Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Już się melduje w tabelce ale ja ruszam od 26 czyli od jutra.... :) Chce jesć głównie warzywa, owoce, czsem chude białko, cwiczyc godzinke dziennie, pię dużo wody i herbatek i sparac sie nie jesc po 13 sale to oczywiscie zobnacze jak wytrzymam :) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................. ***Mirella***...... 170.........89,0..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie jednego ze pare dni bedzie super bdzieci zagladac a przyjdzie momnet zalamania odejdziecie na troche z topicku a potem ciezko wrocic wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie mobilizuje to ze chce chodz minimalna roznice widziec w srode w tablekce i dziewczyny wy tez tak macie myslec:) razem bedziemy silniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a nie mart sie ja napewno nie opuszcze topicu kiedys juz gadałam z pannami p[rzez 3 tyg i topic sie rozpadł nie wiem dlaczego... z tym tak nie będzie ! :) a co ważenia wśrode to nawet te 0.2 bedzie dobrze :) i będe z siebie dumna :) dziewczyny damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja uciekam :) ide z psem na spacer :) obiadek spale przy okazji hehe :) 3majcie sie :) odezwe sie ok 17-18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie dobrze sama z doswiadczenia wiem ze sa zalamanie wiem o tym i kazdje z nas sie to zdarzy ale dziewczyny jestesmy po to by sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo:) tylko ze w tym roku....ty jestes z dolnoslaskiego:P a powiedz z jakiego miasta:) ja mam swojego ukochanego w dolnoslaskim niestety dzieli nas 500km ale tylko do maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za olesnica mieszka 20km:) moze sie kiedys spotkamy:) we wrocku czesto bywam:) teraz jade do niego 27grudnia na 4 dni ale sylwester idziemy na bal do Odolanowa,,, ale ferie ty i ja mamy w tym samym terminie:) wiec moze wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz ze spacerku wróciłam zdazyłam sie wykapać i wklepac palsamik ujedrniający :) za godzinke kolacja i po wszystkim jak na dzisiaj :) wymysliłam plan na ten tydzien no więc tak: od 18.00 dzisiaj przez cała noc, jutrzejszy dzień i kolejna noc az do 7.00 rano (we wtorek) przeprowadze głodówke tak żeby troche odtruć organizm :) w sumie to tylko jeden dzien, a od wtorku zastosuje ta diete co podałam wcześniej (pod koniec 2 str) :) zobaczymy jakie będa efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlaskie a dokłądniej białystok :P taka mała wieś hehe :P a głodówke przetrwamy :) będe sobie powtarzac że to tylko jeden dzień i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×