Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ponury dzien

dlaczego faceci zrywaja kontakt...?

Polecane posty

Gość Halinikahxc
Mężczyznie ułatwisz"powrót"do siebie przez brak zainteresowania z twojej strony najczestszym błedem popełnianym przez kobiety jest dzwonienie,pytania dlaczego sie nie odzywa.I kolejnym błedem popełnianym przez kobiety jest pokazywanie jak bardzo nas zranił "milczenie" wiem ze to trudne ale tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Męzczyzna pragnie działac czyli zdobywac dziewczyna ma mu tylko dawac sposobnosc na to aby chciał zdobywac czyli byc otwarta na przyjmowanie tego co chce ci dac.im bardziej bedziesz zadowolona ztego co on ci daje tym wiecejj dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy to nie jesteście dziwne, co? :) Poznałem niedawno dziewczynę, raz się spotkaliśmy, chciałem przez parę dni przemyśleć sprawę, a ona mnie atakuje ciągle smsami. Śpię rano, a ta pisze. W pracy jestem, ona pisze. Wracam z pracy, znowu sms od niej. I co ja mam jej odpisywać, skoro dwa dni temu się widzieliśmy? Przecież nic się nie wydarzyło istotnego od tamtego czasu. Napisałem jej, że pogadamy jak się spotkamy i na razie cisza z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos[pewien facet] mi kiedys zarzuci , ze nie znam podstawowych standardow zyia z druga osoba/polowka i to wydaje mi sie z błahych powodow raczej ale to chbya on nie znal podstawowych standardow zycia w soleczenstiwie i przestal sie odzywac do mnie jakbym jemu naprawde jakas wielka krzywde wyrzDZILA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.jola
halinka a co jesli znasz sie z chlopakiem przez internet i widzisz go ze jest online jednak on nie zagaduje.lepiej siedziec cicho i sie nie odzywac czy jednak cos zagadac np.zyczyc szczesliwego nowego roku?lub dac jakis opis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Halinikahxc Mężczyznie ułatwisz"powrót"do siebie przez brak zainteresowania z twojej strony najczestszym błedem popełnianym przez kobiety jest dzwonienie,pytania dlaczego sie nie odzywa.I kolejnym błedem popełnianym przez kobiety jest pokazywanie jak bardzo nas zranił "milczenie" wiem ze to trudne ale tak trzeba " Ale brednie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałam dziś z kochankiem
własnie przez milczenie nie chciałam dać raz i bardziej mi jechał że zajęty rodziną, wygarnęłam mu wszystko ale on na to że nie pamięta żeby mi jechał, potem posypały sie smsy że nie będę czekać i nie jestem na każde zawołanie. nie odzywa się. mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Wszytsko zależy od sytuacji na jakim etapie ejst znajomosc i w jakim wieku jest tez ten chłopak facet czyli an jakim etapie swojego rozwoju potrzeb tzn facet który nie czuje sie gotowy na zwiazek np nie ma pracy stałej jeszcze sie uczy poznajac dziewczyne przez internet np gdzie zawsze mozna zakonczyc znajomosc a nie jak np w szkole gdzie znajomosc przyjazn ma szanse sie rozwinac moze szybko zakonczyc znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Najważniejsze znalezc odpowiednia osobe czyli kobieta musi wiedziec przewaznie to czuje od którego faceta otrzyma to czego potrzebuje i pozwoli sie zdobywac.Wazne jest aby nie przeszkoczyc zbyt szybko zadnej z faz poznawania zeby zadnej nie pominac wtedy jest duza szansa na udany zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242
