Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamorek

CZY KTÓRAŚ Z MAM STOSOWAŁA DIETĘ KOPENHASKĄ???KTOŚ ZACZYNA ZE MNĄ???

Polecane posty

a czemu nie chcecie napisac ile macie lat, ile ważyłyście, przecież jesteśmy anonimowe, a stek wołowy ile schudłas ostatnim razem na kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzydziestce, ważę 65 kg, maksymalnie było 79 (ale to już dawno i przed ostatnią ciążą, i poprzednim odchudzaniem, w ciąży maks. 82) kopenhaską od a do z przeszłam dwa razy, za pierwszym schudłam 7kg. później nie wiem, bo nie miałam sprawnej wagi! tak na oko ~5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pól roku utrzymywałam wagę, ćwiczac i pilnując co jem, tzn. gdy zjadłam coś nadprogramowego, następnego dnia jadłam mniej i jakoś było :) a później ciąża, jak wielkie super jojo :D i teraz do zgubienia jeszcze resztki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko 81 czyli jajka na twardo:):):)Hej za mna pierwszy dzień, było spoko, na obiad tak się najadłam tą sałatą, tylko ta cytryna mi nie smakuje na sałatę, trzeba ja dodawac, bo dzis to samo mam na lunch no i waga stoi w miejscu nic ie schudłam a liczyłam, że cos pójdzie w dół...dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam tego problemu, bo sałatę zwykle przyprawiam cytryną ;) myślę, że gdybym jej jednak nie lubiła, to używałabym octu winnego, jabłkowego! szkoda, że z tylu \"smacznych\" nicków, zostałyśmy tylko dwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom szkoda, i nikt sie nie chce przylaczyc, no ale mam nadzieje, ze chociaz my bedziemy twarde:) mieszkam w uk i tutaj jakos nie znalazlam octu winnego, dolewam ciut oliwy z oliwe i ta nieszczesna cytryna bleeeee.A Tobie w pierwszy dzien diety spadła waga???Bo martwie sie czemu ja stoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się zważyłam i jakby troszkę mniej ;) za to kiszki mi marsza grają! idę spać żeby nie myśleć o jedzeniu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny załamię się, spadło mi trochę w udzie, w biodrach, ale waga wzrosła o kilogram!!!!!!!!!!!!!!czy któras z was tak miała, czy to mozliwe ze utyje ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem pomóc :( choć jak zmniejszają się obwody,to chyba lepiej? ja bym wolała stracić jakieś cm. tu i ówdzie ;) by zmieścić się w spodnie, które czekają niż cieszyć się utraconym kilogramem, co i tak go nie widać :p jak cię widzą, tak cię piszą! rozmiar ważniejszy niż waga :) już po kawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skonsumowałam szpinak mrożony odparowany na patelni teflonowej, choć wyglądał jak krowi placek i tak z jedną trzecią podjadło mi dziecię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostałas sama... wczoraj nie mogłam napisac, zajęta byłam:) no mam doła bo waga...zreszta sama widzisz...łeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, rzeczywiście... można mieć doła w takiej sytuacji :( ja zważę się jutro, bo robię to co drugi dzień, ale teraz już pewnie będzie wolniej spadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadlam was powspierac duchowo :) Nie wazcie sie codziennie tylko co 3 dni bo wtedy widac rezultaty :) Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do soko81
soko bo jesteś po głodówce! mozna sie było tego spodziwać, ale pocieszę cie, że teraz to już naprawde ważysz 70 kg, bo te 6 dni wcześniej, gdybyś zaczeła jeść normalnie, to znów by sie zrobiło 74kg. jesteś bardzo dzielna, bo mimo braku rezultatów (pozornie) trwasz na diecie. brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki do soko81:):):) mam nadzieje ze zejdzie mi choc z 3 kilo jeszcze na tej diecie zawzielam sie, a jak ja za cos sie wezme to nie ma wafla:D bardzo dziekuje za mile słowa;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×