Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

jeszcze 2lata temu wazylam 75kilo:(ale w tak sie zawzielam,ze schudlam 15kilo na diecie 1000kcl plus codziennie ruch, pozniej zaczelam jesc troche wiecej ale wcale nie jem slodyczy,bialego pieczywa,fast foodow,i nadal 3mam wage, ale nadal nie jestem doskonala:(firanka uda sie tobie ,jestes wytrwala widac to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2lata temu wazylam 75kilo:(ale w tak sie zawzielam,ze schudlam 15kilo na diecie 1000kcl plus codziennie ruch, pozniej zaczelam jesc troche wiecej ale wcale nie jem slodyczy,bialego pieczywa,fast foodow,i nadal 3mam wage, ale nadal nie jestem doskonala:(firanka uda sie tobie ,jestes wytrwala widac to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
No Dziewczyny ja idę się szykować i po 22 idę po mojego chłopaka na dworzec. Także przez weekend nie pojawię się tu raczej ;] ale to nie znaczy, że dietkę zawieszam czy coś o nie, nie. Pochwalę się, ze już pasek od spodni przestał mi się tak strasznie wrzynać w ciałko, więc jest super;] bądźcie dzielne i nie dajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :d własnie wrociłam z kina i nie było autobusu to sporo na nogach szłam mysle ze to prawie jak jedzenie i od 16 nie miałam okazji myslec o jedzeniu wiec nic nie zjadłam:Pteraz troche mam ochote i kusi mnie lodowka ale musze walczyc :P jeszcze potem brzuszki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie uczylam tez chce mi sie jesc teraz:Pale nie dam sie wytrwam:) juz za pare godzin sniadanie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie moge sei doczekac na sniadanie :D hmm tylko niewiem co by tu zjesc moze zrobie sobie cos specjalnego :D co wy bedziecie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, fiu fiu wytanczylam sie za wszystkie czasy na imprezie:D teraz ide posprzatac bo mam kolędę:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja wlasnie w trakcie sniadania--->jogurt naturalny z otrebami +czerwona herbata zaraz jak zjem mykam na miasto po zakupy i posprzatac musze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i zawiedziona
ok dołączam i od jutra dietka scisła czemu od jutra?bo dzisiaj jeszce mam do zaliczenia impreze ale niedzieli koniec z tyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze przyjelas moje zaproszenie:)dzis weszlam na wege by zobaczycc czy to nie fikcja ze zaliczylam wczoraj 1 cel lecz nie waga pokazala rowno 85.00kg wiem duzo ale i tak sie ciesze zawsze to 1,7kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lece dziewczyny na zakupy odezwe sie pozniej...ide pobuszowac po sklepach poszukujac czegos odpowiedniego do mojej sukienki(cos na szyje, kwiat we wlosy, torebka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firank_a gratulacjej a to dostałam wagomani dzisiaj mam 0,1 gk iecej jak wczoraj i przezywam ;) btw. Powiedzcie dziewczy o co chodzi z ta czerwona herbata? Słyszałam, że poprawia przemiane materii i powoduje chudnięcie, kiedyś moja mama piła jedząc tak jak zawsze, może troche mniej i nic nie schudła, a dodatkowo pamiętam, że miała paskudny smak i zapach ale może trafiłyśmy na jakąś złą, tp było lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle obliczyłaś
" 16:40 ANULKa19_ hej dziewczyny jak wam idzie???ja dzisiaj zjadlam 3jogurty naturalne,2jablka,owsianke,salatke z tunczyka[bez majonezu] mysle,ze w 1000kcl sie zmiescilam" zjadłaś jakieś 800 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) jak dzień się zaczał? a ja dzisiaj zjadłam juz 3 kanapki niestety z białym chlebem bo innego nie miałam... :( zaraz pójde poćwiczyć (5min hula hop i a6w - mam nadzieje ze chociaz troszke spale kcal co zjadłam) a potem lece na miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja po małej grahamce z szynka, jabłku i 2 krazkach ryzowych:) na obiadek przygotuje jakas zupke jarzynowa:) aha i o 19 zmykam dzis na basenik wiec poplywa troche i sie pomecze.. chyba schudłam, bo luzniej w garderobie..:) musi byc 74 1 lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja niedawno wrocilam ze szkoly:) dzisiaj niechce mi sie jesc:)zladma 2jogurty naturalne,2jablka,bulke razowa, 5mandarynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszytkie dziewczyny zajete sa swoimi facetami:) i baluja bo sama jestem na topicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P ja własnie wrocilam z zakupow :D od 10 rano na nogach :P i zjadlam w miedzy czasie duzy jogurt do picia i wypiłam pysia..i rano 2 kromki ciemnego chleba wiec jest dobrze :D moze pozniej jeszcze cos przekasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam sie pochwalic chyba schudłam dwa kg :D bo dzisiaj rano wchodze na wage (a okres własnie mi sie skonczył) i jest 73 :D wiec pomału cos ruszyło bo długo czekałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc serca:) własnie stanełam na wage po 12 dniach dietkowania i bylo rowno 75,0 czyli jest ok:D mam 18 dni aby zgubic jeszcze kilogram czyli narazie 3,8kg za mna:) szczesliwa jestem strasznie, juz tylko 10 kg do mojej wymarzonej wagi :) 1 lutego musi byc 74!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje. ale gdyby nie Ty i reszta dziewczyn nie udało by sie zrobic tych najwazniejszych pierwszych krokow, za co wam dziekuje z całego serca:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko zwaze się jutro rano na czczo i to bedzie prawidłowa waga, ktora podam w stopce:) bo wiadomo po całym dniu to mogło sie uzbierac:D hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×