Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

u mnie wszystko ok:) przyszla @ wiec od jutra biorę się za siebie ze spokojną głową i 3kg w ten miesiąc zgubię:) swoją drogi Cheri gratuluje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo laseczki co jest:D dzień wolny i tu powinny byc tlumy!:) blackberry od jutra walczymy jak tam twoje nastawienie moje cudownie!:) na zakonczenie postu musze miec 72kg:) tak moje postowe postanowienie:) ktos ma jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,bardzo was przepraszam,ze was opuscilam,mialam chwile zalamki:( moge od was wrocic????:(od tygodnia non stop jem,tez cierpie na kompulsy a dzisiaj to juz tyle zezarlam:(ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka oczywiście że możesz :) walcz z nami dalej :) kasiulka no widzisz nie było o co sie martwić hehe :P blackberry ja dzisiaj troszke zajęta byłam bo rozinny obiadek i takie tam :P więc dlatego się nie odzywałam :P a co do postanowiń postnych to hmmm... moze... wyklucze mięsko z jadłospisu... kurcze nie mam pomysłów w sumie zawsze było bez słodyczy a teraz skoro słodyczy i tak nie jem... hmm... a tak w ogóle to gdzie podziała się firank_a ? cos jej tu dawno nie było... mam nadzieje że sie nie poddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co sie z nia dzieje.. jakos nie odzywa sie.. anulka- dawaj od jutra ja i blackberry walczymy tez po ciezkich chwilach minioneg tyogdnia;) zacznij z nami na nowo:) cheri dziekuje za wsparcie i moze wez sobie ustal tez jakąs konkretna wage na zakonczenie postu.. obiecuje sobie takze codzienne bieganie i 100 brzuchow:) a post to taki mobilizujacy czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do końca lutego chce miec max 75 kg :P do końca marca 70-71 kg zalezy w jakim tępie będzie mi sadełko spadac :Pa co dalej to zalezy od tego jak będe wyglądac i jak będe sie czuła w swoim nowym ciekle hehe :) wiecie co zauważyłam... niby schudłam tylko 3 kg ale boczki mi się zmniejszyły troszke w sumie ćwiczyłam troszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do konca lutego tez chce miec 75 kg a jakby sie udalo mnie to hoho:D damy arde czuje taka sile jak rok temu zaczynalam na post.. i tak pieknie schudlam ze mnie ludzie nie poznawali:) teraz tylko 10-12kg i lato zapowiada sie pieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja widze, ze tu cisza straszna:) ja lece do mojego kochania, pojawie sie tu pozniej:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... studniowka sie udala weszlam na parkiet jako i zeszlam ostatnia wiec super...impreza skonczyla sie 5:45 nog poprostu nie czuje.jutro cos wiecej napisze....wybaczcie polprzytomna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a to nieźle sie wytańczyłaś patrze :D zazdroszcze ci ja tez chce już studniówke :D tak w ogóle własnie skończyłam kręcić hula hopem :) jeszcze czekaja mnie dzisiaj 2 ćwiczenia ale to za krótka chwilke :P ogólnie ten tydzień potraktowałam jako rozgrzewke w cwiczeniach takie przygotowanie i przyzwyczajenie sie... :P od jutra dołaczam 60 brzuszków i cos tam może jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie jem sobie kolacje :p oto moja dzisiejsza spowiedź: - sniadanie - serek wiejski, 2 mandarynki - przekąska - 1 banan - obiad - 1 pieczone udko z kurczaka (bez skóry), 2 grzyby pieczone, 1/2 ogórka konserwoego, 2 mandarynki - przekąska - 3 wafle ryżowe, 1 jabłko - kolacja - 2 parówki z keczupem, 1 plaster sera zółtego, 2 plastry sera feta, 2 wafle ryzowe sporo dzisiaj tego było... ale od jutra postanawiam poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane znowu w kompelcie :) kazda zmotywowana na calego,,,,, a ja siedze i sie doluje!!!!!!ale mi jest zle:( nie wiem czemu ,,,,taka depresja :( dziewczynki jest mi zle,bo musze zmienic prace,,,,,,,,ale to nie takie latwe! ale jest mi zle! ale marchewki juz mam przygotowane na jutrzejszy dzien,,wiec zaczynam jutro dietke warzywno owocowa...zobacze jak mi to pojdzie............. zyczcie mi powodzenia :) chcialalbym w koncu schudnac i miec juz jeden problem z glowy!!!!! aale ja tak mowie,bo jak zobacze ze