Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

u mnie od 2 dni rowno 85kg powinnam sie cieszyc z jednej strony a z drugiej jakbym zobaczyla 84,7kg bym byla zadowolona:) bo to zawsze juz 84kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale i tak firanka szalejesz :D widze ze sie ostro wziełas :) tak 3maj ! nawet niewiecie jak mnie to forum mobilizuje :) az chce sie zyc i odchudzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzazniejsze ze sie trzyma...kazda znas tak jakby sie zalamala po swietach bo to bylo trudno sie pochamowac ale z nowym rokiem dobre zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez swieta mozna powiedziec ze schudłam :D mam wrazenie ze ogolnie zoladek mi sie skurczył bo nie moge jesc juz tyle co kiedys..a jak na swieta zjadłam troszke wiecej to pozniej przez 2 dni nie dobrze mi było i nie mogłam patrzec na jedzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze udami mi sie zobaczyc 7 z przodu do 1lutego:) ogolnie moze ktos mi podpowie co mozna kupic facetowi na 22urodziny ogolnie juz odemnie dostal : sweter, koszulke, sony play station(obydwoje kochamy gry:)), gitare, kubek,ramke, łancuszek srebrny z literka....mozna powiedziec ze drogie prezenty ale widujemy sie zadko i nie wydajemy na siebie kase tak o codziennie czy cos wiec zbieram czasem dorabiam...ale teraz cienko z kasa. popowiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szczerze to ja niewiem co kupic...zawsze mam ten dylemat jak trzeba cos chłopakowi kupic :D a ty go znasz wiec mniej wiecej wiesz co by chciał dostac czym sie interesuje :) firanka widze ze znowu tylko my tu jestesmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:0 u mnie wczoraj bylo male zlamanie i zjadlam troche slodyczy ale nie wykroczylam lacznie poza 1000 kcal wiec nie jest zle.... mam takie pytanie- czy wy tez macie czasami taka straszna ochote na slodycze ze musicie zjesc cos slodkiego?? ja tak mialam wczoraj ale jakos tak nie pochlonelam chyba za duzo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tymi prezentaki to calkowicie rozumiem... ja tez nigdy nie wie co kupic i tak wychodzi ze w ostatniej chwili tylko cos w biegu wybieram ale moze takie prezenty sa najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on zawsze mowi ze chcialby mnie zobaczyc w bardzo sapej bieliznie....wiem bede mu sie podobala nawet jak teraz zaloze ja..ale obiecalam sobie ze kupie jakas i zaloze na rocznice jak 2 lata bedziemy....to bedzie 8lipca wiec zdaze schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmotywowało mnie to oczywiście do dalszej pracy nad sobą właśnie zjadłam pożywne śniadanko: 80 g tunczyka, 200g groszku konserwowego + 2 kromki chrupkiego pieczywa --> razem 260 kcal i popijam już drugi kubek czerwonej herbaty :D troszkę się zaniedługo pogimnastykuję a na obiadek planuję brokuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładowa lista prawdziwych bomb kalorycznych: • bita śmietana z rodzynkami porcja – 800 kcal • boczek faszerowany 100 g – 502 kcal • boczek wędzony 100 g – 475 kcal • chałwa 100 g – 600 kcal • ciastka Delicje szampańskie opakowanie – 640 kcal • cukierki M+M\'s opakowanie – 490 kcal • czekolada tabliczka – 550 kcal • frytki 100 g – 239 kcal • hamburger Big Mac 1 sztuka – 510 kcal • margaryna 100 g – 720 kcal • masło 100 g – 720 kcal • Nutella 100 g – 650 kcal • omlet z dodatkami, 1 sztuka – 750 kcal • orzechy 100 g – 610 kcal • ptasie mleczko – 473 kcal • rodzynki w czekoladzie 100 g – 510 kcal • smalec 100 g – 900 kcal • śliwki w czekoladzie 100 g – 612 kcal • torcik waflowy porcja – 580 kcal • tort wiśniowy porcja – 410 kcal • wiśnie w czekoladzie 100 g – 446 kcal A teraz - dla odmiany - krótkie zestawienia produktów o minimalnej zawartości kalorii: • arbuz 100 g – 12 kcal • cola light, 1 puszka – 1 kcal • herbata bez cukru – 0 kcal • kabaczek 100 g –20 kcal • kalafior 100 g – 16 kcal • kapusta kiszona 100 g – 16 kcal • kawa bez cukru i śmietanki – 0 kcal • mandarynka, 1 średnia – 13 kcal • marchew, 1 średnia – 12 kcal • melon 100 g – 16 kcal • ogórek 100 g – 8 kcal • papryka, 1 średnia – 19 kcal • pomidor, 1 średni – 19 kcal • rzodkiewka, 1 średnia – 1 kcal • woda, woda mineralna – 0 kcal • woda sodowa – 0 kcal • zupa pomidorowa na koncentracie, bez dodatków – 14 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tu pusto od 