalić ze swojej pamięci, chcę znaleźć kogoś kto bedzie tego wart, chcę się jutro obudzić i nie pamiętać o jego istnieniu, o tym co przeżyliśmy, chcę sie obudzić w zupełnie innym świecie... Jak będzie inaczej to chyba umrę... Umieram już tak długo... I to postępuje... Z każdym dniem... kiedyś w końcu nadejdzie dzień ostateczny. to będzie chyba najpiękniejszy dzień mojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj mysza, ale Cię wyprowadzono z równowagi.. ale wcale się nie dziwie, zareagowałabym identycznie... pisz tutaj ile masz ochote, moze troszke ci ulży... bo późna juz pora więc krzyceć na całe gardło w domu nie polecam ;) jakos musisz dac rade... ja wiem ze boli... mnie tez kiedys bolało... 3m się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Mysza,widze ,ze nie jestem jednak sama ze swoim temperamentem.Musze poczytac wypowiedzi,bo jestem nie w temacie do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×