Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada19282534643

Gdzie moge dostac podobny sfeterek...

Polecane posty

Gość a co to jest sfeterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada19282534643
sweterek. Sorki za blad:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOKKKKKKK
a ty koniecznie poproś dziadka mroza o słownik ortograficzny pod choinkę, no chyba że to "f" jest tam pomyłkowo bo tips ci się osunął na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada19282534643
pomylilo mi sie... Jezu, co to za horda burakow na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada19282534643
no to jak wie ktos, czy wam az tak sie humorpoprawil , ze popelnilam blad ortograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbund b
mamy w dupie ten sfeterek zrozum tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz poszukac w bonprix www.bonprix.pl ale nie daję gwarancji, że coś podobnego tam znajdziesz... jednakowoż jest szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada19282534643
dziekuje , koloratko caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona chce taki sweter
to ile ona ma lat ;/ loosie :D A poszukaj na jakims targu :) serio mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada19282534643
23 lata ma. i nie chce z targu. chce ten, ale ja chyba nie uzbieram tyle kasy na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest ten glof
bardzo lubię alpejskie swetry. też chętnie dowiem się gdzie można kupić podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay polecam
widizalam podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE DAJCIE SE SIANA
podniecacie się błędami ort. do tego stopnia że wam chyba zaraz stanie! tu nikt nie pisze książki, to jest tylko forum internetowe :D literówki to norma, kiedy pisze sie szybko niektore orty mogą wynikać z pośpiechu i myslenia nastepnym słowie które ma sie napisać :D poza tym chyba nikt nie myśli, że błyśnie inteligencją i oczytaniem, kiedy wytknie błąd ort. na poziomie podstawówki :D ŻAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL. uważanie się za osobę lepszej kategorii jest żenujące, bo gramy w tej samej telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumciara
No, siostra ma gest... nawt jakbym spała na pieniadzach, to bym tyle nie wywaliła na prezent gwiazdkowy poszukaj w tych katalogach wysyłkowych - bon prix, nie wiem jakie jeszcze są - w niemczech to neckermann, otto , tam masz wszystko na kupie i nie musisz latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest ten glof
'glof' moja droga to zmetatezowany w pośpiechu 'golf'. owa literowa transpozycja nie powinna mieć jednak wpływu na komunikatywność mojej wypowiedzi, Szanowna Krowo Mańko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM NA ZAKUPY
ada19282534643-podaje namiar do siebie, wysle Ci foto podobnego Mam rozne ciuszki ,jak ktos chetny to tez zapraszam ,dla dzieci i doroslych,lalki,pluszaki,prosze pytac o wszystko,rozmiar,plec itp.prosze podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej od glofa: jejku brak ci poczucia humoru i kultury na zwykły żart odpowiadasz chamstwem widać, że u ciebie na bakier zarówno z pisownia jak i z kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny sweterek, też bym taki chciała :P nie wiem czy znajdziesz podobny, ogólnie sweterki w takie różnie norweskie wzory są w sklepach ,,alpejskich\" np. NorthFace, ale raczej nie taka długość :p a na tym chyba polega jego urok... Ty musisz być bardzo bogata skoro przez miesiąc bierzesz w ogóle pod uwagę uzbieranie tylu pieniędzy... :D Ja nawet jakbym tyle miała to bym nie dała za ciuch tyle Może lepiej zapłacić komuś, żeby ci udziargał taki sweter na drutach? Na pewno mniej zapłacisz :D Ale nie wiem czy zdąży przez miesiąc i czy znasz takiego kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest ten glof
wzorze dobrych manier, z moim poczuciem humoru jest wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×