Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

cześc dziewczyny! jak tam dzien minał? hmm jutro wazenie... boje sie... bo troszke nagrzeszyłam... wiec sie tak prawde muwiac nie spodziewam że waga w jakikolwiek sposób pójdzie chociaz o gram niżej ale ok trudno każdy ma załamania :P ja tam sie nie poddaje ;p wychodze z założenie że jak dzisiaj sie nie udało to uda się jutro :P wiem wiem juz mówiłam cos w tym stylu ale no cóż... zdaża się hehe :) a tak w ogóle to wybaczcie że nic nie pisałam przez cały dzien ... poprostu od godziny 6.30 rano do 22.00 nie było mnie w domu hehe.. najpierw szkoła a potem musiałam porządnie pogodzić się z moim facetem :) i wiecie co.. znowu jest między nami cudownie :D spowrotem nabrałam ochoty do wszystkiego :D firank_a coś tam wyczytałam o zareczynach które sie szykuja u ciebie :) gratulacje! :) i wcale to nie jest za wczesnie :) jesli sie kochacie to niby czemu ma byc za wczesnie ? :P ojj rozpisalam się dzisiaj :D jutro rano się zważe i uzupełnie tabelke :P buziaki trzymajcie się :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bub-ek
Ja trwam dalej, ale nie wytrzymałam i dziś sie zważyłam, to chyba nie zbrodnia bo minęło 7 dni :-) i szczerze jestem zadowolona, firanka wedle reguł poniżej moja tabela 21.XI - 78 kg cel 1- 75,5 kg 28.XI. osiągniety :-) cel 2- 73 kg cel 3- 71 kg cel 4- 68 kg cel 5- 65 kg cel 6- 62 kg cel 7 - 60 kg (i jestem szczesliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie! :) no i juz po wazeniu :) więc uzupełniam tabelke :D nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5........................................... CheriLady.......180..........82.3........82.1............................. Wytrwała........168.........76,0........................................... ***Mirella***...... 170.........87,5........................................... November........165.........57,0........................................... Nefi................70...........60............................................. no no ja jestem z siebie dumna bo mimo tych moich grzeszków waga chociaz troche drgneła :D a jak tam u was laski? zajrze tu wieczorkiem ok 22 znowu hehe :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sory w tabelce mały błędzik :P z moim pierwszym ważeniem :P zaraz to poprawie :) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5............................................ CheriLady........180.........82.5.......82.1............................... Wytrwała.........168.........76,0........................................... ***Mirella***...... .170.........87,5........................................... November.........165.........57,0........................................... Nefi.................170.........60,0...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5...................... ...................... CheriLady........180.........82.5.......82.1............ ................... Wytrwała.........168.........76,0......75,5............ .................... ***Mirella***...... .170.........87,5........................................... November.........165.........57,0....................... .................... Nefi.................170.........60,0................... ........................ Ehh mam wrazenie jakbym coraz wiecej jadła... Mam mniejszy zapał niz na poczatku..ale oczywiscie dalej nie jem slodyczy ziemniakow chleba jasnego..nic z tych rzeczy :P A co tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi dzis net muli badz kafe sie zacina straszne problemy mam... dziekuje za gratulacje szykujacych sie zareczyn.....mysle ze wytrwamy razem na tym topiku nawet jak osiagniemy swoej cele:)to wam powiem kiedy to sie stało kiedy moje kochanie zrobilo krok nie chodzilo zebys b......(niepamietam nicku) stopke mi kopieowala tylko dokladnie ta tabelke:) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5........79.4.......... ...................... CheriLady........180.........82.5.......82.1............ ................... Wytrwała.........168.........76,0......75,5............ .................... ***Mirella***...... .170.........87,5........................................... November.........165.........57,0....................... .................... Nefi.................170.........60,0................... ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka :P Myslisz ze wszystkie trzymaja sie diety?? Dla mnied to jest cud bo juz nie pamietak kiedy ostatnio wytrzymalam tyle na diecie a to juz 16 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko skad sie wziol Twoj nick? Wiesz co poczytalam sobie dzisiaj troszkie te topiki i znalazlam cos interesujacego sparowanie sie kremem antycelulitysowym i zawijanie sie w folie na noc :D Podoba mi sie to chyba to wyprobuje :D A Ty co o tym sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem optymistka bo walcze i widze w tym sens....jak zgrzesze a napewno tak bedzie nie odejde z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 23 o ile dobrze pamietam :) tez sie nie poddaje..chociaz waga coraz wolniej spada...musze byc cierpliwa;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra widze ze sama zostalam....ide sie uczyc i spac:) zycze owocnego jutrzejszego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziweczyny :) muszę się wam czyms pochwalić :D no więc już dobe jestem na głodówce :D normalnie mój sukces :D dzisiaj tez zamierzam sie tego trzymac i napewno mi sie uda bo sie baaardzo mocno zawziełam :) a poza to nie bedzie takie trudne bo dostałam okres i kompletnie nic mi sie nie chce nie mam apetytu i w ogóle :) a jak tam u was? paytrze po wczorajszym dniu tabelka sie nie wypełniła do końca :P firank_a ja tak mysle że jak przy nastepnym ważeniu dalej tak bedzie to poprostu usuniemy z niej te osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bub-ek
Ja dalej trwam w diecie kapuścianej, zbiera mi się na wymioty po tej zupe ale jestem twarda :-) Poniżej moja tabelka 21.XI -78 kg cel 1 - 75,5 kg 28.XI osiagniety :-) cel 2 - 73 kg cel3 - 71 kg cel 4 - 69 kg cel 5 - 66 kg cel 6 - 63 kg cel 7 - 60 kg ;-) moje życie jest lepsze, a ja szczęśliwsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widajcie moje drogie bylam dzis na silowni ale nie jestem zadowola z siebie bo tylko godz jakos nic mi sie niechce...i przynajae sie bez bica:) zjadlam 5 michalkow:) pycha sa....musialam cukru dac swojemu organizmowi:) ale sie nie zalamuje jestem nawet zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyńka
Hey! ja tez bardzo chetnie sie dolacze... oczywiscie jezeli mnie przyjmienie;) . a wiec moja sytuacja przedstawia sie nastepujaca: waze 95kg, mierze 175, chce schudnac 35 kg. mam nadzieje, ze jest to realne, a takze wierze, ze mi w tym pomozecie:) wiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a słodycze mozna jeść ale w umiarze :) ja przed ważeniem tez zjadłam batonika ale jakos waga i tak poszła w dół :) dzisiaj się zwazyłam i było 80.5 hehe ale to tylko dlatego że przez 26 h nic nie jadłam :P więc to raczej tylko woda która w szybki sposób odzyskam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyńka
nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5...................... ..................... CheriLady.......180..........82.3........82.1........... .................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................... ***Mirella***...... 170.........87,5........................................... November........165.........57,0............................ ............... Nefi................70...........60..................... ........................ Dyńka.............175.........???...........95................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj na wiczor zjadlam kapuste kiszona surowa na wyproznienie zoladka pomaga mi jest super na przeczyszczenie i nic prawie kcal....zwazylam sie dzis na silowni bylo 78.8::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dynka poszukaj tabelki na stronie tej(czyli 8) i tam sa tez innych osob wyniki musimy miec wspolnie tabelke..popraw ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka tebelki :P nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5........79.4.......... ...................... CheriLady........180.........82.5........82.1............ ................... Wytrwała........168.........76,0........75,5............ .................... ***Mirella***...... 170.........87,5........................................... November........165.........57,0....................... .................... Nefi................170.........60,0................... ...................... Dyńka.............175............-...........95.......... ...................... ja to przed chwilka zjadłam jakies 5 rózyczek brokułów... :D uwielbiam je i za to maja malutko kalorii :D i na dzisiaj styka jedzonka :P jutro na sniadanie zjem serek wiejski w szkole jabłko albo banana a w domu wieczorkiem to sie zobaczy hehe :) dietka idzie pełna para :) jak zobacze napoczatku wagi 7 to będe baaaardzo szcześliwa :D:D:D bo to juz sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi dziewczyny czuje ze teraz mi sie naprawde wszytko uda:)czuje ze bedzie dobrze mam nadzieje ze zobacze w nast tyg 77na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a nie ty jedna tak czujesz :) a przy nastepnym wazeniu 77 bedzie jak nic :D wierze w ciebie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×