nawet troszeczke luzniejsze sie spodnie zrobily to rzucam dietke,a raczej pozwalam sobie na co nieco,,,i wtedy sie zaczyna!od jednego cukierka do nadwagi! ale to jest dolujace:( aj jak ja nie cierpie tego mijego nieudanego zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od jutra to juz kazda sie poprawia i nie ma zmiluj:) dziewczyny zrobmy cos ze soba, ja juz patrze nie moge na siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry trzymam kciuki zobaczysz uda ci sie :) kasiulka nie ty jedna nie możesz na siebie patrzec... ja mam tak samo... jak patrze w lustro to normalnie... az żal dupe ściska... trzeba w końcu coś na to poradzić! wszystkie bierzemu sie do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja juz po sniadanku:) od dzis biore therm line II:D pozdrawiam, mam nadzieje, ze bede miala jak odezwac sie pozniej bo mam rozladowany laptop a ladowarka sie zepsuła:d hehe:) buziaki! blackberry trzymaj fason!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D sorki ze dawno nie pisałam ale przez weekens prawie mnie w domu nie było :D no miałam od pon zaczac ale zjadłam paczka dzisiaj :( niewiem co sie ze mna dzieje ost coraz mniej silnej woli mam ;/ ale juz dzisiaj nic nie zjem..zaraz pocwicze i na jakies bieganko sie wybiore ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wytrwała nie daj się, przecież jesteś... wytrwała :) noo a ja na razie ok. nie mam ciągotek ale zobaczymy na jak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz jestem ,,,,kurzcze ja nie mam na nic czasu!!!!!!!!!ciagle jestem zabiegana ....juz mi sie tak nie chce n i emmam na nic czasu.....chyba za duzo praca i szkola, oa gdzie czas nan nauke ,,,????juz o zabawach nie wspomne :( jak wy sobie radzicie z takim harmonogramenm?chyba ze nie pracujecie....na wasze szczescie :) ja dzisija na dietce warzywwo owocowej i jak na razie nie zgrezszylam,ale jeszcze nie koniec dnia! wiec nie bede sie chwwalic,,,,,,,,,,, pozdrawiam was wszystkie i wytrwalosci kochane :) zjdalam chyba z 6 marchewek i ogorkai pol cebulki jak na razie,,,,bo nie mialam wogole czasu,wiec dlatego tak skromnie,,,,,,,, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadom1
Witam!!czy mogę do was dołączyć,waże ok76-77 kg 165 cm musze wrocic do poprzedniej wagi ok 60-62!!1pomożecie,proszę nie mogę sama się zmobilizować,przytyłam tyle po urodzeniu dziecka,a jak urodzialm to wazylam 64 kg tylko sie zaniedbalam,dziecko ma juz 3 lata a ja...nie moge sie na siebie patrzec mam juz dosc rozmiaru 42,a jak tak dalej pojdzie to i 44!!!ma 23 lata i...tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadom1
powiedzcie jak zacząć...chciała bym juz na święta wielkanocne zalozyć spodnie w rozmiaze 40 ktore sa super a mialam je na sobie raz,gdy wazylam 68 kg,możliwe?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadom1
te super ciuch na przecenach tak mnie kręcą ale co...38 36 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski :P ja dopiero co do domku weszłam :P no u mnie dzien moze być przed chwulką troszke sie nażarłam bo głodna jak wilka byłam hehe a oto moja spowiedź dzisiaj: - śniadanie - jogurt truskawkowy, 1 banan - przekąska - mały joturt pitny - obiad - brokuły, gotowane mięsko, 3 mandarynki - kolacja - grejpfrut ( to mam w planach jeszcze hehe ) wiecie co tak z ciekawości dzisiaj rano weszłam na wage... i wiecie co było 79,4 :D ale obiecuje że nie będe się codziennie wazyć :P naspępnym razem dotkne wagi dopiero w niedziele :P moja mamuska stwierdziła że przechodzi na ta sama dietke co ja hehe bo uwaza że troche przytyła :P ale w sumie ja tego nie zauwazyłam bo dalej zgrabna laska z niej :) a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was...przepraszam ze ostatnio tak malo pisze i wogole jakos mi glupio z tego powodu...ale juz sie biore za siebie:D dzis pozytywny dzien 3 jogurty lacznie i grejfrut:)...powiedzialam sobie ze zwaze sie w czw rano przed wyjazdem do ukochaneego u niego nie bede miala mozliwosci takiej wiec dopiero napisze ile waze 25lutego jak wroce...ale na forum bede zagladala przyzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×