Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

hej dziewczynki,a ja tez dzisiaj zabiegana jestem strasznie i caly tydzien mi sie taki zanosi :( ale na jedzenie zawsze czas znajde,,, tak sobie patrez co i ile wy jecie,,to az nie wierze,strasznie malo,,,,ja jem o wiele wiecej i tak mysle sobie a moze raczej wmawiam ze jem malo! ale glupia jestem,, :( wiec teraz widze jaki ze mnie zarlok,,,\\\\ dzisiaj zjadlam: 2 lyzki owsianki z polowa szkalnki mleka 2 mandarynki 2 wafle ryzowe z plasterkiem seraz oltego 2 plasterki sera mozzarelli duzo prawda??a ja ogolnie dzisiaj i tak malo zjadalam zaszwe jem troszke wiecej :(\\ to teraz wiem dlaczego nie chudne..ale powiedzcie czy to jest na pradwde tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry --> ja uważam, że to mało co zjadłaś :) popatrz ile ja wczoraj zjadłam :o a na dziś planuję: owsianka - już była potem będzie: activia do picia 2 pomidorki małe zupa cebulowa mam nadzieję, że dam radę, tylko jeszcze muszę dorwać jakiś fajny przepis na cebulową :P tak mi się jakoś zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, z kilku przepisów poskładałam jeden :D kilka cebul pokroić w talarki, podszklić je na masełku, dodać ociupinkę mąki i jeszcze trochę podsmażyć. osobno ugotować bulionik, potem dodać to do gotującego się bulionu i gotować jakieś 15 minut, potem nalać na talerz gorące, wbić jajuszko posypać serem żółtym (ser dla męża nie dla mnie :P ) i gotowe :D co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ja dopiero teraz ze szkoły wrociłam bo jeszcze na zakupach byłam wiec nie mogłam wczesniej zajrzec :D a dzis zjadłam na sniadanie 3 kromki ciemnego chleba i parowke a na obiad jakbłko...zaraz ide przegrysc jakas sałatke a potem bieganko :)) odezwe sie jak wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushellka pierwszy dzien głodowka a potem ograniczenie czyli ok 1000 cal i do teraz zero ziemniakow makaronow jasnego chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie czyszbyście mnie wykluczyły? Prosiłam Was o fotki bo tez chce uczestniczyc w tym topiku i nic ale ok bede tylko co srodę informowac o moich postępach papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bu-bek daj spokoj :) zagladaj do nas czesciej jesli ci nie wyslalam zdjecia to przepraszam juz to robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam zdjecie.... wiecie co szukam sobie teraz jakis ciekawych cwiczen na brzuszek a bierze któras z was jakies tabletki odchudzajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktoś się pojawił :) bubek tylko bez obrażania się. ja wyślę zdjęcie zaraz po tym jak ty mi przyślesz: hija83@tlen.pl noo dziewczyny dzisiaj się planu trzymałam :D zrobiłam tę zupę cebulową - pychotka :P i wiecie, że porcja ma tylko około 80 kcal? jeszcze za dwie godzinki zjem troszkę tej zupki (bo chodze późno spać) i będzie na dziś 670 kcal trochę mnie to martwi, bo nie chcę sobie zdrówka popsuć i nie chcę schodzić poniżej 1000 kcal, ale co zrobić jak ta zupka mnie zapchała strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tutaj taka cisza ?? :( ja mam bardzo zajety dzien i caly tydzien i w zwiazku z tym humorek nie za bardzo i dietka tez!!! :( wogole sie nie trzymam diety i jem ile popadnie i co popadnie i mase slodyczy!!!! nakrzyczcie i opirniczcie mnie porzadnie!!!!!!!!!!!!! a wczoraj na poprawe humoru kupilam sobie nowe buty i perfumy :HYPNOSE lancoma,,,,super zapach :) lubicie??? a dzisija zrobilam 1 dzien a6w,,,ale bolaly mnie mnie miesnie,,,niby takie proste te cwiczenia lae daja niezle popalic!!!a gdzie