Głupota dla mnie jest szukanie faceta dzwonienie do niego jesli sam nie podejmie inicjatywy to nie warto nic robic chyba ze delikatna zacheta ze strony kobiety.Z tego co ja przezyłam czyli z zwiazków wynika dokładnie ze faceci reaguja poytywanie na zachowania dziewczyn których my nie lubimy u facetów podam moze przykłady: dziewczyna postawa bierna usmiechnieta przypadkowo spotkana np na ulicy otwarta na poznanie osoby ale nie proponujaca spotkania-takie zachowanie dziewczyny jest dla facetów na plus(większosc) ale jesli facet który mi sie podoba przechodzi obok mnie i zamiast zaproponowac spotkanie tylko sie smieje to u mnie traci.Kolejny przykład lubie jak dzwoni po spotkaniu ale zauwazyłam ze faceci nie przepadaja za dziewczynami które do nich dzwonia po spotkaniu.Lubie jak facet interesuje sie moim zycie tym co lubie wykazuje troske ma u mnie plus ale odwrotnie to nie działą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242
Z mojego doswiadczenia wynika że mamy zupełnie odmienne spojrzenia na świat tzn co jest pociagajece u dziewczyny u faceta sie nie sprawdza dot i zachowania i cech charakteru.Czesto popełniałam bład zachowujac sie w stosunku do faceta tak jakbym sama chciała aby on mnie traktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242
owszem zdarzaja sie przypadki że faceci maja wiecej tych cech kobiecych zachowan i nie musza sie zachowywac w ten sposób ale to sa rzadkie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko na niebie
a jak jest odwrotnie, wlasnie ja tak mam....jestem teraz sama wiec to naturalne, ze szukam kogos, che sie zakochac wiec umawiam sie na randki. i wlasnie po takim spotkaniu, dostaje milion smsów, propozycje spotkania praktycznie codziennie. jak pisze ze pracuje do pozna, ze mam inne plany to normalnie sie obrazają.... teraz umowilam sie na randke zjednym facetem, bylismy w sumie na paru spotkaniach, powiedzialam ze mu ze nic raczej z tego nie bedzie a on ze ok, rozumie ze mozemy sie spotykac jako znajomi tym bardziej ze mamy wspolnych znajomych. zgodzilam sie i mam teraz przynajmniej 3 telefony dziennie i najgorsze jest to ze on dzwoni od tak, nic nie mowi, pyta sie co tam i cisza....i jak tu nie zakonczyc znajomosci po prostu sie nie odzywając??? i tez nam przypadek mojej kolezanki, umowila sie na randke i z miejsca sie zakochala. wiec zaczepiala go na gadu, wysylala smsy, dzwonila a on sie z dnia na dzien przestal odzywac. ale naprawde nie dziwie mu sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242
bo mezczyzni wola zdobywac ale tez wola jak dziewczyna nie pokazuje ze jest tak bardzo zainteresowana nimi wola jak ma swój swiat swoich przyjaciół.Nie lubia czuc ze dziewczyna liczy tylko na niego ze jest szybko zaangazowana bo wtedy boi sie ze ja zrani facet chetniej angazuje sie jak dziewczyna jest bierna ma swoje zycie zainteresowania i pasje ale jednoczesnie widzi ze w jego towarzystwie dobrze sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242
ja gdy nie byłam zainteresowana facetem tzn nie zalezało mi na nim az tak bardzo zeby sie martwic tym jak sie nie odezwie to poprostu na spotkaniu z nim dobrze sie bawiłam doceniałam ze jets super ale nie zabiegałam o to by znó sie spotkac a wrecz nie miałam czasu dla niego to wtedy przejmował inicjatywe i zachowywał sie tak jak powinien facet któy chce zdobyc dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faber costell
Mnie całkiem niedawno facet potraktował jak powietrze...po tym sama zaczęłam tak traktować facetów...wcześniej taka nie byłam...zemsta, ????, panowie sami sobie jesteście winni, zapewne nie wszyscy, ale wystarczy jeden chuj, i cała reszta cierpi...smutne to, co nie?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczek8
To była kochanka-przyjaciółka, tak mi się wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam cudownego faceta. Było nam razem cudownie. Jednak on od środy się do mnie nie odzywa i nie wiem co sie dzieje. Telefon ma wyłączony, włącza sie poczta głosowa. A ja nie wiem co zrobić. Siedze i myśle tylko o tym co się z nim dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety tez tak robia, ludzie tak robia jak nie potrafia wprost powiedziec \"nie\". To prawda, to tchorzostwo, ale sama tak czasem robie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×