Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamorek

CZY KTÓRAŚ Z MAM STOSOWAŁA DIETĘ KOPENHASKĄ???KTOŚ ZACZYNA ZE MNĄ???

Polecane posty

Gość salatka z cytrynka
to ja zamorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to masz zamiar
ja tez chce sie przylaczyc, mozna..? zamierzam zaczac za kilka dni, bo teraz koncze rowniez okres glodowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czwartku :P do czwartku jeszcze cos dobrego zjem :D:D Dostane chyba okres bo wczoraj caly dzien chodzilą za mna czekolada a jak ja znalazlam w lodówce to sie poddalam. Zawsze przed okresem chce mi sie cos slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje jeslibyście chciały napisac co i jak i jakie mamy palny a wiec ja zaczynam -10 tygodni po porodzie -174 cm, ważyłam 77kg, schudłam swoją dietą 2,3 kg -głodówka 3 dniowa, zaczynałam mając 74,7, mam dziś 70,2 -CEL: w diecie kopenhaskiej osiągnąc co najmniej 65 kg, czyli mam zamiar schudnąc co najmniej 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to moj cel to 60kg no ale w sumie po pierwsze nierealne jest zebym raczej schudla 10kg , po drugie nie wiem nawet czy chce w takim tempie bo pewnie wygladalabym jak worek kartofli:( Najgorsze jest to, że przed odchudzaniem miałam piersi duże C, a teraz juz mam duże B:( ehhhh...no coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to nie robie nic bo jak mówicie ze zaczynamy od czwartku to zaraz ide na sniadanko :D:D chcialabym wazyc 47 kg przy wzroscie 160 a narazie waze za duzo zeby o tym tutaj pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja? jak w stopce :) to już końcówka, bo zasadniczego nadmiaru się pozbyłam! i nie będzie to moje pierwsze starcie z dietą kopenhaską ;) ale, mam nadzieję, że OSTATECZNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×