Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ponury dzien

dlaczego faceci zrywaja kontakt...?

Polecane posty

Gość ponury dzien

Dlaczego potrafia byc mili, cudowni, a potem nagle, bez zadnej konkretnej przyczyny przestaja sie odzywac...? Czy tez na takich facetow trafiacie? Jak sadzicie, dlaczego on tak sie zachowuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że trafiają się tacy faceci. Może przestają się odzywać bo przestaje im zależeć, bo dochodzą do wniosku, że nie tego szukają, że coś im nie odpowiada, nudzą się, idą szukać czegoś nowego, a nie mają odwagi powiedzieć kobiecie, że nie są już zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są egoistycznymi chamami i tyl
e :) kiedys ktos tez z nimi zerwie kontakt, ktos na kim bedzie im bardzo zalezec. moneta ma dwie strony. nie warto takimi smieciami zawracac sobie glowe ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury dzien
po kilku takich doswiadczeniach mozna sie ogolnie do facetow zniechecic, bo po co nawet zaczynac cos, co zapowiada sie swietnie, rozwija sie, a potem nagle konczy bez zadnego powodu...faceci sa dziwni. I nie chodzi mi o to, ze od razu powinna kazda znajomosc przeradzac sie w wielka milosc; jednak ich zachowanie jest po prostu dla mnie niezrozumiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też jest to niezrozumiałe :) pół biedy jak zachowuje się tak wobec Ciebie facet, którego znasz kilka tygodni lub miesięcy, jeszcze da się przeżyć, ale jeżeli w ten sposób potraktuje Cię facet, z którym jesteś kilka lat i planujecie wspólną przyszłość, a on nagle przestaje odpowiadać na wiadomości, nie odbiera telefonu...kosmos, oni są z innego świata chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury dzien
Na szczescie mnie przydarzyly sie takie zachowana tylko w miare krotkich znajomosciach, wiec chyba nie jest najgorzej;) Ale to prawda- oni sa chyba z jakiejs innej planety! czasmi mysle, ze juz naprawde ne mam ochoty nikogo nowego poznawac, ale samej jest tez ciezko (czy raczej troche nudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak miałam raz ;) na szczęście to była króóótka znajomośc, zaledwie 3-tygodniowa;) Chłopak nagle zniknął;) najpierw odwołał spotkanie, później nie pisał nic na gg chociaż byłam \"dostepna\";) Na moje pytanie o co właściciwe mu chodzi powiedził, że on tak nie może, że on jest takim wolnym strzelcem, że jak czuje ze moze sie w znajomość zaangażować to ucieka bo to mu skrzydła podcina;) że nie chce się zakochac bo to go ogranicza, że kobiety zwykle ograniczają facetów bla bla ;) dodam że miał wtedy 31 lat skończone. Później chyba sie opamiętał i znowu chciał się spotykać ale ja juz nie chciałam:) Nie zniosłabym takiej niepewności czy znowu nie zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się:) Tak było 2 razy:) za drugim razem chłopak z którym spotykałam sie tez jakos koło 3 tygodni wyjechał za granicę a przed wyjazdem płakał jak to będzie za mną tęsknił etc:D a później nagle zniknął:Dzero kontaktu z nim:D powiedział później że w międzyczasie poznał kogos i nie wiedział co robić stąd jego \"ucieczka\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury dzien
Wasnie, glownym powodem, dla ktorego faceci tak sie zachowuja, jest tchorzostwo! Kobieta raczej delikatnie, jednak zdecydowanie powie, ze to koniec, natomiast facet po prostu bedzie milczal...i to jest wtym wszystkim najgorze- juz lepiej, gdyby sprawe stawiali jasno, przynajmniej oszczedzilo by nam to mnostwo czasu (ktory marnujemy, zastanawiajac sie, czy sie jeszcze odezwie czy nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczek8
