Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja ide uczyc sie ....wroce pewnie jeszcze niedlugo tak o 21 ale jesli nie to powodzenia jutro w glodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja już po ćwiczonkach :P 5 dzień zaliczony :P jeszcze tylko 37 :P coraz lepiej mi idzie :D i coraz lepiej sie czuje po skończeniu cwiczen :) ok skoro nikogo nie ma to ja też ide :P do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dzis start z głodówka:D ogolnie to dzien dobry:) bede na forum kolo15 pewnie po szkole ide na silownie na troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim, sorry ze nie pisałam ale miałam kompa zesputego i dopiero teraz mogę cos naskrobać do Was. Z tego co pamietam to miałysmy sie w piątki ważyc, czy coś znów pokreciłam?????jeśli tak to mnie poprawcie i napiszcie kiedy się wazymy :) Ja mma za sobą tylko kilogram bo nie przykładałam się za bardzo ostatnio do dietki ale od dzis biore sie ostro za siebie:) Zjadłąm juz 2 mandarynki i jabłko, a na obiad ahchce rybke smażoną , i duzo warzyw:) Miłego Dzionka:) firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............1..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80..................... ?..................65 bub-ek.......23.............168................78....... ..............4................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytko dobrze pamietasz wazenie jest w pt ale tylko ja i cherilady wazymy sie w niedziele pewnie po zakonczeniu mam nadzieje 3-dniowej glodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! firank_a jak tam głodówka? u mnie... totalna klapa... wiedziałam że tak będzie... ehhh wiecie co... zaczynam wszystko od początku... jutro kupie sobie błonnik w tabletkach ( jak nie zapomne) i bede ostro ograniczac żarcie... a6w dalej bede kontynuować do tego musze naciągnąć starych na rower stacjonarny i codzinnie minimum 500 kcal spalac... kurde musi mi sie udac bo sie załamie... w sumie to juz powoli sie załamuje... :| a własnie wazyłam sie dziaiaj nic mi nie ubyło ani nic nie przybyło... wiec tabelki nie zmieniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie trzymam jak narazie:) oszukuje zalądek woda i herbata czerwona:) boze dziewczyny ja jestem taka gruba:/ a tuz tuz studniowka chce wyjatkowo tego dnia wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam studniówkę w styczniu i chcę wyglądać extra na maxa!!:) więc postaram się 2 dni bez jedzonka a od poniedziałku bede jadła 4-5 małych posiłków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie pisałam długo..ale nie miałam dostepu do neta :) Juz sie poprawiam :) Tez miałam zrobic dzisiaj głodówke ale nie wyszlo....tzn do południa tylko udało sie :D Jutro napewno mi sie uda :P Musze zaczac znowu ostro cwiczyc bo ost nie miałam czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nic mi sie niechce... musze jeszcze odwalic a6w... a normalnie taki len ze mnie... wiecie co mnie motywuje... piosenke dody - diamond bitch osobiście nie lubie jej piosenek ale ta jest naprawde motywująca... u mnie przy niej włacza sie dziwne myslenie... ze dla faceta nie bede tylko słodka dziewczynka... ale i ostrym kociakiem :D no wiecie o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u ciebie dzionek? ja glodowke przerywam ale nie do konca jutro na sniadanie: marchewke obiad grejfrut kolacja 2 mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy u mnie sie głodówka skończyła o godz 12... firank_a co ty na diete south beach? nie jest ciezka a nieźle sie kilogramy gubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spróbuje tej SB to bedzie moje drugie podejście do niej :p wczesniej w ok 10 dni schudłam prawie 5 kg ;p a chodziłam najedzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faza 1 - trwa 2 tyg jedzenie dozwolone: *drób bez skóry *wszystkie ryby i owoce morza *wieprzowina (tylko chuda) *sery (bez tłuszczu lub z obnizona jego zawartościa) *orzechy *jaja *warzywa (brokuły, kapusta, kalafior, ogórek, sałata, paptyka, pomidor) faza 2 - trwa tyle ile chcesz najlepiej do uzyskania wymarzonej wagi jaedzenie dozwolone: *wszystko to co w fazie 1 *owoce:jabłka, melony, wiśnie, grejpfruty, winogrona, kiwi, pomarańcze, brzoskwinie, gruszki, sliwki, truskawki *jogurty odtłuszczone lub o obnizonej zawartości tłuszczu *chleb razwy *płatki owsiane (ale nie błyskawiczne) *ryż niełyskany jak na moje oko to ciezko wcale nie bedzie :) więc ja zaczynam od jutra :) + moje a6w i tak mysle że do końca stycznia 10 kg napewno zleci :) a no i jeszcze dołacze błonnik w tabletkach i herbate Slim Program :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wąłsnie zapomniałam dodać że pic mozna niegazowana wode, niesłodzona herbate i kawe tylko z kawą radze nie przesadzac :P a herbata to jaka sobie chcemy ja preferuje owocowe :D bo i bez cukru sa słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze je sie 2 przekąski i 3 dania główne :) i najlepiej jest jeśc co 3 godz :) no i nie przesadzac z wielkoscia posiłków... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×