Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Witam witam Ja wytrwałam dwa dni na głodówce a dziś juz zjadłam kanapke razowego z poledwicą z indyka (bez masła rzecz jasna), na obiad zjem piers gotowana z warzywami :-) Dzieki za fotki dziewczyny ale z czego wy sie odchudzacie bo ja nie widze ze byscie miały z czego? Chery daj mi maila uciekam wziać kąpiel w pianie bo słabo sie czuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie odzywam tak zbyt czesto ze bylo ostatnio cicho na kafe...a pozatym mam chyba zbyt wiele na glowie narazie. moze jak ciut poprawi sie moj stan psychiczny bede zagladac czesciej a bym chciala. ogolnie diety sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejd ziewczyny sorka,ze was opuscilam,ale mam troche problemow:(jem mniej ale czasem zajadam smutki:(ale wy sie nie poddawajcie,3mam kciuki za was jestescie twarde babki!!!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie totalna klapa :( ostatnio mam straszne napady głodu i nie potrafie sie pohamowac... :( Macie na to jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie dziewczynkii? potrzebuje wsparcia psychicznego:) mam bardzo powazne problemy z moimi oczami! MAM straszne zapalenie spojowek i to juz sie ciagnie pol mojego zcyia i teraz jest bardzo zle bo na jedno oko juz prawie nie widze! jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie poddawajmy sie! i nie ma tłumaczenia że na kafe cicho to ja tez sie nie odzywam bo jak wszysktkie tak zacznemy robic to kafe umrze! nie dopuśćmy do tego... laski bierzemy sie za siebie i walka dalej trwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że nie można się poddawać :) mam takiego lenia na ćwiczenia, że hej, ale zato dietki się trzymam. dzisiaj zjadłam porządne śniadanko: jajeczka na miękko, pomidorek i kawałek żółtego sera prosto ze Szwajcarii :D mmm no a teraz to dopiero obiadek o 15.00 - jeszcze nie wiem co, albo tunczyk z pomidorkiem albo groszek z marchewką - nie umiem się zdecydować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do roboty dziewczynki :d ja sie nie poddałam jestem ciagle na dietce i do tego masa cwiczen biegania i jest dobrze :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc na obiadek zjadłam tuńczyka z pomidorkiem :D no i teraz wciagnełam jabłko na kolację nie wiem co, chyba grejpfruta zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero tu wróce 1 lutego od tego dnia znow sie odchudzam, teraz nie mam na to glowy.. do maja ma byc 68kg i tyle.. ale zaczynam od 1 lutego.. 3majcie sie i do zobaczenia za kilka dni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja tez startuje od 1 lutego... nie mam siły sie teraz odchudzac i ćwiczyc dostałam okres i jestem spuchnięta ciągle zmeczona boli mnie wszystko... dlatego od 1 lutego zaczynam od nowa :) dozobaczenia za kilka dni :*** trzymajcie się laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, ja też dzisiaj dostałam okres i czuję się jak balon, do tego bardzo obolały balon :( zważę się dopiero 1 go lutego, po okresie. hehe to znaczy, że 1 luty to będzie pamiętna data dla nas wszystkich :D dzisiaj na śniadanie zjadłam płatki z mlekiem a potem wypiłam kawusię :) na obiad idziemy do teścia ale zastrzegłam sobie, że zjem tylko rosołek czyli jakieś 150 kcal a potem nie wiem... się zobaczy, mam w domu rybkę w zalewie octowej i tunczyka, nie wiem jeszcze co wybiorę buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo patrze że topik umiera... firank_a znikła wytrwała tez czasami się iktos odezwie... przykre... miałysmy tu byc do końca aż kaźda osiągnie swój cel... ale niestety topik chyba nie przetrwał... :( no trudno jak tak dalej będzie to chyba będe musiała innego topika poszukac bo tu sama do siebie nie będe pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja dzis oblalam strasznie wazny egzamin z biomedyki 😭 wiec mnie czeka takie naukowanie, ze hohhohoho :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ja tu bede dopoki nie bede miec 6 z przodu!:) od dzis nie jem slodyczy znowu moje drogie:) od 10 zaczynam biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka20 cześć :P ja słodyczy nie jem juz do 3 dni i dobrze się trzymam :) w ogole mi sie niechce :) oby tak dalej :P puki nie zjem czegoś słodkiego to będzie bardzo dobrze a jak dotkne czegos chocby kawałek to sie rzuce na reszte ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) zagladam do was ale po co mam pisac jak czasem tylko ktos cos napisze co zjadl i nic zaden temat nie jest poruszony...ja startuje z dietka od 1lutego tak jak kasiula ale z pozadna od 3 lutego bo 2-go mam studniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie cos ruszylo:) no do 10 musze nauczyc sie zyc bez grama slodyczy, a potem bueganie codziennie i jakie brzuchy bede zaczynala robic:) jaki masz cel cheri do konca lutego? ja 75- firanka 80:) ja do maja 67..tak ogolnie:) ale jak bedzie mnie to byloby tez super, ale moim najwiekszym celem jest miec 6 z przodu..:) t juz bedzie taki duzy dla mnie sukces.. bo przeciez startowalam z 91kg.. i 69 to swietny wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja też zaglądam ale nic się nie dzieje :( u mnie jako tako, czyli po japońsku męczy mnie okres, parę razy zgrzeszyłam. na wagę wejdę dopiero 1 go lutego rano. pamietacie, ze 1 go lutego poprawiamy tabelkę? no i mam nadzieję, że po okresie zobaczę dobry wynik. jeśli nie to się pochlastam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale4 sie dzis objadłam;/ do południa nic ale wrociłam ze szkoły i tak:zupa pomidorowa bez makaronu troszke łązanek paczka 2 mandarynki banana i jogurt ;/ uhh dawno nie miałam takiego napadu..ale pare dni bez forum i kleska normalnie..to ja tez OSTRO sie niore o 1 lutego :) chociaz nie zaprzestałam jak do tej pory tylko dzisiaj chwila słabosci.. a teraz ide na spacer zeby to spalic a potem nauka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum ożyło :P ja tez od 1 lutego ostro biore sie :D dziewczyny wy pijecie jakies herbatki wspomagające? bo ja tak sie zastanawiam czy by jakiejs sobie nie kupic... powiem tylko że raz piłam slim figure 1 spalanie ale jakos niebardzo na mnie działało... macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie biore tak porzadnie od 8 lutego, bo wtedy mam porawke, teraz zyje w stresie calkowitym i po porstu musze sobie podjesc ;) ja herbatek wspomagajcych nie pije, bo one przeplukuja organizm i bire tabletki anty i sie troche boje ;) kiedys pilam slim figure i nie bylo zle ;) oprocz tego oczywiscie czerwona herbatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te czerwone albo zielone herbaty to od czego sa? tez jakos wspomagaja odchudzanie? bo ja sie na tym w ogóle nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×