Bla, bla... Jestem facetem i to nie faceci tak się zachowują Miałem... przyjaciółkę i nagle zamilkła i nie odbiera tel, nie odpisuje na meila. Cisza.Zadzwoniłem z życzeniami świątecznymi i nie odebrała! Serio, nie widze najmniejszych powodów by tak się zachowywała. Nawet jestem gotowy przeprosić, ale chciałbym wiedzieć za co? Boli mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrywam z laska
bez slowa jak mnie wkurwi albo jak mi cos nie pasi i koniec. nie mam zamiaru podawac powodu tlumaczyc sie bo ja sie nikomu nie tlumacze z tego co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfande
"Facet to swinia" Jak zwykle znów nie robisz nic Gazete czytasz cały dzień Łaskawie czasem obiad zjesz Po domu snujesz sie jak cień Ty z kolegami wolisz pić Niż z moja mamą ciasto piec I zamiast dzieckiem zająć się Musiałeś znowu wyjść na mecz To nie jest miłość lecz ja kocham cie Nie jestem świnia choć ty tego chcesz... REF:Facet to świnia Mówisz,że ty o tym wiesz Choć ja sie staram jak moge Przez całe życie słyszę ten tekst Ty w telewizor gapisz sie a do kościoła chodzisz sam i nigdy nie przytulisz mnie w łazience znowu cieknie kran gdy w nocy czujesz sie jak lew to obręcz ściska moją skroń no kiedy wreszcie puścisz mnie migrena to najlepszy broń to nie jest miłość... REF:Facet to świnia... o samochodach mówisz wciąż do dziewczyn ślinisz sie jak pies to zycie zmarnowałeś mi od kogo jest ten sms? i chociaz oszukujesz mnie ja lubie twój szelmowski smiech bez ciebie byłby nudny świat bo facet to jest dobra rzecz.. autor słów utworu: kompozytor:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......przyjaciółka
Maiłam.......przyjaciela, który najwidoczniej miał mnie głęboko w\"poważaniu\", bo milczał calutkimi miesiącami..... Ja z siebie robiłam kretynkę i od czasu do czasu do niego dzwoniłam. Pytałam, dlaczego tyle milczał..... Odpowiedź ciągle była jednakowa :\" brak czasu, dużo pracy\"(!!!) Więcej z siebie barana nie mam zamiaru robić. On sie nie odzywa, to ja też! Ah, sorry. Jeden wyjątek zrobiłam. Przed świętami wysłałam mu życzenia. I tradycyjnie nie odpisał :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
i po co było tyle czasu pisać z takim gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagubiona
a ja miałam faceta, który przestał się odzywać, a byliśmy ze sobą 3 lata i mieliśmy w planach małżenstwo... ehh zycie jest ciezkie nie ma co, tylko jak się pozbierać po czymś takim? jak komus zaufac na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
faceci potrafia zamilknac nawet wówczas gdy czuja ze sa bardzo zaangazowani i bardzo czesto tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolinek
ZA BARDZO ZAANGAZOANI?CZYLI ZE SIE BOJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Męzczyzni sa jak guma od czasu do czasu potrzebuja oddalenia a moc wrócić ze zdwojona siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Z czasem ta ich potrzeba oddalen zanika gdy zyskuja pewnosc ze sa z odpowiednia partnerka nie kazdy facet tak postepuje ale wiekszosc jets to dla nich normalne zjawisko wynikajace z odmiennej psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolinek
A TO DOBRE Z TA GUMA.PODOBA MI SIE.DUZO W TYM PRAWDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Kluczem do sukcesu jest zrozumienie i zaakceptowanie tych odmiennośći wtedy łatweij jets czerpac przyjemnosc z przebywania poznawania drugiej osoby niestety czesto poznanie siebie swoich potrzeb i drugiej strony wymaga czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc..
Halinka czy nalezy pisac czy dzownic do nich wtedy i tym samym pokazac ze sie martwimy ? czy czekac az sami wroca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×