jeszcze 41 dni!!!ale moze damy rade... tylko gorzej jest mi z trzymanie rygoru nad dieta!!! NIBY CALY DZIEN SIE JAKOS TRZYMAM ALE JAK PRZYJDE DO DOMU Z PRACY TO JEM WSZYSTKO NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC!! a najgorsze jest to ze ja jem mase slodyczy!!choc czasami wcale nie mam na nie ochoty :(( jak ja mam wprowadzic taki rygor do diety???jak moge przestac ylko na 2 kanaapkach i pozniej juz nie siegac po wiecej,,??czy sa jakies sztuczki skuteczne?? powiedzcie i pomzocie mi,,,, a czy wy tez tak macie jak ja??czy tylko ja utaj na forum jestem takim obzartuchem?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się ciesze, że mnie nie wywaliłyscie z wami razniej a ja miewam ostatnio kryzysy :-( wysłałam wam fotke firank_a i heja. Twoja firank_a mam czekam na fote heja de... Ja wczoraj i dzis się trzymam na głodówie jestem zła ze waga w miejscu stoi ale cio tam mam nadzieje ze do wieczora wytrzymam, odezwe sie wieczorkiem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dzięki bubek za fotkę, odesłałam swoje :) nie przejmuj się że waga stoi, moja stoi już od 13 go stycznia :o ale nie ma co się załamywać :) kiedyś musi ruszyć... ja dzisiaj zjadłam owsianeczkę - 200 kcal potem jabłuszko - 50 kcal 2 malutkie pomidorki - 30 kcal serek wiejski - 150 kcal mam na dzisiaj jeszcze activię - 120 kcal zupkę cebulową - 80 kcal hmm i to razem wychodzi 630 kcal więc pewnie jeszcze wieczorem coś wciągnę napiszę potem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry a skąd bierzesz słodycze? (wiem, że kupujesz hehe, ale nie o to chodzi) staraj się chodzic na zakupy najedzona, wtedy nie bedziesz kupowac nic niepotrzebnego. i bron Boże nie trzymaj w domu słodyczy i innego niezdrowego żarcia może to pomoże, bo może nie bedzie ci sie chciało leciec do sklepu jak napadnie cie chętka na jedzonko i zamiast tego zjesz pomidorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :* przepraszam że tak długo nie pisałam ale wiecie impreza nocowanie poza domem i w ogóle i poprostu nie miałam jek wejśc na kafe :p tak poza tym jakby to powiedziec... totalna klapa... :( znowu nie trzymam sie diety... kurde czemu baby maja takie ciezki życie... :( ale obiecuje poprawe :) jestem pewna że jak wejde na wage w niedziele to bedzie dużo duzo więcej niż było 4 dni temu :( ale trudno sama sobie zapracowałam na to... :( a jak tam uw as dziewczynki? sa jakies sukcesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie bub-ek ja tez poprosze fotke :) jak mi wyslesz to odesle swoja :) bo twego maila nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnank_a nie przejmuj sie za jakis czas napewnop ruszy :) ale tu dzisiaj cicho laski co z wami?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj cichutko tu strasznie ost... ja troche wiecej jem niz normalnie ostatnio ale za to biegam jeszcze.. ale od jutra z firanka bierzemy sie ostro...własnie spozadzałysmy spis co mozemy jesc i konkretne ograniczeni 900 - 1000 cal :) mysle ze razem damy rade ;] a co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem,ale tylko na chwilke boz mykam zaraz spac :) dopiero co wrocilam z pracy i jutro o 4 rano musze znowu wstac!!!!!!!!!!! ale mi ciezko! a dieta tez totalna klapa,,,,mialam nawet bardziej plaski brzuch(albo tak mi sie wydawalo) a teraz na nowo odstajacy z masa tluszczu!!!!!!!!!! ja juz chyba nigdy nie schudne,,,,,, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry nie załamuj sie... i napewno sie nie poddawaj wszystkie jestesmy z toba pamietaj! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×