Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

firnak_a... nie przejmuj się... niedługo to minie... ja tez mam problemy swoje... istatnio sie podłamałam niezle i zrobiłam troche głupot... ale teraz staram sie byc silna... i udaje mi sie to :) a teraz lece poćwiczyć :) będe za jakies 30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze lepsza mam propozycje: wazmy sie w każdy piatek!!! a tabelke zrobmy taka NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5.................?.................65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze taka tabelka bedzie lepsza........ tylko trzeba pamietac ze w kazdy pt bedziemy sie wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Czy mogę się przyłaczyć? Chce schudnać i tym razem mi sie uda. Wpisuje sie do tabelki i melduje od jutra z dietką. Cche jeść głównie warzywa i owoce, i chude białko, duzo pic wody i herbatek i ćwiczyc godzinkę dziennie jak mi sie uda:) W sumie to niby odchudzam sie juz od listopada ale mi nie wychodzi bo miałam słabą silna wolę , jak to się mwi ale juz koniec z tym, tzn jak się na coś skuszę to muszę to spalic podczas ćwiczeń . Mam mój plan i jego bede sie trzymać . Oczywiscie chcę schudnac w miare szybko bo lubię motywujące wyniki swojegho odchudzania . Pozdrawiam Cieplutko. Papatki NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88...................?..................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5................4,5................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mogę się przyłączyć? :) Postaram się być codziennie, ale nie obiecuję. Zaczyna się młyn na dwóch uczelniach... ;/ NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5......20............169.................85.... ............10................65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to zmieniamy tabelke :) NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 CeriLady.....17............180................82.5..................1..................66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivienne witamy :) wiecie co ja juz jestem po ćwiczonkach i normalnie tak sie umeczyłam ze ledwo ruszam sie... ale to chyba dobrze :) widac że te ćwiczenia nie byle jakie sa :P jutro chyba pierwsza rzecza jaka zrobie to pójde wziąc goracy prysznic zeby zakwasy rozbić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justim witamy :) wybacz że cie ominełam :P już poprawiam tabelke :) NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj :) Nic nie szkodzi, tak to jest jak się pisze posty w podobnym czasie... Ja właśnie po kopenhaskiej i teraz myślę co dalej. Bardzo namiętnie myślę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justim podziwiam cie za toą kopenhaska...nie miałas zawrotów głowy albo coa w tym stylu? ja kiedys po 5 dniach padlam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justim- Podziwiam Cie za tą kopenhaską ja ją robiłam 2 razy i było jojo normalnie puchłam od razu po diecie ...dziwne. Ale 10 kilo w 12 dni...no no...niezły wynik. Gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co podziwiać. Musiałam ją zastosować by skurczyć żołądek i się zmotywować bo inaczej to bym pewnie nie dała rady wystartować. Zawroty owszem, były. 6 dnia prawie zemdlałam, ale położyłam się na 15 min, ustało lekko i poszłam spać (to już był wieczór). Kolejne dni bardzo słaba, nie poszłam na wf bo jeszcze sensacji na aerobiku bym narobiła. A dzisiaj był 12 dzień diety, nie byłam w stanie już ani siedzieć spokojnie, nie mówiąc o nauce. Rozważyłam wszystkie \'za\' i \'przeciw\' i odpuściłam ten jeden dzień na rzecz jutrzejszego kolokwium. O 19 wypiłam koktail. Dopiero teraz mi się polepszyło. Nie mam już głowy wielkiej jak sklep. Już jest dobrze. Ale jednak się złamałam, na 12 dniu, ale ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja sie powoli żegnam ide sie przespac z nowymi myslami i rozwazaniami nad soba....mam nadzieje jedna ze chodz 1kg tygodniowo schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam lulu. Spokojnej nocki a jutro mamy nowy dzie. nowe szanse na bycie super laską...i tym razem nie zmarnujemy tej szansy. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz że cie ominełam już poprawiam tabelke NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka 28 170 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja też uciekam :) Słodkich wszystkim życzę. P.S. Tymi 10kg nie ma co się zachwycać narazie. Woda, te sprawy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś poknociłam z tabelką sorrki :-) mikołajka 28 lat wzrost 170 wada 80 kg nic nie ubyło :O cel 65 kg od piątku zaczynam brać tabletki i ograniczam jedzonko!!!!!!!!!!!!11 Musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołajka witamy :) już poprawiam tebelke :) NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20...........169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ...28.............170.................80....................?................ 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80.....................?..................65 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×