2 dni tylko tak naprawde ja i wytrwała zagladamy i gadamy:P a macie jakies fajne przepisy na dania malo kaloryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dobrze ze widac moje wpisy :) bo juz myslalam ze pisze i pisze a tu nic,,,, wlasnie wrocilam z kosciolka i pije kefirek!! a co do tego mojego domu: to na razie nie mam nawet pieniedzy na mieszkanie,, :( a ty firaneczko gdzie pracujesz??? i gdzie ci twoi znajomi kupili to mieszkanie za 50 tys zlotych?????? bo ja jak sie orientowalam w cenach to takie ceny ze nawet za okolo 200 tys moizna kupic dopiero jakies male mieszkanko!! dlatego tak sie pytam,,,,,, a ja jak wczesniej napisalam ze chcialabym mieszkac albo w jakims wiekszym miescie typu warszawa albo krakow albo na ich samych obrzezach,,,,,,,,,ale teraz widze ceny i niestety chyba nici z tych moich planow,,, wiec myslalam ze moze blisko kielc,bo ja mieszkam jakies 70 km od kielc,,,ale tutaj tez jest drozyzna!!!! i juz nie wiem :( ale dzieki kochane za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) jak tam? kolejny dzień zmagań z dietka :) ja to dzisiaj nie mam ochoty na nic tak szczerze... tzn mówie tu o jedzieniu poprostu mi sie niechce... wypiłam jedynie kubek ciepłego mleka... zobaczymy co będzie potem może zjem sobie jakas kanapke. teraz ide poćwiczyc i wziąc prysznic a potem nauka... odezwe się ok 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tymi wpisami jest tak,ze jak u mnie jest godzina 10 to u was jest 11 i dlatego moje wpisy sa troszeczke wczesniej niz wasze,,,chodzi mi o ich polozenie na stronie,,,,,,,,,a wy tak szybko piszecie i duzo:) wiec wasze pojawiaja sie jako ostatnie,a moje po prostu chyba zostaja niezauwazone,,,,,,, pa kochane i trzymajcie sie :) a co macie zamiar zjesc na obiadek dzisiaj??? bo ja nie mam wogole pomyslu na nic???a chce cos dietkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie nie pracuje jestem w klasie maturalnej....ale ide na studia do wrocka ale pewnie zaoczne no i do pracy ale moj facet pracuje. we wroclawiu chemy obydwoje pracowac znajomi kupili mieszknie jedno pokoje takie wieksze w Olesnicy to jest 20km od wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze moje rejony :D to firanka moze uda nam sie kiedys spotkac :D tez planuje sttudia we wrocławiu :) a na jake studia idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce isc na resocjalizacje... gdzie bede mieszkac to trudno powiedziec...chcialabym wroclaw . na poczatku napewno wynajecie jakiegos pokoju dopiero pozniej mozna myslec dalej...ale ogolnie jest w planach kupno mieszkania badz budowa domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no na prawde nie tak drogo 50 tys,,,, firnaka jestes w klasie maturalnej :) noi jak przygotowywania do egzaminu??? a co chcesz studiowac? ja ten rok kiedy bylam w klasie maturalnej wspominam jako najlepszy w moim zyciu!! to wtedy z szarej myszki przeksztalcilam sie kobietke!!! ale trwalo to tylko rok do mojego wyjazdu z agranice! :( teraz nadal jestem szra myszka! :( jak ja dobrze wspominam ten rok! i studniowka i imprezy i chlopak,,,-moj Pawelek z ktorym jestem do dzis!ale to historie juz znacie! :) chociaz mam fajne wspomnienia,bo przez cala reszte mojego zyca to tylko sise uczylam i kulam,,zadnych rozrywek i nic,,,,,,, tylko ze teraz tez nie mam zadnych rozywek i tylko szkola i praca i nauka ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co denerwuje mnie te kafe....wogole wpisow nie ma waszych...dopiero doszly wpisy:Hija de la Luna i cherilady:/ Hija de la Luna gratuluje ci kurcze kazdna z nas schudla cos od poczatku roku to dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciała miec ta mature miec z głowy :D wogole nie wiem na jakie studia isc ;/ i sie boje... firanka co to jest dokładniej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisalam:resocjalizacje chce studiowac ide w slady swojego faceta chodz troche sie zastanwaim w jednym domu dwoje ludzi po tych samych studiach:P mieszkanka wybuchowa:) ucze sie duzo ale ja jestem taka ze pisze notatki na kompie i potem drukuje...jestem czesto na kafe w weekendy i wieczorami bo siedze i sie ucze,,,i co jakis czas zerkne tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek po resocjalizacji pracuje w poprawczakch, domach dziecka, wiezieniu, szkolach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×