Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja juz dzisiaj od 15 nic nie jem.. dopadl mnie jakis zly dzien i co chwila cos gryze:) wieczorem jeszcze basen i koniec dnia.. ale juz teraz bez jedzenia:) w koncu do konca marca musze zejsc do 72:) a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra 45 basenów zaliczylam:) jutro bede z facetem i jego mlodsza siostra wiec zrobie tylko kolo 30 bo bede musiala im poswiecic troche czasu;) jutro oczywiscie tez pobiegam z kolezanka okolo 15 minut, do tego wybieram sie na cmentarz na piechotke co daje dodatkowo okolo 1h spaceru:) dien zapowiada sie wspaniale:) a co tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie hija:) witam was wszystkie:) dzien zapowiada sie pogodny i dzisiaj bedzie duuuzo ruchu:) a na sniadanko?:) hmm... cos dobrego dzisiaj sobie wymysle:)a jakie u was plany na dzisiejszy dzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc słoneczka ;* wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet ;**** hehe no ja znowu sobie dietke odpusciła przez ost 4 dni... :/ ale znowu sie biore może tym razem wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri kurde, ja juz wiecej nie chce czytac, ze odpuszczasz! wez sie w garsc- patrz jakie piekne dni sie sloneczn zblizaja!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopke... kasiulka wiem nooo nawalam ciągle ale juz sie postaram poprawic... bo tez mam dosyc użalania sie nad soba... czas w końcu cos zaczac robić a nie marudzić ciągle że jaka ja biedna bo mi dieta nie wychodzi... to tylko i wyłacznie moja wina... moje łakomstwo... ale spoko juz sie zaopatrzyłam w jedzonko na 2 najblizsze dni (tzn razem z tym to 3 hehe) i będe sie trzymac ćwiczyc i nawet biegac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego moje panie :) mam dobry humoreczek, bo chyba ten nieszczęsny zastój puścił i powoli waga leci w dół. dwa dni temu na wadze było 73,6 a dziś 73,2 :D więc radość wielka. i dziś obiecuję, że zważę się za tydzień dopiero a ten tydzień będę chciała mieć bardzo zdyscyplinowany :) moje marzenie to do końca marca mieć 70 :D zaraz wezmę się za śniadanko... hmmm i właśnie co tu zjeść. cały tydzień wpierniczam owsiankę i nie mam dziś ochoty na mleczne śniadanie. chyba wciągnę jakąś rybkę w sosiku pomidorowym :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo u mnie juz malitki sukces dzisiaj :) dostałam od dziadka na dzień kobiet czekolade i pozbyłam sie jej żeby mnie nie kusiła :) tzn oddałam dla brata a on ja momentalnie wchłonał hehehe zawsze to dobry początek... :) i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hija de la Luna mam podobny cel..do konca marca 70 :) a moze nawet 69 jak sie uda :D od wczoraj sie trzymałam..ale dzisiaj zjadłam czekolade;/ która dostałam :D ale pisze ze to 110 cal..wiec nie jest zle...juz dzisiaj nic nie zjem i pocwicze troche :D Pozdrawiam :* no i wszystkiego najlepszego laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda nam się zobaczysz :D ja zjadłam rano w końcu tę rybkę w sosie pomidorowym, teraz wypiłam activię pitną, na obiadek robię gulasz więc skubnę troszkę no ale wieczorkiem idę na imprezkę - postaram się nie jeść, ale będę pić no trudno jutro będzie więcej ćwiczeń aaaa już dzisiaj pobiegałam na orbitreku i wysprzątałam mieszkanko więc ruch był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzisiaj poswietowalam:) najwiekszy grzech to 2 biale kajzerki o 17 bo bylam po basenie padnieta i jablko 5 minut temu:) ogolnie dzisiaj to do 10 az do 20 bylam na nogach.. w tym basen, spacer po miescie, odwiedziny na cmentarzu.. taka padnieta juz dawno nie bylam.. nawet nie przejmuje sie tymi bulkami i jablkiem bo wiem, ze na pewno to spalilam dzisiejszego dnia..:) ale dzien kobiet udany:) a jak tam u was?:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiejszy dzień uważam za udany :) ostatni posiłek ok godz 19 :P i już nic nie mam zamiary ruszyć :P żadnego grzeszku za to zaliczyłam poranny spacer do sklepu (1 km) spacer z psem (ok 3km) i zaraz jeszcze poćwicze :) to co dzisiaj zjadłam: *sniadanie - 2 parówki z keczupem i 2 wafle ryżowe *przekąska - jabłko, pomarańcza *obiad - zupa krem jarzynowa *przekąska - 3 mandarynki *kolacja - musli z jogurtem i cynamonem a dzień kobiet minał ogólnie wporzadku masa życzeń, czekolada, 2 batoniki (oddałam to dla brata żeby mnie nie kusiło hehe), róża od faceta (mojej mamie tez przyniósł i dostał od niej buziaka hehehe) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja juz pisalam ze u mnie ok:) rowniez dostalam kwiatka:) teraz lece do kosciolka a kolo 10-11 jeszcze na poranny basenik hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny tak sie najadlam z samego rana, ze masakra..:( dobrze, ze ide na ten basen.. na szczescie wracam tez znowu do Wrocławia na studia i bede 2 tyg daleko od domu.. bo tutaj to sie tylko siada i je:) hehe:) za 2 tyg musi byc 72- i będzie a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Dawno tu nie zagladalam, u mnie bylo wszystko w najlepszym porzadku, az do wczoraj. Zrobilysmy sobie z kolezankami babska impreze z racji Dnia Kobiet i KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie moglam sie powstrzymac, kazda przyniosla jakies pysznosci i nie dalam rady... Zostalo mi 1,5 tyg do zjazdu do Polski a tu taka wpadka, dzisiaj chyba ze steppera nie zejde:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ;* nooo i pierwszy dzien minał w jak najlepszym porządku :) jeszcze tylko przetrwać dzisiaj i juz z górki :D teraz pochłaniam sniadanko: *2 parówki z keczupem *2 kanapki (2 wafle ryzowe, 2 plastry sera, i na każdej kanapce rzeżucha i kiełki rzodkiewki) *szklanka ciepłego mleka wiecie co wczoraj mama upiekła ciasto a ja sie trzymam dzielnie i nawet go nie powachałam :D choć nieźle kusiło wczoraj hehe ale spoko dam rade i nie dotkne go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po basenie.. jestem zmasakrowana strasznie:) 3 dni z rzedu basen daje po kosciach:) pogoda wspaniala wiec zalicze za niedlugo spacerek z pieskiem jeszcze:) na obiad gotowana marchew z groszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za mna troszke ćwiczen w domu puki co to zjadłam: *sniadanie (wyzej pisałam jakie) *przekąska - mały jogurt *obiad - zupa krem z kalafiora i brokułów i troszke gotowanego mięska (własnie to pochłaniam) zabardzo to mi sie jeszcze jeśc nie chciało ale niedługo z domku wychodze więc jem żeby potem nie byc głodną :P odezwe sie wieczorkiem i powiem jak mi dzień minał :) 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz dzisiaj nic nie jem od 15.15 bo mam wrazenie, ze za duzo tego bylo:) dam rade:) jutro nie wiem czy znajde czas zeby pobiegac, bo caly dzien na uczelni, ale sprobuje znalezc 20 minut:) weekend byl grzeszny, ale teraz wracam do studenckiej rzeczywistosci wiec nie bede duzo jesc:) i za 2 tyg bedzie 72:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos sie 3mam od pt:d dzisiaj rano wchodze na wage a tu 71 wiec nie jest zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja mialam wczoraj sie zwazyc,ale tego nie zrobilam,bo nic nie czuje zeby ubranie zrobilo sie troche luzniejsze :( brzuch jak byl wielki i tlusty tak nadal jest!!!!!!!!!!!!!!!! i nie wiem dlaczego,bo od srody strasznie obcielam jedzenie,,,,,,jem tylko sniadanko,obiad i czaasami kolacje,ale zawsze sa to bardzo mnimalne porcje,,,np na sniadanie jogurz z bananem,lub troszeczke musli,a na obiad duzo warzywek i jakies miesko i ,,,,wlasnie nie widze roznicuy nawet odrobinke!!!!! to jest bardzo denerwujace!!!!!!!!!!!bo nie wide zadnych efektow choc nsie mecze!!!!!!! bo na parwde musze sie pilnowac,,,,,,i zwalczac pokusy!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dzisiaj miałam baaardzo udany dzień :) zjadłam: owsiankę tuńczyka z groszkiem brokuły i teraz wcinam pomarańczę i tyle :) razem jakieś 670 kcal :D a do tego byłam na 40 minutowym spacerku, porobiłam ćwiczenia rozciągające i biegałam 40 minut na orbitreku :D jestem dumna jak cholera - musi mi się udać do końca marca 70kg - nie ma bata, nie poddam się!!! stosunkowo udanego wieczoru życzę :D paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja zaczelam dzien od wsuniecia jogurtu z muesli:) nawet nie mam na niego minimalnej ochoty, ale coz musze bo sie przewroce.. a zjem dopiero cos pozniej:) odezwe sie popoludniu, bo mam cały dzen na uczelni zawalony:( pozdrawiam i 3majcie sie CHUDO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja na śniadanko zjadłam standardowo owsiankę :) do pracy wziełam activię do picia i serek wiejski. musi mi to starczyć do 16.00 :) na obiadek ugotuję sobie jakieś warzywka :) wiecie co? dziś wieczorkiem nie będę miała czasu poćwiczyć i w ogóle wpadłam na taki pomysł, żeby ćwiczyć rano przed póściem do pracy. wstałam dziś dzielnie o 6 rano, porozciągałam się i wskoczyłam na orbitrek. i jak szybko zaczęłam ćwiczyć tak szybciej skończyłam i musiałam usiąść bo prawie zemdlałam :( słabo mi było strasznie - chyba nie mogę ćwiczyc rano, a szkoda, bo ponoć daje lepsze efekty niż wieczorne wysiłki. chyba na poranki pozostanie mi jedynie rozciąganie a wieczorem i tak poćwiczę.... w sypialni :P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;* wczoraj woeczorem nie miałam jak napisac bo neta nie miałam tzn miałam ale internet nie chciał mi sie otworzyć a gg normalnie działało :P ogólnie to trzymałam sie żadnego grzeszku :) i dzisiaj zaczałam dzien od musi z jogurtem i szklanki mleka a teraz ide z kumpela na zakupy hehe :) także odezwe sie wieczorem :P buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was - ja od wczoraj na dietce Stillmana - opiszę ją dzisiaj w szczegółach na swojej stronce (patrz sygnaturka0 oraz nieco na swoim blogu, który postanowiłam pisać. http://dietalmy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj zjadlam: -jogurt z muesli - batonik fitness truskawkowy - opakowanie krazkow ryzowych - 200g salatki krolewskiej i jarzynowej - banana i mcflurry- niestety - po 16 zjem chyba jescze troche zupy..:( wiem.. za duzo.. od jutra biore therm line i ograniczam znacznie jedzenie..musze miec do konca marca 72kg! dzisiaj bieganie kolo 15.30 i mecz o 19.30 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×