Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wednesday

jak opoznic okres?

Polecane posty

slyszalam ze sa tabletki, dzieki ktorym mozna opoznic okres o jakis czas. (wyjezdzam na pare dni, i nie chcialabym sie meczyc :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulkami anty opoznisz okres
ale pod warunkiem ze je juz bierzesz, jesli nie to nie ma sposobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są tabletki hormonalne, nie cukierki. Piszę to dlatego, że potrafią ładnie rozregulować cykl i nie służą do tego, by bawić się miesiączkami. Jak się uprzesz to i tak weźmiesz ale musisz mieć świadomość, że przy następnych cyklach możesz nie być w stanie przewidzieć daty wystąpienia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie chodzi mi o antykoncepty. sa takie ze mozesz przesunac.. przyspieszyc, albo opoznic.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziekowala
tabletek ktore maja opoznic okres nie ma :o jesli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to wtedy zaczynasz druga paczke bez tygodniowej przerwy i krwawienia nie ma :) ale za zdrowe to nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulkami anty opoznisz okres
kazdymi anty mozesz tego dokonac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliliuliuy
mozesz zajsc w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylatuje tylko na pare dni, nie bralabym ich ciagle, tylko okolo tygodnia, tylko na taki czasie mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chodzi mi oto, by sie zabezpieczyc.... tylko by nie iec dyskomfortu w podrozy i podczas pobytu u znajomych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bralam tabletki, i mam pare nie dokonczonych opakowan jeanine. zapewne jakbym zaczela je raz brac, ot tak, to okresu nie bede miec. no ale fakt, moze to rozregulowac pozniejsze miesiaczkowanie. i tak zle, i tak niedobrze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz ochotę bawić się potem przez kilka pierwszych miesięcy w \"zgaduj zgadula, kiedy okres przybędzie, czy po 20 dniach od odstawienia, czy po 50\" - to Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem i juz
tylko tabl. anty mozna przesunac okres.......zadnych innych nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki hormonalne - owszem - ale nie tylko anty. Antykoncepcyjne preparaty hormonalne zawierają po 2 hormony - w 1 tabletce oba bądź w 1 tabletce 1 i zalenie od fazy cyklu - przyjmuje się konkretne. Natomiast jest szeroka gama preparatów hormonalnych wspomgających cykl, które odpowiednio zastosowane mogą wstrzymać, opóźnić bądź wywołać krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rozwazna, ale w tym przypadku chyba omine moje zasady, bo naprawde nie wdizi mi sie okres na ta wyprawe, wszystko mowi na \"nie\".. dzieki z apomoc, jutro wybiore sie do lekarza.... moze mi cos poradzi tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×