Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

JAKI TO ROz. STANIKA???????/

Polecane posty

Gość POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

na wydechu 84 cm pod biustem 90 w biuście... bo nie wiem:( pomożcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo eloo
b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
ok ale chodzi mi ile 75 80 czy 70 b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo eloo
no przecież sama napisałaś 84 wiec czego jeszcze chcesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa-
idż najlepiej do jakiegos sklepu i poprzymierzaj duzo stanikow. nie krepuj sie . przymierzaj ile wlezie. i idz koniecznie z kims kto ci doradzi. zapewniam ze bedziesz zadowolona. ja cale zycie mialam problem z dobraniem stanika. az mnie zmusili do przymierzania. teraz znam swoj rozmiar. mam swoja firme. i moj facet tez jest bardzo zadowolony. a i ja sie czuje duuuuuuzo lepiej. bo to naprawde wielka zmiana. Stanik. jego rozmaiar i kształt jest bardzo wazny. i nie w kazdym kształcie jest nam dobrze a i tez nie kazdy rozmiar sie zgadza. dlategonie warto kupowac na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja
zapytaj best bra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasthleen
widze, ze best_bra zna sie na dobieraniu stanikow :) w zwiazku z tym amm do Ciebie pytanie, tez o dobor stanika:) pod biustem na wydechu 80, w biuscie 93. Chcialam kupic sobie jakis lepszy stanik, ale nie wiem, o jaki rozmiar prosic w sklepie... Moge prosic o pomoc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasthleen
w sumie teoretycnie to 80 C wg tabeli, ale niekotre mnie cisna... albo z tak ladnie skrojonych oitrafia wystawac sutki, ale jak mierze w przymiertzalni to jest ok ;| szukac w 85c czy 80 d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasthleen
moze ktoras z dziewczyn ma podobne wymiary i dobrala sobie dobrystanik? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasthleen, 80C Cię cisną?? Czemu? I obwód, i miska w nich za duża (ona jest na ponad 95 w biuście) dla Ciebie. Chyba, że dlatego, że w złej misce i luźnym obwodzie fiszbiny są w nieodpowiednich miejscach – wtedy ucisk i niewygoda są jak najbardziej wytłumaczalne. Polecam na początek 75C (ale Freya Arabella np. 70DD) angielskie, Triumphowe czy w firmach polskich raczej 70F bo to rozciągliwce są (w ciaśniejszych 75D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasthleen
best_bra -> mierzylam kiedys jedne 80c (przyznam sie, byl to jeden z tanszych stanikow) i nie moglam sie zapiac;/ 75C kiedys mierzylam, i starsznie sciska mi biust, znieksztalca go i nie nadaje sie totalnie, az ciezko oddychac ;) zastanawia mnie tlyko, skad sie bierze ta numeracja, skoro nasze parametry sa takie a nie inne, a tak naprawde powinnysmy wybierac rozmiary inne niz z tabel. Niedlugo wybieram sie na zakupy, wiecx najwyzej pomarudze troche sprzedawczyni ;) Apropo przymierzania stanika, jak to jest, ze zdarza mi sie mierzyc stanik w przymierzalni i dobrze na mnie lezy (czasem nawet skacze ;) ) a jak zaloze go na co dzien, to musze go poprawiac, bo np zza miseczki wystaje mi sutek? Pieniadze w bloto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suigeneris
73/86 prosze o podpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... bo mierzyłaś polskie 75C – a napisalam, ze w polskich w firmach potrzbujesz 75D/70F mierzyć. W Anglii miseczki nie dość, że idą co 2,5 cm to jeszcze jest ich więcej (są „międzyrozmiary” DD, FF, GG etc). W Polsce miski idą co 2 cm i jednoliterowo: A B C D E F G H ..., więc siłą rzeczy są mniejsze. Obrazowe porównanie masz tutaj: http://tiny.pl/13z9 Poza tym jeśli mierzysz stanik i czujesz, że Cię ściska, to musisz się upewnić czy za ciasny jest obwód czy miski. W tym celu załóż taki stanik bez miseczek – zapniij sam obwód, odwracając miski do brzucha czy na plecy. Wtedy będziesz wiedziała co powiększać – miski czy obwód :) A tabele nie uwzględnają ani naszej ściśliwości (a im więcej mamy ocieplacza na żebrach tym węższego obwodu będziemy potrzbować), ani rozciągliwości staników (o tym małe wyobrażenie daje ta strona: http://tiny.pl/156z ). Co do przymierzania: spędź w przymierzalni dłuższą chwilę. Załóż stanik jak trzeba (tu masz opis: http://tiny.pl/59cb ), a potem porób akrobacje: podnieś ręce, poskacz trochę, pochyl się gwałtownie i wyprostuj, poruszaj się, usiądź etc. Obserwuj co się dzieje, czy nic Cię nie uciska, czy piersi nie podskakują, czy nie uciekają ze stanika, czy cały czas zostają w pozycji w jakiej je ułożyłaś zakładając biustonosz. Ta strona pomoże Ci określić czy wszystko jest OK: http://tiny.pl/5dwp No i zajrzyj tu, może znajdziesz fajne sklepy w Twojej okolicy: http://tiny.pl/1xhx Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×