Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja to sobie tak pomyslałam że albo naciągne rodziców na rower stacjonarny albo wykupie karnet na siłownie lub aerobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi ze tak co 4 dni bedzie dobrze sie wazyc nie bedzie efekty po 4 dniach bedzie po 8... rozmawialam z trenerem na silowni wlasnie o tym... nick.............wzrost.......24.XI......30.XI.......1.XII.. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.XII .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. zmienilam date 2 wazenia:) naprawde mowie ci lepiej jest wazyc sie co 4dni...nawet ze wzgledow mobilizacyjnych i metabolicznych... a swoja droga zazdroszcze ci wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory źle ta tabelke zrobiłam :P miało być tak: nick.............wzrost.......24.XI......30.XI.......6.XII.. .. ..12.XII firank_a........................81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no dobra to jeszcze raz z ta tabelka więc będzie tak: nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.XII .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. hehe wiesz czasem dobrze czasem nie :P dobrze jest bo jak masz nadwage [czyli ja] to np wyglądam normalnie no może troszke bopczki mi wystaja hehe ale ogólnie wyglądam dobrze a źle bo np ręce mam długie i ciężko bluzki dobierac z długim rekawem bo większośc za krótka :P albo buty na obcasie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz jestem :D Własnie wrociłam z rolek :D i cwiczenia na dzis mam zaliczone :P Dopisuje sie :) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... zobaczymy to wyjdzie w trakcie napewno MŻ i RD to przedewszystkim i tak do max 800-1000 kcal a potem stopniowo zwiekszackcal az dojde do 1800 kcal. I wyeliminuje ziemniaki, ryz, makaron,słodycze, gazowane etc. a ty jakie masz plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max 700kcal....(wiem potem moze byc jojo wiec bede sie pilnowac) jak osiagne wage zadawalajaca bede zwiekszac kcal... fitness min.2razy w tyg duze herbaty czerwonej niestety u mnie jest minus bo ja biore anty a one zatrzymuja wode w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlatego na anty sie nie zdecydowałam bo wąłsnie bałam sie że przytyje albo będzie mi ciezko schudnac... puki co to guma i dni niepłodne mi zostaja hehe a najlepiej to połaczone :D a i ja jeszcze myskałam o kupnie herbaty np slim program. wczesniej jak sie odchudzałam to schudłam 5 kg w 1.5 tyg m.in. pijac ta herbate i pilnujac tego co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mozna tak...wlasnie zastanawam sie czy moze jakas jeszcze inna herbate kupic...ale niewiem...kurcze jak ja bym chciala 70kg wazyc do sylwestra wiem ze bym schudla niezdrowo ale bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do sylwka wystarczyło by 75 kg już bym sie dobrze z tym czuła.a max w zdrowy sposób moge 5.5 kg schudnac czyli 1 kg/tydz w sumie dobre i to :D zawsze to pewien sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie .. ale niewiem czy jest realne zebym tyle schudla co bym musiala robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wyjdzie to z czasem ile schudniesz do sylwka 3mam kciuki oby jak najwiecej :) z reszta co do siebie tez mam taka cicha nadzieje... moim pierwszym celem to jest zobaczyc 7 na początku wagi potem powoli w dół aż zobacze 6... :) a potem do 65 :D i oby utrzymac wage :D firank_a damy rade zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje.. waze 81,5 bylabym szczescliwa tak juz naprawde jakbym zoboczyla za miesiac 72kg bym bardzo bardzo sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku wazyłam 82 po 2 tyg schudłam 7 kg i juz prawie jest 75 :D wiec dziewczyny min do 75 zejdziecie do sylwka :D Tylko trzeba sie trzymac diety i cwiczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chodzi o to ze nie czuje sie jak na takiej solidnej diecie.. pierwsze dwa dni zupa kapusciana.. A potem ograniczenia do 100 cal.. i duzo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sobie dzis ugotowalam garnek zupki kapscianej zjem ja...i bede jadla max te 500-700kcal strasznie mi zalezy by wazyc max 72kg za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja widze sie na codzien to tak nie bardzo..moze troszke luzniejsze spodnie sie zrobiły :D ale wujek zauwazył ze schudłam :D nawet mowił zebym nie przesadzała :P A wogole babcia mi marudzi ze w anoreksje w koncu wpadne >ale wiem ze mi to nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym sie zmierzyła ale mi centymetr wcieło i nie mam jak... ale jak znajde to odrazu sie zmierze i wam podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam koniec nauki:) ide poogladac tv:) dozobaczenia jutro:D bede tak od 11 pewnie 3majcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będe mykać kapiel balsamiki ujędrniające i te sprawy hehe :) jutro sie odezwe :) papa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja juz wstałam zaraz bede jeśc sniadanie - sałatke sobie zrobiłam :) - a potem ide poćwiczyc. jestem pełna energii i tym razem dopne swego i zżuce kiloski choćby nie wiem co! :) a jak tam u was? jak dzień sie rozpoczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×