Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

witam panie:D zaczynamy nowy dzien WSTAWAC:P ja zaczynam dzis ten 7-dniowy cykl z herbatka zaraz sie zwaze dokladnie napisze wam za tydz czy cos ubyllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równo tyle ile bylo 82,5;( zaczynam ta \"kuracje \" z herbatka + mega ograniczanie zobaczymy skutek juz za 7dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! no ja juz drugi dzień na SB... mam dzisiaj małe załamanie nerwowe ale jak narazie nie doszło do słodyczy ani zakazanego jedzienia w tej diecie... nie dam sie tym razem... któras pytała po co jest błonnik... no wiec błonnik pecznieje w żoładku i daje uczucie sytości nawet po minimalnej porcji jedzenia, poprostu ułatwia odchudzanie bo sie nie jst głodnym. jeszcze musze sobie kupic chrom :P tez pewnie bedzie kosztował ok 13 zł bo z tej samej firmy :P i odrazu mówie po co on jest... więc biorąc chrom nie mamy ochoty na słodycze :P bo on reguluje ilośc cukru we krwi czy cos w tyms tylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeeezu... jak mi sie chce czekolady... :( albo czegoś co ja zawiera... no nic musze wytrwac... pierwsze dni sa najgorsze a potem to juz luzik :P a takw ogóle to ide sie zwarze bo dawno tego nie robiłam :P wiecie co ostatnio sobie uswiadomiłam... wage mniej więcej 72-75kg utrzymywałam jak miałam wage w domu... a potem sie zepsuła i przed ponad pół roku nie miałam sie na czym wazyc i wtedy własnie przytyłam... :| kurde dziwne to... a wtedy jak miałam wage to jadłam wszystko na co miałam ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a niestety cięzke jest zycie puszystej :P a tak w ogóle to sie zważyłam i... 81 kg jeszcze 5 kg i będe dumna z siebie :D aby osiągnąć 75-76 i wtedy bede mogła zaczac normalne powolne odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jestem przed okresem...w czw dostane to wogole mam takie zachcianki ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nie dziwie ci sie :P ale wiesz co ja z natury tak mam że mi sie zawsze czekolady chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a pamiętasz jak wtedy pisałam swoje wymiary i tam w udzie miałam ponad 60 cm to teraz wyczytałam że w złym miejscu sie zmierzyłam :P bo tam na samej górze przy kroku a powinno sie mierzyc na środku i na środku mam 51,5 cm :D boooże jakie oddołowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdarza się kobietom
hej, dziewuchy, mogę do was dołączyć? Mam nadwagę i chcę trochę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez błonnik musze sobie kupic :D Bo jesli chodzi o chrom to nie mam tak bardzo zachcianek na słodycze :P A wczoraj 1 dzien na głodowce i 1 kg mniej czyli 74 narazie :D Dzisiaj zjadłam 2 kromki ciemnego chcleba na sniadanie i pełna byłam :D jeszcze zielona herbatka do tego i mysle ze na dzis starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdarza się kobietom
jestem, mam do zrzucenia przynajmiej 10kg, tycie zaczęło się ok.3 lata temu, a po opetacji tarczycy (rok temu) ciężko mi jest schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po śniadanku ;) płatki na mleku :-P i zaraz kromeczkę razowego wciągne z szyneczką bez masełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🌼 ale wczoraj miałam ochotę na coś słodkiego :-( i zjadłam malutkiego batonika ,ale to chyba nie zbrodnia ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mówił mi,że czasem powinno się zaspokoic taki głód na słodycze,żeby póznie się na nie nie rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez ost tydz od czasu do czasu zjadłam cos słodkiego ;/ Niewiem jakos zwatpiłam...ale mimo tego sie nie poddałam ..bałam sie ze z kg przybyje a okazało sie ze ejszcze ubyło :DFakt faktem ze miała duzo ruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×