Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwy 20

33lata szukam bratniej duszy

Polecane posty

Ty już po rozwodzie a ja zeszłego roku złożyłam papiery i czekam ale M.. nie chce odebrać pozwu .ech szkoda gadać nawet o tym . Dla syna wszystkiego naj... z okazji urodzin życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje w jego imieniu.;)Rozwod nie nalezy do przyjemnosci a jeszcze na dodatek jesli sie te przykra sytuacje utrudnia....U mnie skonczylo sie na pierwszej rozprawie chociaz skakal troche.Mam nadzieje ze i u Ciebie skoro juz zdecydowalas sie na ten krok tez obedzie sie bez szarpaniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taką nadzieje ale tylko nadzieje ale na razie mi utrudnia a co będzie dalej to sama nie wiem. Na razie jestem zadowolona z tego że mieszkam sama z dziećmi i mamy cisze i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos pomalutku sie ulozy musi sie ulozyc.I ciesze sie ze masz spokoj to bardzo wazne.U mnie nie bylo lekko i to byl jeden z motywow aby wyjechac.Aby odzyskac spokoj, odciac sie od tego wszystkiego no...i nie poddac sie wytrwac pzry swojej decyzji.Ty jestes silniejsza podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze być silna bo mam tylko dzieciaki za sobą i nikogo kto by mnie wspierał . Syn dzisiaj przyszedł ze szkoły szczęśliwy bo został przyjęty do drużyny siatkówki w piątek ma mecz na wyjeździe i o niczym innym nie mówi . Dawno go nie widziałam takiego zadowolonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na pewno wygrają .:) Wpadłam na chwilę przywitać się i do pracy pora .Miłego dnia życzę i słodkich Walentynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj szukam kochanka 🌻 jak idą poszukiwania ? No i mecz przegrali :( syn wrócił niepocieszony Dzisiaj mamy malutki powrót zimy biało i troszkę mroźno , a tak bym chciała by już wiosna była . Miłego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi.Tak bardzo sie cieszyl bedzie wiele innych meczy ale slaba to pociecha dla 13 latka Znowu dzisiaj zimno i pochmurno:(moze dlatego jakos nie umiem sobie znalezc miejsca.Wszystko mnie drazni i irytuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że już zapomniał bo wieczorkiem mamy pieczenie kiełbaski w kominku i od rana drewno przygotowywał zmęczony ale szczęsliwy a na jutro mamy zaplanowany wypad na Rynek tylko aby nam pogoda dopisała ... we wtorek ma urodziny i tylko o tym mówi . na wieczór zapraszam na grzane winko i kiełbaskę z kominka od razu Ci się humor poprawi :)i uśmiechnij się jutro będzie lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w deszczowy poniedzialek.:)Dzieki za zaproszenie oj gdybym tylko mogla kielbaski, grzaniec ,kominek i mila pogawedka brzmi bosko:)Mam nadzieje ze wycieczka sie udala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zima sobie o nas przypomniała i sypie sobie śnieg ... Wycieczki nie było :( musiałam mamę zawieść do szpitala :( ale kiełbaska w sobotę była wyborna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przykro mi mam nadzieje ze z mama wszystko dobrze. Wierze ze kielbaski byly swietne na sama mysl slinka cieknie:)Chcialabym troche tego sniegu niestety musze sie zadowolic deszczem,ale dobre i to ludzie na ulicach ciesza sie ze pada wiec niech im bedzie:)Zwariowany kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuje w imieniu syna za życzenia :) ?Jestem zagoniona cały czas w ruchu do szpitala i z powrotem . Mama miała mieć dzisiaj operacje ale coś z ciśnieniem nie tak i nie mogli operować . Od niedzieli jest tylko na kroplówkach .Jestem wykończona .I w dodatku pada deszcz i jest zimno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo mi przykro.tyle spraw wali Ci sie na glowe ale mam nadzieje ze mama szybko wyzdrowieje.Zycze Ci tego z calego serca.Uwazaj na siebie i mam nadzieje ze jest w poblizu ktos kto Ci troszke pomaga poradzic sobie z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja_ mam nadzieje ze wszystko jest ok,ze mama juz lepiej sie czuje.Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam bardzo cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie zaglądałam bo byłam zabiegana .Mama już po zabiegu ale nie czuje się jeszcze dobrze .Trzymanie kciuków się przyda bo po prostu padam na nos jestem wykończona tą bieganiną .Jutro bedzie lepiej . Wręcz nie lubię szpitali ich atmosfera mnie przytłacza i tak się trzymam aż sama się dziwie ze tak dobrze . Jednak to prawda że jak kobieta coś musi zrobić to nic jej w tym nie przeszkodzi . Miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda sama sie nieraz zastanawiam skad czerpiemy te sile:)Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniose topik może to cos da:)a ja mam nadzieje że u Ciebie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie już wszystko w porządku . Mama w domku a ja sobie odpoczywam po tej bieganinie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie bardzo ciesze ze wszystko sie dobrze skonczyło:)Oddzywaj sie czasem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×