Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Wariat.

Słoneczko, ja nie potrafię bez Ciebie żyć...

Polecane posty

Gość A mi żal całej trójki
Wariata mi nie żal ani trochę. Jak można tak skrzywdzić kogoś, kogo podobno się kocha? Nie rozumie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Albinoska zadnych szczegółów tu nie napisala poza tymi, ktore napisala Sloneczko Ale to normlane na tym forum... Gdy ktoś krzyknie "wypieprzać z budynku, bo sie zaraz zawali" 5% zacznie uciekac, a 95 % głupich bab z tego forum zacznie oburzać sie o słowo "wypieprzać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za albinoska
komieczne, prawdziwa przyjaciolka zostawila by to bez komentarza a nie robila wywody na forum mimo, ze to anonimowe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi żal całej trójki
No właśnie, Albinoska nie napisała nic więcej niż to, co napisała Słoneczko. A było tych topików tutaj sporo, śledziłam chyba każdy. Zanim przyczepisz się do Albinoski, poczytaj trochę, mądralo. Facet okazał się frajerem i tyle. Mam nadzieję, że Słoneczko się podźwignie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi żal całej trójki
Ty nie oceniaj prawdziwości przyjaźni, bo nie masz do tego prawa. Mnie tez krew by zalała, gdyby facet tak postąpił z moją przyjaciółką. A ten, o ile mnie pamięć nie myli, nie odbiera telefonów a dość często tu zagląda. Nie wymądrzaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoska pokazuje tylko
Wariatowi jaki jest fantastyczny, bo Słoneczko tak bardzo cierpi. Po co ten facet ma wiedzieć? Po co ma chlubić, że jakaś kobieta się tak w nim zakochała? Ja nie chciałabym by Albinoska była moja przyjaciółką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za albinoska
A mi żal całej trójki i co z tego ze tu zaglada???? czyta i sie smieje z waszej glupoty ! sloneczko , mimo ze nie zawinilo, gdyby miala swoja dume, nie napisała by nic o tym jak sie czuje.. a ona tu lamentuje ze to w szpitalu byla itd... nie ona pierwsza i nie osttatnia cierpi przez faceta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za albinoska
a facet jak jest takim chujem jak piszecie tylko ma z was niezly ubaw !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to samo TylkoTwójMiś i jego SkaRb - codziennie nowy popis patetycznej głupoty, forumowy ekshibicjonizm, który nie wiadomo komu miałby zaimponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty kolezanko
jestes hiena. Zwykla, forumowa hiena. Nawet jesli Wariat poczuje sie fantastycznie, to i tak nie zmieni to faktu, ze jest bydlakiem. A Sloneczko nie lamentuje, skarzylo sie. Dociera? Rozrozniasz? Najwyrazniej nie poswiecilas czasu na to, by dokladnie wszystko poczytac. Ja czytalam niemal od poczatku. A jesli juz wspomniala o szpitalu, to na wyrazna zaczepke ze strony takiej samej hieny, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za albinoska
wszyscy jestescie ostro pojebani !! sloneczko samo sobie jest winne, bo takie naiwne !! Mam nadzieje ze szybko sie pozbiera i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za albinoska
... pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 81
wariat ty złamańcu wara od panienek jak masz żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 81
ja bym ci jaja podeptala jagbyś mie zostawił cieciu jeden słoneczko nie płacz on tego nie jest wart bo umie tylko zdradzać nie bondź taka jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radio Dżozef
Weźcie się barany za te puste łby i porozwalajcie kilka ścian! O co tu pełza? Że już wam wasze rodzinki nie pasują? A może ''Zamiana żon II''? Hehe, widzę, że Gomora to zjawisko cykliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Sloneczko Wariacie
Proszę, dajcie już temu spokój. Nie widzicie, ze TEGO już nie ma? Sprawiacie tylko ból, nie komentujecie już tego, co się stało. Niech ten temat umrze, skoro moderatorzy nie chcą go usunąć na moją prośbę. Myślicie, że mi łatwo? Z mojego życia zostały tylko okruchy, które muszę skleić w jakąś sensowną całość. Dziewczyny, Kobiety... Ostrzegam Was przed internetowym zauroczeniem. Nie oddawajcie całych siebie zanim nie poznacie zamiarów i uczuć drugiej strony. Dajcie już temu spokój, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomnijcie mi
jak sie nazywa najstraszy zawod swiata :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×