Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynakaka

jakie mialyscie objawy ciazy i czy domyslalyscie sie ze jestescie w ciazy?

Polecane posty

Gość martynakaka

piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakaka
ja np mam permanentną sraczke i wcinam kiszone ogorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakaka
podszywaczom dziekuke..to powazne pyatnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaMonika
mam takie objawy jak opisujecie,ale zrobilam test i wyszedl ujemny jestem juz 22 dni po miesiaczce bardzo pragniemy z chlopakiem dziecka chociaz 1 juz mamy 6letnia coreczke Wiktorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staraliśmy sie o dzidzię rok i w każdym następnym miesiącu wmawiałam sobie najróżniejsze objawy,a potem jak przychodziła @ to beczałam:( Dopiero jak odpuściłam,mozna powiedzieć,że straciłam nadzieję,że kiedyś nam się uda, przestałam liczyć dni płodne itp zaszłam w ciąże. U mnie pierwszym objawem,ponad tydzień przed spodziewaną @ było to,że odrzucało mnie od kawy,robiło mi się niedobrze po wypiciu,potem doszedł ból w podbrzuszu,ale nie brałam tego do siebie,bo bałam sie kolejnego rozczarowania,ale kiedy przez 3 dni nie miałam @ i poczułam ból piersi, już wiedziałam:) Po tygodniu zrobiłam test,potem poszłam do lekarza:) Teraz mija mi 6tc,mam często mdłości,jestem słaba,wzmaga mi się apetyt,piersi dalej bola i często sikam, ból brzucha minął ,bo lekarz przepisał mi luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczęło się od częstego sikania. dosłownie co 10 minut musialam iść do toalety. ale z ciążą tego nie wiązałam, potem doszły mdłości. też nie sądziłam że ciążowe. okres spóźniał się tydzień więc zrobiłam test. dwie mocne krechy i dopiero wtedy wszystko połączyłam w całość :) później doszedł ból piersi, ból podbrzusza, nasiliły się mdłości, burza hormonalna, senność, senność i jeszcze raz senność, i kompletne odrzucenie od jakiegokolwiek jedzenia. ale to już po teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×