Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Wariat.

Słoneczko, ja nie potrafię bez Ciebie żyć...

Polecane posty

Gość Komiczne o tobie tez tematy
Nie ma jajec? A co, zagladales mu w majty? Komiczne, jestes zalosnie komiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
komiczne, to już nawet zaglądnąłeś mu w portki i sprawdziłeś, czy ma jajca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne o tobie tez tematy
Komiczne wszedzie zaglada, nawet w odbyt by zajrzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to wspałaniałe oskarżenie \"siedzi na babskim forum\" :P:P:P to najbardziej obraźliwe co potraficie wymyśleć? :P ciekawe, że z taką pogardą o tym piszecie - o miejscu w ktorym same przesiadujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
Skąd wiesz?? Znasz go?? Dla mnie facet, który nie boi się okazywania uczuć i wyrażania siebie jest 100% facetem, a taki jak Ty obrażający wrażliwość innych jest tylko pełnym kompleksów pseudofacetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
siedzisz tu komiczne, bo w głębi duszy jesteś kobietą....tylko wstyd Ci sie przyznać...ale swój do swojego ciągnie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tutaj czytam o problemach sercowych mężczyzn :P oraz - tu nie chodzi o okazywanie uczuć, tylko o egzaltacje - czyli dokładnie to, co robi autor tego posta... zastnawia mnie, czemu kobiety są az tak strasznymi hipokrytkami i użalaja sie i bronią typów, których w rali spławiaja seryjnie :D zaprawde Wasza płeć ma niesamowitą umiejetnosc autosugestii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
Współczuję Ci Komiczne na nieźle porąbane kobiety musiałeś się natknąć. Trauma spowodowana przeżyciami zmusiła Ciebie byś grał bezuczuciowego ignoranta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dalej ..
nie rozumiem dlaczego twierdzicie ze "forum ucuciowe"to tylko babskie forum ,kazdy ma uczucia nie tylko kobiety i moze tu bysckto chce i wyrazac swoje uczucia ale tacy ludzie jak autor tego topiku przesadzaja :Pto zaden facet to ciamajda i plaksa ,zgadzam sie z komiczne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
komiczne, jesteś przemądrzały i walisz w innych facetów....nie lubisz romantyków? Naprawdę zakochany facet tak sie zachowuje...mięknie i to normalne i słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
No gratulujemy Wam, że jesteście prawdziwymi facetami. Ale ja mam nadzieję, że nie będę miała z takimi jak Wy nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
i tylko gówniara lub idiotka faceta w takim momencie uzna za kaciałę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
Dokładnie BBBBBB ale "prawdziwi" faceci nigdy nie doświadczą prawdziwej miłości wię nigdy tak się nie będą zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
trzeba mieć odwagę aby okazać uczucia i zaufać kobiecie, że nie skreśli za to...ale na to odważy się tylko prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak przecmówca - uczucia to jedno, ale takie egzaltacje to drugie... tacy goście to egoiści, nakręcaja sie sami na klimat romantyzmu, kochają latami tylko dla obiektu miłosci gowno z tego wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dalej ..
hahah romantyczny facet ..mieknie ,zenujace,hahah to ma byc romantyczne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dalej ..
jestem kobieta i uwazam ze taki facet jak autor to zaden prawdziwy facet tylko ciota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
ja dalej----> bo jesteś głupią kobietą....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM...komiczne jak sie pojawi...zaraz rozpętuje się atak...Nie wiem dlaczego Ty tak na tych ludków kafeteryjnych działasz...:P No cóż, jedno co mi przychodzi do głowy w związku z tym, że jak zwykle nie masz prawa napisać swojej opini na dany temat.. Ale prawdą jest, że wszystkim wolno po Komicznym jechać...tylko jak On coś napisze...jest już....pip tu następują obelgi i niemiłe słowa w jego kierunku. Nie wiem jak to ma się odnieść do ich oceny drugiego człowieka... Dobra...teraz...a pominę...;) A swoją drogą...nie mieszczę się w zaszufladkowanych 99% kobiet...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten facet jest zakochany w samym sobie - w swoich egzaltacjach i w stanie uniesienia do jakiego sie doprowadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
komiczne, on pisze o sobie wariat i się niepotrzebnie zasugerowałeś....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne cos w tym jest
Jak tak czytam, to tez odnosze takie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
komiczne a ja mam wrażenie , że się czepiasz... i odezwał sie ten, który nie jest w sobie zakochany...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy znacie tylko twardzieli macho i takie mameje jak autor??? :D:D ten czlowiek nie ma nic wspolnego z romantykiem... podobnie jak łysy kark w bmw z głosnym wydechem nie ma nic wspolnego z twardzielem... to tylko stylizacje, na ktore sie łapiecie... dlatego to wysmiewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
stylizacja? czyli zarzucasz mu, że udaje??? że wkręca babkę? hmmm...czyli kłamie? no, no...to sie wariat ucieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
Nikt nie powinien się naśmiewaś z drugiego człowieka. Nie znasz go, nie wiesz kim naprawdę jest, nie wiesz co czuje. Nie powinieneś go obrażać, ale widocznie tacy są "prawdziwi" faceci. Ja już powiedziałam nie mam ochoty by w moim towarzystwie byli tak zwani prawidziwi faceci. Na szczęscie mój mąż taki nie jest. Łatwo jest dokopać komuś jak siedzi się za klawiaturą i można pisac co się chce bez żadnych konsekwencji. Dla mnie Komiczne jesteś żenujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dbam o opinie na mój temat. Napisałem do Kobiety, bo czułem taką potrzebę. Nadal czuje potrzebę Jej bliskości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie udaje - tzn nawet siebie oszukuje... przeciez tacy Werteryści to najgorsza zmora kobiety... smęci jej miesiącami, pisze wiersze, że kocha, że tęskni... kwiaty nawet przysyła... oczywiscie \"z szacunku\" nawet jej nie dotknie, bo jeszcze nie jest na to gotów... :D:D i tak zwodzi bidną babeczke, ktora nie wie czy ma faceta, czy go nie ma... bo niby ma jakiegos jęczącego z miłosci do niej typa... ale na jęczeniu sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
Wariat i bardzo dobrze, że napisałeś. Ona na pewno to docenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
wariat---> ale to bardzo osobiste....czemu na forum? czemu tylko nie do nie piszesz? chcesz wykrzyczeć całemu światu co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×